412 - There's No Place Like Home (part 1)

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė MACD » 2008 Geg 17, Šeš 16:45

Mano pastebėjimai:
1) kur gaisras? Tarsi Benas negalėjo palaukt dar penkias minutes ir normaliai Lockui išaiškint ką ir kaip daryt. Tarsi per tas kelias papildomas minutes tie samdiniai būtų ką darę - jie tiesiog vaikščiojo, patruliavo aplink ir net nebuvo pastebėję, kad Lockas su savo chebra prisiartino.
2) nelogiškas Keamy elgesys: laivą įgula susprogdint galėjo atsitiktinai netyčia . Tai kuo jis su savo samdiniais grįžtų su Benu pas Widmorą? Visai laisvai galėjo prieš išskrisdamas apie sprogmenis pranešti kam nors iš įgulos ir taip apsisaugot, kad laivas niekur neplauks bei ir per klaidą nesuprogs.
3) otheriai su Richardu - iš viso šūdo gabalas. Pirmuose sezonuose su savo šnabždesiais karaliavo džiunglėse, ir iki trečio sezono net nebuvo aišku, kas jie. Tai turėdami ginklų, puikiai orientuodamiesi saloje ir dar su tais savo šbabždesiais seniai galėjo ambush'ą ar assault'ą ant Keamio komandos padaryt. Ypač turint omeny, kad amunicijos Keamy irgi belenkiek prie savęs neturėjo, kad galėtų efektyviai ilgai gintis. Vien granatom juos galėjo užmėtyt - žinom, kad granatų saloj yra.

Be to, Benas ir serialo kūrėjai užmiršo tokį "menknienkį" kaip Magic Box - Benas gi sakė, kad gali visą iš jo gaut. Taip kad galėjo pilnai apsirūpint ir patys pult Keamy komandosus.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Adamas » 2008 Geg 17, Šeš 17:23

Be to, Benas ir serialo kūrėjai užmiršo tokį "menknienkį" kaip Magic Box - Benas gi sakė, kad gali visą iš jo gaut. Taip kad galėjo pilnai apsirūpint ir patys pult Keamy komandosus.


Tai gal tas "Magic Box" kaip tik ir yra Orchidejoje. Man kyla kitas klausimas. Laive juk kazkur dar yra Michealo bomba?
Adamas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008 Bal 26, Šeš 10:37

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė noone » 2008 Geg 17, Šeš 17:28

dymonaz rašė:O Jackas mane diorgina. Ne tai, kad Locke'ą mėgstu ar kažką - bet Jack'as elementariai yra netikėlis. Pasikėlęs šūdžius. Įdomi evoliucija, kad penktoje (berods?) pirmo sezono serijoje sakė, kad nenoriu būti lyderiu, o dabar jau ištrukus iš salos visiems vadovauja lėktuve. STFU pasakyčiau aš jam, jei ten būčiau.


Na, gal ir lyderis, bet bastytis su kraujuojančiom siūlėm po salą - yra, kas tikrai galėtų vietoj jo pasivaikščiot. Matyt, 'control issues' - mąsto, kad niekas kitas už jį geriau nepadarys. Tą patį matėm per jo apendicito operaciją. Gal dar ir Kate nori sužavėt kietumu.

MACD rašė:nelogiškas Keamy elgesys: laivą įgula susprogdint galėjo atsitiktinai netyčia . Tai kuo jis su savo samdiniais grįžtų su Benu pas Widmorą? Visai laisvai galėjo prieš išskrisdamas apie sprogmenis pranešti kam nors iš įgulos ir taip apsisaugot, kad laivas niekur neplauks bei ir per klaidą nesuprogs.


Prie Lostpedios teorijų radau parašyta, jog C4 yra ypač stabilūs: "C-4 is EXTREMELY stable. They can literally just rip the detonator wires out of the explosive, and never have to worry about an explosion." ( http://www.lostpedia.com/wiki/There%27s ... 1/Theories ). Jei Keamy tai žinojo, matyt buvo ramus, kad niekas nieko netyčia nepadarys. Kitas dalykas - man nepanašu, kad jis aiškiai mąstytų, greičiau kažkaip iškreiptai fanatiškai, ypač nuo grįžimo į laivą. Manau, kad tai jam pakiš koją kitoje serijoje.

MACD rašė:otheriai su Richardu - iš viso šūdo gabalas. Pirmuose sezonuose su savo šnabždesiais karaliavo džiunglėse, ir iki trečio sezono net nebuvo aišku, kas jie. Tai turėdami ginklų, puikiai orientuodamiesi saloje ir dar su tais savo šbabždesiais seniai galėjo ambush'ą ar assault'ą ant Keamio komandos padaryt.


Pagalvojau tą patį. Jei visgi nenorėjo samdinių pult tiesiai, tai galėjo pvz. apšaudyt sraigtasparnį. Arba sugadint jį, kad nebepakiltų, kai jis nusileido, o jie nuėjo suimti Ben'o. Arba pagrobti Frank'ą, kuris vienas saugojo, be jo niekas nebūtų pakilę. Arba pagrobti ir Frank'ą, ir sraigtasparnį. Kas jiem reiškia, jei moka teleportuotis su šnabždesiais. Harper pas Juliet sugebėjo atsirast ir dingt. Ką čia reikštų su tais samdiniais susidorot, padarius netikėtumą? Jų buvo 6, dabar liko 5, įskaitant Keamy - nedidelė grupelė.

Tikrai įdomu, kaip čia visus surinks į vieną vietą. Ir kas atsitiks kitiem, kurie yra šalia. Kodėl jie liks 'už borto'? Jin'as, Michael'as, Sawyer'is, Locke'as ? Kas bus Desmond'ui? Kaip su paskutinės jo vizijos išsipildymu? Anot jo, Claire ir Aaron'as turi patekti į sraigtasparnį. Aaron'as jau laive, Claire išvis Jacob'o trobelėje. Kaip jie atsidurs sraigtasparny kartu? Iš kur toks sraigtasparnis pakils ir kur jis skris? Kada tai bus?
Šiaip serija buvo įdomi, nors ir ramoka - tyla prieš audrą. Tikiuosi, kad finalas buvo vertas sezono. Sezonas tikrai buvo įdomus, tik pora minusų: labai trumpas (14 valandų vietoj 24, kaip trečiam), labai lėtai bėgo laikas. Jei per pirmus 3 sezonus prabėgo 90 dienų (po 30 dienų per sezoną vidutiniškai), tai per šį, likus finalinei serijai, tepraėjo 10 dienų. Pagal tai, ką šnekėjo šios serijos personažai, iki išsigelbėjimo dar apie 8 dienos (visas 5 sezonas, jei tokiais tempais viskas vyks? :)
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Rocking » 2008 Geg 17, Šeš 21:17

Na va pzhiurejau serija, pagalvojau, dabar pasireikshiu. :wink:

Serija tikrai nebloga. Del veidrodzhio ir otheriu. Manau, kad Benas signala dave butent jiems. Gal daliai ish ju, ar kazhkaip, nes skubejo Lockui ishaishkint plana, kol dar neatejo zhinutes gavejai, kad planas suveiktu.

Del Ochianic six. Manau, kad galbut veliau ivyko kazhkas panashaus i susitarima ar tiesiog apsaugant sala, buvo grazhinti 6 ir jie visi pasake, kad kiti mire. Tachiau gryzho nelabai savo noru. Dauguma nori atgal i sala. Be to labai idomiai atrode kogero, suklastoti ishsigelbejimo faktai.

Del Jacobo, Beno Ir Locko. Saloje turbut ishtikruju yra kazhkokia sistema del zhmoniu galinchiu bendraut su jacobu. Ish pradzhiu galejo otheriai, paskui Benas. Dabar tik Lockas. Kai kazhkas ,,ipatingas" vel atsiras saloje, jis pakeis Locka.

Galiausiai del salos judinimo. Manau, kad tai kazhkas nerialiausio bei idomiausio ka machiau loste. Tas fizikas tai tyre. Turetu but kazhkas panashaus i magnetiniu poliu keitima. Bet jausmas, kad po salos pajudinimo labai daug kas keisis. Pradedant pachiom koordinatem, baigiant laiku ar dar bala zhino kokiais chaosais... :twisted:
Vartotojo avataras
Rocking
Otheris
 
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007 Vas 04, Sek 17:24
Miestas: Kaunas

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė ernetas » 2008 Geg 18, Sek 15:03

addict rašė:
GedaZX rašė:Hmm, tai tada gal kaip tik atvirkščiai - Benas davė nurodymą užimti (seize) Orchid stotį?

Kam? 1 otheriui? Juk visi kiti (dauguma) buvo dziunglese su Kate ir Sayid, o mobiliu telefonu jie neturi, kad paskambint ir pasakyt, jog jau ateitu uzimt orchid.

O kodėlgi ne? Juk Orchid ir yra džiunglėse, o Ben'as bendravo su kažkuo džiunglėse.

Beje, ką reiškia Other'i atsakymas "sii"?
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė addict » 2008 Geg 18, Sek 16:03

ernetas rašė:O kodėlgi ne? Juk Orchid ir yra džiunglėse, o Ben'as bendravo su kažkuo džiunglėse.
Beje, ką reiškia Other'i atsakymas "sii"?

Nezinau, nezinau. Kazkaip as linkes likti prie savojo varianto, nors, zinoma, jis gali buti ir klaidingas.

Ka reiskia otherio atsakymas as taip pat nesupratau. Pagal viska tai reikstu "sii", bet kokia to reiksme? Koks kodinis pavadinimas, ar cia jau kokios kitos kalbos zodis? Meksikieciu, ispanu - taip ? :D Manau, kolkas apie atsakyma neverta diskutuot, nes vis tiek nieko konkretaus neisdiskutuosim ir nesuzinosim iki kitos serijos bent jau :)
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė noone » 2008 Geg 18, Sek 16:15

Manau, kad veidrodžiu susibendravo su The Others, kuo daugiau. Tai, kad jie netrukus nuginklavo Sayid'ą ir Kate, visai tam netrukdo. Tai įvyko džiunglėse, o kalnas, iš kurio skrido šviesos blyksniai, irgi džiunglėse. Gal Sayid'as su Kate buvo 5 minučių atstumu nuo ten. Susikomunikavo su Ben'u, nuskubėjo šio įsakymu užimt stoties, tik pakeliui pastebėjo Sayid'ą su Kate, tai tuo pačiu ir juos 'paėmė'. O gal jau žinojo, kad šie keliauja link jų, bet dar turėjo laiko pasikomunikuot.

'Sii' tai ir man mįslė (beje, iš kur žinot, kad The Others taip atsakė? Gal mum parodė ne visus jų blyksnius). Gal santrumpa nuo 'Sayid is incoming' :DD

Dabar dar pagalvojau, kad Keamy sprendimas užsidėti aparatą yra keistokas. Logika atseit tokia: jei jį nužudys, laivas sprogs. Kas ten bus, žus, o kas saloj - negalės grįžti. Vadinasi, niekas jo žudyti nenorės. Na gerai. Kiek žmonių žino apie tai, kad jis po rūbais turi tą aparatą? Žino tik jo samdiniai. Gal ir daugiau žmonių iš laivo matė, bet nesupranta, kam tas aparatas reikalingas - tai matom iš to, jog žmonės nustemba radę trukdžius, sukeliamus signalo, sklindančio iš laivo. Taigi, kaip sakiau, žino tik samdiniai. Neatrodo, kad jie norėtų Keamy nudaigoti. Tai kas gali jį norėti nužudyti? Aha, The Others. Bet šie net nenumano apie aparatą. O jei numanytų, tai dar labiau norėtų jį nužudyti, kadangi jiem laivo sprogimas būtų tik į naudą. Gal Keamy bijo Oceanic keleivių? Gal. Bet iki šiol dar su jais nesusidūrė (jis neturi pagrindo manyti, kad Sawyer'is, Claire, ar trys nušautieji buvo ne The Others, o Oceanic - juk jie kartu su Ben'u gyveno ir slėpėsi The Others stovykloje).
Paskutinį kartą redagavo noone 2008 Geg 18, Sek 16:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė ernetas » 2008 Geg 18, Sek 16:24

noone rašė:'Sii' tai ir man mįslė (beje, iš kur žinot, kad The Others taip atsakė? Gal mum parodė ne visus jų blyksnius).

Mum parodė visus blyksnius, nes vienu metu siųsti žinutę ir žiūrėti ką kitas daro tikrai turėtų būti sudėtinga su tokiu veidrodžiu, nes reikia žiūrėti į jį (tam ir yra skylutė jame, kad matytum kada siunti siganalą). Vos Ben'as baigė pradėjo rodyti kalną ir laiko tarpas buvo toks, tarsi po žodžio ar sakinio pabaigos, o ant pabaigos Ben'as nebežiūrėjo ir nuėjo - žinutė baigėsi.
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė addict » 2008 Geg 18, Sek 16:49

Jeigu ta kalno vieta, kur buvo siustas Beno signalas yra, tarkim, The Temple - vieta, kur buvo nusiusti visi otheriai, tada, zinoma, gali buti, kad buvo susisiekta specialiai su jais tam, kad uzimtu Orchid, o kad Kate su Sayid pakeliui uzklupo nera nieko labai jau neitiketino. Tada sutinku.

Kaip cia kazkas jau saket, C4 yra itin stabilus sprogstamasis uztaisas. Bet argi jo neimanoma nukenksminti, nors ir padaryta taip, kad jeigu Keamy mirtu sprogtu ir c4. Manau viskas yra imanoma, o toks specialistas kaip Sayid'as net gal ir moketu visa tai padaryti.

Del atsakymo 'sii': Mes matom, kaip Benas siuncia signalus ir kai tik pamato, jog otheriai siuncia atsakyma, nuleidzia veidrodeli. Matom pirmus tris blyksnius reiskiancius raide 's', taciau tada vaizdas nukreipiamas i Bena ir prarandame 2-3 sec, per kurias geriausiu atveju galima nusiusti 1 raide. Tada vaizdas vel atsukamas atgal i blyksnius ir is ten gaunam dvi 'i' raides. Taigi galimas variantas:
1) sii
2) s*ii
Bet kuriuo atveju nieko aiskaus.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 18, Sek 17:09

Man ir pasirodė, kad ten Penelopė :D

O šiaip serija man tai lievoka. Tiksliau įdomu, kas ten dėjosi su Benu, Locku ir Hurley, gerai, kad jie netylėjo, o viską ką darė buvo aptariama, užduodami klausimai Benui ir pan, logikos įnešė.
Pusiau patiko flashforwardai - įdomu sužinoti, kaip jie "išsigelbėjo", kas buvo po to, kaip ten reagavo visuomenė, Oceanic, bet užkniso verksmingumas, muzika. Tai tinka, jei mes primą kartą matytume, kad jie išsigelbėjo, o kai jau tai žinom kone metus laiko, tai apgailėtinai atrodo tos jų rimtos rožos, gaili muzikytė ir pan.
Jacko veiksmai - eina jis nx. Eilinį kartą įrodo, kad jis yra daunas. Blmb šonas susiūtas, katik po operacijos, lekia, griūna, bėga, neklauso kas ką sako ir gerai jam ten pasakė, kad jis kaip užsikirtus plokštelę su tuo "I must save everybody". Išvis lempa, jis nepadarė nieko ,kad juo išgelbėtų. Jis yra nulis. Toks vaizdas, kad žmonės be jo nesugebėtų paskambinti telefonu ir pasakyti ve are survivors of flight... Daunas. Susireikšminęs kaip nežinau kas, arogantiškas verkiantis liurbis. Jin'as irgi geras - aš tau sakiau, kad išgelbėsiu tave iš salos. Wtttfff? Kur jis gelbėjo Sun iš salos? Dar vienas susireikšminęs.

Va dar fainai buvo, kai sausainius iškart padavė Hurley :D Išvis man visa ta scena su ta dėže patiko :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 18, Sek 17:26

Bloodhoof rašė:
Sprendžiant iš žemėlapio, kuriame aiškino, kur nukrito surviveriai, tai nelabai aišku ar perkėlė sala ar ne, vis vien ji yra prie Australijos, tik buvo labiau tikėtina, kad rytinėje dalyje.
.


Nemanau, kad žiniasklaidai ten parodė salą, kurioj jie ištikro buvo :) Šiaip kokią negyvenamą salą pasirinko ir tiek.

MACD rašė:Mano pastebėjimai:
1) kur gaisras? Tarsi Benas negalėjo palaukt dar penkias minutes ir normaliai Lockui išaiškint ką ir kaip daryt. Tarsi per tas kelias papildomas minutes tie samdiniai būtų ką darę - jie tiesiog vaikščiojo, patruliavo aplink ir net nebuvo pastebėję, kad Lockas su savo chebra prisiartino.
2) nelogiškas Keamy elgesys: laivą įgula susprogdint galėjo atsitiktinai netyčia . Tai kuo jis su savo samdiniais grįžtų su Benu pas Widmorą? Visai laisvai galėjo prieš išskrisdamas apie sprogmenis pranešti kam nors iš įgulos ir taip apsisaugot, kad laivas niekur neplauks bei ir per klaidą nesuprogs.
3) otheriai su Richardu - iš viso šūdo gabalas. Pirmuose sezonuose su savo šnabždesiais karaliavo džiunglėse, ir iki trečio sezono net nebuvo aišku, kas jie. Tai turėdami ginklų, puikiai orientuodamiesi saloje ir dar su tais savo šbabždesiais seniai galėjo ambush'ą ar assault'ą ant Keamio komandos padaryt. Ypač turint omeny, kad amunicijos Keamy irgi belenkiek prie savęs neturėjo, kad galėtų efektyviai ilgai gintis. Vien granatom juos galėjo užmėtyt - žinom, kad granatų saloj yra.


1. Jo, čia eilinį kartą grybauja.
2. Jo, norėjau rašyt, kad C4 labai nesprogstantys, bet noone suspėjo :)
3. Jo, bet tai kaip tada sukursi tokį plotą ir tokius jo twistus, jei tiesiog nušaus blogiečius... Užknisa kai kūrėjau daro tokias nesamones. Arba čia vėl koks super Beno planas.

P.S. Anam poste apie Jacką rašiau neskaitęs dymono posto :D
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė ernetas » 2008 Geg 18, Sek 18:00

addict rašė:Del atsakymo 'sii': Mes matom, kaip Benas siuncia signalus ir kai tik pamato, jog otheriai siuncia atsakyma, nuleidzia veidrodeli. Matom pirmus tris blyksnius reiskiancius raide 's', taciau tada vaizdas nukreipiamas i Bena ir prarandame 2-3 sec, per kurias geriausiu atveju galima nusiusti 1 raide. Tada vaizdas vel atsukamas atgal i blyksnius ir is ten gaunam dvi 'i' raides. Taigi galimas variantas:
1) sii
2) s*ii
Bet kuriuo atveju nieko aiskaus.

Hmm... Tas tiesa, jog prarandam kelias sekundes. :/
1103.1 s pradeda rodyti kalną. Gaunam: 3 signalai. 1105.0 s rodo Beną ir kitus. 1107.0 s vėl rodo kalną ir tik 1108.6 pamatom antrosios raidės signalą. Tarpas tarp raidžių Lost'e ~1 sekundė. Taigi... Nematom beveik 4 sekundžių, kurių metu ne tik naujas sakinys prasidėtų, bet ir žodis turėtų baigtis, nebent vyko dar kažkas. Kas įdomiausia: ii yra naujas žodis arba prodiuserių klaida. Vadinasi Ben'as tikrai kalbasi su Other'iais ne paprasta Morzės abecėle, arba mes praleidžiam ilgus signalus. Pastebėkim dar vieną dalyką. Ben'as išsiuntęs žinutę dar laiko veidrodį ir žiūri į kalną. Tada gauna kelias raides ir dar kartą blyksteli, o tik po to gauna ii.
MACD rašė:1) kur gaisras? Tarsi Benas negalėjo palaukt dar penkias minutes ir normaliai Lockui išaiškint ką ir kaip daryt. Tarsi per tas kelias papildomas minutes tie samdiniai būtų ką darę - jie tiesiog vaikščiojo, patruliavo aplink ir net nebuvo pastebėję, kad Lockas su savo chebra prisiartino.
2) nelogiškas Keamy elgesys: laivą įgula susprogdint galėjo atsitiktinai netyčia . Tai kuo jis su savo samdiniais grįžtų su Benu pas Widmorą? Visai laisvai galėjo prieš išskrisdamas apie sprogmenis pranešti kam nors iš įgulos ir taip apsisaugot, kad laivas niekur neplauks bei ir per klaidą nesuprogs.
3) otheriai su Richardu - iš viso šūdo gabalas. Pirmuose sezonuose su savo šnabždesiais karaliavo džiunglėse, ir iki trečio sezono net nebuvo aišku, kas jie. Tai turėdami ginklų, puikiai orientuodamiesi saloje ir dar su tais savo šbabždesiais seniai galėjo ambush'ą ar assault'ą ant Keamio komandos padaryt. Ypač turint omeny, kad amunicijos Keamy irgi belenkiek prie savęs neturėjo, kad galėtų efektyviai ilgai gintis. Vien granatom juos galėjo užmėtyt - žinom, kad granatų saloj yra.

1. Keamy juk keliavo į Orchid ne šiaip sau ir tikrai ne prisivilioti Ben'ą. Todėl ir skubėjo Ben'as, nes jie apskritai nesitikėjo, kad jie ten atskris greitai. O Keamy, tikriausiai, atskrido į Orchid kažką daryti salai, kas buvo aprašyta antrajame protokole.
2. Kuom jis tau nelogiškas? Juk tai antrasis protokolas, kurio reikėjo imtis (turint omenyje kapitono rekaciją į visą reikalą) tik ypač išskirtinais ir pavojingais atvejais. Keamy žinojo, jog prie jo niekas paprastai neprisiartins - bus tikrai pastebėtas ir visai nesvarbu ar bus pašautas vienas iš jo žmonių, svarbiausia, kad pastebėtas ir pats Keamy turės laiko parėkaut, kad sprogs visas laivas. Laivo sprogimas neleidžia Oceanic 6 žudyti Keamy, nes jie neišsinešdintų iš salos, o visiem kitiem surviver'iam, nes žutų jų draugai. Be to, jeigu laivui kažkaip pavyktų išsinešdinti nuo salos tai, tikriausiai, daugiau nei pusė įgulos išpliurptų viską apie salą ir pan., ko tikrai negali leisti Keamy, kaip ir Ben'as, Widmore ir kiti.
3. Man atrodo, kad Richard'as Ben'ui yra kaip Ben'as Lock'ui. Noriu pasakyti, kad Richard'as paskyrė ar tai įkalė į galvą Benui, jog jis yra ypatingas ir taip padarė Benas Lock'ui. Visų svarbiausias Richard'as. Žudyti jie, tikriausiai, negali visai dėl tokios pačios priežasties kaip ir Ben'as dabar neina pas Jackob.

Pastebėjot kaip keistai Charlotte pažiūrėjo po to , kai Faradėjus išplaukė? Jaučiu, jog sekančiose serijose su ja irgi bus kas nors... :)
Beje, koks buvo tikslas siųsti pirmiausia mokslininkus į salą? Ir apskritai koks buvo tikslas siųsti mokslininkus, tokius kaip Charlotte, jeigu jie beveik nieko nežino apie salą?
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė addict » 2008 Geg 18, Sek 19:52

ernetas rašė:Pastebėkim dar vieną dalyką. Ben'as išsiuntęs žinutę dar laiko veidrodį ir žiūri į kalną. Tada gauna kelias raides ir dar kartą blyksteli, o tik po to gauna ii.

Bet kokiu atveju, pirma raide - s, paskutines dvi - ii, taigi zodis gali buti, kaip ir sakiau s*ii, arba galbut s**ii. Bet dabar man pasakykit koks yra zodis, kurio gale butu dvi i raides? Kolkas as tokiu nezinau, todel sioje vietoje man cia visiskai niekas neaisku.

ernetas rašė:Pastebėjot kaip keistai Charlotte pažiūrėjo po to , kai Faradėjus išplaukė? Jaučiu, jog sekančiose serijose su ja irgi bus kas nors... :)
Beje, koks buvo tikslas siųsti pirmiausia mokslininkus į salą? Ir apskritai koks buvo tikslas siųsti mokslininkus, tokius kaip Charlotte, jeigu jie beveik nieko nežino apie salą?

Charlotte ir Daniel jaucia vienas kitam simpatija, todel tokie zvilgsniai tarp ju ir vyrauja. Tuo galejom isitikinti toje serijoje, kai Jin ir Sun ejo su jais paimti reikiamu medikamentu Jacko operacijai.
O tikslas ja imti i sala, t.y., jos uzduotis, dar neatskleista. Bent jau as taip manau ir to tikiuosi, nes kolkas ji yra kaip paprasta pagalbine, savo nepadaro. Kaip tuo tarpu ir Miles'as, tik bent jau zinome jo sugebejimus. Aisku, taip pat zinom ir apie Charlotte's - archeologe, bet kokia nauda is jos saloje dabar... Betkokiu atveju, ji reiksminga yra jau vien del to, kad aptiko meskos griaucius dykumoje, atpazino dharma'os zenkla,o dar ta jos sypsena... Tiesiog isduoda, kad ji zino kazka ir netgi tikejosi tokiu atradimu.
Pats mokslininku siuntimas i sala anksciau nei kariu, galbut kaip ir daug kas sake, kad nukenksmint ta The Tempest. Jog nebutu visi iszudyti ir pns. Tik keista, kad tada to nepadare iskarto kai tik atvyko.

Ar matei (matet) Orchid Orientation Film? Labai idomus, isskirtinis, sukeliantis daug klausimu ir teoriju filmukas. Dabar bijau sumeluoti, taciau, rodos, ir patys prodiuseriai sake, kad turetume susieti ta triusi su meska, rasta dykumoje. Taigi, sioje srityje jos zinios, greiciausiai, ir turetu pasireiksti. Taip, prodiuseriai butent taip ir sake, stai cia galite pasiskaityti podcaste. Nors ten tik vienas klausimas apie tai yra, bet tai irodo, kaip yra pasakyta, jog galima daiktus ar ka nors kita, perkelti is salos i isorini pasauli. Taigi, tai reiskia, kad teleportacija, ar kazkas panasaus i teleportacija - imanoma.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė noone » 2008 Geg 18, Sek 21:24

Dėl Charlotte - naujausiam podcaste, kur su ją vaidinančia aktore kalbamasi, ji užsiminė, jog šiame finale šiek tiek taps aiškiau dėl jos užduočių saloje. To ir tikėkimės. :)

Cyrus rašė:Nemanau, kad žiniasklaidai ten parodė salą, kurioj jie ištikro buvo :) Šiaip kokią negyvenamą salą pasirinko ir tiek.


Aš irgi įsitikinęs, kad nerodė salos, kur jie buvo, o šiaip kažkokią, kuri ten yra. Beje, realybėje salos ten nėra. Galimas daiktas, kad salos, kurioje jie buvo, ir negalėjo parodyt, nes Locke'as gal visgi ją perkels.

ernetas rašė:Man atrodo, kad Richard'as Ben'ui yra kaip Ben'as Lock'ui. Noriu pasakyti, kad Richard'as paskyrė ar tai įkalė į galvą Benui, jog jis yra ypatingas ir taip padarė Benas Lock'ui. Visų svarbiausias Richard'as. Žudyti jie, tikriausiai, negali visai dėl tokios pačios priežasties kaip ir Ben'as dabar neina pas Jackob.


Na, čia būtų keistumo viršūnė. Samdiniai į juos šaudyt, Alex žudyt gali, o The Others, turėdami ginklus atsišaudyt negali ("they are not supposed to"? :D ). Na, nebent paaiškėtų, kad tie jų šautuvai tušti, nebelikę šovinių :)

Dėl mokslininkų siuntimo į salą jau daug ginčyjausi, bet pakartosiu tai, į ką niekas neatsako: jei mokslininkus siuntė į salą nukenksminti The Tempest, kodėl jie, vargšai, turėjo eiti dviese per pavojingas džiungles ir saugoti vienas kitą (Charlotte saugoti Daniel'į)? Kodėl nepasiuntė vieno mokslininko (Daniel'io) ir poros normalių apsauginių (Keamy ir Omar'o pvz.)?
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė trm_dvn » 2008 Geg 18, Sek 21:57

WTF

http://the-odi.blogspot.com/2008/05/epi ... 2-new.html

sita episode RE-airins su kakzokiom naujom scenom ir tik po to finalas. idomiai idomiai.
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Karolynaz » 2008 Geg 19, Pir 02:18

Ahm, pasireikšiu ir aš :) Visų pirma:

A) O tai kodėl darote prielaidą, kad C4 laive tiesiogiai sujungti su blogiukų vadu? Taip gali būti, bet lygiai taip pat gali būti, kad C4 padėti, jog laivas be jų neišplauktų. T.y. - plauki, sprogsta. O apsidraudimui - nušauni mane, laivas irgi sprogsta. arba tiesiog šiaip, paspaudžiu ir sprogsta.

B) Mokslininkus siuntė, nes jie turėjo kažką pagal 1 planą padaryti. Išjungė nuodijančias dujas, turėjo dar kažką matomai, bet situacija pasikeitė.

C) Dėl signalų: gi žino režisieriai, kad bilekiek žmonių iššifruoti norės, tai ir neparodė visko iki galo, todėl net nereik spėlioti:) Vis gi čia filmas, ten ala ir 30 sakinių galėjo perduoti:)

D) Dėl išsigelbėjusių 6, o tai tarkim kažko nesupratau. bet juk rodė flash forwarduose Jin'ą kai jis ten perka naujagimiui žaisliuką ir jo ex-žmona tipo gimdo. Ar nebus taip, kad Jin išsigelbėjo kažkaip kitaip ir galvoja, kad žmona mirus. O žmona galvoja, kad Jin miręs? O taip pat, juk Kate prieš tai buvusioje serijoje, juk telefonu tipo su Soyeriu bendravo, kai Jackas klausė su kuo šneki.

E) Nieks taip ir neatsakė, kas ten per kojos skulptūra su 6 pirštais, numerių irgi neįminė:)

F) Dėl salos perkėlimo, tai blogiečių komanda irgi manau nori salą perkelti, tik kad jie ten dar ieško to įėjimo, arba tiesiog laukė, kol ateis Bens ir parodys prievarta kai jį sučiups :)
Karolynaz
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008 Bal 26, Šeš 10:49

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė pliumbum » 2008 Geg 19, Pir 02:39

to Karolynaz:

D) Su Jin buvo ne flashforwardas, o flashbackas. Atkreipk demesi i tai, kad jo mobiliakas senovinis, o zaislu pardavejas sako, kad drakono metais drakonas nesa sekme (drakono metai - 2000). Be to, niekas nesake, kad Kate su Sojeriu kalbejo, tik kad Sojeriui kazka reikia padaryti.

E)Pirstai yra ne 6, o 4, spoileris: prodiuseriai sake, kad apie statula tikrai nepamirso, o serialo skulptorius sake, kad galbut pamatysime keturpirsciu zmoniu sventykloje :), o del numeriu - spoileris: prodiuseriai sake, kad jie gris sio sezono finale, bet kadangi jau ir cia skaitesi finalas, tai gal truputi ir buvo grize. :) bet manau kad dar isgirsim kitoje serijoje..

F) Keamy neketina perkelti salos. Butu nelogiska. Jie tiesiog zinojo, kur Benas bandys ateiti.
pliumbum
Workman'as
 
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008 Sau 23, Tre 23:39

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė kelpurnija » 2008 Geg 19, Pir 14:22

O man vis rūpi, kai Libė papuolė į psichuškę ir tas jos laivo dovanojimas Desmondui. Tikiuosi, kuriame nors sezone bus sugrįžta prie to, šiame jau įtariu nebespės...
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008 Vas 12, Ant 16:41

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 19, Pir 15:55

kelpurnija rašė:O man vis rūpi, kai Libė papuolė į psichuškę ir tas jos laivo dovanojimas Desmondui. Tikiuosi, kuriame nors sezone bus sugrįžta prie to, šiame jau įtariu nebespės...


Manau, kad ten šiaip kūrėjau biški apsišiko su ta Libe psichūškėj, galvojo va įkalsim cliffhangerį ir tikėkimės, kad visi jį pamirš :D
O kaip ten ji laivą Dezui dovanojo, nepamenu?
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 412 - There's No Place Like Home (part 1)

Standartinė lopezas » 2008 Geg 19, Pir 18:13

man tj pavyzdziuiu idomu ar grys kada prie tos temos kai 3 sezone lygtais , apie Hurley kai buvo tai rode kad tipo viskas yra jo mintyse ar panasiai.Juk paie ji sukasi ta visa The Numbers skaiciu kombinacija... .
lopezas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2008 Geg 19, Pir 18:10

AnkstesnisKitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron