409 - The Shape Of Things To Come

409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė kefyras » 2008 Bal 25, Pen 08:32

Locke's camp comes under attack, and Jack tries to discover the identity of a body that has washed ashore.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė kefyras » 2008 Bal 25, Pen 08:34

Nu ka smokey!!!:) ir dar bishki ten pasishaude, nieko ypatinga shiaip:)
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Rndz » 2008 Bal 25, Pen 09:05

Su LOST sugrizimo diena visus :D
I always had a plan..
Rndz
Surviveris
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008 Vas 08, Pen 22:21
Miestas: Kaunas

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė googah » 2008 Bal 25, Pen 12:49

wow!!! monsta's back :D patiko, kaip jis ten dorojosi su tais widmore zmonem (idomu, kas jiems smokey pasirode? ) ir siaip, serija patiko, taciau ne 10/10 :cry: kai pradejo sneketi apie tai, kad eis pas jackob, puoliau ziureti, ar dar spes toj serijoj (na, ar dar daug laiko liko :D ) deja, ne... isvis turbut tik paskutinej sio sezono serijoj nueis...

changed the rules? kas per rules? gal buvo susitare kazkaip, kad nezudys artimu zmoniu? beje, kiek pamenu, desmondas dirbo benui? o tai jei benas penelope nuzude, tai wtf?! dar, va suzinojom kaip sayidas pradejo dirbti benui - ech, tas kerstas. o dar ta beno sypsenele paliekant sayida :) akivaizdu, kad toks beno planas ir buvo..
LOST wiThOuT LOST
Vartotojo avataras
googah
Workman'as
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007 Vas 14, Tre 16:53
Miestas: Klaipedutyte :D

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė jankofobas » 2008 Bal 25, Pen 14:01

Widmore ir Benas iš anksto buvo susitarę kovoti garbingai - nei vienas iš jų negali nužudyti vienas kito, nes jei taip nutiktų, salos paslaptys būtų perduotos tarkim žiniasklaidai ir nei Benas, nei Widmore jau nebegalėtų pasisavinti salos. Benas ir Widmore visą informaciją apie salą turbūt slepia kokių nors bankų seifuose ir yra pasirūpinę, kad jų mirties atveju ši informacija būtų tuoj pat paviešinta. Puikus susitarimas - abipusis šantažas apsaugo nuo abipusio susinaikinimo. Tai primena branduolinių valstybių santykius.

Serija atskleidė daug įdomių dalykų - Benas a) gali keliauti laiku ir atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje; b) gali kontroliuoti smokie. Widmore to greičiausiai nežino - kvaila prieš smokie pasiųsti tik keletą lengvai ginkluotų karių...

P.S. Panašu, kad Mr.Eko buvo nužudytas su Beno žinia...
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2006 Spa 12, Ket 21:38
Miestas: Kaunas

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2008 Bal 25, Pen 14:08

Pirmiausia visus sveikinu sulaukus naujos serijos pilnos nauju klausimu ir atsakymu:
1. Ar smoke priklauso salai ar Benui? Ats.: Benui jis smoke valdo is "secret room"
2. Keliavimas laiku ar tai imanoma seriale? Ats.: Taip Benas tai padare ir gan akivaizdziai atsirado vidury dykumos, viesbuty paklause kokia siandien diena
3. Ar laivas atplauke ju isgelbeti? Ats.: Ne ir ne "velnio" :twisted: niekas nepaliks sios salos
4. Kieno kunas buvo ismestas i kranta daktaro? Ats.: Ne?
5. Widmoro dukte Penelope? Hmmm ir kaip as galejau praleist, o gal tai kita persona?
6. Benas neturejo dukters? Ats.: Melas? Jis ja tik uzaugino ji jam nebuvo tikra dukte... Jis pasake pries ja nusaunant "She's not my doughter, she means nothing to me" su siais zodziais jis ja prarado skaudu ziurint ir klausantis tokiu zodziu, bet Benas jis jau toks yra ir nieko cia nepakeisi "cold like an ice" ir nuo sios vietos viskas pasikeite "he changed the rules"
7. Jacobs, Ben or Jack who's the leader? Ats.: Jacobs? Bet kas jis is tiesu ar tai jam priklauso si sala koks bus kitas zingsnis "what next step?"

P.S. Juokas eme toij daly kai nusove tris naujus aktorius :D oi negalejau tvertis toks trumpas vaidmuo idomu ar jiems kiek nors sumokejo uz toki trumpa vaidmeny :mrgreen:
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė elq » 2008 Bal 25, Pen 14:42

visgi Vidmore suorganizavo ta netikra laivo kopija; kazkaip serialas linkes panaseti i kazkokias zudynes, is karto tiek zmoniu nusaut :(
gal Vidmore yra buves siol saloj ir del to benas negali jo nuzudyt( michealo atvejis)
elq
Žiūrovas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 14:35

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Igniuks » 2008 Bal 25, Pen 14:48

I saw the monster and I was like "ZOMGFG!" xD

Gera serija, bent jau man 9/10 ^^
Igniuks
Workman'as
 
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007 Vas 16, Pen 12:55

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Folkas » 2008 Bal 25, Pen 15:04

Ką tik mačiau seriją. *sėdi tris minutes be žado*
Buvo tiek daug įvykių, tiek daug mirčių(turbūt vienintelė serija, kurioje tiek daug kas mirė. Na, nebent gal "Through the looking glass" arba pačią pirmąją. Nuo šios serijos Benas užima pačias aukščiausias pozicijas, tarp mėgstamiausių veikėjų. Protingas vyras, nepasimetantis situacijose, nei koks Džekas, kuris puola į ašaras. Galbūt jis manė, kad Keamy nenužudys Alex, nes pagal susitarimą.. todėl ir taip kalbėjo. Bet matyti Keamy nežinojo taisyklių, todėl taip ir nutiko.Kai Sawyer'is lėkė prie Clair namų ir tada buvo nužudyti ta trijulė tikrai juokingai atrodė. Jeigu išgirsčiau šūvius, tai jokiu būdu nelėkčiau į pačią aiškiausią vietą. Ką Clair veikė, kad negirdėjo Sawyer'io? Ir taip nerealu, kad liko gyva po sprogimo. Bet kadangi mėgstu šią heroję, tai džiaugiausi, kad nieko nenutiko.
Benas turi du slaptuosius kambarius. Kaip gražiai skamba :wink: Arba jis per tą kambarį galėjo kaip su Jacob'u susisiekti arba valdyti smokie. Iš tiesų šį sykį dūmelis buvo didelis, purtinantis namą. Pagalvojau, kad koks žemės drebėjimas, net, kai lėkė buvau įsitempęs, lyg pats ten būčiau. Gražiai traiškė tuos pakalikus :) Ai va, dar gera vieta buvo, kai Benas laikė tą savo ginklą prieš durininką. Vos vos pavyko.. :lol: Pradžioje įrodė, kad moka gerus kovos judesius(kur išmoko? :roll: ) Serija super 10/10 Kuo toliau, tuo daugiau klausimų ir atsakymų
Folkas
Tail section
 
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2006 Rgs 03, Sek 19:28

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė trm_dvn » 2008 Bal 25, Pen 17:10

manau sita serija > constant. lost gryzo su trenksmu. lb patiko, laukiam ilgo ( tikiuosi ) dymono posto.
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Juliakas » 2008 Bal 25, Pen 17:25

Pamiršote vieną gerą vietą paminėti serijos pradžioje kai Kate atrodo kad nusirengs.. bet deja... O šiaip 9/10 (būtų nusirengus būtų 11/10) . Aš galvoju, kad Smoke nepaklūsta Benui, juk tada jis iškart būtų galėjęs sunaikint Wildmore žmones ir išgelbėti dukrą.. Nemanau, kad jis geba keliauti laiku, juk irgi tokiu atveju susigrąžintų dukrą.. Manau dykumos istorija yra kitokia. Juk jis galėjo paprasčiausiai būtų be sąmonės, o kai atsipeikėji dykumoje sunku pasakyti kiek laiko buvai be sąmonės dėl to natūralu, kad klausia kokia data. Kai Benas įeina į kambarį Wildmore klausia "Ar atėjai čia manęs nužudyti?" vadinasi jis nėra joks nemirtingas ar pan. Kodėl Benas jo negali nužudyti? O gal tik Benas negali jo nužudyti? Kaip kad kai Maiklas bandė nusižudyti jam nepavyko, gal panašiai ir Benui su Wildmore. O gal jie broliai? Juk panašu kad Benui svarbu giminystės ryšiai. Laukiam kito 5-dienio gal kas paaiškės :)
Juliakas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:10

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė trm_dvn » 2008 Bal 25, Pen 17:57

Juliakas rašė:Pamiršote vieną gerą vietą paminėti serijos pradžioje kai Kate atrodo kad nusirengs.. bet deja... O šiaip 9/10 (būtų nusirengus būtų 11/10) . Aš galvoju, kad Smoke nepaklūsta Benui, juk tada jis iškart būtų galėjęs sunaikint Wildmore žmones ir išgelbėti dukrą.. Nemanau, kad jis geba keliauti laiku, juk irgi tokiu atveju susigrąžintų dukrą.. Manau dykumos istorija yra kitokia. Juk jis galėjo paprasčiausiai būtų be sąmonės, o kai atsipeikėji dykumoje sunku pasakyti kiek laiko buvai be sąmonės dėl to natūralu, kad klausia kokia data. Kai Benas įeina į kambarį Wildmore klausia "Ar atėjai čia manęs nužudyti?" vadinasi jis nėra joks nemirtingas ar pan. Kodėl Benas jo negali nužudyti? O gal tik Benas negali jo nužudyti? Kaip kad kai Maiklas bandė nusižudyti jam nepavyko, gal panašiai ir Benui su Wildmore. O gal jie broliai? Juk panašu kad Benui svarbu giminystės ryšiai. Laukiam kito 5-dienio gal kas paaiškės :)


na tikrai benas ten ilgai negulejo. gi garai ruko nuo jo kailiniu. tokie garai lyg saltis garuotu, garai + kailiniai aiskiai parodo kad jis nesenai buvo saltoje vietoje
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Juliakas » 2008 Bal 25, Pen 18:08

Na, garų aš neįžiūriu, bet gali būti, juk jis su žiemine striuke. Aišku, kad dykumoje ilgai negulėjo, bet neaišku, kur gulėjo ir kiek gulėjo prieš tai. Juk jis sužeistas,o jis ne EMO, todėl manau, kad tai padarė tie pas ką jis buvo ir tie patys jį išmetė dykumoje. Tik sakau, jog netikiu, kad Benas keliauja laiku, būtų per daug nesąmoninga. Manau, kad Benas nemelavo sakydamas Saidui, kaip jis ištrūko iš salos.
Juliakas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:10

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė trm_dvn » 2008 Bal 25, Pen 18:14

Juliakas rašė:Na, garų aš neįžiūriu, bet gali būti, juk jis su žiemine striuke. Aišku, kad dykumoje ilgai negulėjo, bet neaišku, kur gulėjo ir kiek gulėjo prieš tai. Juk jis sužeistas,o jis ne EMO, todėl manau, kad tai padarė tie pas ką jis buvo ir tie patys jį išmetė dykumoje. Tik sakau, jog netikiu, kad Benas keliauja laiku, būtų per daug nesąmoninga. Manau, kad Benas nemelavo sakydamas Saidui, kaip jis ištrūko iš salos.


laiku jis nekeliauja, tiesiog padaro kazka panasaus i teleportacija, beje atsirado jis kazkur dykumoje netoli tunisijos, kur ir buvo rasti baltuju mesku kaulai su dharma antkakliu, gal otheriai naudojo baltas meskas kaip bandymu triusius ( greiciau bandymu meskas ) kad paziureti ar saugu naudotis "tuo kazkuo panasiu i teleportacija"

vis dar laukiam dymono posto :!:
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė chifrara108 » 2008 Bal 25, Pen 20:30

nu neturiu zodziu kokia gera serija :) 10/10. benas tai ten nereliai pradzioj tuos du arabus patvarke :) ciuju benas buvo laiku nukeliaves i arkti ar i kazka panasaus ir po to staigiai atsirado dykumoj, bet gali but ir taip kad losto kurejai bus sukure koki nors mindfucka tipo visi galvoja kad benas keliavo laiku bet po to pardodo kad jis laiku nekeliavo :) o ta silta striuke tam kad apsisaugoti nuo didelio salcio dykumoje nakti. nu imho charlzas visdelto priklauso dharmai .
ai va dar geriausiais serijos screenshotas :Paveikslėlis
pagaliau suzinojom kodel saidas pradejo dirbti benui 8) ir tiesa sakant as mazdaug tikejausi tokio varianto kad saidas pats prades dirbti benui o ne atvirksciai
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2008 Vas 09, Šeš 16:44
Miestas: Klaipeda

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė citrinaa » 2008 Bal 25, Pen 20:46

trm_dvn rašė:
laiku jis nekeliauja, tiesiog padaro kazka panasaus i teleportacija, beje atsirado jis kazkur dykumoje netoli tunisijos, kur ir buvo rasti baltuju mesku kaulai su dharma antkakliu, gal otheriai naudojo baltas meskas kaip bandymu triusius ( greiciau bandymu meskas ) kad paziureti ar saugu naudotis "tuo kazkuo panasiu i teleportacija"

vis dar laukiam dymono posto :!:


Tai arba jis keliavo laiku arba ne. Vien teleportacija negalima, kadangi laikas pasikeicia. Del mind keliavimo tai kazkaip neitikinama. Nors cia viskas atrodo labai banaliai, tiesa sakant
[i]London, baby...
citrinaa
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008 Kov 15, Šeš 02:04

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė ernetas » 2008 Bal 25, Pen 20:59

NUOSTABUS_PROTAS rašė:1. Ar smoke priklauso salai ar Benui? Ats.: Benui jis smoke valdo is "secret room"
2. Keliavimas laiku ar tai imanoma seriale? Ats.: Taip Benas tai padare ir gan akivaizdziai atsirado vidury dykumos, viesbuty paklause kokia siandien diena
3. Ar laivas atplauke ju isgelbeti? Ats.: Ne ir ne "velnio" :twisted: niekas nepaliks sios salos
4. Kieno kunas buvo ismestas i kranta daktaro? Ats.: Ne?
5. Widmoro dukte Penelope? Hmmm ir kaip as galejau praleist, o gal tai kita persona?
6. Benas neturejo dukters? Ats.: Melas? Jis ja tik uzaugino ji jam nebuvo tikra dukte... Jis pasake pries ja nusaunant "She's not my doughter, she means nothing to me" su siais zodziais jis ja prarado skaudu ziurint ir klausantis tokiu zodziu, bet Benas jis jau toks yra ir nieko cia nepakeisi "cold like an ice" ir nuo sios vietos viskas pasikeite "he changed the rules"
7. Jacobs, Ben or Jack who's the leader? Ats.: Jacobs? Bet kas jis is tiesu ar tai jam priklauso si sala koks bus kitas zingsnis "what next step?"
P.S. Juokas eme toij daly kai nusove tris naujus aktorius :D oi negalejau tvertis toks trumpas vaidmuo idomu ar jiems kiek nors sumokejo uz toki trumpa vaidmeny :mrgreen:

1. Dar neaišku ar Benas iš tiesų valdo smoke. Galbūt jis tik paprašė jo padaryti jam paslaugą. O be to, iš anonsų serialo pabaigoje matome, kad toli gražu ne visi buvo išžudyti (vadas, kuris derėjosi dėl Beno ir jo dukters liko gyvas).
3. Na, jie taip iš tiesų pasakė, bet iš flashforward'ų žinom, kad kai kurie tikrai paliko salą.
4. Kaip žinom tai saloj vyksta įvairių keistų dalykų. Galbūt tai tik dar vienas iš jų.
5. Tikrai praleidai kelis sezonus (: .
Šiaip jau nejuokauk su tokiom nesąmonėm, kad nesumokėjo. Galvoji šiaip sau kas nors paima ir pasisiūlo filmuotis be jokių aktorinių sugebėjimų (jų šiek tiek reikia net ir būti nužudomam) ir pan.?

Jis galėjo keliauti ir tik teleportacija, juk atminkim, kad Lost rodoma ir flashforward'ai.
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė Tautvydas » 2008 Bal 25, Pen 21:30

gera serija ;-) buvo ir linksmų epizodų kai tie trys "surviveriai" vienas po kito iš trobelės išlėkė, bet visumoj daug veiksmo, daug naujų klausimų, tik jau pradeda žiauriai painiotis kur flashforward, kur flashback..
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2007 Bal 12, Ket 23:10

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė GhZvDj » 2008 Bal 25, Pen 23:02

su trenksmu gryzo LOST...
GhZvDj
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2008 Kov 14, Pen 16:40

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė citrinaa » 2008 Bal 26, Šeš 00:05

Man atrodo jog Widmore ir Benas yra suristi tarpusavyje salos. Jei vienas is ju mirs, tai mirs ir kitas, nes Benas kazka uzsimine Lockui, kad frighteriai nedris jo nuzudyti. Del to Widmore ir Benas nutare sudaryti kazkokias nezudymo taisykles, kad nepakenktu ir patys sau. :?
[i]London, baby...
citrinaa
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008 Kov 15, Šeš 02:04

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron