Uzhknisantys dalykai

Vieta aptarti serialo klaidas ir nesutapimus.

Standartinė kraupu » 2006 Sau 18, Tre 22:37

KazhYkokS rašė:Nedarykit iš forumo chat'o ir/ar offtopic'o - rašykit į temą.
O Dovydui būtų ne pro šalį pasimokyt rašyt :/
Jeigu ginčyjatės - ginčykitės PM, arba IRC

Teisingai. Ištrinkime beverčius komentarus. Pirmas galėtų būti kad ir šitas...
Don't mistake coincidence for fate! Paveikslėlis
kraupus home
Vartotojo avataras
kraupu
Temple other'is

Standartinė dziewuliz » 2006 Sau 19, Ket 23:56

Cyrus rašė:
Jack:
- Don't worry Michael, we haven't forgotten Walt. Just hang on for a bit, as soon as season 5 hits the air we're gonna go look for him.

best quote ever....

Atspindi mano nuomone apie dabartini lost (pirmame sezone dar buvau ji isimylejes...)

O klaida su arkliu tai turbut kazkas turejo lekt ish crew, bo neisivaizduoju net kaip galejo isleisti i air su tokia shiurkschia klaida....
dziewuliz
Žiūrovas

Standartinė Cyrus » 2006 Sau 20, Pen 00:03

http://www.moviemistakes.com/best.php

Taip kaip išleido šitus :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Re: Uzhknisantys dalykai

Standartinė andrius » 2006 Vas 02, Ket 17:56

Hamas rašė:Na va, prisedau parashyti apie mane gerokai uzhknisanchius dalykus Lost'e.
2) Na dar uzhknisa kai kurie tiesiog siaubingai neadekvatus dalykai - pwz
a) Prisimenate kabeli ish juros i dzhiungles pirmam sezone? Nu tai blet nesikeikiant mano elementari logika butu ta kabeli nukirsti - gal kai pusei Australijos neliks interneto atvarys gauja kabelio owneriu kompanijos techniku.

Gal as ir neseniai cia forume prisiregisrinau, bet lost ziuriu pakankamai seniai. Noriu pakomentuoti tavo sita punkta: ar tu supranti kad tas kabelis nera interneto kabelis! [nebent as praziurejau kokia serija kur tai buvo pasakyta kad tai interneto kabelis] Tai yra paprasciausias elektros kabelis! Kaip tu manai is kur saloje elektra? jei zinai juroje buna elektrines dvieju tipu: tai potvyniu ir bangu. Paprastas paaiskinimas kodel to kabelio niekas ir nekerta (cia mano supratimas toks buvo tik pamacius laida einanti is juros :/)

Chebra jauciuosi visiskas nesusipratelis, bet kaip jus manot kas ten per biesas toje saloje skraido [juodu sudu kazkoks gabalas]? a?
Vartotojo avataras
andrius
Žiūrovas

Re: Uzhknisantys dalykai

Standartinė Cyrus » 2006 Vas 02, Ket 18:15

andrius rašė:Gal as ir neseniai cia forume prisiregisrinau, bet lost ziuriu pakankamai seniai. Noriu pakomentuoti tavo sita punkta: ar tu supranti kad tas kabelis nera interneto kabelis! [nebent as praziurejau kokia serija kur tai buvo pasakyta kad tai interneto kabelis] Tai yra paprasciausias elektros kabelis! Kaip tu manai is kur saloje elektra? jei zinai juroje buna elektrines dvieju tipu: tai potvyniu ir bangu. Paprastas paaiskinimas kodel to kabelio niekas ir nekerta (cia mano supratimas toks buvo tik pamacius laida einanti is juros :/)

Chebra jauciuosi visiskas nesusipratelis, bet kaip jus manot kas ten per biesas toje saloje skraido [juodu sudu kazkoks gabalas]? a?

O iš kur tu tai žinai, kad tai nėra interneto kabelis? Ant jo taip parašyta - This is not optical cable?! O, kad ir elektros tiekimo - nukirtus gal tada neliktų elektros kokiai salelei ir atlėktų taisytis.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė medutis » 2006 Vas 26, Sek 19:46

Na, o ko taip erzinatės dėl to kabelio? Manau kad labai logiškai mąstant turėtum suprast, jog tą kabelį gali bet kada nukirst, nebūtina tai daryt taip karštakošiškai kaip jūs čia siūlot.
medutis
Žiūrovas

Standartinė dymonaz » 2006 Vas 26, Sek 23:33

Aj nu ko jus prie to komentaro apie kabeli visi prikibot:)

Neaishku koks ten kabelis. Kazkada bus aishku (zhadejo writeriai). Bet logishka mintis gyvenant toje saloje butu ishsiaishkinti kas tai do kabelis ir jeigu jis nera naudingas ishgyvenimui - ji nukirsti, taip sukeliant diversija ir tikintis efekto, kad ateis kazkas tikrinti. Ir visus ishgelbes. Arba ishzhudys=]
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Ankstesnis

Grįžti į Klaidos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias