Lost: Via Domus [oficialus žaidimas]

Įvairios temos, kurioms nerandate vietos.

Re: Lost: Via Domus [oficialus žaidimas]

Standartinė Jacob » 2008 Vas 27, Tre 21:03

Taip
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Jacob
Surviveris

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 27, Tre 21:08

yyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

reik ieshkoti ish kur galima prsipumpuot
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė ernetas » 2008 Kov 01, Šeš 19:58

Heh... Bandžiau žaisti šį žaidimą. Ar man pasirodė ar tikrai 3 sezonai vienam žaidimui per daug? Labai jau daug visko išmesta ir jeigu nebūčiau žūrėjęs serialo tai tikrai nebūčiau supratęs kas ten sprogsta ir dar daug kitų dalykų. Bet net ir pažiūrėjęs serijalą visiškai nesupratau pabaigos. Tai visą žaidimą buvo "realybė" ar tik kažkoks sapnas?
ernetas
Workman'as

Standartinė dymonaz » 2008 Kov 06, Ket 02:37

Nu va :) Po truputį po truputį perėjau ir aš. Um. Kažkaip... nu be abejo smagu buvo, ten po kokį hatchą vaikščiot ir visas smulkmenas jame surasti, ar į kokį Pearl nusileisti ar šiaip su Dharmos kompais pažaisti :) Gaila, kad skaitosi ne canon šitas geimas - tai pvz. tas magnetas už slaptų durų gali būti tik žaidime, o gali būti vėliau ir seriale - tai nėra aišku, tai kažkaip kurti kažkokias teorijas truputį nelabai eina...

Be abejo, nemačius serialo žaisti nėra pointo :) Pusės pokalbių su Hurley neitų suprasti ;) ir Sawyeris LABAI lievai padarytas (įgarsinimas). Galėjo susitarti su normaliais aktoriais - gi ne milijonus būtų kainavę tos kelios eilutės kurias jie kalba žaidime...

Dėl 3-jų sezonų ar per daug ar ne tai nežinau... galų gale vistiek viskas tik iki antro sezono pabaigos veiksmo požiūriu - hatch'as buvo išsprogdintas-atidarytas, bet purple skies dėl nepaspausto mygtuko nebuvo. Truputį sudiorgino netikslumai - kad ir pvz. Mikhailo stotis tai iš tikro yra tvoros išorėje o ne viduje, bet sakykim žaidimas ir galima atleisti...

O va dėl klausimo ar realybė ar sapnas tai čia manau tiksliau eitų atsakyti įvertinant keliavimą laiku... tiesa tokiu atveju griūna visos teorijos, kad ateities pakeisti negalima - nes pabaigoje tai Lisa saloje, reiškias jos nenušovė ;/ Truputį nesąžininga.

Šiaip gerai praleidau laiką tas kokias 8-9 valandas, kurias skyriau, kad pereiti :) Bet tikėjausi gerokai daugiau ir smagiau. Nepilnai leido įsijausti į tai, ką vistik reiškia būti Oceanic 815 surviveriu, per mažai atrakcijų su "salos mistika" ir truputį šlykštu buvo toj vietoj kai flashbackuose paaiškėjo, kad aš ne toks jau ir gerietis-žurnalistas. Kažkaip pripratau, kad čia "AŠ", o ne belekoks žmogus, tai nesmagu, kai "AŠ" pasirodo truputį prisidirbęs :) Nebent nuo pat pradžių žaistum už kokį otherį ir pan :)

Dar verta paminėti, kad geimas buvo gerokai per lengvas - kas šiek tiek darė jį nuobodžiu. Kad ir pirmoje serijoje aš prisirinkau kokosų, tikėdamasis, kad galėsiu su jais vožti kam nors per galvą :) Arba tokie dalykai kaip Apollo bar'ai - sure, jie verti 50$ prekyboje, bet va taip jų panaudoti ir neteko... Jeigu būtų reikėję pačiam taupyti vandenį ir maistą, jeigu būtų reikėję visa tai saugoti, grįžti pasiimti, o gal duoti Hurliui, kad jis būtų linksmesnis - būtų buvę gerokai smagiau. Labai daug elementų buvo, kurie atrodė, kad svarbūs, bet iš tikro jų niekad neprireikė... abydna.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė Jacob » 2008 Kov 07, Pen 15:27

Kaškur mačiau treileri dharmos autobusiuką gal leis su juo važinėti ar kokia misija bus?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Jacob
Surviveris

Standartinė Gytaz » 2008 Kov 07, Pen 20:18

Blyn, kokie reikalavimai sistemai... :o :( Man be šansų...

Windows XP or Vista
2.5GHz Core 2 Duo / Athlon 64 X (or 3.5GHz Pentium 4/Athlon)
1GB of RAM (2GB recommended)
at least a 128MB DirectX 9.0c-compliant shader 3.0-enabled video card (256MB recommended)
5 GB of hard disk space

Reikia naujo kompo.
Vartotojo avataras
Gytaz
Otheris

Standartinė bauBas » 2008 Kov 10, Pir 21:25

Man nepaleidiza be pixel shader 3.0 ;( . Pas mane 0.2 . Nezinot, gal ji emuliuot galima kaip nors ?
bauBas
Surviveris

Standartinė Jacob » 2008 Kov 12, Tre 15:31

man irgi taspats tik dar meta erora del ageia physx failed rašo.Plz gal kas galit padėti?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Jacob
Surviveris

Standartinė Michael-TheCleaner » 2008 Kov 18, Ant 19:35

Nu va, ka tik perejau ir as ta zaidima. Viskas kaip ir neblogai, tik pats galas mane tiesiog sunervino, nes visiskai jo nesupratau :/ Jeigu cia viskas pagrista keliavimu laiku, tai kodel Lisa gyva ir kodel ji lektuve ? Ir is viso kodel jis grizo laiku ? Nes bande isplaukti is salos ? Gal galit mane apsviesti kas nors ?
Vartotojo avataras
Michael-TheCleaner
Katastrofos auka

Standartinė Sara » 2008 Geg 19, Pir 14:01

As PC game turiu tj fainas man patinka tokie siuliciau nusipirkti ps. grafika lb gera 8)
Sara
Per žingsnį nuo ban'o!
Per žingsnį nuo ban'o!

Standartinė Bezdonija Pirduk » 2009 Vas 18, Tre 03:19

Žaidimas, tai visiškai nevykęs. Lost fanam aišku pusėtinas, bet kas nematė lost, tai tamsus miškas, ypač, kai nė iš šio nė iš to Sun pradeda angliškai kalbėt :lol: Šiaip viskas šiame žaidime yra blogai. Praktiškai nėra dialogų, siužetą pagaut sunku, galvosūkiai kartojasi visą žaidimą. Norėtusi pavaikščiot po salą, daugiau bendravimo, kaip RPG žaidimuose, kad kiekvienas turėtų savo charakterį ir pan. žodžiu 5/10.
Bezdonija Pirduk
Žiūrovas

Standartinė h0pe » 2009 Geg 17, Sek 14:06

Bezdonija Pirduk rašė:Žaidimas, tai visiškai nevykęs. Lost fanam aišku pusėtinas, bet kas nematė lost, tai tamsus miškas...

Manau, kas nežiūrėjo serialo ir nebandė žaidimo, procentaliai tikriausiai tai bus kokių 80% prieš 20%, kažin ar gali žaidimas "užkabinti" žiūrėti serialą.. :)
h0pe
Katastrofos auka

Ankstesnis

Grįžti į Įvairenybės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių