617 - The End

It only ends once.

Apie Lost pabaigą

Buvo per mažai atsakymų
17
24%
Atsakymai buvo nuspėjami
0
Balsų nėra
Atsakymai man nepatiko
4
6%
Veikėjų likimai buvo nuspėjami
1
1%
Veikėjų likimai man nepatiko
3
4%
Nieko nesupratau, bezobrazija kažkokia
2
3%
Tai čia tam aš iššvaisčiau šešis metus savo gyvenimo? :(
6
8%
Iš dalies patiko, bet kažko trūksta
26
36%
Esu visiškai patenkintas
13
18%

Viso balsų : 72

617 - The End

Standartinė dymonaz » 2010 Geg 23, Sek 02:54

Jeigu neturite ką pasakyti - patylėkite ir tiesiog nubalsuokite apklausoje.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Re: 617 - The End

Standartinė Folkas » 2010 Geg 24, Pir 06:35

Buvo verta šešerius metus gyventi su Lost! :)
Folkas
Tail section

Standartinė BrunonG » 2010 Geg 24, Pir 09:48

My theory (:

Viskas kas saloje įvyko - tikra. Viskas kas alternatyvi realybė - skaistykla (whatever), dangus. Vienu žodžiu, po mirties. Tačiau kadangi jie po mirties PRISIMENA, kas vyko saloje leidžia neabejoti, kad tai ir įvyko (nes kai kas teigia, neva niekas neišgyveno lėktuvo katastrofos, kas būtų nesąmonė ir nelogiška išvis).

Taigi, Jack'as pabaigoje iš tiesų miršta, bet dar pamato prieš tai praskrendanti lėktuvą su Kate, Sojeriu, Kler, Mailsu, Ričardu ir Lapeniu už vairalazdės. Hurley naujas salos saugotojas, kartu su Benu. Bet aišku, kažkuriame momente jie irgi turės mirti (ir matyt perleis salos saugojimą kam kitam).

Na, kol kas tiek išmąsčiau, jei kas manot kitaip, pagrįskit ar pataisykit.

Iš dalies patiko, bet kažko trūksta

THE-mutherfuckin-ANSWERS!!!!!
Vartotojo avataras
BrunonG
Žiūrovas

Standartinė Soujiro » 2010 Geg 24, Pir 10:40

Nuobodoka serija. Šešis sezonus kurtas Black smok'o įvaizdis paverčiamas į skudura, baisesnis nei Ben'o ir Alpert'o personažų išniekinimas.

O tos meilės istorijos varė į neviltį. :evil:

Pasirinkau

Tai čia tam aš iššvaisčiau šešis metus savo gyvenimo? :(

Duočiau 7+/10

Taip išeina po Harlio ir Beno vadovamimo salai, sala vistiek sunaikinta? Iš pirmo epizodo šeštajame sezona sprendžiu vaizdų, sala po vandeniu. :roll:
Soujiro
Dharma Initiative

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Geg 24, Pir 12:27

YOU WERE ALL WRONG!

P.S. Close the door and leave it now...
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė Ieva » 2010 Geg 24, Pir 13:33

Na, nors biški daug ką sumaišė galvoj pabaiga, bet man labai patiko. Tikrai nesigailiu, kad žiūrėjau. Tik dabar sunku bus priprast, kad nebebus naujo sezono, naujų klausimų ir pan.
Vartotojo avataras
Ieva
Žiūrovas

Standartinė Igniuks » 2010 Geg 24, Pir 15:34

Ai man kaiptik ta pabaiga baznycioje yra biski bullcrap, zinau, kad tos "religijos" biski bus kazkokios, nu taip isejo, kad visas tas flash sideways kazkokia tai skaistykla :| Serialas gud, pabaiga bad. IMHO
Igniuks
Workman'as

Standartinė GhZ » 2010 Geg 24, Pir 15:58

Pirma visus su vieno is geriausio serialo pabaiga :(
Antra..man bent pabaiga labai patiko.Primine The Sixth Sense filma.. :)
Paskutinį kartą redagavo GhZ 2010 Geg 24, Pir 21:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
GhZ
Surviveris

Standartinė Werty » 2010 Geg 24, Pir 16:01

Man trūko atsakymų, ypač kas su "black smokie" susiję, be to dar daugybę painių smulkmenų privelta, na man šis sezonas neprilygsta buvusiems, na bet pabaiga yra pabaiga.
Vartotojo avataras
Werty
Workman'as

Standartinė Papamiau » 2010 Geg 24, Pir 16:02

Na man labai patiko pati pabaiga ir visas serialas. Galu gale kurejai mum parode, kad sis serialas buvo ne apie pacia sala, o apie veikeju isgyvenimus: meile, skausma, tikejima. Visi veliau ar anksciau mirstame ir nukeliaujame anapus, manau, tai ir pabreze paskutine serija, o kova tarp blogio ir gerio tesis visados. Sala buvo, yra ir bus saugojama... Sala buvo tik laikina stotele ju gyvenime, ji nebuvo reiksminga (jeigu Jack ir grizo atgal i sala, tai tik del sviesos).

Zinoma, visiems smalsu butu buve suzinoti siek tiek daugiau apie pacia sala, apie jos prigimti arba ka is tiesu tie skaiciai reiske, koks ju saltinis buvo. Bet LOST puikiai atspindejo pati gyvenima, juk mes niekada iki galo nesuzinosime kas yra tas Gyvenimas...

Taipogi, man labai patiko tai, kad rezisieriai parode, jog ne sala stumde visus veikejus pirmyn ar atgal, o jie patys turejo teise rinktis (ITAKOTI SAVO LIKIMUS)

Zinoma, visiems si pabaiga nepatiko, bet manau, kad ji buvo dvigubai ar vos ne trigubai geresne negu The Sopranos. :}

P.S Pritruko siek tiek atsakymu, labai mazai, bet pritruko :] :lol:
Papamiau
Žiūrovas

Standartinė EV1L » 2010 Geg 24, Pir 16:45

Visą laiką stebėdamas iš šalies šį kartą išreikšiu savo nuomonę.

LOST serialo "lostiškumas" galutinai žlugo, visada planą turintį ir suktą, Beną pavertus į praktiškai nereikalingą veikėją ir išnaudojus Otherių kortą (todėl pirmi sezonai ir užgniauždavo kvapą). O tie visi Jokūbeliai ir jų motinėlės, gyvibingojo vandens šventyklėlės ar švyturėliai situacijos tikrai negelbėja. Taip serialas ritosi vis žemyn ir žemyn su kiekvienu nauju sezonu ir galiausiai tapo aišku, kad kūrejai nesugebės visko sudėliot į savo vietas.

Sezono finalas? Vien Black smoko toks beviltiškas nugalabijimas kerta užkietėjusiems žiūrovams per galvą... O kur dar tas holivudiškas patriotizmas ir laiku išdygstančios veikėjos su ginklais. Viena kas patiko tai pati pati pabaiga, tos kelios susimastymą keliančios minutės, leidžiančios skirtingais būdais interpretuoti visą serialą.Viską apibendrinant būtų pakakę 3-4 sezonų,išmėtant tas nereikalingas ir tuščias dalis, tačiau parodant tokią pačią serialo užbaigą, kuri sukėlė tikrą nostalgijos bangą, prisimenant senus gerus episodus.

Užbaigiant, tai serialas, kuriam tūrbūt dar ilgai nebus lygių konkurentų šiame žanre.Ir visai nesigailiu, kad tuos 6 metus žiūrėjau, nes tikrai buvo suteikta įsimintinų akimirkų ir pamastymų.
Paskutinį kartą redagavo EV1L 2010 Geg 24, Pir 22:49. Iš viso redaguota 6 kartus.
EV1L
Žiūrovas

Standartinė tsumi » 2010 Geg 24, Pir 17:28

http://img443.imageshack.us/img443/3350 ... 734453.jpg

*Čia patiem kiečiausiems žiūrovams ir užkietėjusiems teorijų skleidėjams*
tsumi
Katastrofos auka

Standartinė kolona » 2010 Geg 24, Pir 19:50

Papamiau rašė:Na man labai patiko pati pabaiga ir visas serialas. Galu gale kurejai mum parode, kad sis serialas buvo ne apie pacia sala, o apie veikeju isgyvenimus: meile, skausma, tikejima. Visi veliau ar anksciau mirstame ir nukeliaujame anapus, manau, tai ir pabreze paskutine serija, o kova tarp blogio ir gerio tesis visados. Sala buvo, yra ir bus saugojama... Sala buvo tik laikina stotele ju gyvenime, ji nebuvo reiksminga (jeigu Jack ir grizo atgal i sala, tai tik del sviesos).

Zinoma, visiems smalsu butu buve suzinoti siek tiek daugiau apie pacia sala, apie jos prigimti arba ka is tiesu tie skaiciai reiske, koks ju saltinis buvo. Bet LOST puikiai atspindejo pati gyvenima, juk mes niekada iki galo nesuzinosime kas yra tas Gyvenimas...

Taipogi, man labai patiko tai, kad rezisieriai parode, jog ne sala stumde visus veikejus pirmyn ar atgal, o jie patys turejo teise rinktis (ITAKOTI SAVO LIKIMUS)

Zinoma, visiems si pabaiga nepatiko, bet manau, kad ji buvo dvigubai ar vos ne trigubai geresne negu The Sopranos. :}

P.S Pritruko siek tiek atsakymu, labai mazai, bet pritruko :] :lol:

Aš, reik pasakyt, visiškai priešingai manau. Lost esmė buvo mistika, salos paslaptys. Pamenat pirmą sezoną? Pamenat monstrą, šnabždesius, 16-kos metų žinutę, the others, hačo atradimą, vėliau visokius eksperimentus, kojas-skulptūras, nesenstantį romujį Alpertą ir t.t ir t.t? Tai buvo kaifas tikra to žodžio prasme. Būtent šita linija šiame seriale ir VEŽĖ. KABINO. STULBINO. Būtent dėl to kožna serija baigdavosi intriga, kuri susijusi su mistikos vystymu, būtent tas ir varė į priekį. Nenoriu būti "varantis", bet gyvenimiškoji-jausmų-žmogaus santykių linija Lost'e buvo silpna ar bent jau posilpnė. Bent manęs žmogiškasis aspektas visai neįtikino. Pernelyg banalus, nutįsęs, netikroviškas, neišbaigtas. Jei pirmam sezone ši linija dar buvo ok, vėliau ji tapo vis blankesnė. Tad mane stebina, kai kažkas lepteli, jog šis serialas apie žmogiškuosius santykius. Jei jis apie juos, tai jis prastas.

Finalo peikti ar girti nesiruošiu, yra kaip yra ir to nepakesi. Vis tik prisiminęs žodę Dingę, į atmintį stringa ta pačioje serialo pradžioje sukaupta didžiulė mistikos ir paslapties įtampa...hrr, krūtas dalykas. Nors įgyvendinimas ilgainiui galėjo būti tikrai bent 5x geresnis...

Labiausiai gaila Džono Loko. Nerealus personažas. Nu nafig jį reikėjo versti MIBU. O ir pats mibas krūtas buvo labiausiai dėl to, kad buvo Loko kūne :) Apie Alperto ir Beno sugadinimą jau čia nekart teisingai pastebėjo.
kolona
Žiūrovas

Standartinė kolona » 2010 Geg 24, Pir 19:56

EV1L rašė:Visą laiką stebėdamas iš šalies šį kartą išreikšiu savo nuomonę.

LOST serialo "lostiškumas" galutinai žlugo, visada planą turintį ir suktą, Beną pavertus į praktiškai nereikalingą veikėją ir išnaudojus Otherių kortą (todėl pirmi sezonai ir užgniauždavo kvapą). O tie visi Jokūbeliai ir jų motinėlės, gyvibingojo vandens šventyklėlės ar švyturėliai situacijos tikrai negelbėja. Taip serialas ritosi vis žemyn ir žemyn su kiekvienu nauju sezonu ir galiausiai tapo aišku, kad kūrejai nesugebės visko sudėliot į savo vietas.

Džeikobo istoriją reikėjo kaip reikiant pavystyt. Tiek apie jį pradžioj girdėjom, net pats Benas pašnibždom apie jį atsiliepdavo, tai ir atitinkamai parodyt ir reikėjo. Bet ne, geriau jau brangų laiką užpildyt neretom ir dažnai beprasmėm alternatyvaus gyvenimo akimirkom.

EV1L rašė:Sezono finalas? Vien Black smoko toks beviltiškas nugalabijimas kerta užkietėjusiems žiūrovams per galvą...

Tiesą sakant čia tikėjausi kažko panašaus į Neo vs Smith :)
kolona
Žiūrovas

Standartinė kefyras » 2010 Geg 24, Pir 20:15

nu ka ish shios serijos suzhinojom, kad pas Kate netgi labai raumeningi pechiai:) joke:)
patiko viskas, atsakymai, kad ir kokie jie geri, vis tiek nebutu patenkine visu, tai gal ir gerai, kad nesistenge ju atsakyti. kaip chia kashkas sake, losto varomoji jega buvo mistika, kuri nedingsta ir jam pasibaigus:)
Super, tikrai nesigailiu, kad zhiurejau:)
kefyras
Temple other'is

Standartinė kolona » 2010 Geg 24, Pir 20:35

Beje, Benas vėl gavo į snukį :lol:
kolona
Žiūrovas

Standartinė Papamiau » 2010 Geg 24, Pir 22:43

Zinoma, kad Lost variklis buvo mistika. Man paciam smagu buvo ziureti pagrinde del mistikos.Ir kaip kazkas ce sake, viskas ir baigesi su tam tikra mistika. Taip sutinku, 6 sezonas is tiesu buvo ne toks lostiskas, pirmi trys buvo geriausi. Bet galbut paskutinieji nebuvo lostiski, nes jie vien teike atsakymus, o mistikos naujos ir neatsirado. Na ka padarysi. nesigailiu, kad ziurejau ir tiek. PABAIGA BUVO GERA... BET NOREJOSI, kazko BIGGER FINALE :D
Papamiau
Žiūrovas

Standartinė medutis » 2010 Geg 25, Ant 02:03

Mano keletas pamąstymų:

sala buvo tarsi tarpinė stotelė tarp gyvenimo ir mirties. Nuostabu, kad kai kurie prieš mirdami sugebėjo užmegzt kažkokius santykius (tarkim kad ir saloje) ir po mirties susitikt su tuo žmogum - juk kaip ir sakė Jacobas, jūs visi buvot vieniši, ir salos jums reikėjo kaip ir jai jūsų.
Gal tai ir yra kaip skaistykla (kaip kažkas čia pamąstė), kurioje visalaik kažkas turi būti ir saugoti, o praeinantys iš gyvenimo į mirtį - atsirinkti gėrį nuo blogio.. arba tiesiog dar kažką "atlikti" arba atrasti prieš atsisveikindami su gyvenimu.
Gal būtent tie kas dar nenori atsisveikint ar nesupranta - ir lieka saloje, saugoti. Kaip kad liko Hurley su Ben - vienas iš jų vėliau norės ištrūkt iš salos ir dar kartą patirti kas tai yra "gyvenimas" už salos ribų :) kaip kad ir blogasis brolis norėjo tai padaryti. Tuo pačiu saloje būna ir krūvos visokių otherių kurie nenori susitaikyt su mirtim - jie ilgiau ar vėliau apsistoja toj skaistykloj-saloj. Kaip kad ir Rose ir jos vyro bandymas pasislėpti - jie pasirinko neutralią poziciją, tačiau galų gale įsivėlė ir Desmondas pritraukė blogąjį žmogų, pasivertusį Locke - teko mirti.
Apskritai, gal čia tiesiog palikt daug erdvės pamąstymams, kur ta riba tarp gyvenimo ir mirties (o gal ne mirties, o pomirtinio gyvenimo/alternatyvaus gyvenimo?) - ta laikinoji stotelė ir pratempta per 6 sezonus gražiai pavaizduota salos formatu.

Kažkaip dar prisiminiau ir epizodą iš "Sopranų" kur Tonis kamavos ligoninėj ir buvo patyręs komą ar tai klinikinę mirtį - gal tas pabėgimas iš salos ir po to grįžimas į ją ir buvo kažkas pan :) Dažnai ir realybėj girdim istorijas apie tai kokius vaizdus žmonės matę, kurie vos vos buvo ištraukti iš mirties gniaužtų.

filmo pabaigoje lėktuvo išskridimas drebant žemei priminė seną gerą filmą "Lengoljerai" (buvo 2 dalys) - rekomenduoju pažiet, kam bus lomkės nuo "lost" trūkumo :)
medutis
Žiūrovas

Standartinė zhukaSS » 2010 Geg 25, Ant 02:24

kolona rašė:Labiausiai gaila Džono Loko. Nerealus personažas. Nu nafig jį reikėjo versti MIBU. O ir pats mibas krūtas buvo labiausiai dėl to, kad buvo Loko kūne :) Apie Alperto ir Beno sugadinimą jau čia nekart teisingai pastebėjo.

heh manau praktiskai taip pat :) locke buvo da best ;]

anyway, vis tikejaus kad nebus taip ala holivudiska ir MIBas pataps gerieciu ir nuskriaustuoju, siaip serijoj seilioniu turbut daugiau nei 50% ale kadangi esu uzsislepes shirdy romantikas tai nebuvo taip blogai :)
zhukaSS
Otheris

Standartinė pliumbum » 2010 Geg 25, Ant 04:17

Na ką gi, mano pamąstymai.

medutis pateikta teorija yra tikrai galima, tačiau lygiai taip pat galimo ir alternatyvios teorijos - bent keletas skirtingų. Paskaitykite Lostpedia, ne ką mažiau įtikinančių variantų yra. Pvz. kad tos paskutinės minutės ir visi flash-sideways - tai tik Jacko priešmirtinė vizija apie jam brangius žmones ir apie tai, kaip viskas turėjo būti, bet nebuvo, o viskas saloje vyko iš tiesų.

Bet mane tos teorijos ir spėlionės užkniso. Norėjosi pagaliau serijos, kurioje tikrai viskas yra aiškiai pasakoma ir sudėliojama į lentynėles, taip, kad nei pridėsi, nei atimsi. O čia - norint puikiausiai galima padaryti ir septintą sezoną, apie Jacko nuotykius mirties karalystėje, apie Hurlio ir Beno, ir kitų ten atklystančių nuotykius saloje (pvz. apie tai, kaip jiems sekasi gąsdinti naujo nukritusio lėktuvo keleivius), ir apie Kate, Claire, Ricardo ir kitų gyvenimą išskridus iš salos. Juolab kad liko galybė neatsakytų klausimų - kodėl Waltas buvo special ir kur jis dingo? kokia salos prigimtis, kas iš tiesų yra MIB, ar jis tapatus Smoke Monster? Ar tikrai MIBui pabėgus iš salos būtų kilęs koks nors didelis blogis, ar čia tiesiog Jacobo nesveikos fantazijos vaisius? Ir t.t., su kambariokais sugalvojom virš 20 klausimų per kelias minutes.
pliumbum
Workman'as

Kitas

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių