615 - Across the Sea

It only ends once.

615 - Across the Sea

Standartinė BrunonG » 2010 Geg 12, Tre 07:27

The motives of John Locke are finally explained.
Vartotojo avataras
BrunonG
Žiūrovas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Geg 12, Tre 07:26

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė BrunonG » 2010 Geg 12, Tre 07:29

Na ką aš galiu pasakyti... viskas tik dėl magijos? Visi atsakymai susiveda į vieną - MAGIJA. Paslaptinga šviesa neaišku iš kur, paslaptingos jų netikros motinos galios, monstras iš niekur (kai kas sako kad MiB ir yra monstras).

They've been fucking with us 6 years.
Vartotojo avataras
BrunonG
Žiūrovas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Geg 12, Tre 07:26

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė kefyras » 2010 Geg 12, Tre 09:25

jei ir nebuchiau mates shios serijos apie smokie ir jacobo vaidmeni vis tiek suprasciau tiek pat:)
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Algirdas » 2010 Geg 12, Tre 11:48

Taip, iš šio epizodo mes tikėjomės žymiai, ŽYMIAI daugiau, nei gavom.

Taip, aš svarstau galimybę pereiti iš aršaus LOST gynėjo į kritikų pusę, bet visgi palaukim pabaigos, laukti liko nedaug kitą savaitę ir paskutinė serija ir finalas.

Taip, viską ir taip galima buvo suprasti iš anksčiau, o jei ir kas buvo netikėta, tai ir liks šioje serijoje, nes didesnės įtakos visam serialui neturi.

Taip, jokių paslapčių mums atskleista nebuvo. Jacob/MiB broliai, na ir kas ? Tai mums neatsako į klausimą kas jie tokie yra, i mean, kodėl jie tokie ? kas ta šviesa į kurią įmestas buvo Mib`as, o išskrido black smoke ? Aiškino mother apie ją, bet c`mon, tai ne paaiškinimas. Pagrindinis klausimas ne "Kas?" , o "Kodėl?"Anyways, gal čia kiek ir pasikarščiavau, šiek tiek piktas, kad taip ilgai lauktas epizodas, nebuvo ypatingas, taip, aš suprantu, kad nebus jokio mokslinio paaiškinimo, nori nenori kažkaip tai bus surišta su mitologija ar panašiai, bet parodykit tą mitlogiją, tada nepyksim. Tiesiog knibžda mintis, antram-trečiam sezone turėjom beną, kuris atrodo žinojo visas paslaptis, vėliau paaiškėjo, kad jis nieko nežino. Vėliau atsirado Ričiardas, išties mistinis personažas, nesenstantis, kas jau kas, o jis atrodo tikrai turi žinoti viską, bet ne ir jis viską darė tiesiog, nes "Jacob told him". Ir galų gale likus vienai serijai iki finalo mes turim Jacob`o istoriją, bet guess what ? Jis irgi absoliučiai nieko nežino apie salos paslaptis ir prigimtį. Kyla natūralus klausimas, kas tada žino ? Ko gero, niekas. Net patys kurėjai nežino, tiesiog nežinojo kiek laiko truks serialas tai ir prikūrė jo eigoje visokių paslapčių, kurioms atsakymų neturi. Walt`as, Keliavimas laiku, mirusių žmonių matymas, locko "look in to the eye of this island" , Pirmam sezone, kokią paslaptį locke`as pasakė waltui, kai žaidė backgammon ? ir čia vien pirmas sezonas galima vardinti ir vardinti. Aaron, sayid`o blogis, kas jam atsitiko. Iš šio epizodo, vien kiek klausimų yra apie mib ir jacob, net vardint neverta. Manot į viską bus atsakyta ? Stipriai abejoju.

Taisyklės. Vienintelė taisyklė negali vienas kito nužudyti mib`as jacob`o, nes jų mama taip padarė, kas jų mama, kad taip padarytų ? :?:


Anyway, pažiūrėk iš kitos pusės ir pamąstykim apie šiandienos epizodą. Ko nežinom ir negalim išmąstyti nelieskim, bet kur yra kokių teorijų pasidalinkim. Man asmeniškai didžiausias klausimas yra, kas išžudė visus tuos žmones su kuriais gyveno mib ? Po velnių, 40-50 metų moteris viena juk to nepadarys. Ar padarys ? Manau, kad padarys. Kyla klausimas kaip ji tai padarys ? Atsakymas, lygiai taip pat, kaip flocke`as išžudė widmoro žmones, t.y. ji kažkodėl nemirtinga/ypatinga ar kažkas panašaus. Bet kaip tada MiBas ją taip lengvai nužudė, atsakymas: vos išžudžius visus žmones ji vidury nakties atbėgo pas jacob` nusivedė jį prie šviesos ir su simboline vyno taure tarsi perdavė visas savo salos saugotojos pareigas Jacob`ui, tad galima daryti išvadą, kad nuo tada ji netenka to tarsi "Saugotojo salos" statuso ir tampa pažeidžiama, tai ir sąlygojo jos galimumą mirti, mano nuomonė. Kad nužudymas žmonių yra mamos darbas įrodo ir tai, kad vienintelis MiB, jos sūnus buvo paliktas gyvas ir ji žinojo, kad jis ateis jos nužudyti ir ji to norėjo, už tai ir padėkojo, už tai ir greitai perdavė saugotojo pareigas Jacob`ui. Diskutuokim.

Beje, kažkodėl atrodo, kad "mama" buvo ne ankstesnis Jacob`as, o ankstesnis Mib, bent jau pagal mąstymą, nes pagal ją visi žmonės irgi blogi.
Algirdas
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009 Kov 20, Pen 15:03

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Algirdas » 2010 Geg 12, Tre 15:04

Peržiūrėjau seriją įsidienojus, ir negalvodamas kad teliko viena serija ir finalas iki pabaigos, tai kažkaip pakeičiau nuomonę, ne viskas taip blogai :roll:

Sužinojom gana daug. Sužinojom apie Jacob`o ir MiB`o (?) prigimtį, kas jie tokie, iš kur jie saloje atsirado, pamatėm iš kur tas ratas atsirado, kurį suko benas. Taip pat pirmame sezone rasti kūnai, kuriuos lockas pavadino Adomu ir Ieva. Ir dar vieną dalyką, galimai. Juk pirmame sezone surviveriai rado du kūnus adomo ir ievos, tai reiškia tie kūnaibuvo palikti kaip ir buvo visada, kas reiškia, kad MiB`as nėra jackobo brolis, o tik perėmęs jo pavidalą blacksmoke`as, kaip ir perėmė locko, juk locko kūnas irgi liko, lygiai taip pat, kaip jackobo brolio, tik nebent tai susiję kažkaip su broliu nukeliavimu į tą šviesą ir išnirimo juodojo dūmo, priešingu atveju kodėl kūrėjams reikia taip slėpti jacobo brolio vardą ? Jis slepia didžiulę viso serialo paslaptį ? Gali būti. Vis dėlto,dar laiko yra ir reikia tikėtis kad daugelis klausimų visgi bus atsakyti.
Algirdas
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009 Kov 20, Pen 15:03

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Disappear » 2010 Geg 12, Tre 17:03

Karščiuotis tikrai nėra verta. Nors ir mane kiek suerzino tos taisyklės, kurias atseit "mama padarė". Ir labai ryškus pasa tą mamą akcentas lotyniškai kalbant) na bet čia smulkmena.
Visų įdomiausia, kas yra dūmas. Visgi maniau kad jis yra Jokūbo brolis, bet išeina, kad tik pasisavinęs jo protą (ar čia buvo jo pirmas išlindimas ar ne?). ar pasirodo, kad Motušė salą saugojo kiek dėl kitokios priežasties, nei nupasakojo Jokūbas su buteliu.
Be galo smalsu kaip tikrai, moteriškė sigebėjo nugalabyti visą gentį, ir užversti didžiulį šulinį žemėm (kaip supratau tai tas pats šulinys, kuris buvo prie Orchidėjos- nors yra galimybė kad kitas_bet vargiai), gal aišku užvertė tik paviršutiniškai...(?)
Pagaliau po šito saloje apsilankė daugybė žmonių, tai ir statulos statytojai, ir rato pritaisytojai (ko gero ne be dūmo pagalbos) ir t.t. Buvo mintis kad motušė irgi yra dūmas: perdaug rodytis jai niekam ir nebuvo reikalo, bet greičiausiai tiesiog jai sargės vaidmuo suteikia mažiausiai ilgą gyvenimą (nors tai ir nebūtina, tiesiog liko neaišku kodėl šitoks yra Jokūbas).
Beje nemanau, kad Jokubo brolio vardas buvo toks jau svarbus, tiesiog jis jo galėjo visai neturėti)

O kas dėl atsakymų, tai po trečio sezono jau buvo aišku kada pasibaigs viskas. Ir kaip aną savaitę eilinį kartą pasakė kūrėjai, bus atsakytą į viską as svarbu tam, kas buvo pasakota... o pasakota visų pirma apie žmones; aiškiai niekas čia nedelios visų salos paslapčių į lentynėles. Bet šiek tiek aiškumo prie bajerio su bambaliu ir paslaptingos šviesos-juodulio sukurėjos, nebūtų atliekama_

P.S.:
Walt`as, tėra ypatingas bičas, telepatinėm galiom -)
Keliavimas laiku - čia prie to pačio, ką aiškino Čangas apie energiją, ir šioje serijoje Jokūbo brolis apie senoliu išmintį ir kanalizacija) (iš tikrųjų kaip pavaizduoti galingą energijos kiekį- še jum šviesa ir elektromagnetizmas. Kam dar mažai - laukite Desmondo pasirodimo).
mirusių žmonių matymas - tai kiek adresavo Maiklas kalbėdamas apie šnabždesius. akivaizdžiai daug kam pasirodydavo Dūmas (ypač įdomu kas visgi buvo Jokūbo motina- vaiduoklis? ar dūmas, bet padarius prielaidą, kad dūmo dar nebuvo, lieka atsakymas, kad brolis įgijo gebėjimą matyti mirusiuosius kaip Mailsas irHerlis .... kas dar nori?)) Gal be įstrigusių sielų, čia gali užklysti ir kitos.. pvz Ričardo žmona.
locko "look in to the eye of this island" - čia tai kaip tik paaiškėja, kodėl jis pasakė Eko, kad matė ryškią šviesą...
Pirmam sezone, kokią paslaptį locke`as pasakė waltui, - jis jam pasakė, kad jam nutiko stebuklas (t.y. jis galėjo vėl vaikščioti) beje pirmame jo flashback'e matomas prietaisas stimuliuojantis kūno raumenis. O kadangi sala veikia kaip katalizatorius (gydo žaizdas, skatina spermatozoidų aktyvumą ir pan.) gal tai ir paaiškina, kodėl jis galėjo atsistoti ir kodėl Rožei dingo vėžys. (Bet štai kodėl jam tas liko išvykus- na, gal efektas išlieka; juk pas aną bičą australijoje kuri lanke Bernardas ir Roza, jo išgydyti žmonės neliko gyventi-)

Apie Aaroną nematau ką reiktų aiškinti, kam jį auginti, kam ne, tai čia į kasą apie Kler ir Keit santykius.
O Saydo blogis jame buvo visada. Tik neaišku kaip dūmas jį sugebėjo prikelti, nors iki šiol matėme kaip tik pats vaizduoja numirelius ir tik tuos kuriu kunai yra saloje.
ir kas čia per velniava iš ves dedasi. na bet dar liko pora serijų to nesuprasti, o toliau susitaikyti arba nebesiparinti )))
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2009 Rgp 28, Pen 19:26

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Geg 12, Tre 17:24

Senai laukta serija! Ispudinga! Daugybe atsakymu, pagaliau klausimu nebeliko, viskas (beveik) buvo pasakyta/parodyta, o kas nesuprato, tai reiskia jums truksta vaizduotes, gilesnio mastymo ir supratimo ka bando serialo kurejai tuom pasakyti/parodyti...
Dabar kas del tos sviesos, tai yra labai galinga jega/galia, kurios noretu visi, bet ja gavo vadinamasis MIB, Jackobo brolis, paklausit kodel is sviesos islindo butent juodas debesis/dumas, atsakymas paprastas, jau nuo gimimo jis buvo paguldytas i tamsu uzklota, veliau rengesi visada tamsiai ir zaide zaidima su baltais ir juodais akmenukais... Paprasciau tariant MIB pamates savo tikraja mama suzinojo tiesa ir nusprende pabegti, o kai jam sutrukde (mama) jis ja veliau nudure, stai kur tikrasis blogis... Jackob atvirksciai pasiliko su apsimetusia motina, kodel? Todel, kad jis buvo geras vaikas, jis negalejo palikti jos, jis tikejo ja ir buvo istikimas...
Pagal visa siuzeta kita serija turetu buti apie smoke atsiradima, kaip ir kodel tai nutiko, kodel jis zude kitus atsiustus zmones ir kaip jam pavyko igauti zmogiska pavidala, t. y. isikunyti i John Lock! Turbut giliau jau nebelys, nebepasakos/nerodys, kaip atsirado ta moteris, kuri augino juos, nors ji ganetinai paslaptinga... Kaip ji sugebejo paversti Jackob ir MIB nemirtingais/nesenstanciais ir negalinciais vienas kito pribaigt? Na turbut, tai ir liks paslapti...

P.S. Labai patiko kureju darbas jog primine serijai besibaigiant, kaip survaiveriai rado tuos kunus ir akmenukus, ispradziu pasirode gan keistoka, net pamaniau, kad serijos juosta sugadinta, bet veliau viskas paaiskejo. 10 balu uz serija tikrai vykusi ir idomi, o geriausia vieta kai vel buvo panaudota anksciau rodyta/pasakyta MIB fraze tik si karta is tariamos motinos lupu: "They come, they fight, they destroy, they corrupt and it always ends the same".
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė zhukaSS » 2010 Geg 12, Tre 20:12

NUOSTABUS_PROTAS rašė:Senai laukta serija! Ispudinga! Daugybe atsakymu, pagaliau klausimu nebeliko, viskas (beveik) buvo pasakyta/parodyta, o kas nesuprato, tai reiskia jums truksta vaizduotes, gilesnio mastymo ir supratimo ka bando serialo kurejai tuom pasakyti/parodyti...

seconded.

best serija ever.
zhukaSS
Otheris
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2005 Spa 26, Tre 14:41
Miestas: Kaunas

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė BrunonG » 2010 Geg 12, Tre 22:09

Turint fantazijos galima daug ko prisigalvot ir išmąstyt, pritempt ir panašiai, tad čia tikrai nieko ypatingo. Bet gi įdomiau, kai tiesiog paaiškina ir tiek. Pati serija buvo per daug pagreitinta, sumalta viskas, lyg bandyta į vieną epizodą sudėti viso serialo "išmintį". Tas nepavyko ir turim daug nusivylusių.

Dūmas tiesiog įsikūnijo į Jacob'o brolį ir perėmė visus jo prisiminimus. Bent aš taip supratau.
Bet vistiek nelieka aiški pati salos esmė, kam ji reikalinga? Kaip supratau, kad saugoti maždaug tą šviesą, nes žmonės nori jos daugiau ir t.t. yra gobšūs ir pan. Bet negi viskas taip paprasta?

P.S. mano manymu tai prasčiausia šio sezono serija. Per daug užgreitinta ir skubota viskas. Patiko su Ričardu, Desmondu, bet šita - 7/10
Vartotojo avataras
BrunonG
Žiūrovas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Geg 12, Tre 07:26

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Antanas B. » 2010 Geg 13, Ket 00:38

turint vaizduote galima ir maikla dzordona pamatyti toje sviesoje.
kurejai taip ir nerado logisko paaiskinimo apie sala.
tiesiog... YOU ARE NOT READY.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė fuflius » 2010 Geg 13, Ket 05:49

e nuostabus prote, tu mazametis, ar tiesiog protiskai neigalus? :lol: no offence:)
fuflius
Žiūrovas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010 Geg 13, Ket 05:45

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė MACD » 2010 Geg 13, Ket 06:06

Jo, man irgi patiko sprendimas sumixuoti seriją su pirmo sezono serija. Kas dėl serijos turinio... na, nepatiko. Visai pasaką pradėjo priminti.

Kas konkrečiai nepatiko? Pasirodo, viskas ko nori Mib'as - išsinešdinti iš salos. Tsakant, paturistauti. O paskui kas? Mano supratimu, tas "noras" yra neišbaigtas (ir beprasmis), lyginant su tuo, ką mums piršo kūrėjai prieš tai (ala blogis išsilaisvins, viskas pražus, ir t.t.).

Ratas ir šviesa. Paėmė ir sugalvojo sukontstruoti mechanizmą, kaip šviesą "pasikinkyti" savo poreikiams. Nu, būtų tais laikais Nobelio premijos - galėtų drąsiai pretenduoti, nes šviesa - tai ne kumelė, ant kurios balną užmetus jau gali jodinėt, kur ir kaip tau reikia...

Maišelis su akmenukais. Lavonai supuvo, o maišelis - ne. Tropikuose iš to maišelio per metus nieko neliktų...

MiB'as negali ištrūkti iš salos, o Jackobas kažkodėl gali. Tai neteisi motinėlė buvo - vistik galima ištrūkti iš salos.

Ir dar - pamenat sezono pradžios seriją, kurioje Lockas džiunglėse kažkokį pacaną pamatė, kuris pasakė, kad taisyklių MiB'as negali pakeisti - pasirodo, tai jaunas Jackobas.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Bespredel » 2010 Geg 13, Ket 11:26

Gal tas pacanas ir yra jaunas Jacobas, bet vis delto nepaaiskino, kadel dabar ji pradeda vaidentis
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2007 Geg 09, Tre 19:55
Miestas: vilnius

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė MACD » 2010 Geg 13, Ket 11:53

Dar klausimas, ar jis vaidenasi, nes jį matė ir Sawyeris, kuris nepasižymi gebėjimu matyt mirusius. Gal saloj yr dar vienas "Pretenderis"? Kažkaip, man vis dar nesusiveda galai, kad visus vaidenimusis atliko tik MiB'as. Pvz., kad ir Alperto žmonelė pasivaideno, o dūmas tuo metu garsus skleidė kažkur kitur. Arba Jacko tėvas. Man rodos, MiB'as melavo, kad jis apsimetė Jacko tėvu, ir kad "norėjo parodyti, kur vanduo" (nors gal tik aktorius nepakankamai įtikinamai šią sceną suvaidino). Vienžo, nepatikėjau.

Siūlyčiau dar kartą pasižiūrėti tą sceną, kur mes pirmą kartą jauną Jackobą pamatom. Lockas nustemba, tačiau ne todėl, kad pamato jauną Jackobą, o todėl, kad tas pacanas iš viso pasirodo. Logiškai mąstant, Lockas irgi turėjo suprast, kad tas pacanas - negali būti Jackobas, nes Jackobas suaugęs, seniai kito pavidalo (ir iš viso - miręs). Vadinasi,
1) Lockas suprato, kad tai ką mato - nėra jaunas Jackobas (o gal ir iš viso ne Jackobas), nors ir turi tokį pavidalą.
2) Lockas žinojo, kas tas pacanas (arba kas juo apsimeta), nes klausimo, WHO ARE YOU kaip ir nebuvo;
3) Tai jei tikras Jackobas yra visai kitokio pavidalo (ir miręs), tai logiškai mąstant, tiesiog privalomai turi būti kažkas, kas taip pat kaip ir MiB'as gali įsikūnyti į kitų žmonių pavidalus...

Galų gale, kas tuos kaimiečius išžudė, jų namus padegė, šulinį užvertė?
Paskutinį kartą redagavo MACD 2010 Geg 13, Ket 15:35. Iš viso redaguota 5 kartus.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Demokritas » 2010 Geg 13, Ket 12:04

MACD rašė:Ratas ir šviesa. Paėmė ir sugalvojo sukontstruoti mechanizmą, kaip šviesą "pasikinkyti" savo poreikiams. Nu, būtų tais laikais Nobelio premijos - galėtų drąsiai pretenduoti, nes šviesa - tai ne kumelė, ant kurios balną užmetus jau gali jodinėt, kur ir kaip tau reikia...

Maišelis su akmenukais. Lavonai supuvo, o maišelis - ne. Tropikuose iš to maišelio per metus nieko neliktų...


Tokių techninių klaidų Lostuose labai daug. Kad ir šios serijos pradžioje: motina pagimdė, o pilvas vis tiek liko išsipūtęs. Ir taip kiekvienoje serijoje man vis kas nors užkliūna.
Demokritas
Surviveris
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2008 Vas 18, Pir 19:44

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Rocking » 2010 Geg 13, Ket 15:45

Na visi čia norit kažkokių paaiškinimų. Magija nepatinka.. Juk visas serialas apie nemirtingumus, keliavimus laiku ir pan. Tai kas čia realaus gali būt? :?

Man serija patiko. Sukėlė labai daug klausimų ir apmąstymų kaip ir pirmieji sezonai. Manau season final bus nerealus.

Serija pakeitė mąstymą. dabar man Jackobas neįdomus. Įdomiausia jo netikra motina. Jos atsiradimas ir pan. Nors turiu nuojauta, kad šis dalykas bus apsiribotas paaiškinimu, kad nuo neatsimenamų laikų ten keitėsi kartos.

Šviesa. Čia yra išvis kažkas nesuprantamo. Na tai galėtu būti toji priežastis dėl kurios "saugoma" sala, tačiau kiek supratau išlindus iš ten dūmui, šviesa užgeso?.. Tai ką? Nuo to gal žmonės pasauly blogi pasidarė?.. Nebeliko reason salos. Jacob FAIL.

Dūmas irgi įdomus daiktas. O gal tai motina?..
Vartotojo avataras
Rocking
Otheris
 
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007 Vas 04, Sek 17:24
Miestas: Kaunas

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė MACD » 2010 Geg 13, Ket 16:08

Man irgi kirba mintis apie motinėlę ir jos supergalias...
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė asas » 2010 Geg 13, Ket 17:20

tai kad neuzgeso ten ta sviesa- gal pritemo besiverziant tam dumui ir tiek.. o kai benas perkelineja sala sviecia ten per plysius uolose palei ta rata- reiskias nieks neuzgeso, MIB igyvendino savo sumanyma padaryt ta irengini

o del pirmos pastraipos- tai keliones laike teoriskai paaiskinamos moksliskai- jei netingi pasigooglink ir rasi, aisku neitikinamai skamba, bet kazkada neitikinamai atrode kad gali apiplaukt apie zeme ar nuskrist i menuli
asas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010 Geg 13, Ket 17:11

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Antanas B. » 2010 Geg 13, Ket 20:20

1) Prie ko cia egiptieciai, ju simboliai ir tt.?
2) Kodel pasaulis sugrius jei mibas istruks is salos? Is sios serijos paaiskejo, kad butent jis ir yra labiausias human-friendly. Nafik jam visus zemes gyventojus zudyt, jis nori buti su zmonem, pats pusiau geras pusiau blogas. O Jakobas lai lieka ir stradalina del savo saleles.
3) Apie tai, kodel jam reikia issudyti ocianic, kad istrukti is salos, aisku, nesuzinosime...
Dabar tik supratau visa kureju komandos uzmisla - lai ziurovas susikuria pats sau atsakymus, mes rodysim tik abstakcia medziaga be jokiu konkretumu.

Dar ziauriai sunervino vaikai-aktoriai-manikenai-netvarkingom stylish sukuosenom ir madingai isspurivintais veidais.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 615 - Across the Sea

Standartinė Disappear » 2010 Geg 13, Ket 21:15

Antanas B. rašė:1) Prie ko cia egiptieciai, ju simboliai ir tt.?

6x15 rodomas laikas pats seniausias is visu iki siol matytu seriale periodu (ir greiciausiai seniau neberodys) Po to ryskiai i sala buvo pateke minios zmoniu, egiptieciu, kinieciu, ir ko tik norit, kurie ir uzbaige rato ideja, pastate statula, sventykla ir t.t. dar veliau ir jie visi kelis kart permire, kol neparplauke Juodoji Uola su Ricardu ir prasidejo tas sios makalynes etapas kuri matome besibaigiant dabar.
2) Kodel pasaulis sugrius jei mibas istruks is salos? Is sios serijos paaiskejo, kad butent jis ir yra labiausias human-friendly.

O ka toksai dumas veiktu istrukes i pasauli idomu. Aisku kiek gaila kad jis visa gyvenima taip ir pratunojo toj saloj kai tuo tarpu brolelis buvo is ten isvtkes (?). Bet is broliu pokalbio aiskiai matyti, kad MiBas gyvendamas tarp zmoniu jais nusivyle, o Jokubas atvirksciai mano kad jie ne visi yra blogi.
3) Apie tai, kodel jam reikia issudyti ocianic, kad istrukti is salos, aisku, nesuzinosime...

tai akivaizdu - kiekvienas is ju yra kandidatas pakeisti Jokuba.
lai ziurovas susikuria pats sau atsakymus, mes rodysim tik abstakcia medziaga be jokiu konkretumu.

Is tikro tai nera taip jau blogai kaip gali nuskambeti) Jie papasakos iki galo savo paruosta istorija, o toliau tegu masto ziurovai. Taigi nenorit kad seriale jums isaiskintu visatos paslaptis.... ar norit?)
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2009 Rgp 28, Pen 19:26

Kitas

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

cron