607 - Dr. Linus

It only ends once.

607 - Dr. Linus

Standartinė kefyras » 2010 Kov 10, Tre 07:47

Ben deals with the consequences of an uncovered lie
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Soujiro » 2010 Kov 10, Tre 12:03

Tik vieno tikiuosi iš šio serialo. Personaža Richard'a Alpert'a nepadarytu skuduru, kaip padarė iš Ben'o Linus'o.

Serija nuobodoka, nežinau ar čia man vienam, bet seriala bežiūriu tik iš įpročio. Norisi pabaigti, visgi nebedaug liko.
Soujiro
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2006 Rgp 10, Ket 19:34

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Faithless » 2010 Kov 10, Tre 13:17

Nuobodu, ir tiek. Ir, be to, tiek malimo dialoguose šioj serijoj, kad vietomis sunkiai sekėsi suprasti esmę. Na, bet gal čia manyje problema.

Anyveiz, gal kas galėtų paaiškinti, kokiais argumentais direktorius užmėtė Linus'ą, kad šis taip ir netapo direktorium?
Faithless
Surviveris
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008 Geg 31, Šeš 01:48

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Kov 10, Tre 13:33

Uz jausmu griebianti serija! Kuo toliau tuo idomiau, tai vis del to kas teisus kas geras ir kas blogas?! Benas pasirinko Jacob, kodel paklausite jus, o gi del to, kad jis jau daugiau nieko nebeturi ir nezada palikti salos Jacob vs Nemesis 1:0
Ir pabaiga buvo omgwtf Widmore is comeing! Bet kur ir pas ka dar neaisku...

P.S. Tai gi jau turime du nemirtinguosius, o gal ir daugiau, nes nepamenu kelis dar is surviveriu prilete Jacob, kazkaip ne nebuciau pagalvojes, kad priliestieji lieka nemirtingi!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė kefyras » 2010 Kov 10, Tre 13:40

baikit zyzsti gera ta serija buvo.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė addict » 2010 Kov 10, Tre 15:44

NUOSTABUS_PROTAS rašė:priliestieji lieka nemirtingi!

Mirtingi. Tik patys negali nusižudyti.

Faithless rašė:Anyveiz, gal kas galėtų paaiškinti, kokiais argumentais direktorius užmėtė Linus'ą, kad šis taip ir netapo direktorium?

Kaip matėme šioje serijoje, Benui itin rūpi vaikai. O Alex reikėjo geros rekomendacijos iš žmogaus, kuris mokėsi kažkokiam koledže į kurį ji nori stoti (tas žmogus principle Reynolds). Tat Benui teko rinktis: ar direktoriaus postas, ar Reynoldso puiki rekomendacija Alex. Kadangi, kitoje realybėje jam vaikai rūpi labiau nei jis pats, matėme ką pasirinko.

O šiaip, kalbant apie seriją, tai net nežinau. Labai nuspėjama buvo kas atvyksta į salą, tik nežinia kokiu tikslu ir ką joje darys ir koks tas planas Widmoro. Nepatinka toks radikalus Beno personažo pakeitimas ir sumenkinta jo svarba seriale. Norisi matyti senąjį Beną, turintį planą ir tam tikrus atsakymus. O tarp visų išlikusių gyvų 'kandidatų', realiausiu tampa Jackas. Sawyerį jau kaip ir galima išbraukti, nes jis perėjo į Locke'o pusę. Taip pat, kai dabar Richardas yra tarp surviverių, o nebelaksto po džiungles vienas, tikiuosi, kad jį matysime daugiau ir taip pat ne epizodinėse rolėse, o svarbesnėse.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė NarTo » 2010 Kov 10, Tre 18:20

Velnias, taip norėjau , kad Benas pereitų pas Lock'ą (Nemesį) :|
Vartotojo avataras
NarTo
Tail section
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2007 Vas 10, Šeš 14:30
Miestas: kaimas,atsiprasant :D

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė dymonaz » 2010 Kov 10, Tre 23:37

Faithless rašė:Anyveiz, gal kas galėtų paaiškinti, kokiais argumentais direktorius užmėtė Linus'ą, kad šis taip ir netapo direktorium?


Aš suprantu, kai žmonės neatsimena kas buvo prieš tris sezonus... bet kai nekerti visiškai kas įvyko šitoje serijoje... nieko nuostabaus, kad nepatiko.

addict rašė:
NUOSTABUS_PROTAS rašė:priliestieji lieka nemirtingi!

Mirtingi. Tik patys negali nusižudyti.


Tai kad... jeigu kandidatai/paliestieji, tai turbūt ir vienas kito negali nužudyti? Rules? O apskritai, tai man trūksta vieno/dviejų kandidatų pagal sąrašą - Reyes, Ford, Shephard, Kwon. Dėl Sayido klaustukas - ar jis vis dar kandidatas vien todėl, kad gyvas? Sawyeriui irgi dalinai galima tokią logiką taikyt... Tokiu atveju, trūksta minimum vieno, nebent ir Sun ir Jin kandidatai.

Enivejs. Gera serija. Bent jau nepanašu, kad žaidimas keistųsi iš niekur. Nuspėjama? Gal. Sakykim "ir taip buvo aišku, kad Widmore atplaukia". O tai jau geriau būtų atplaukęs kas nors kitas, ane? Kas nors visiškai iš lempos? Kaip kad pvz. Kate "lyg tyčia" atbėga į Temple iš džiunglių.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė GhZ » 2010 Kov 11, Ket 00:54

Serija not bad..Visiskai kitoki Ben parode..keista net buvo matyt :))).Bet...vel Widmore..ir vel prasides vos ne karas ;/
Beto kuo tolyn tuo vis labiau arteja nelaukiama serija(bent man), kai Sun susitiks su Jin...
GhZ
Surviveris
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007 Vas 24, Šeš 18:39

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė MACD » 2010 Kov 11, Ket 02:51

Serija apie tai, kad Benas nėra blogas. Tiksliau - geras geras. Jau toks geras, kad geriau nebūna... ok... Tai, ties kuo dabar orientuojasi Losto kūrėjai yra žmonių skirstymas į gerus ir blogus. Jei jau Beną parodė kaip gerietį, iš karto tikėjaus, kad parodys jo atsvarą, t.y. kažką blogietį. Nu ir kas gali būti geresnė Beno priešingybė, nei Widmoras? Tad manyčiau, Widmoras atsibeldė į salą, bet jis nėra tas, kurio laukė Jackobas. Lieku prie nuomonės, kad turime laukti Desmondo pasirodymo.

Pastaba Dymonui - kažkurią seriją aptariant, tamsta minėjot, kad Jackobas ir Richardas keliavo laiku. Manyčiau, kad laiku jie nekeliavo - jie yra nemirtingi, todėl su Locku ir visais kitais susitiko ne per keliones laiku, o einant natūraliai laiko tėkmei. Išeitų, kad Jackobas savo planą turėjo laaabai seniai. Jei dabar Jackobas nestresuoja ir savo panikos per Hurley neskleidžia - viska yr "chiki", pagal Jackobo planą :)

Skirstant superherojus nemirtingosius į gerus ir blogus turime Jack ir Hurley vienoje pusėje, o Lock, Sawyer ir Sayd kitoj. Jin turėtų prisijungti prie geriečių, nes kaip ir nelygybė dabar gaunas.

Kas dar? Benas parsinešė Ruso šautuvą - jo diržas toks pats. Richardas atplaukė su Black Rock - greičiausiai buvo vienas iš vergų.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė dymonaz » 2010 Kov 11, Ket 03:42

MACD rašė:Pastaba Dymonui - kažkurią seriją aptariant, tamsta minėjot, kad Jackobas ir Richardas keliavo laiku. Manyčiau, kad laiku jie nekeliavo - jie yra nemirtingi, todėl su Locku ir visais kitais susitiko ne per keliones laiku, o einant natūraliai laiko tėkmei. Išeitų, kad Jackobas savo planą turėjo laaabai seniai. Jei dabar Jackobas nestresuoja ir savo panikos per Hurley neskleidžia - viska yr "chiki", pagal Jackobo planą :)


Kažką atsimenu... Nerandu to posto :) Bet jeigu žvelgti į kontekstą, tai nemirtingumas ir kelionės laiku vienas kitam neprieštarauja. Ta mintis, kurią pasakiau, greičiausiai kilo iš to, kad visi kas ištrūko iš salos (ir į ją grįžo), bent kažkiek persikėlė ir laike - t.y. salos laiko "greitis" nesutampa su išorės laiko greičiu (atsimeni Daniellio eksperimentą kur jis kažokį paketą leido iš freighterio ir kaip laivo gydytojo lavonas saloje atsirado dar iki tol kol numirė freigteryje?) Kai gerai pagalvoji, tai jeigu sakykim Jackas grįždamas į salą persikėlė 30 metų atgal, o Jacobas, sakykim, grynai teoriškai, grįžo ten kur buvo, tai Jacobas vistiek reliatyviu požiūriu "keliavo" laiku :) Laiko paradoksai gali greitai pradėti čiulpti ;)

Galima aišku dar labiau nukrypti į filosofiją ir kelti klausimą "kas yra beribis egzistavimas" ir "kai egzistuoja kelionės laiku, ką iš tikro reiškia mirtis", bet čia jau būtų per platu. Kiek siauriau yra kalbėti apie planą. Ar Jacobo "nužudymas" buvo pagal planą? Pagal kieno planą? Jeigu priimti visas užuominas, apie tai, kad "kandidatas" tai yra "būsimas Jacobas", tai natūralus klausimas yra ar prieš Jacobą buvo kitas "salos sargas"? Tokiu atveju jau klausimas yra ar tikrai tai Jacobo sprendimas ir planas - ar tiesiog žaidimas, kurį kontroliuoja kažkas kitas - kad ir sala? It only ends once, ane?...

Kita vertus, visiškai nesiginčyju, kad tiek Richardas, tiek Jacobas egzistuoja jau labai ilgai. Bet kalbant apie nemirtingumą... dude... aš suprantu, kad čia Lost ir pan, bet Jacobas tai mirė ;) Ir vistik dėl to "keliavimo laiku", tai sakyčiau, kad Jacobas yra ne tai, kad nemirtingas, o labiau "timeless" ar tai "unstuck in time". Vienoje iš serijų buvo paminėta knyga - Vonnegut'o "Slaugherhouse Five" - man ganėtinai imponuoja joje esančių "belaikių" tralfamadoriečių idėja. Visi kas sakė, kad Lost tai yra "gigantiškas ateivių erdvėlaivis" buvo teisūs :)

BTW, šitoj vietoj dar prisiminiau crazy teoriją, kuri sukas galvoj jau kelias paskutines serijas... Jeigu Juliet kažką kalbėjo apie kavos gėrimą prieš mirdama ir tai buvo kažkoks "flashas" į alternatyvią visatą... Ar gali būti, kad viskas ką matėme apie Desmondą iki šiol, nebuvo time-flash'ai, o buvo vistik flashai į kitą visatą? Jis juk ypatingas. Taisyklės jam negalioja.

Hmmm. O dar pamiršau paminėti šios serijos "whoa" momentą - tai, kad Benas net ir alternatyvioje realybėje buvo patekęs į salą, kurioje dirbo Dharma. Ar į tą pačią salą? Jeigu lyginti su Richardo/Jacobo "gyvenimo trukme", tai salos paskendimas alternatyvioje realybėje turėjo įvykti pakankamai siaurame laiko tarpe - "tik" ~40 metų :)

PS Tam, kas pereis per visus mano postus ir surūšiuos gražiai viską ką "dymonaz sakė" - t.y. teorijas, kurias turėjau ir pan., ir padarys gražią santrauką vienoje vietoje - statau dėžę alaus :P [N-18]
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė QQ » 2010 Kov 11, Ket 15:58

Che, visiems jau mat aišku viskas.

O man kaip sykis atrodytų, kad nėra jokio dėliojimo į gerus ir blogus. Man su kiekviena serija atrodo, kad vis labiau bandoma parodyt, kad blogi yra geri, o geri yra blogi. Tos dvi stovyklos abi labi toki, tik kita koja iš lovos išlipusios. Ir su visatom/realybėm alternatyviom irgi - atrodytų, viena labai jau tvarkinga ir gera, kitoj viskas rachėm eina, bet visumoj, manau, turėtų paaiškėt, kad arba jos viena su kita suvienodės staigiai, arba susilies į vieną ir taip pataps neutralios :)

Dar įdomu būtų visokios namiokus vienoj krūvoj pamatyt, ir pažėt, kiek į juos atsakyta buvo. Numbers sakė daug bus, ar čia išrinktųjų numeriokai? Pražioplinau. Ar nėra taip, kad numeriai buvo dargi seniau, nei išrinktieji gimė? Cha, žodis "seniau" Loste skamba juokingai :)

Čia kažkas dar neladno. O widmoro planas ką, vėl visus žudyt? :D "i see people" - "screw em, proceed as planned" :D
#lost.is.fucking.evil @ aitvaras

don't judge a thing till you know what's inside
Vartotojo avataras
QQ
Visiskas pezdentojas
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2005 Lap 12, Šeš 00:26

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Whispering Smoke » 2010 Kov 11, Ket 20:00

Kažkada man patiko Locke'as. Tikrasis Locke'as. Nuvalkiojo, sugadino veikėją į galą.

Paskui man pradėjo patikti Eko. Nuvalkiojo. Sugadino.

Ir iki šiol man vis dar patinka Ričardas. Nenoriu kad jam atsitiktų taip pat kaip tiem dviem, bet, regis, jau tai vyksta.

Tik mano nuomonė.

Serija labai patiko. Tiesa, nežinau kodėl, bet tikėjausi, kad šitoj serijoj jie kaip nors paaiškins/įpins atgal į istoriją šnabždesius. Jei dar tokius prisimenat! Hehe.
"What lies in the shadow of the statue?"
"He, who will save us all."
Whispering Smoke
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009 Geg 10, Sek 14:50
Miestas: Vilnius

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė MACD » 2010 Kov 11, Ket 22:20

"Kažkada man patiko Locke'as. Tikrasis Locke'as. Nuvalkiojo, sugadino veikėją į galą."

Ką padarysi - krizė ir Loste krizė: pusė veikėjų vien praeitoje serijoje nužudė, kad mažiau apmokamų aktorių liktų, Terry O'Quinn vaidina du vaidmenis, kad nereiktų dar vieno aktoriaus samdyt... :)
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Demokritas » 2010 Kov 12, Pen 00:23

Vienintelis kiek įdomesnis serijos epizodas buvo, kai Benas alternatyviame pasaulyje kalbėdamas su tėvu pasakė kad buvo "Dharmoje". Čia tai tikrai netikėtas posūkis. Na o visą kitą tai ką aš žinau... Primena Lietuviškus serialus, kur visi daug šneka, bet taip nieko ir nepasako. Kas įvyko šioje serijoje? Ogi nelabai kas. Didžiausias įvykis, kad Ričardas susitiko su Johnu ir Hurley, ir kad pliaže Benas iškasė duobę. Viskas kitas liko taip kaip buvę.

Kaip jau kažkas ir minėjo, serialą žiūriu tik iš inercijos, bet tikrai trokštu kad jis kuo greičiau baigtųsi. Siužetas tapo, kaip reta, nebepatrauklus.
Demokritas
Surviveris
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2008 Vas 18, Pir 19:44

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė MACD » 2010 Kov 12, Pen 08:04

[quote="Demokritas"]Vienintelis kiek įdomesnis serijos epizodas buvo, kai Benas alternatyviame pasaulyje kalbėdamas su tėvu pasakė kad buvo "Dharmoje". Čia tai tikrai netikėtas posūkis. Na o visą kitą tai ką aš žinau... Primena Lietuviškus serialus, kur visi daug šneka, bet taip nieko ir nepasako. Kas įvyko šioje serijoje? Ogi nelabai kas. Didžiausias įvykis, kad Ričardas susitiko su Johnu ir Hurley, ir kad pliaže Benas iškasė duobę. Viskas kitas liko taip kaip buvę.

Kaip jau kažkas ir minėjo, serialą žiūriu tik iš inercijos, bet tikrai trokštu kad jis kuo greičiau baigtųsi. Siužetas tapo, kaip reta, nebepatrauklus.[/quote]

O tu pasitelk fantaziją ;) . Paaiškėjo pagrinis Beno troškimas - Benas siekia valdžios (abejose realybėse). Kadangi Lockas, kuris buvo Otherių lyderis, numirė - kaip ir lieka laisva vieta.... Užtai Widmoras, irgi siekęs tapti otherių lyderiu, taip "netikėtai" į salą ir atsibeldė.

Dėl Dharmos - kol kas niekaip nesureikšminu. Dharma alternatyvioje realybėje gali būti kas tik nori -kad ir "tree hugger'ių" ar "sekso tik po vestuvių propagavimo" organizacija.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Demokritas » 2010 Kov 12, Pen 11:12

MACD rašė:Dėl Dharmos - kol kas niekaip nesureikšminu. Dharma alternatyvioje realybėje gali būti kas tik nori -kad ir "tree hugger'ių" ar "sekso tik po vestuvių propagavimo" organizacija.


Čia tai būtų geras :D :D
Demokritas
Surviveris
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2008 Vas 18, Pir 19:44

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Whispering Smoke » 2010 Kov 12, Pen 11:18

Na, jie -minėjo-, kad su DHARMA buvo saloje. xD
"What lies in the shadow of the statue?"
"He, who will save us all."
Whispering Smoke
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009 Geg 10, Sek 14:50
Miestas: Vilnius

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė Bespredel » 2010 Kov 12, Pen 23:40

O Milesas saunuolis, iskase deimantus :D
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2007 Geg 09, Tre 19:55
Miestas: vilnius

Re: 607 - Dr. Linus

Standartinė martis1526 » 2010 Kov 13, Šeš 11:16

Bespredel rašė:O Milesas saunuolis, iskase deimantus :D


Aš nesupratau kur jis rado, taigi 3,12 epizode Nikė miške užkasė juos?

Ar Sojers buvo juos radęs? ar kaip čia suprasti?
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009 Rgp 21, Pen 17:19

Kitas

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron