606 - Sundown

It only ends once.

Re: 606 - Sundown

Standartinė martis1526 » 2010 Kov 05, Pen 16:16

Nes taigi jis pasakojo, kad su sūnumi žaisdavo beisbolą. Iš to eina suprasti, kad tas kamuoliukas buvo vienintelis dalykas, kuris priminė jam sūnų.Atidumo truputį :D

GhZ rašė:Vienas klausimas iskilo...ko tas Japaske persigando, kai tas kamuoliukas nukrito ant zemes? :)
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Kov 05, Pen 16:24

Vieninteliu kuo nusivyliau, tai sito forumo lankytojais, o kas del Lost kuo toliau tuo idomiau, serija buvo ispudinga ir labai daug ka patvirtinanti ir informatyvi (jei taip galima pasakyti).
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė GhZ » 2010 Kov 05, Pen 18:09

martis1526 rašė:Nes taigi jis pasakojo, kad su sūnumi žaisdavo beisbolą. Iš to eina suprasti, kad tas kamuoliukas buvo vienintelis dalykas, kuris priminė jam sūnų.Atidumo truputį :D

GhZ rašė:Vienas klausimas iskilo...ko tas Japaske persigando, kai tas kamuoliukas nukrito ant zemes? :)

Ta supratau, kad sunu simbolizuoja, bet manau netik sunu :wink:
GhZ
Surviveris

Standartinė MACD » 2010 Kov 05, Pen 19:11

Ne tik sūnų simbolizuoja: nukrito kamuoliukas tuo momentu, kai vos Saydo japonas neprismeigė. Nemanau, kad tai sutapimas. Jei šventovėje Flocko negalėjo būti - tai numesti kamuoliuką galėjo tik Jackobas. T.y. Saydas dar nėra galutinai žlugęs - jis kažkam reikalingas Jackobui. Kad taip yra - pilna įrodymų. 1) Saydą išgelbėti liepė Jackobas (beje, taip ir sakė, kai Saydas buvo pašautas - "išgelbėti"). 2) Jei Jackobas susimovė ir Saydas atsigavo su "velnio sėkla" - galėjo per Hugo duot ženklą kitiems, kad kuo greičiau pribaigtų kas nors Saydą. Kad ir Jackas. 3) Jackobas praetoje serijoje žinojo, kad šventovėj likusiems - chana. Gan įdomus sprednimas - savus žmones palikti žūčiai ir niekaip jų neperspėti. Išeitų kad Saydo išgyvenimas yra svarbesnis dalykas, nei savų žmonių palikimas mirti. Na, kuo tas Saydas toks svarbus - dar pažiūrėsim. Gal lelmiamu momentu dar prismeigs Flocką.Kas žino...
Beje, Saydas mirs. Nematau kito varianto, kaip jis galėtų kitaip išpirki kaltę. Pasiaukos, padarys gerą darba ir pakratys kojas. Dar gal prieš mirtį išgirs kaip "niekas ant jo nepyksta, ir jis šiaip geras bičas.."
MACD
Dharma Initiative

Standartinė voverele » 2010 Kov 05, Pen 22:23

o man tai kuo tolyn, tuo geryn serijos. ši serija, gal ir nepateikė konkrečių atsakymu, bet tiek veiksmo seniai bebuvo. ypač creepy Claire toj duobėj pasirode, pabaigoj ir Saydas tokia sypsenelę ka ismete.... brrrr.... jau pabaiga su tokia itampa pavare + muzikike tokia i tema.
labiausiai idomu, kas dabar su Kate bus, nes kazkaip itartinas Evil Locko zvilgsnis i ja serijos pabaigoj pasirode, kazkaip nustebes jis kad ir jin cia.
Man tik kazkaip tas sideways (gyvenimas ne saloj) neitin patinka, gal jei maziau jį rodytų, būtų geriau, nes norisi kuo daugiau salos ivikiu kad parodytu.
voverele
Žiūrovas

Standartinė eNT » 2010 Kov 06, Šeš 05:12

Faithless rašė:EPIC serija.

+1. Gal ne viskas, bet pabaiga tai tikrai.

Borjomi rašė:
Check The wiki link:http://en.wikipedia.org/wiki/Genie <...>

Panasumu yra, ka? ;D

Taip, yra, bet pilna panašumų ir tarp lost ir daug kitų su lost nesusijusių istorijų, pvz. Atlantida, arba visai neseniai vienam forume kažkas surado, kad kažkokiam Egiptiečių rituale kad kažką nužudyt(berods kažkokį dievą) reikėjo perdurt jam širdį, tada įmest į laužą, ir dar kažką padaryt kas su lost susiję(kažkas su dūmais buvo berods).

Visiems tiems kurie mano kad "Lost" nusivažiavo - nepatinka - nežiūrėkit, visuose sezone buvo taip manančių. Sakot nuspėjama pasidarė? Ok, atspėkit kas bus toliau, prieš tai neperskaitę spoilerių. Norit pamatyt nusivažiavimą, pažiūrėkit heroes pirmus 3 sezonus ir palyginkit pirmą su 2 ir 3, ir po to palyginkit tai su lost.

Demokritas rašė:Toks įspūdis, kad net nebeliko kažkokio nuoseklumo

Dėl nuoseklumo, tai gali palygint šias serijas su S05E06-E09, ten kiekvienoj serijoj atskiras laikas, atskiri įvykiai, tikrai nevykstantys nuosekliai ir vykstantys skirtingose vietose, o čia dabar viskas vyksta tuo pačiu laiku(ne valandom, bet metais matuojant), toj pačioj vietoj(saloj; apie flashsideways nekalbu, nes dar neaišku kokią jie įtaką turi jei išvis turi Original Timeline).

Demokritas rašė:Dabar viskas tapo primityvu - tas blogas, tas geras, tą nužudo, to nenužudo...
Veikėjai netikėtai pasirodo ir netikėtai dingta.
Mes dar nesam tikri, kad MIB blogas o Jacobas geras, viskas gali apsiverst kaip ne kartą yra buvę. Kas netikėtai dingo?

martis1526 rašė:Dar ir flash-sideways įdomus.

Patiko man , kad Sayidas užmušė ir saloje, ir mieste visus.

Dėl flashsideways turbūt niekas man nepritars, bet mano nuomone net praeitos serijos FS buvo geresni už šios, nepatiko ir tiek, na tik tiek kad pamatėm Keamy ir wtf-Jiną, nors apie pirmąjį irgi buvau prisispoilinęs, beje jei kas nepastebėjot ligoninėj trumpai matosi Jackas :). Ir dėl Original Saiydo nepritariu, nesitikėjau, nuvylė, gal jau "evil reached his heart" (I'm on team Jacob lol).

MACD rašė:) Saydą išgelbėti liepė Jackobas (beje, taip ir sakė, kai Saydas buvo pašautas - "išgelbėti"). 2) Jei Jackobas susimovė ir Saydas atsigavo su "velnio sėkla" - galėjo per Hugo duot ženklą kitiems, kad kuo greičiau pribaigtų kas nors Saydą. Kad ir Jackas. 3) Jackobas praetoje serijoje žinojo, kad šventovėj likusiems - chana.Gan įdomus sprednimas - savus žmones palikti žūčiai ir niekaip jų neperspėti. Išeitų kad Saydo išgyvenimas yra svarbesnis dalykas, nei savų žmonių palikimas mirti. Na, kuo tas Saydas toks svarbus - dar pažiūrėsim. Gal lelmiamu momentu dar prismeigs Flocką.Kas žino...
Beje, Saydas mirs. Nematau kito varianto, kaip jis galėtų kitaip išpirki kaltę. Pasiaukos, padarys gerą darba ir pakratys kojas. Dar gal prieš mirtį išgirs kaip "niekas ant jo nepyksta, ir jis šiaip geras bičas.."

1) 2) Aš įsitikinęs, kad viskas vyksta tiksliai taip, kaip nori Jacobas, nes kiek mes matėm, jis visada žino kas kaip bus, pasirodo tiksliai tuo laiku kuriuo reikia, ir t.t., taigi manau, kad visi įvykiai kurie vyksta yra Jacobo suplanuoti, ir viskas veda prie jo norimo tikslo. Kad MIB taip tiksliai viską žinotų nebuvo parodyta. Bet kad Jacobas turi persvarą negalim sakyti, nes paaiškėjo, kad MIB kaip ir beveik o gal ir ne beveik nemirtingas, o kad nugalėt Jacobą užtenka pašalint Harlį. Manau, kad Jacobas specialiai padėjo Lockui išgyvent po kritimo, ar, jei jis būtų miręs, sulaikė automobilį, kad partrenkta būtų tik Nadia, o ne Sayidas (O tiek Locko išgelbėjimu, tiek išgelbėtu Sayidu pasinaudojo MIB) Jei taip tikrai yra, tai jis leidžia Flockui galvoti, kad pastarasis turi pranašumą, kai iš tiesų taip nėra. Tokiu atveju jis žinojo ir apie savo mirtį, ir leido tam įvykti, nes tai turbūt buvo vienintelis būdas pradėti, kitokią kovą, pereiti nuo "It always ends the same" kovos prie "It only ends once" kovos.
3) Greater good, The Ends justify the means... Manau kad Jacobas juos aukoja, galbūt kad Flocke manytų, kad turi pranašumą, įgautų daugiau pasitikėjimo savim ir t.t.

O dėl to ką tu manai apie Sayido likimą, aš tą patį manau apie Beno likimą.
eNT
Surviveris

Standartinė Lights On. » 2010 Kov 06, Šeš 23:26

na, aš ką tik pažiūrėjau seriją ir mano galvoje - vienas didelis WOW.
ypač palyginu su E05. jau senai žiūrėjau taip seriją, begrauždama nagus, nes buvo (pagaliau!) daug veiksmo.
kai Sayid'uks perrėžė Lennon'ui gerklę, nesusilaikiau nesusijuokusi. Tas jo žvilgsnis. :mrgreen:
Sayid'as išprotėjo, mūhaha
dar prajuokino tasai iš laivo, kur kepė kiaušinienę (sorry, užstrigo vardas)
ir dar prajuokino Jin ir jo NO ENGLISH. Ta frazė jau man pradeda patikti.
Ir šiaip man juokingi veikėjai flash-sideways. Ypač Ben'as, istorijos ar ko mokytojas. Jaučiu, griežtas turėtų būti :D
ai, kai pagalvoju man viskas juokinga.

bet rimtai, su Sawyer'iu biški nesąmonė. Paminėjo jį kažkur šioj serijoj, bet taip lyg jo nebūtų buvę.

dar jei apie tai kas man juokinga - tai kai mr. Smokey išsitraukė iš krūtinės tą durklą (nepamirškim kad su tokiu šlykščiu garsu), ir ištiesė atgal Sayid'ui, galvojau kad mr. Jarrah pasakys: Can I try again?
Bet neee, čia labiau Hugo stilius :D

p.s. man turbūt ir trūko Hurley šitoj serijoj, nes be jo visi nejuokingi dalykai pasidarė juokingi.
p.p.s. kuo toliau, tuo labiau man atrodo kad nusišneku. Mr. Smokey ir man praplovė smegenis.
p.p.p.s. DĖMĖSIO, DĖMĖSIO, jau tuoj mūsų laukia saldi meilė seilė, kai Jin susitiks su Sun. Why oh why?
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Ankstesnis

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias