606 - Sundown

It only ends once.

606 - Sundown

Standartinė kefyras » 2010 Kov 03, Tre 11:19

Sayid is faced with a difficult decision, and Claire sends a warning to the temple inhabitants
kefyras
Temple other'is

Re: 606 - Sundown

Standartinė Faithless » 2010 Kov 03, Tre 14:19

EPIC serija.
Faithless
Surviveris

Standartinė martis1526 » 2010 Kov 03, Tre 17:52

Taip, nereali serija. Dar ir flash-sideways įdomus. TaI IŠVIS PASAKA.

Patiko man , kad Sayidas užmušė ir saloje, ir mieste visus.
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti

Standartinė Faithless » 2010 Kov 03, Tre 19:26

Tiesa, Nemesis su savo 'dangiškais' pažadais man pradeda panešėti į Uspakichą :)
Faithless
Surviveris

Standartinė iRiveR » 2010 Kov 03, Tre 20:18

Niiiiiiiice... Nobody fear, 'cause... evil team is here?! And Kate, also (: Wait, what the fnck she is doing here?!
iRiveR
Katastrofos auka

Standartinė Borjomi » 2010 Kov 03, Tre 21:06

Check The wiki link:http://en.wikipedia.org/wiki/Genie Fits well with what has now been revealed to us: They can posess humans, they can be good or evil, they grant wishes in exchange for humans souls(i.e. trapped in the alternate reality) Quote(wiki) "Jinns have the power to travel large distances at extreme speeds and are thought to live in remote areas, mountains, seas, trees, and the air, in their own communities. Like humans, jinns will also be judged on the Day of Judgment and will be sent to Heaven or Hell according to their deeds" Something that has also been revealed to us is that "He?" is Coming. to the Island Reality.

Panasumu yra, ka? ;D
Borjomi
Surviveris

Standartinė AntasS » 2010 Kov 03, Tre 23:04

Mano didžiausias šio forumo autoritetas "dymonaz" tylėjo ir 5 serijos diskusijose, tyli ir dabar. Gal negali atsakyti, o gal yra panašios nuomonės, kaip aš. Esu LOST fanas, bet ir ne fanatikas. Niekad čia nerašiau, nes užtekdavo ir taip protingų nuomonių. Tačiau... sukantis tokiam šeštam finaliniam sezonui sunku susilaikyti. Niekaip negaliu suprasti, tų žmonių, svaičiojančių apie ''epci", "super", .... serijas. Jos tikrai yra apgailėtinos ;) Banalūs personažai, nuspėjami veiksmai ir tie nesibaigiantys "where am i"/"what am i"/"what happened". Lost sėkmingai išssisuks sumaldama visišką š ir taip niekam nebeklis net noro pagalvot apie season 7. Kažkada mečiau žiūrėt Heroes III, panašu, kad gali taip nutikt ir čia. Labai gaila, užjaučiu kolegas :| Tik neįsižeiskit niekas.
AntasS
Žiūrovas

Standartinė Borjomi » 2010 Kov 04, Ket 00:18

Mano didžiausias šio forumo autoritetas "dymonaz" tylėjo ir 5 serijos diskusijose, tyli ir dabar. Gal negali atsakyti, o gal yra panašios nuomonės, kaip aš. Esu LOST fanas, bet ir ne fanatikas. Niekad čia nerašiau, nes užtekdavo ir taip protingų nuomonių. Tačiau... sukantis tokiam šeštam finaliniam sezonui sunku susilaikyti. Niekaip negaliu suprasti, tų žmonių, svaičiojančių apie ''epci", "super", .... serijas. Jos tikrai yra apgailėtinos Banalūs personažai, nuspėjami veiksmai ir tie nesibaigiantys "where am i"/"what am i"/"what happened". Lost sėkmingai išssisuks sumaldama visišką š ir taip niekam nebeklis net noro pagalvot apie season 7. Kažkada mečiau žiūrėt Heroes III, panašu, kad gali taip nutikt ir čia. Labai gaila, užjaučiu kolegas Tik neįsižeiskit niekas.

Pritariu, lost tikrai nusivaziavo. Nepalyginsi su tuo kas buvo pirmus tris sezonus!
Borjomi
Surviveris

Standartinė dymonaz » 2010 Kov 04, Ket 02:46

AntasS rašė:Mano didžiausias šio forumo autoritetas "dymonaz" tylėjo ir 5 serijos diskusijose, tyli ir dabar.

Dėkui už komplimentą, bet tiesą pasakius tiesiog neturėjau laiko surašyti viską ką galvoju.

Nemanau, kad nusivažiavo. Artėjant į pabaigą visi žiūrovai patenkinti negali būti. Buvo kas nepatiko šitoj serijoj ir visai epic tai nenorėčiau vadinti, bet šiaip jau, buvo labai neblogai.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė Bespredel » 2010 Kov 04, Ket 07:40

Lockas surinko zombiu armija :D
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Standartinė martis1526 » 2010 Kov 04, Ket 09:58

Prajuokino ta vieta kur žmones su ginklais saugojo temple prieš Nemesio puolimą, o paskui jau jie Locko recruists nauji :o
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti

Standartinė MACD » 2010 Kov 04, Ket 15:31

Na, jei Saydui sugebebėjo smegenus praplaut vienu sakiniu, tai kas čia keisto, kad ir kiti prisijungė? O Saydas man nepatiko nuo 2 sezono - žinojau, kad "once a killer - always a killer".
MACD
Dharma Initiative

Standartinė Faithless » 2010 Kov 04, Ket 16:37

Na, gal aš čia pasikarščiavau biški su savo įspūdžiais, bet, po praeitos E05 serijos, šita buvo tiesiog smarkiai įdomesnė serija (kad ir kokių absurdiškų scenų joje pasitaikė..).

O dėl nuspėjamumo, su visa pagarba Antui, šitame seriale žodį 'nuspėjama' naudočiau labai atsargiai. Buvo daug tokių, kurie spėlioja jau 6tą sezoną, įdomu, ar bent vienas jau yra arti teisybės :)

Dėl septinto sezono - tai kad jo niekas ir taip nebedarys, apie norus/nenorus čia kalba net neina..
Faithless
Surviveris

Standartinė addict » 2010 Kov 04, Ket 20:35

Hm... O kur MIB Locke'as padėjo Sawyerį? Ar kažko būsiu nepastebėjęs?
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Standartinė Flashyo » 2010 Kov 05, Pen 00:05

paskutini karta ji buvo galima matyti su Locku urve
Flashyo
Žiūrovas

Standartinė Demokritas » 2010 Kov 05, Pen 00:17

AntasS rašė:Mano didžiausias šio forumo autoritetas "dymonaz" tylėjo ir 5 serijos diskusijose, tyli ir dabar. Gal negali atsakyti, o gal yra panašios nuomonės, kaip aš. Esu LOST fanas, bet ir ne fanatikas. Niekad čia nerašiau, nes užtekdavo ir taip protingų nuomonių. Tačiau... sukantis tokiam šeštam finaliniam sezonui sunku susilaikyti. Niekaip negaliu suprasti, tų žmonių, svaičiojančių apie ''epci", "super", .... serijas. Jos tikrai yra apgailėtinos ;) Banalūs personažai, nuspėjami veiksmai ir tie nesibaigiantys "where am i"/"what am i"/"what happened". Lost sėkmingai išssisuks sumaldama visišką š ir taip niekam nebeklis net noro pagalvot apie season 7. Kažkada mečiau žiūrėt Heroes III, panašu, kad gali taip nutikt ir čia. Labai gaila, užjaučiu kolegas :| Tik neįsižeiskit niekas.

Iki šiol diskusijas apie epizodus tik skaičiau, bet po šitos serijos visai supykau ir nutariau parašyti savo nuomonę. Tikrai negaliu nepritarti AnstasS'ui, "Lostai" visiškai suprastėjo. Toks įspūdis, kad net nebeliko kažkokio nuoseklumo. Kiekviena serija padrika ir net nebesirišą į bendrą siužetą. Veikėjai netikėtai pasirodo ir netikėtai dingta. Serijų dramaturgija tapo vaikams skirtų animacinių filmukų lygio. Nebeliko jokios paslapties ir mistikos, kuri visuomet sekė Lost serijas. Dabar viskas tapo primityvu - tas blogas, tas geras, tą nužudo, to nenužudo... Net ir nebežinau ar išžiūrėsiu šią klaunadą (šeštajį sezoną) iki pabaigos... Kiekviena serija vis labiau ir labiau nuvilia.
Demokritas
Surviveris

Standartinė Bespredel » 2010 Kov 05, Pen 02:39

O as vis delto tikiu i Lost, zinau, kad viskas bus gerai, tiesiog neimanoma islaikyti 6 sezonus misticizmo ir intrigos. Nuolat atsirandantis klausimai buvo stiprioji serialo puse. Bet kazkkada i visus,(ar bent jau dauguma) klausimu reiketu atsakyti. Va cia ir kyla nepasitenkinimai, kad serialas nuvaziavo. vis delto paskutinis sezonas, ir siek tiek liudna darosi, kad baigiasi
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Standartinė Linas » 2010 Kov 05, Pen 04:00

Liuks serija o tie kuriem nepatinka p.x. ir nežiūrėkit neburnoję.
Linas
Surviveris

Standartinė kefyras » 2010 Kov 05, Pen 09:49

AntasS rašė: Kažkada mečiau žiūrėt Heroes III, panašu, kad gali taip nutikt ir čia.

Jei pazhiurejai net 3 heroasus sezonus:) tai 6 losto sezonas, kad ir koks blogas butu, tikrai bus kelis kartus geresnis:)

Man tai atrodo, kad kaip tik niekas nepasikeite, rodo ta pati ka rodydavo ir ankschiau, dabar tiesiog, kai tai kartotis pradeda, daug kam tai jau atrodo neidomu ir atsibode.
kefyras
Temple other'is

Standartinė GhZ » 2010 Kov 05, Pen 11:39

Vienas klausimas iskilo...ko tas Japaske persigando, kai tas kamuoliukas nukrito ant zemes? :)
GhZ
Surviveris

Kitas

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias