604 - The Substitute

It only ends once.

Re: 604 - The Substitute

Standartinė martis1526 » 2010 Vas 19, Pen 20:28

Aisku.Tai kada man nebebus to rango megsta spoilinti.

dymonaz rašė:
martis1526 rašė:Šiaip tai epizodo pavadinimas ir centric veikėjas nėra spoiler. Internete net nėra perspėjimo spoiler ant tokių žinių, nes pats abc.com tai skelbia. Net wikipedijoje tai yra parašyta ir tai NĖRA SPOILERIAI.

Paskutiniam sezone, šiame forume, VISKAS kas dar nebuvo parodyta serijos metu YRA spoileriai.

Nori ginčytis?
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti

Standartinė dymonaz » 2010 Vas 19, Pen 21:27

martis1526 rašė:Aisku.Tai kada man nebebus to rango megsta spoilinti.

Šita tema yra apie 604. Nedarom offtopico, ane? Antra taisyklė: viewtopic.php?f=1&t=3
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė MACD » 2010 Vas 21, Sek 20:59

Man nekokia serija pasirodė. Todėl kad atsibodo naujos mįslės ir jokių atsakymų. Šiaip, lievas scenarijus. Ką mum norėjo parodyt su Sawyerio vedimu į tą urvą? Ogi tai, kad Sawyeris Lockui yra svarbus. Svarbus būtent gyvas (neleido nukristi kopėčiomis). Bet iš praktinės pusės žiūrint viskas turėjo būti štai taip:
Lockas: Einam, Sawyeri, aš tau parodysiu, kodėl tu čia!
Sawyeris: OK
<...>
S: ir kokio fu*ko tu čia mane atvilkai į šią skylę? Aš vos sprando nenusisukau į uolą besitrankydamas. Dabar žiūriu į šiuos kreida prikeverzotus užrašus- man vis dar niekas neaišku. Bet pofig - mane domina kitkas - kaip mes iš šios skylės išsinešdinsim? Kopėčios tai nutrūko! Sakai, yra kitas išėjimas? Tai kokio velnio mes per tas kopėčias kabarojomės? Še tau, še tau, niekše! (epizode turėtų matytis Sawyeris trankantis Locką su svarstyklėmis).
MACD
Dharma Initiative

Standartinė kelpurnija » 2010 Vas 22, Pir 17:30

MACD rašė:kaip mes iš šios skylės išsinešdinsim? Kopėčios tai nutrūko!.

Lokas pasivers į dūmą ir išskris :D
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė smila » 2010 Vas 23, Ant 11:38

o tie skaiciai nera keleiviu sedimos vietos lektuve?
as irgi likau nesupratus ko Lock'o suzadetine nori pakviesti Locko tevas i vetsuves, kai tas ateme jo inskat, isstume ji pro langa ir pan :) ir siaip nelabai apmenu, bet lyg 2sezono flashbakuose ta suzadetine buvo Locko prischologe ir visia nenorejo su juo draugauti.
kodel tarp uzrasytuju ant akmens nebuvo Kate?
ir siaip nustebau kad nebuvo maiklo sunaus, maniau siam sezone bus atsklesta daugiau paslapciu apie ji. kuo jis ypatingas.
o benriukas man primena Jacob'a.
Lost in 'LOST'
smila
Katastrofos auka

Standartinė vaidiz » 2010 Vas 23, Ant 12:58

smila rašė:o tie skaiciai nera keleiviu sedimos vietos lektuve?
as irgi likau nesupratus ko Lock'o suzadetine nori pakviesti Locko tevas i vetsuves, kai tas ateme jo inskat, isstume ji pro langa ir pan :) ir siaip nelabai apmenu, bet lyg 2sezono flashbakuose ta suzadetine buvo Locko prischologe ir visia nenorejo su juo draugauti.
kodel tarp uzrasytuju ant akmens nebuvo Kate?
ir siaip nustebau kad nebuvo maiklo sunaus, maniau siam sezone bus atsklesta daugiau paslapciu apie ji. kuo jis ypatingas.
o benriukas man primena Jacob'a.

Jo locke'as buvo susipykes su suzadetine, nes ten kazkaip tevas jam dave pinigu, jai nieko nezinant ir jo po to labai uzpyko ant jo. :)
Kate's nebuvo? Lyg, man atrodo, buvo Kate Austen. Na nezinau, negaliu gincytis, jau pries savaite ziurejau LOST sia serija. :)
tai apie Walt'a, manyciau, siame sezone bus viskas isaiskinti. Bet jau kaip dabar galima suprasti is ankstesniu sezonu, kad jis tikrai yra kazkuo ypatingas ir galbut kazkaip susijes su visais salos Dievais. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Kristina » 2010 Vas 23, Ant 16:58

Na Lost kurejai ir toliau nenustoja stebinti.Bet yra vienas bet,tame sarase nera Kate yra hugo yra jack,bet nera kate ka tai galetu reiksti,ar tai nieko nereiskia :?: ? :D
Kristina
Žiūrovas

Standartinė turbonas991 » 2010 Vas 23, Ant 19:23

tai reiskia , kad jie nera prie kandidatu, o siaip jau atsibodo su tomis „Rules“ jau per visa seriala sneka :D
turbonas991
Tail section

Standartinė zhukaSS » 2010 Vas 28, Sek 14:53

MACD rašė:Bet iš praktinės pusės žiūrint viskas turėjo būti štai taip:
Lockas: Einam, Sawyeri, aš tau parodysiu, kodėl tu čia!
Sawyeris: OK
<...>
S: ir kokio fu*ko tu čia mane atvilkai į šią skylę? Aš vos sprando nenusisukau į uolą besitrankydamas. Dabar žiūriu į šiuos kreida prikeverzotus užrašus- man vis dar niekas neaišku. Bet pofig - mane domina kitkas - kaip mes iš šios skylės išsinešdinsim? Kopėčios tai nutrūko! Sakai, yra kitas išėjimas? Tai kokio velnio mes per tas kopėčias kabarojomės? Še tau, še tau, niekše! (epizode turėtų matytis Sawyeris trankantis Locką su svarstyklėmis).

haha +1
zhukaSS
Otheris

Standartinė dymonaz » 2010 Kov 04, Ket 01:18

smila rašė:ir siaip nelabai apmenu, bet lyg 2sezono flashbakuose ta suzadetine buvo Locko prischologe ir visia nenorejo su juo draugauti.

tut tut tut. Lostpedia tavo draugas.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Ankstesnis

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias