603 - What Kate Does

It only ends once.

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė jankofobas » 2010 Vas 14, Sek 00:31

Jeigu Jacob Nemesis persikūnijo į John Lock, kodėl Jacob negalėjo persikūnyti į Sayid?

Man atrodo, kad Jacob paprašė Hurley nuvežti Sayid į šventyklą tik dėl to, kad galėtų persikūnyti. Kinas / japonas anksčiau nebuvo susidūręs su Jacob mirtimi ir dėl to nesupranta, kas vyksta. Jacob reikia laiko, kad galėtų galutinai užvaldyti Sayid kūną.

Vandens spalva šventykloje pasikeitė dėl Jacob mirties.

Manau,kad tolimesnėse serijose išvysime Lock ir Sayid kovą. Ponos ir ponai, tuoj prasidės žvaigždžių karai :lol:
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė eNT » 2010 Vas 14, Sek 00:34

jankofobas rašė:Jeigu Jacob Nemesis persikūnijo į John Lock, kodėl Jacob negalėjo persikūnyti į Sayid?

Nemesis nepersikūnijo į Locką(Locko kūną), Nemesis "nukopijavo" jo kūną. Su Sayidu vyksta kažkas kitas, nes kūnas tas pats.
eNT
Surviveris

Standartinė dymonaz » 2010 Vas 14, Sek 15:39

eNT rašė:Gali būti, kad jis nematė nieko :)

Aš neatmetu nei vieno varianto :) Manau, kad lygiai tikėtini yra abudu.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė Tautvydas » 2010 Vas 16, Ant 20:35

kažkas ryškiai pasikeitė, šios trys serijos jau tokios nevykusios losto, kad visai nepykstu dėl paskutinio sezono. aišku kai scenaristai plius minus ekspromtu dirbo, tai taip ir išėjo, kai jau reikia siūlus išvyniot. kita vertus, gal aš pasenau. žiūrėt tai žiūrėsim, reikia pabaigt, bet visumoj dabar jau ir aš galiu dedukuot, kad lostas kuo toliau tuo daugiau nesąmonių.
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris

Standartinė Lights On. » 2010 Kov 06, Šeš 23:33

Tautvydas rašė:kažkas ryškiai pasikeitė, šios trys serijos jau tokios nevykusios losto, kad visai nepykstu dėl paskutinio sezono. aišku kai scenaristai plius minus ekspromtu dirbo, tai taip ir išėjo, kai jau reikia siūlus išvyniot. kita vertus, gal aš pasenau. žiūrėt tai žiūrėsim, reikia pabaigt, bet visumoj dabar jau ir aš galiu dedukuot, kad lostas kuo toliau tuo daugiau nesąmonių.

man kuo toliau, tuo daugiau klausimų kyla ir aš dar labiau susimaišiau tame lost'e.
mindfuck'as ten. anyway, po E06 atgavau viltį. kad tik nebūtų taip kad po WOW serijos vėl eis serija WTF..
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Ankstesnis

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias