603 - What Kate Does

It only ends once.

603 - What Kate Does

Standartinė kefyras » 2010 Vas 10, Tre 08:37

Kate finds herself on the run, while Jack is tasked with something that could endanger a friend's life
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė kefyras » 2010 Vas 10, Tre 09:03

wow, geras, sayidas neschias:)
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė turbonas991 » 2010 Vas 10, Tre 17:32

nu jo serija nebloga :shock: o Claire atrodo sulaukejus kaip Ruso :mrgreen:
turbonas991
Tail section
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009 Rgp 11, Ant 10:47
Miestas: siauliai

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė martis1526 » 2010 Vas 10, Tre 18:15

Aš tai tikėjausi pamatyti kur Richardą nusineš Jacobo Nemesis, todėl nusivyliau šiek tiek, kad nerodė to. :?
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009 Rgp 21, Pen 17:19

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Vas 10, Tre 18:35

Serija tokia siaip sau gal tik pabaiga buvo omg taip netiketai Clair pasirode... Del Saydo viskas kaip ir aisku jis blogas jame slypi tamsa :D Mane prajuokino to kino/japono? pasakymas apie tai kas Saydo viduje! O jis nemire tik del to, kad vanduo buvo pasikeites dabar jis gydo ir/tik? blogus zmones... Ai dar man gaila Jacko taip iseina jis kalciausias, visu bedu priezastis, o Sawyerio, kad ir kiek jis butu prislegtas maziausiai gaila ir kam jis uzkase Juliet, gera aktore buvo galejo dar vaidint! Gal ir ji butu atgijus kaip ir Saydas pamerkta i vandeny man truks jos saloje, nes kitoje tikroveje ji gyva :D Juokas ima tikroveje/realybeje/dimensijoje kaip dabar vadint flashus? :shock: Reik tiketis kitoje serijoje bus daugiau apie John Lock in black :D kaip jam pavyks isiverzti i temple! Nors manau ji lengvai praleis jis gi turi su savim taip vadinama advisery :)

P.S. Jacob gyvas/mires jokio skirtumo jis gi ir trobeleje vaidenos ir dar daugely kitu vietu apsimetes kitais ar ne taip ?!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė addict » 2010 Vas 10, Tre 23:35

Šiaip serija, tai man nepatiko. Vien dėl to, kad pagrindinys dėmesys buvo skiriamas Kate. Nuo 3 sezono ji mane nervina, neįdomu žiūrėt apie ją.

Tik kol kas, kaip pastebėjau, viskas, kas nutiko saloje - kažkokiu/betkokiu būdu to įvykio galutinis rezultatas nutinka ir realybėje už salos ribų.
Pvz.: Čarlis mirė looking glass'e, vos neįvykęs rezultatas - lėktuve vos nemiršta, o galiausiai pasako, kad jis turėjo mirti. Esu įsitikinęs, kad bus parodyta, kaip jis miršta anksčiau ar vėliau. Claire saloje susilaukė kūdikio, jį pamilo ir buvo laiminga, kad viskas taip nutiko, rezultatas kitoje realybėje - poros, kuri norėjo pasiimti jos kūdikį, vyras palieka žmoną ir Kler lieka ligoninėj susilauksianti kūdikio ir greičiausiai būsianti su juo. (Nors galimas ir atvirkščias atvėjis, t.y. kadangi saloje Kler kūdikį paliko miške, tai ir kitoje realybėje gali jį atiduoti, palikti). Betkokiu atvėju, Kler saloje vaiką pavadino Aaronu, ko pasekoje, kažkokiu būdu ligoninėje ji jau žino jo vardą.
Esmė ta, kad abi realybės nėra viena nuo kitos nepriklausomos, o atvirkščiai - priklausomos ir, sakyčiau, net gi labai. Klausimas man kyla toks, ar įvykių galutiniai rezultatai nutiks realybėje už salos ribų tik tie, kurie įvyko iki bombos sprogimo, ar ir tie, kurie nutiko/nutiks po jo. Aišku, aš čia kalbu tik tai ką galvoju, gali būti, jog baisiai klystu, tačiau kolkas tokia mano nuomonė.

NUOSTABUS_PROTAS rašė:P.S. Jacob gyvas/mires jokio skirtumo jis gi ir trobeleje vaidenos ir dar daugely kitu vietu apsimetes kitais ar ne taip ?!

Parodyk tą vietą/seriją, kurioje buvo pasakyta/parodyta, kad jis "vaidenos" apsimesdamas kitais.

Įdomu, žinoma, dėl Christiano. Panašu, jog atgiję žmonės po mirties turi blogio pradą, kuris nepaliaujamai vystosi toliau. Pavyzdžiai - John Locke, Sayid bei Claire, kurią galima spėti, jog "apkretė/užvaldė" Christianas. Christianas buvo miręs, tačiau patekęs į salą pradėjo "vaidentis" kai kuriems veikėjams, o tai galima traktuoti, kaip atgijimą, tad jei visi atgiję turi blogio pradą, tuomet turi ir jis, o taip pat ir Claire, kuri liko su juo.

Dar vienas dalykas, kuris kelia klausimų, tai yra kodėl Jacobas nusiuntė Hugo, Sayidą ir kitus į temple, jei žinojo, jog atgijęs Sayidas turės tą infekciją. Ir ar iš vis jis tai žinojo.

NUOSTABUS_PROTAS rašė:...vanduo buvo pasikeites dabar jis gydo ir/tik? blogus zmones...

Kažin, ar tame tikrai yra tiesos? Taip pat klausimas kyla, kodėl vanduo nebuvo švarus ir kokią iš tikrųjų tai turi reikšmę.

martis1526 rašė:Aš tai tikėjausi pamatyti kur Richardą nusineš Jacobo Nemesis, todėl nusivyliau šiek tiek, kad nerodė to. :?

Viso dėmesio skirti vienam veikėjui, jo žygiams negali, reikia prie to "prieiti" parodant ir serijas su kitais veikėjais dėmesio centre.

Kolkas tiek galbūt kvailų, galbūt juokingų, o galbūt ir visai protingų pastebėjimų iš manęs šį kartą :D
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė Antanas B. » 2010 Vas 11, Ket 02:08

o kas yra jacko sese?
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Vas 11, Ket 11:25

martis1526 rašė:Aš tai tikėjausi pamatyti kur Richardą nusineš Jacobo Nemesis, todėl nusivyliau šiek tiek, kad nerodė to. :?

Nusinese i temple, Richardas John Lockui in black, kaip koks bilietas :)
addictParodyk tą vietą/seriją, kurioje buvo pasakyta/parodyta, kad jis "vaidenos" apsimesdamas kitais.

Parodyta kaip ir nebuvo berots, o taip pagalvoti buvo galima del to, kad sededamas Jacobas statuloje/sleptuveje atlikinejo spiritualines meditacijas dabar taip staigiai nepamenu kaip tai is tiesu vadinas gal kas mane pataisys! Tas pats ir su SMOKE yra tik tiek, kad mes jo istorijos dar nezinom, nes jam kazkaip pavyko isikunyti i John Lock kuna, o kaip SMOKE prarado kuna mes to nezinome mums dar nerode tik zinome, kad jis yra tas zmogus juodai apsirenges kuris buvo parodytas kartu su Jacobu papludimyje! Pilnai tikiu, kad as teisus ir visi kas vaidenosi salos gyventojams buvo sukurta Jacob, kitaip sakant, tai buvo dievu sugalvotas zaidimas (zinoma jeigu juos galima vadinti dievais)
o kas yra jacko sese?

Kazkurioj serijoj buvo uzsiminta, kad Jacko sesuo (pusiau) Clair!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė GhZ » 2010 Vas 11, Ket 12:37

WOW :shock: Serija lb stipri buvo:)
Sawyer lb gaila...tikrai parode kita jo veida nei buvo matytas iki siol :))
Taip, pat netikejau, kad Kate pades Chlair :) Tas tai pat nustebino...
Apie serijos pabaiga nekalbu... :shock:
Bet iskilo klausimas vienas...Jei Christian sako, kad jo namai yra tas Temple, tai kaip tie other'iai ji isvare is ten?Ar tai su jo mirtim?WTF isviso cia?! :lol:
GhZ
Surviveris
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007 Vas 24, Šeš 18:39

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė MACD » 2010 Vas 11, Ket 17:09

Nelabai kokia serija. Dar kartą reiks žiūrėt - gal ką geresnio pamatysiu. Nepatiko, nes:
1) serija apie Kate;
2) liepė atvesti atgal Sawyerį.. būtinai būtinai, nes bus kažkas blogai blogai :roll: Primena tą nesąmonę iš antro sezono, kai buvo sąrašiukas su Jacko, Sawyerio, Kate ir Hurlio vardais - juos Maiklas turėjo būtinai būtinai visus kartu atvesti pas otherus... o rezultate Sawyerį su Kate pristatė darbų dirbti, Hurlį iš viso paleido... nes paiškėjo, kad jiem realiai reikėjo tik Jacko. WTF :evil: Man ir šioj serijoj tuo pačiu mėšlu kvepia.
3) man iš viso bobų verkšlenimai nepatinka, o šioje (ir praeitoje) serijoje jų buvo pakankamai. Na bet jaučiu bus ir blogesnė serija - kai Sun su Jinu susitiks... va ten tai bus muilo opera
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė addict » 2010 Vas 11, Ket 18:02

MACD rašė:Primena tą nesąmonę iš antro sezono, kai buvo sąrašiukas su Jacko, Sawyerio, Kate ir Hurlio vardais - juos Maiklas turėjo būtinai būtinai visus kartu atvesti pas otherus...

O, gerai, kad priminei. Teisingai, antrame (atrodo) sezone, Maiklui buvo pasakyta atvesti tuos veikėjus, bet kai tai buvo padaryta, kažkas iš otherių prasitarė, kad jie net nėra Džeikobo sąraše. O kaip matėm šio sezono 2 epizode, gitaros dėkle buvo lapelis, ir kaip suprantu, su vardais, nes kiekvienas iš surviverių jį turėjo pasakyti. Tad, gal dabar čia tas tikrasis sąrašas ir dėl to būtinai reikia Sawyerio? Aš tik neprisimenu ar anksčiau paaiškino kas tame Džeikobo sąraše buvo, ar ne.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2006 Lap 25, Šeš 14:44

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė Antanas B. » 2010 Vas 12, Pen 00:15

Visi vaidenimaisi buvo Nemesio locko darbas, manau tai akivaizdu. Jakobas nera nei karto pasivaidenes ne savo pavidalu, o Nemesis naudodamasis galimybe keisti savo pavidala padare viska, kad pasiektu tai, ko dabar pasieke (nuzude jakoba, you know how badly he wanted to do this)? Tik idomu koki loophole jis rado, ar ta loophole (pelenu rata aplink trobele) kuri netycia nuspyre hugo, ar timeloop hole, pasinaudojant laiko shokinejimais, locko komopleksais ir, galiausiai, kunu. Pastarasis realesnis.

PS, labai teisingas MACD postas apie verkslenima. Ir, siaip, clair ziauriai juokingai atrode paskutiniame serijos kadre, net nusiprunksciau.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė Linas » 2010 Vas 12, Pen 04:11

Prasta serija, visiškai nelostiška. Ir tas pats Claire sugrįžimas visai neintrigavo, čia jau kažkoks science fiction
Linas
Surviveris
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009 Kov 13, Pen 22:18

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė eNT » 2010 Vas 12, Pen 04:41

MACD rašė:2) liepė atvesti atgal Sawyerį.. būtinai būtinai, nes bus kažkas blogai blogai :roll: Primena tą nesąmonę iš antro sezono, kai buvo sąrašiukas su Jacko, Sawyerio, Kate ir Hurlio vardais - juos Maiklas turėjo būtinai būtinai visus kartu atvesti pas otherus... o rezultate Sawyerį su Kate pristatė darbų dirbti, Hurlį iš viso paleido... nes paiškėjo, kad jiem realiai reikėjo tik Jacko. WTF :evil: Man ir šioj serijoj tuo pačiu mėšlu kvepia.

While Michael departs, the Others also free Hurley, with the mission of telling the survivors not to come to this side of the Island.
O Kate ir Sawyerio reikėjo tam, kad Benas manipuliuodamas jų trijų tarpusavio santykiais priverstų Jacką operuot.
Ben assents to immediate surgery, but Jack scoffs and explains that he's not going to do it - because he doesn't trust the Others to keep their end of the bargain (freeing Jack, Kate and Sawyer).
O vėliau:
Jack becomes angrier, but Ben instead convinces Jack to do the surgery tomorrow morning, hurt after seeing Kate and Sawyer together.
Linas rašė:Prasta serija, visiškai nelostiška. Ir tas pats Claire sugrįžimas visai neintrigavo, čia jau kažkoks science fiction

Jau nuo 5 sezono time jumpų lost science fiction jei ne nuo ankščiau pvz. 2 sezono "button that must be pressed or the world will end"
eNT
Surviveris
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2008 Geg 02, Pen 21:52

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė MACD » 2010 Vas 12, Pen 10:32

[quote][quote="eNT"][quote="MACD"]
2) liepė atvesti atgal Sawyerį.. būtinai būtinai, nes bus kažkas blogai blogai :roll: Primena tą nesąmonę iš antro sezono, kai buvo sąrašiukas su Jacko, Sawyerio, Kate ir Hurlio vardais - juos Maiklas turėjo būtinai būtinai visus kartu atvesti pas otherus... o rezultate Sawyerį su Kate pristatė darbų dirbti, Hurlį iš viso paleido... nes paiškėjo, kad jiem realiai reikėjo tik Jacko. WTF :evil: Man ir šioj serijoj tuo pačiu mėšlu kvepia. [/quote]
While Michael departs, the Others also free Hurley, [b]with the mission of telling the survivors not to come to this side of the Island.[/b]
O Kate ir Sawyerio reikėjo tam, kad Benas manipuliuodamas jų trijų tarpusavio santykiais priverstų Jacką operuot.
Ben assents to immediate surgery, but Jack scoffs and explains that he's not going to do it - because he doesn't trust the Others to keep their end of the bargain (freeing Jack, Kate and Sawyer).
O vėliau:
Jack becomes angrier, but Ben instead convinces Jack to do the surgery tomorrow morning, hurt after seeing Kate and Sawyer together.[/quote]

C'mon - reikėjo gražiai paprašyti - Jackas, visų gelbėtojas ir amžinasis "I will fix you" būtų ten suoperavęs bet spardymųsi. Apskritai - žmogus su stuburo augliu (Benas) tokių cirkų nedaro, kaip kad leidžiasi pagaunamas, žaidžia kažkokius žaidimus, gaišta brangų laiką... Juolab, kad Kate ir Jack jau dar anksčiau buvo Tomo džiunglėse pagauti - ir juos paprasčiausiai paleido su pagrasinimais - "daugiau šios linijos neperženkit", nors būtų nepaleidę - vien Keite mainpuliuot jau būtų galima. Daug čia nėr ko kalbėt - šios nesąmonės jau buvo aptartos porą metų atgal.

Pasižiūrėjau seriją dar kartą, ir mano nuomonė nepasikeitė: kas per nesąmonės su šituo: nori nunuodyti Saydą, bet "jis turi pats norėti išgerti". Jei nori nužudyt - pridedi lugerį prie galvos - ir baigtas kriukis. Bet ne - reikia nunuodyt - ir tą būtinai turi padaryti Jackas, o pats Jackas yra labai svarbus - jo nunuodyti negalima. Bet jei jis toks svarbus - gal reiketu liautis malti sh** ir pasakyt, kas gresia, kodel, kam tas Jakas ir kiti tokie svarbus - o tai ims is nežinojimo ir sugalvos "pabėgti" kaip Sawyeris ir Kate - ir juos, "VIP"inius asmenis, dar ims ir nušaus kas netyčia... arba užlips ant Ruso spastų.. arba kad ir Sawyeris - ims ir iššaudys visus is pykčio.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Vas 12, Pen 12:48

Antanas B. rašė:Visi vaidenimaisi buvo Nemesio locko darbas, manau tai akivaizdu. Jakobas nera nei karto pasivaidenes ne savo pavidalu, o Nemesis naudodamasis galimybe keisti savo pavidala padare viska, kad pasiektu tai, ko dabar pasieke (nuzude jakoba, you know how badly he wanted to do this)? Tik idomu koki loophole jis rado, ar ta loophole (pelenu rata aplink trobele) kuri netycia nuspyre hugo, ar timeloop hole, pasinaudojant laiko shokinejimais, locko komopleksais ir, galiausiai, kunu. Pastarasis realesnis.

Kaip galejo buti nemesio Locko darbas jeigu jis pats aiskiai pasake, kad jam isikunyti i Locko kuna teko pereiti pragara! Ir beto SMOKE nemesis buvo uzdarytas savo temple ir jis budavo paleidziamas, t. y. valdomas/priklausomas zmogui, taigi jis niekaip negalejo vaidentis ir beto SMOKE ne karta norejo isikunyti i kita zmogu tik jam nepavykdavo gi ne viena uzmuse nors tikiu, kad jis bande pasisavinti kuna, tik deja jam nepasisekdavo, jo visos aukos mirdavo! Dabar, kai jis turi kuna jam nekliutis pelenai, kaip ir Jacobas (mires, o tiksliau tik netekes kuno, nes jei jie dievai, jie nemirtingi), kuris manipuliuodavo salos gyventojais, o tiksliau tikrindavo ju istikimybe, meile, pagarba, draugyste ir t.t. Nors geriau pagalvojus, gal ir abu galejo manipuliuot zmonem, mums reikia daugiau informacijos apie Jacob ir Nemesis, mums reikia ju istorijos, kas jie ir is kur? Ir ko jie siekia taip elgdamiesi nu jei gerai supratau Nemesis nori gryzti namo, bet kur jo namai neaisku, o tada Jacob ko siekia? Mes vis dar gilioj nezinomybej :D

P.S. Man idomu koks Jacobo tikrasis pavidalas, jei Nemesis SMOKE, tai Jacob ?
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė eNT » 2010 Vas 12, Pen 20:15

MACD rašė:C'mon - reikėjo gražiai paprašyti - Jackas, visų gelbėtojas ir amžinasis "I will fix you" būtų ten suoperavęs bet spardymųsi.

Nesakau, kad negalėjo būti kitaip dėl tos operacijos, bet nėra taip, kad būtent tie 4 buvo atvesti ten be tikslo. O šiaip pats nesuprantu kodėl pvz tik nukritus lėktuvui neatėjo Benas ir draugiškai nepaprašė išoperuot, tada dar nebuvo konflikto su otheriais, ir Jackas būtų sutikęs, o po to jau būtų galima grobt Claire etc., production error turbūt, nes iš pradžių buvo planuota kad Benas bus laikinas 2 sezono personažas.

MACD rašė:Apskritai - žmogus su stuburo augliu (Benas) tokių cirkų nedaro, kaip kad leidžiasi pagaunamas, žaidžia kažkokius žaidimus, gaišta brangų laiką...

Jis Benas :D Mes dar nežinom kodėl jis ten ėjo ir ar specialiai įkliuvo į spąstus, vis žada paaiškint bet nepaaiškina.

MACD rašė:Juolab, kad Kate ir Jack jau dar anksčiau buvo Tomo džiunglėse pagauti - ir juos paprasčiausiai paleido su pagrasinimais - "daugiau šios linijos neperženkit", nors būtų nepaleidę - vien Keite mainpuliuot jau būtų galima.

Jei Jackas nebūtų pasielgęs kaip 3 sezono finale, nors asmeniškai nemanau kad taip būtų :)

MACD rašė:Pasižiūrėjau seriją dar kartą, ir mano nuomonė nepasikeitė: kas per nesąmonės su šituo: nori nunuodyti Saydą, bet "jis turi pats norėti išgerti". Jei nori nužudyt - pridedi lugerį prie galvos - ir baigtas kriukis. Bet ne - reikia nunuodyt - ir tą būtinai turi padaryti Jackas, o pats Jackas yra labai svarbus - jo nunuodyti negalima.

Mes dar pilnai visko nežinom dėl tų nuodų, bet jei reikėjo paprasčiausiai nužudyt Saiydą, ir tą buvo galima padaryt bet kokiom priemonėm, tada pilnai sutinku, bet abejoju kad taip yra.
eNT
Surviveris
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2008 Geg 02, Pen 21:52

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė Antanas B. » 2010 Vas 12, Pen 21:54

NUOSTABUS_PROTAS rašė:
Antanas B. rašė:Visi vaidenimaisi buvo Nemesio locko darbas, manau tai akivaizdu. Jakobas nera nei karto pasivaidenes ne savo pavidalu, o Nemesis naudodamasis galimybe keisti savo pavidala padare viska, kad pasiektu tai, ko dabar pasieke (nuzude jakoba, you know how badly he wanted to do this)? Tik idomu koki loophole jis rado, ar ta loophole (pelenu rata aplink trobele) kuri netycia nuspyre hugo, ar timeloop hole, pasinaudojant laiko shokinejimais, locko komopleksais ir, galiausiai, kunu. Pastarasis realesnis.

Kaip galejo buti nemesio Locko darbas jeigu jis pats aiskiai pasake, kad jam isikunyti i Locko kuna teko pereiti pragara! Ir beto SMOKE nemesis buvo uzdarytas savo temple ir jis budavo paleidziamas, t. y. valdomas/priklausomas zmogui, taigi jis niekaip negalejo vaidentis ir beto SMOKE ne karta norejo isikunyti i kita zmogu tik jam nepavykdavo gi ne viena uzmuse nors tikiu, kad jis bande pasisavinti kuna, tik deja jam nepasisekdavo, jo visos aukos mirdavo! Dabar, kai jis turi kuna jam nekliutis pelenai, kaip ir Jacobas (mires, o tiksliau tik netekes kuno, nes jei jie dievai, jie nemirtingi), kuris manipuliuodavo salos gyventojais, o tiksliau tikrindavo ju istikimybe, meile, pagarba, draugyste ir t.t. Nors geriau pagalvojus, gal ir abu galejo manipuliuot zmonem, mums reikia daugiau informacijos apie Jacob ir Nemesis, mums reikia ju istorijos, kas jie ir is kur? Ir ko jie siekia taip elgdamiesi nu jei gerai supratau Nemesis nori gryzti namo, bet kur jo namai neaisku, o tada Jacob ko siekia? Mes vis dar gilioj nezinomybej :D

P.S. Man idomu koks Jacobo tikrasis pavidalas, jei Nemesis SMOKE, tai Jacob ?


pelenu smoke`as pereit vis dar negali,
ka parode smouko ir karishkiu scena statuloje.
teko virs galvos akmeni paleist
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė dymonaz » 2010 Vas 13, Šeš 14:20

Nu nebūtų apie Kate serija... Net nėra ką ir bepridurti. Ta prasme, viskas ok, gražu, istorija, etc, bet... Patiko tik kai kurie referencai. Kad ir pvz. tai, kad Sayidas jau antrą kartą elektros purtomas (pirmam sezone Danielle jį "pamylėjo"). Visokie Ethano "nenoriu badyt adatomis" pasakymai irgi kūl... bet kažkaip cheesy.

Vienintelis toks rimtesnis klausimas, kurį norisi užduoti... Tas ekstrasensas, kuris Claire įsodino lėktuvą... kurią jis realybę matė? Norėtųsi dar kartą jį pamatyt.

Nepaisant to, kad nebuvo stipri serija... negaliu pasakyti, kad buvo laiko gaišimas. Norėjau pasakyti, bet iš karto pagalvojau, kad be šitos serijos matyt neįmanoma išsisukti. Bus matyt ateity. Kaip bežiūrėt - vistiek apie Kate geriau negu apie Jacką :)

MACD rašė:Pasižiūrėjau seriją dar kartą, ir mano nuomonė nepasikeitė: kas per nesąmonės su šituo: nori nunuodyti Saydą, bet "jis turi pats norėti išgerti". Jei nori nužudyt - pridedi lugerį prie galvos - ir baigtas kriukis. Bet ne - reikia nunuodyt - ir tą būtinai turi padaryti Jackas, o pats Jackas yra labai svarbus - jo nunuodyti negalima.


Turiu du variantus. 1 - brainfuckas. 2 - rules. Jeigu Sayidą kažkas pradeda užvaldinėti... ar čia nėra ta pati situacija, kodėl Nemesis negali tiesiogiai nužudyti Jackobo? Arba Benas Widmore'o?

Ar gali būti susiiję, kad Benas buvo išgelbėtas tam pačiam temple - gal gelbėtojas/išgelbėtasis turi ryšį kažkokį? Kažkaip, be abejo, nelogiška, kad "kokios čia dar taisyklės" ir kaip jos tiksliai veikia... bet atsakymas gali slypėti kažkokiu būdu apie free will, jeigu tai apskritai egzistuoja.

O gal vistik ne. Brainfuckas :) Kaip ir visas lost - prodiuserių brainfuckas mums :)
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 603 - What Kate Does

Standartinė eNT » 2010 Vas 13, Šeš 20:24

dymonaz rašė:Vienintelis toks rimtesnis klausimas, kurį norisi užduoti... Tas ekstrasensas, kuris Claire įsodino lėktuvą... kurią jis realybę matė? Norėtųsi dar kartą jį pamatyt.

Gali būti, kad jis nematė nieko :)

Lostpedia:
After Malkin's daughter had a near-death experience, Eko came to investigate the "miracle" for the Church, and Malkin told Eko that he was a fraud as a psychic. ("?")

Iš pačios serijos:
MALKIN: Because she knows I'm a fraud. Because I make my living as a psychic. You see, that's what I do. I gather intelligence on people and I exploit it. Everyday I meet people looking for a miracle, desperate to find one. But there are none to be had. Not in this world, anyway.

O čia dar iš lostpedijos, bet nebūtinai tikra:
On the Lost Season 2 DVD Lost Connections there is a previously unseen clip when the navigation moves from Eko to Richard Malkin. Malkin tells Eko that he was paid $16,000 by a couple in Los Angeles to convince a pregnant girl to board a plane (note that this is a deleted scene and, as such, is not necessarily canon).
eNT
Surviveris
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2008 Geg 02, Pen 21:52

Kitas

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron