601, 602 - LA X

It only ends once.

Re: 601 - LA X

Standartinė addict » 2010 Vas 05, Pen 02:04

Borjomi rašė:Black smoke "home" yra temple, kur db gyvena others!

Kuo argumentuoji?
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Re: 601, 602 - LA X

Standartinė dymonaz » 2010 Vas 05, Pen 02:54

Hmmm. Kaip viskas paprasta ir lengvai suprantama. Ir nebėra to jausmo, kad "nu nafik jūs man visa tai rodot - tik dar daugiau klausimų". Nes nu taip - klausimai visi nauji, bet kažkaip nebebaisu, kai tik 16 epizodų liko. Kita vertus, nepaisant to, kad labai patiko, nemanau, kad tai buvo stiprus epizodas. Kažko trūko. Dabar dar negaliu pasakyti ko, bet kažkas buvo ne taip... Gal aišku tik užsihaipinęs per daug buvau.

addict rašė:Kadangi praktiškai mano mintis pagrindines jau jūs išsakėte, tai tik tepasakysiu, kad aš stoju į tų žmonių pusę, kurie linkę manyti, jog susidarė tokios kaip ir dvi realybės.

O yra kitų žmonių pusė? Nes nu kaip bežiūrėtum, rezultatas yra tas pats. Galima būtų teigti, kad alternatyvi realybė nėra realybė - tai yra tik "kas galėjo būti" variantas, bet ne realybė. Bet net taip pavadinus, tai vistiek yra "alternatyvi visata", ane?

Dar galima būtų teigti, kad tos realybės yra viena realybė iš tikro. T.y., tai kas dabar vyksta LA, ir kas vyksta saloje, vyksta toje pačioje visatoje. Ta prasme, egzistuoja du Jackai, du Sawyeriai ir tt. Ir trys Locke'ai :) Whoa, whoa - neaišku kaip tai įmanoma? Jeigu būna monstrai, Man in Blackai, Jacobai, time flashai, salos, kurios gydo, tai lygiai taip pat gali būti tikros abi realybės.

Dar paprasčiau abi realybes yra paaiškinti per "universe has a way to course correct" prizmę. Štai pvz. Desmondui "taisyklės negaliojo" ir jis todėl išgelbėjo Charlie kelis kartus. Bet Charlie mirė - visata pasitaisė. Tai vat ir Juliet pomirtinė frazė, ka "it worked" irgi veikia tokiu pačiu būdu - šiuo laiko momentu (vieno laiko), visata yra tokia kokia turėjo būti - Oceanic 815 ir nukrito, ir nenukrito. Žmonės, kurie gyveno tarpe tarp anksčiausio šuolio laike (1954? anksčiau) ir dabar (2010? 2007? whatever) tiesiog turėjo galimybę žinoti kas turi įvykti ir kokios yra vėžės. Tačiau dabar visata pasitaisė ir taisosi toliau - tiesiog didesniu mastu, negu šiaip kai Desmondas Charlie gelbėjo. Juk Eloise Hawking sakė, kad nežino kas bus toliau - reiškias galima priimti, kad daugiau kelionių laiku į praeitį nebus, o visata yra dabar savo vėžėse.

O kokios tos vėžės? Nežinau. Manyčiau, kad tos laiko linijos, ar gal visai ne linijos vistiek susijungs. Vienintelis būdas susijungti, kurį matau - bent viena versija kiekvieno surviverio turės mirti. Greičiausiai - abi.

Didžiausia problema su alternatyviom realybėm, kurią matau aš, tai kad mano nuomone, teoriškai, jeigu egzistuoja _bent viena_ alternatyvi vista, tai alternatyvių visatų egzistuoja begalybė. Kurios iš jų svarbios, o kurios ne? Be abejo, Lost atveju tas jausmas yra siplnesnis (nei vieno kito šiuo metu rodomo serialo), nes visatų išsiskyrimas vyksta tik vieną kartą - t.y. kai sprogsta magnetinė anomalija, ar dėl nepaspausto mygtuko, ar dėl vandenilinės bombos, kas iš esmės yra vienas įvykis, turint omeny šuolius laiku.

Vis tik, bet kokiu atveju, ar tai yra alternatyvios visatos, ar tai yra "kas galėjo būti", ar tai yra kažkas kita, viskas vistiek susiveda į visai kitą klausimą - ar galima pakeisti likimą? Ir į dar vieną, daug svarbesnį klausimą - ar "likimą" pakeisti verta?

addict rašė:Oh yeah, one more thing. Džiaugiuosi, kad nevilkinama buvo dėl black smoke atskleidimo. Iš tikrųjų nebūčiau pagalvojęs, kad man in black yra smokey.

Ale vėlgi - aš irgi laukiau laukiau, dominuojanti teorija irgi buvo, kad smokey yra NotLocke/MIB ir dabar kai tą žinom nėra anei kokio palengvėjimo - nes juk tikrasis klausimas yra KODĖL smokey yra, ir kodėl jis yra tas kas yra. Per re-cap'ą apie Jacob'ą buvo kalbama kaip apie "spirit" - panašu, kad smokey irgi tėra tik dvasia. Idėja. Ir mano spėjimas būtų, kad viskas suksis link to, kad tiek Jacob, tiek MIB yra arba vienas ir tas pats, arba labai panašūs - Lost niekada nebuvo išskirtinai gero ar išskirtinai "blogo" žmogaus. Net jei kalbėti apie ultimate evil Beną - kažkaip pagalvojau, kad kai/jei jis mirs, tai bus vistiek kažkaip gaila žmogaus. Gal...

Antanas B. rašė:Ir buvusi striuardese atsake - they are from the FIRST plane.
Nors.... tai gali but tik eilinis, niekam nereiksmingas bugas.

Kur čia bug'as? 815 ir 316. Du lėktuvai. Ji nežino, kad kai kurie žmonių buvo ir antrame :)

MACD rašė:
Igniuks rašė:As susidariau ivaizdi, kaip baigsis sezonas. Cia tas "plane didn't crash" nera kita realybe, tai flashforwardas

Man rodos kūrėjai jau pasakė, kad jokių flashbakų ir flashforvardų daugiau nebus. Lieka tik alternatyvi realybė. Kad alternatyvi - pilna įrodymų. Pvz., Boonas su Charliu gyvi. Jei būtų flashforwardas - jų kaip ir neturėtų būti.

Um. Čia viskas labai reliatyvu :) Aš manau, kad MACD mintis tikrai turi racijos. Daug. Ir yra ne ką mažiau reali, negu visos kitos teorijos :) Štai paaiškinimas:
1. Juliet susprogdino bombą
2. Surviveriai visi sugrįžo į savo laiką, bet visata dar nepasikoregavo
3. Dabar NotLocke nešasi Alpertą į šventyklą, Sayidas atsigauna
4. (daug įvykių ir gerų serijų šeštame sezone)
5. PAGALIAU kažkokiu būdu pavyksta sunaikinti salą, visi miršta, dar kartą sprogsta hatchas
6. Visata pasikoregavo ir 815 nebenukrenta

Tai va, mes dabar esame taške 3. Tokiu atveju taškas 6 gaunasi flashforwardas :) Gera teorija.

O atvirkščiai irgi viskas veikia:
1. 815 nuskrenda į LA
2. Jackas mato žaizdą ant kaklo ir galvoja "kažko man čia trūksta atminty"
3. (visą šeštą sezoną daug gerų įvykių ir serijų)
4. Kažkokiu būdu surviveriai sugeba atgaminti, kad atminty trūksta todėl, kad tai dar neįvyko
5. Su išorine stotimi, pvz. The Lamp Post, ir Eloise pagalba sugeba nuresetinti viską
6. Visata pasikoregavo ir 815 nukrenta

Dar manau, kad jie nesakė, kad nebebus flashforwardų/flashbackų - sakė, kad kaip ir su šuoliais laike, bus dar vienas "plot telling device". Bet gal aš ne taip interpretavau - nebepamenu tiksliai, o visų interviu perskaityti vistiek neįmanoma. Ir apskritai jie daug sako. Sakė, kad fiziškai laiku keliauti neįmanoma - so what? Aš manau, kad tada, kai jie mums meluoja, jie tai daro mūsų naudai, todėl tikiu tuo - tam, kad būtų įdomiau žiūrėti.

Igniuks rašė:Dabar kazkaip galvoju, kad Richardas atvyko su BlackRock.

Manau, kad Ričardas buvo saloje dar iki BlackRock atvykimo. Praito sezono finale, jis kalbėjo lotyniškai, kas yra kiek keista. Be abejo, per tiek metų galima daug kalbų pramokti (Jacobas be akcento korėjietiškai varė), ale vistiek...

Bespredel rašė:Sawyer'is elgias ne taip, kaip sukcius kuri priverstinai deportavo is Australijos, bet to dar jam nebudingas patirimas Hurley, kad saugotusi sukciu :)

Man akivaizdžiai pasirodė, kad Sawyeris eilinį savo con'ą užvedė, o ne patarimą davė.

MACD rašė:Greičiausiai šventykloj buvo ir nuolatiniai gyventojai - ala saugotojai.

O va čia yra nauja įdomi istorija :) Vos tik įėjo chebra į švetyklą, pagalvojau, kad noriu geimo, pirmo Lost geimo pratęsimo, kad galėčiau po tą šventyklą pasivaikščiot ir po kampus pasidairyti :)

Japonas lyderis? Lostpedia sako, kad jo vardas Dogen. Taigi, žmogus, kuris kilęs iš šalies, kurioje dominuojanti religija yra budizmo atmaina + Namaste + Dharma. Dar nežinau ką iš to išvesti, bet aš netikiu, kad egiptiečiai buvo pirma kultūra, ir visom tom nesąmonėm apie Ankh, Tawaret ir etc. T.y. mano nuomone, egiptiečiai ne šiaip savo kultūrą saloje įsodino pirmieji, o atvirkščiai - tam tikri dalykai egzistavo saloje dar gerokai iki to, kai egiptiečių kultūra atsirado. Turint omeny, kad praktiškai visos civilizacijos turi tam tikrų bendrų mitų - čia viena iš teorijų, kurios negalima nurašyti kaip "neįmanoma nesąmonė". Kalbant apie bendrus visoms civilizacijoms mitus - vienas iš tokių yra Nojaus arkos ekvivalentas. Pasaulis po vandeniu? Ką nors primena?

Kai sekmadienį žiūrėjau S05 finale, dar vienos kažkokios civilizacijos bruožą įtariau, kažkaip paslėptas buvo... Tik neprisimenu kurios. Oh well.

OK. Daug prirašiau. Einu ką nors dabar paskaityt :)
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2010 Vas 05, Pen 12:09

dymonaz ir kam tiek daug reikejo rasyti nelabai suprantu taves, nejaugi tu manai, kad tu teisus, atvirksciai tu tik suklaidini kitus ir net neabejoju, kad daugelis perskaite tavo toki ilga jau galima sakyti straipsny/scenariju, mintyse liko "confused" ar nebutu uzteke parasyti Jacob zodziu cituoju: "anything happen's befor that it's just progress" :idea
Visa ta progresa mes dabar ir ziurime... Gera pradzia man patiko laukiame nauju seriju!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė Igniuks » 2010 Vas 05, Pen 12:38

dymonaz rašė:
Igniuks rašė:Dabar kazkaip galvoju, kad Richardas atvyko su BlackRock.

Manau, kad Ričardas buvo saloje dar iki BlackRock atvykimo. Praito sezono finale, jis kalbėjo lotyniškai, kas yra kiek keista. Be abejo, per tiek metų galima daug kalbų pramokti (Jacobas be akcento korėjietiškai varė), ale vistiek...

OK. Daug prirašiau. Einu ką nors dabar paskaityt :)

Na jei tavo tiesa, bus idomu suzinoti, apie kokias grandines nemesis kalbejo ;)
Igniuks
Workman'as

Standartinė dymonaz » 2010 Vas 05, Pen 12:45

NUOSTABUS_PROTAS rašė:dymonaz ir kam tiek daug reikejo rasyti nelabai suprantu taves

Seriously? No, really? Juokauji?

Robotukų armija.

Na jei tavo tiesa, bus idomu suzinoti, apie kokias grandines nemesis kalbejo

Išmiegojęs persigalvojau šiuo klausimu :) Manau, kad gal ir nebus plot twisto jokio šitoj vietoj...
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė smila » 2010 Vas 05, Pen 12:46

Geriausias serijos point'as, kad Benas pagaidintas buvo. Labai dziugu. toks machinatorius, aferu asas, pats buvo apgautas :D
Jeigu lektuvas - tai ralybe, kuria surveiveriams pavyko pakeisti, gryzti atgal, kad lektuvas nenukristu, tai biskis nusivilsiu. 6 seazonai, zmones cia pykosi, taikets, draugavo, kariavo, o pasikeis realybe ir gyvens lyg nebutu susitike. desmondas nespaudinejo mygtuko, todel ramiai sau kur gyveno, ir skrido i LA kaip ir kiti chebrantai. del shanon neaisku, tarkim dezmondas nespaudinejo mygtuko, gyveno australijoje, ikalbejo shanon neskristi su boonu ir ta pasiliko australijoje ar kazkas panasaus.
Bet tikiuosi cia dar vienas kureju erzinimas :) ne tokios pabaigos tikiuosi :) :D
Lost in 'LOST'
smila
Katastrofos auka

Standartinė GhZ » 2010 Vas 05, Pen 13:06

Perskaicius jusu teorija, dabar visiskai nieko nesuprantu...
GhZ
Surviveris

Standartinė addict » 2010 Vas 05, Pen 18:36

dymonaz rašė:1. Juliet susprogdino bombą
2. Surviveriai visi sugrįžo į savo laiką, bet visata dar nepasikoregavo
3. Dabar NotLocke nešasi Alpertą į šventyklą, Sayidas atsigauna
4. (daug įvykių ir gerų serijų šeštame sezone)
5. PAGALIAU kažkokiu būdu pavyksta sunaikinti salą, visi miršta, dar kartą sprogsta hatchas
6. Visata pasikoregavo ir 815 nebenukrenta

Labai patiko ši teorija. Tokia... Itin reali sakyčiau, bet kažkodėl vis tik manau, kad kūrėjai gali būti viską kiek sudėtingiau užpainioję. Bet teorija šauni :)

smila rašė:6 seazonai, zmones cia pykosi, taikets, draugavo, kariavo, o pasikeis realybe ir gyvens lyg nebutu susitike.

Nors ir toji teorija makes a lot of sense (bent jau man), bet taip pat sutinku ir su šiuo teiginiu. Tad norėtųsi, kad viskas būtų sudėtingiau.

Edited:
Disappear numestame linke, radau vieną tokią crazy theory, bet kol dar neišėjus kita serija, norisi vis ką nors galvoti apie Lost, o toji teorija būtent tai ir leidžia daryti. Žinoma, čia greičiausiai bus paprastas būdas leisti žiūrovams diskutuoti ir kurti kuo neįtikėčiausias teorijas, kurios, kaip dažnai būna, neturi nieko bendro su Lost realybe.

Taigi, prie esmės. Pirmiausia, pasižiūrėkite šią foto:. Akivaizdu, jog yra panašumų su garsiąja paskutine vakariene. Taigi, vieno žmogaus komentaras:
Alpertas sėdi ten kur turėtų būti Apaštalas Jokūbas jaunesnysis(kažkada skaičiau, kad jis galimas Jėzaus brolis).
Įdomu dėl Kler. Ji sėdi Apaštalo Andriejaus vietoje. Jis buvo pirmasis pašauktasis Jėzaus. O juk ji pirmoji paslaptingai dingo ir buvo pastebėta trobelėj. Saidas yra Judo vietoje. Keitė yra Petras. Sojeris – Jonas. Toliau Jėzus-Lokas, Džekas yra Netikėjęs Tomas. Jis netikėjo Jėzaus prisikėlimu. Džinas- Jokūbas vyresnysis, Jono brolis. Benas sėdi Pilypo vietoj, Hugo sėdi Mato vietoje. Sun – Judas Tadas (Judas neišdavikas).

Žinoma, žmonių skaičius nesutampa, bet vis tik - įdomu :) Vienintelis Ričardas matė Džeikobą (Jokūbą), o jis sėdi vietoje, kuris kaip tik ir turėjo ryšį su juo. Apie Kler, tiesą sakant, net gi pakankamai labai gerai viskas sutampa. Džekas niekada netikėjo Locke'u, todėl ir sėdi atitinkamoje vietoje. Na, toliau nesiplėskim.

Kas man iš šios teorijos įdomu (jei tai galima, aišku, pavadinti teorija), jog vis tik Jėzaus vietoje sėdi ne Džeikobas (arba Sayidas, jeigu Džeikobas prisikeltų jo kūne), o Locke'as (arba MIB). Tai leidžia dvejoti tuo, kad MIB - blogas, Jacob - geras. Aišku, tokios kaip ir aiškios linijos tarp gėrio ir blogio Loste niekada nebuvo, bet never mind. Galbūt fake Locke žodžiai "I wanna go home" reikštų grįžimas į tą vietą (arba statusą), kuris jam ir priklausė. Galbūt kažkada kažkas nutiko, dėl ko jie, t.y. Džeikobas su MIB susikeitė vietomis/statusais.

Bet čia vėl gi, galbūt galbūt galbūt... Crazy thing, crazy theory... Vienu žodžiu, nesakau, kad čia tiesa, ar taip ir yra, bet tiesiog įdomu skaityti apie Lost ką nors ir apie tai galvoti :)
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Ankstesnis

Grįžti į Šeštas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias