Puslapis 12

514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 08:17
trm_dvn
Gera simtoji serija. Kazkodel manau, kad Faradejaus teorija apie kintamuosius nepasitvirtins.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 12:57
NarTo
trm_dvn rašė:Gera simtoji serija. Kazkodel manau, kad Faradejaus teorija apie kintamuosius nepasitvirtins.


Gal ir nepasitvirtins ,bet tada Faradėjus neturėtų mirti.Žiūrėsim kaip čia bus.Serija viena iš geriausių 5s :)

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 13:08
citrinaa
Nu bet tai jau tas Danielo tarimas ir tylus kalbejimas... :roll:
Pritariu, viena geriausiu seriju. Dbr idomu, kas bus toliau. Veiksmas prasidejo

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 13:26
tsumi
Best of the best of the best of the best.
P.S. British accent sux hard.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 16:21
Karolynaz
Gaila žmogelio, vienas mėgstamiausių veikėjų seriale :)

O jo mirtis tik ir įrodo dar kartą, kad kas nutiko - nutiko ir negalima nieko pakeisti :)

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 16:51
Evil Mastermind
Šiaip labai abejoju, kad Danielis mirtų, nes jis per daug svarbus veikėjas, be to, dar tikrai iki galo neatskleistas. Spėju, jį, kaip ir Beną, Ričardas tempsis į the Temple, kad Smoke išgelbėtų :D Serija nors buvo tikrai įdomi, man neitin patiko (na, nebuvo taip, kad patiktų LABAI, kaip kai kurios kitos šiam sezone :D ), pagrinde dėl "we can change destiny." Tikriausiai kūrėjai vėl žaidžia taip su žiūrovais, nes jei tai įgyvendintų, praktiškai sugriautų visą serialo pagrindą. Ne tik tai, jog visi prieš tai buvę sezonai nebetektų prasmės, bet ir tai, jog pati idėja yra kvaila (gi jau puikiai išaiškino, kodėl negalima keist praeities, o dabar Faradėjus tą ir nori padaryt (gi ne savo dabartį jis nori keist, o salos praeitį, kadangi energija nebuvo sunaikinta 2004-aisiais, reiškia, nėr šansų, kad jam pavyktų, nes to neįvyko :) ). Bet šiaip, be šito trūkumo, serija buvo tikrai įdomi, jaučiasi įžanga į sezono finalą :) Danielio flasbackai ypač patiko, Eloyse Hawking darosi kuo toliau, tuo įdomesnė veikėja... Siųsti savo sūnų į Salą, žinant, kad jis persikels laike, o po to ji pati jį pašaus?? Įdomu, ką ta moteriškė žino ir planuoja :D

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 18:59
MACD
Nėra jokio pagrindo teigti, kad Danielis dar atsigaus. Jei būtume jį matę seną - tada taip. Dabar gi viskas logiška: jo pagrindinė misija, t.y. įspėti Dharma apie katastrofą, dėl ko bus evakuoti žmonės, įskaitant Charlote - įvykdyta.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 19:03
MACD
Evil Mastermind rašė: Eloyse Hawking darosi kuo toliau, tuo įdomesnė veikėja... Siųsti savo sūnų į Salą, žinant, kad jis persikels laike, o po to ji pati jį pašaus?? Įdomu, ką ta moteriškė žino ir planuoja :D

Nieko ji neplanuoja - whatever happend - happend. Toks jos likimas, ir ji jo negalėjo pakeisti. Ne veltui tiek daug dėmesio serijoje aiškinant, kas tai yra "destiny". Be to, ji pasakė:" it's my job to keep you in your path".

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 19:20
Evil Mastermind
Nemanau, kad Danielis mirs, nes jis pernelyg įdomus veikėjas su daug neišnaudotų galimybių. Tarkim, šioj serijoj sužinojom, kad į Salą keliavo bandydamas išsigydyti savo sutrikusį protą (kuris sutriko, nes savo "sąmonės laiko mašiną" išbandė ant savęs). Serijoje tai buvo pabrėžta daugybę kartų, tad nemanau, jog kūrėjai tai įdėjo šiaip sau. Jei Widmoras ir Eloyse abu būtų užtikrintai žinoję, jog Danielis privalės mirti, būtų to tiek nekartoję, nes vienintelis dalykas, kas tikrai privertė Danielį apsispręsti buvo jo motinos reikalavimas. Antra, vėlgi tiek Widmoras tiek Eloyse kartojo "think of everything you can accomplish" ir pan. Abejoju, kad jie turėjo galvoje kurso į salą nustatymą ar perspėjimą Dharmai, nes abu žinojo, kad Incident šiaip ar taip įvyko. Manau, salai Faradėjus kur kas svarbesnis ir jo tikslas dar neįvykdytas. Bet kokiu atveju, būtų tiesiog labai įdomu pamatyti Danielį paverstą otheriu :D Aišku, tikriausiai kūrėjai vėl kuo nustebins, bet tikrai netikiu, kad šita Faradėjaus Variable "teorija" pasitvirtintų.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 21:26
Mudrus
tsumi rašė:Best of the best of the best of the best.
P.S. British accent sux hard.

Tai kad ne britiskas tas akcentas, o amerikoniskas. Vien tik Desmondas sneka kazka panasaus i Skotu tarme.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 21:44
tsumi
Mudrus rašė:
tsumi rašė:Best of the best of the best of the best.
P.S. British accent sux hard.

Tai kad ne britiskas tas akcentas, o amerikoniskas. Vien tik Desmondas sneka kazka panasaus i Skotu tarme.


Turėjau omenyj Penny ir Eloise :) Negaliu pakęst.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Bal 30, Ket 22:00
Mudrus
Keleta dalyku yra kvaili. Vienas dalykas, tas Desmondo pasovimas ir t..t kazkokia nesamone apskritai niekam nereikalinga. Ir taip aisku, kad Ben'as turi mazyte geraja puse. O isaiskint, kad Danielis yra Elois ir Widmoro sunus ir taip galejo, nors tas jau aisku buvo nuo trecios minutes. Turbut geriausia serijos vieta tai Redzinskio ir gaujos pasirodymas. Apskirtai, Redzinskis vienas kieciausiu charakteriu visame seriale, kazin kokia jo istorija? Gal mazas iskrito pro balkona, o gal yra nesantuokinis jaunos Charlotes ir seno Danielio sunus? Tiek to, paliksim sitai serialo kurejams. Einant toliau, didele kvailyste buvo tai, jog Danielis, Jack'as ir Kate prisiartino prie otheriu stovyklos kaip pikti dedes prie vaiku darzelio. Kur dingo tie snabzdesiai, absoliuti apsauga, zmoniu pasitikimas per desimt kilometru. Sedi jie sau ramiai, makaronus kemsa ir leidzia ciuvui ibegt su sautuvu. Danielis garantuotai mire, jei kokia istorija su juo ir tesis tai tik per Elois. Cia kazkoks komikas rase, kad galetu Danieli nusinest kaip Bén'a i tamsuju kambariuka Richardas :). Is esmes kazkokia intriga uzsimezge, bet kai Danieli nusove ji ir uzsibaige. Dar viena serija be aiskaus motyvo. Nebent Danielio charakteri parodyt. Be to, dziugi zinia gausiems buriams Jacko gerbejo, ciuvas pagaliau pakrutejo kazka daryt ir kaip visada i sezono gala turetu pasidaryt pagrindiniu herojum, nes buvo gerokai apsileides. Galime vel laukt buku ir nuspejamu sprendimu. O Sojeri stai ir priciupo, baiges grazus gyvenimelis, pasidziauge visa sezona slove ir prancuziska pavarde, o dabar vel teks grizt i surauktasnukio vaidmeni, tik dar kad boba ant galvos uzsikrove, kuri nemoka liezuvio uz dantu laikyt.

Tikekimes kita serija bus idomesne, vien jau ka sako featuring charakterio vardas. Noretusi dar suzinot ir apie Widmora ir apie Horaciju ir apie Elois ir apie Bena, o kai pagalvoji tai tik 20 seriju beliko.

Tiesa, ka Sayidas veikia kazin? Gal nuvare tam ciuvui is He's our You kur tipyje gyvena i uzpakali sukist to tiesos eleksyro. Jau kas ten per apgailetina vieta buvo :)

O del Rose ir jos chebros kur pasilike kazkur erdvej ar laike tai nera ko jaudintis. Sestas sezonas turetu prasidet serija, dedikuota vien jiems, ka jie veike ir kokiu turistiniu nuotykiu patyre. Jau ne karta esam toki varianta mate ir jis neblogai sueina jei ka nors labai apleidi.

Zodziu, tokios tokeles

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 01, Pen 02:47
dymonaz
Mudrus rašė:Keleta dalyku yra kvaili.


Jei nuoširdžiai - restepa. Vienas iš geriausių ciniškų kritikos postų, kuriuos teko skaityti, tiek paskutiniu metu, tiek ever. Good job. Pavarei. Be ironijos - respektas. Tik va viena bėda... nu nesutinku su tavim :) Man atvirkščiai - šita serija kaip tik pakėlė ūpą, kad Lost yra kažkas puikaus, net jeigu to nesuvokiam iki galo... Ir kad nereiktų man pačiam aušinti burnos - labai tiksliai yra papasakota čia

Kur dingo tie snabzdesiai, absoliuti apsauga, zmoniu pasitikimas per desimt kilometru.


Va čia yra esminis teorijos-mitologijos pointas. Jei tu klausi "kur dingo", tai aš klausiu "iš kur atsirado". Reliatyvu, sakyčiau, ane? Pats Danielis sakė - praeitis yra konstanta. Tačiau nutylėjo, kad ateitis galbūt nėra. Tik tiek, kad mes ateitį jau matėm pirmam sezone. Vėl reliatyvu.

Tokios tokelės.

Rimtai. mudrus, tavo postas yra tai ką tiek aš, tiek manau daug kitų žmonių, seniai norėjo pasakyti. Tik va, mano atveju, ne apie šią seriją. Už tai mes ir mėgstam Lost, ane?

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 01, Pen 15:54
Bespredel
NA pagaliau issiaiskinom, kad Danielio tevas yra Widmoras.
Tai gal tuo paciu duoda uzuominas, kad ir Penny yra Eloizos dukte, juk aiskiai matesi, kad Eloiza buvo nescia :!:

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 01, Pen 16:25
Faithless
Užuominas... :)

Pagal idėją Penny šiaip ar taip yra Widmoro dukra (nebent bus panašūs šposai kaip su 'netikra' Beno dukra..), tad belieka klausimas, su kuo Widmoras tą Penę 'pasidarė'.. :)

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 01, Pen 17:11
Bespredel
As apie tai ir kalbu, kad gali but, kad tai Widmoro ir eloizos dukte. Viena vaikeli juk padare (Faraday), tai visiskai imanoma, kad ir Penny ju meiles vaisius.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 02, Šeš 02:34
Linas
Liux serija nes vėlgi išaiškinta (bent jau Dano nuomone) kelios salos paslaptys, o čia labiausiai įsiminę dalykai:
1. Jei Miles jaunystėj buvo punk, tai Danas hipis from '69 :)
2. Aišku Dano ir Charlotte scena tokia verksminga, anksčiau ar vėliau tai turėjo parodyt. Todėl nesutinku, su kažkieno nuomone, kad Dano flashback ir visa kelionė buvo bereikšmė - jis įvykdė savo tikslus.
3. Apskritai ta Desmondo koma ar kokia ten būklė keistai atrodė, nes kai jį pašovė, jis dar sugebėjo išdaužyt Benui snukį, vos ne nuskandint, o tada staigiai jau rodo gatavą veža...kažkaip nesueina
4. Be abejonės pagrindinis dalykas - Button paaiškinimo vieta, dabar aišku kas, kaip ir su kuo valgoma.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 03, Sek 02:12
Antanas B.
serija - siaip sau.
vieninelis idomus posukis tai faradajaus teiginys, kad motule nebuvo teisi atsiusdama o6 atgal i sala.
kodel? turetu paaisket sekancios serijoj arba po sprogimo.

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 03, Sek 13:50
Bezdonija Pirduk
Linas rašė:3. Apskritai ta Desmondo koma ar kokia ten būklė keistai atrodė, nes kai jį pašovė, jis dar sugebėjo išdaužyt Benui snukį, vos ne nuskandint, o tada staigiai jau rodo gatavą veža...kažkaip nesueina


Nu gali būt šoko būsena ir apskritai nieko nejaust kurį laiką, po to nukraujuot ir atsijungt :)

Re: 514 - The Variable

StandartinėParašytas: 2009 Geg 03, Sek 20:31
Revel
Antanas B. rašė:serija - siaip sau.
vieninelis idomus posukis tai faradajaus teiginys, kad motule nebuvo teisi atsiusdama o6 atgal i sala.
kodel? turetu paaisket sekancios serijoj arba po sprogimo.


Tai kad jau tai paaiškėjo. Faradėjus juk viską Jack'ui pasakė - jie atsidūrė saloje tik todėl, kad Desmond'as nepaspaudė mygtuko, kuris sulaiko energiją. O energiją reikia sulaikyti, nes Dharma grežė per giliai, ir padarė klaida. Žodžiu, visi surviver'iai saloje atsidūrė per klaida. :)

Bespredel rašė:NA pagaliau issiaiskinom, kad Danielio tevas yra Widmoras.
Tai gal tuo paciu duoda uzuominas, kad ir Penny yra Eloizos dukte, juk aiskiai matesi, kad Eloiza buvo nescia :!:Tiesa sakant, nepastebėjau, kad Eloize buvo nėščia, bet anyway - tada ji laukėsi Daniel'io. Kas mus atveda prie to, jog daugelis freighter'io mokslininkų yra gimę saloje. O Penelope manau ne jos dukra.

P.S. Serija viena iš geriausių šį sezoną, jau nekalbant apie tai, kad paaiškėjo hatch'o paslaptis.