514 - The Variable

Re: 514 - The Variable

Standartinė Antanas B. » 2009 Geg 03, Sek 21:42

Aj dar viena IMO nesamone prisiminiau, o tiksliau - primeciau.
Del Sojerio lockeryje uzdaryto security guy, kurio deka visiems survaiveriams teko sest prie stalo ir
pergalvot visus savo survaivinimo planus, mazdaug ANKSCIAU AR VELIAU JIE MUS PRICIUPS DEL SITO DEBILO SPINTOJE. wtf?
vos pries kelias serijas sekmingai isveze bena hostile`sam.. jokiu klausimu kur kas kaip dingo.. vienintelis tevas isgere DUALAUS ir tas nusiramino...

o dabar jie myza i bata del kazkokio durniaus su security tape`u, kurio niekas nemate.

ps. ravel - aciu uz atsakyma. Bet kas yra toji energija vis dar islieka paslaptim? ir dar vienas klausimas man iskyla - kodel lockui susprogdinus hatcha niekas nenukentejo jei jau buvo prognozuojama pasaulio pabaiga? gal kazko nebeprisimenu...
psss. kokiomis aplinkybemis suzinojom kad dezmondas nepasuko rakto?
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris

Standartinė eNT » 2009 Geg 03, Sek 23:23

Antanas B. rašė:ps. ravel - aciu uz atsakyma. Bet kas yra toji energija vis dar islieka paslaptim? ir dar vienas klausimas man iskyla - kodel lockui susprogdinus hatcha niekas nenukentejo jei jau buvo prognozuojama pasaulio pabaiga? gal kazko nebeprisimenu...

Kiek žinau pasaulio pabaiga būtų buvus jei desmondas būtų nepasukęs failsafe key, tas failsafe tai atsarginis variantas jei kas nors neįvestų skaičių.
eNT
Surviveris

Standartinė sauliusv » 2009 Geg 05, Ant 21:57

Sveiki,

pirmoji mano zinute lost.lt diskusijose :) dalykas, kuris man nera visai aiskus (o galbut as kazka ir praleidau) kelias penktojo sezono serijas.
tai yra Faradejaus dingimas, kai chebra sokinejo laike, ir paskuj keistas atsiradimas sioje serijoje.
dabar kiek suprantu situacija yra tokia, kad sesetukas yra ~70-uose metuose. Faradejus dingo, kai buvo sokinejama laike, ir bent kiek as prisimenu, jis pasiliko prie mirstancios Sharlote. viskas. o dabar jis sekmingai atvyksta i sala kaip naujokas su povandeniniu laivu, ir jis, kiek supratau, pazista dzeka, keit, mailsa ir kitus. reiskia jis kazkaip per tuos sokinejimus laikus papuole i zemyna? ar kaip cia suprasti. nes kitu atveju, jei tai pirmasis jo vizitas saloje, tai is kur jis jau pazista paminetus zmones?
sauliusv
Žiūrovas

Standartinė kelpurnija » 2009 Geg 06, Tre 00:32

Bespredel rašė:As apie tai ir kalbu, kad gali but, kad tai Widmoro ir eloizos dukte. Viena vaikeli juk padare (Faraday), tai visiskai imanoma, kad ir Penny ju meiles vaisius.

Penė tikrai ne Eloise duktė, gi sakė kažkurioj čia serijoj, kad Widmoras prasuko romaną su grįžęs į žemyną su kažkuom, va tau ir to romano rezultatas
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė GhZ » 2009 Geg 06, Tre 12:49

Nuo ketvirtadienio vienas epizodas "stovi" atminti...ar cia sutapimas ar kazka reiskia,kad Faradeju pasove BUTENT i tapacia vieta,kaip ir jauna Ben'a? :)
GhZ
Surviveris

Standartinė Revel » 2009 Geg 06, Tre 14:09

sauliusv rašė:Sveiki,

pirmoji mano zinute lost.lt diskusijose :) dalykas, kuris man nera visai aiskus (o galbut as kazka ir praleidau) kelias penktojo sezono serijas.
tai yra Faradejaus dingimas, kai chebra sokinejo laike, ir paskuj keistas atsiradimas sioje serijoje.
dabar kiek suprantu situacija yra tokia, kad sesetukas yra ~70-uose metuose. Faradejus dingo, kai buvo sokinejama laike, ir bent kiek as prisimenu, jis pasiliko prie mirstancios Sharlote. viskas. o dabar jis sekmingai atvyksta i sala kaip naujokas su povandeniniu laivu, ir jis, kiek supratau, pazista dzeka, keit, mailsa ir kitus. reiskia jis kazkaip per tuos sokinejimus laikus papuole i zemyna? ar kaip cia suprasti. nes kitu atveju, jei tai pirmasis jo vizitas saloje, tai is kur jis jau pazista paminetus zmones?

Tiesa sakant, klysti. ;D Faradėjus atsidūrė Dharma Village kaip ir visi kiti (Soyer'is, Juliet etc.) ir apsimetė, kad yra iš sudužusio laivo. Tuo tarpu, kai kiti gavo darbą Dharma village, Faradėjus po kurio laiko išvyko su grupele mokslininkų. Šita vieta man pačiam neaiški, bet jis lyg ir minėjo, kad atlikinėjo kažkokius tyrimus stočiai (buvo kažkur netoliese). Ir po kelerių metų jį paskyrė į kitą stotį, ir štai, Daniel'is vėl Dharma village. Lygtais taip. :D
Revel
Žiūrovas

Standartinė sauliusv » 2009 Geg 06, Tre 14:51

o, aciu uz atsakyma. reiskia praleides buvau ta epizoda....
bet seip keistoka. dharma paima kazkoki bica is suduzusio laivo, ir is karto priskiria prie grupeles mokslininku atlikineti tyrimu, kai tuo tarpu visus legalius atvykelius padaro valytojais :)
sauliusv
Žiūrovas

Standartinė turbonas991 » 2009 Lap 30, Pir 11:52

tai kaip is tikro dharma zmones mire ar nuo to , kad benas su otheriais dujas paleido ar del tos energijos? :?:
turbonas991
Tail section

Ankstesnis

Grįžti į Penktas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias