Puslapis 12

513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 02:37
nitroxid
Suspicions about a possible breach intensify after Ben Linus is taken from the infirmary, and a reluctant Miles Straume is forced to work with Hugo "Hurley" Reyes when he's asked to deliver an important package to a top Dharma official. The secondary story of the episode will focus on Miles with his backstory shown through the classic flashback method.

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 13:10
nitroxid
Serija nuostabi, klasikinio Lost žanro. Žiauriai patiko, ypač pabaiga, pagaliau grižo crazy scientis DEN.
Kurėjai man atrodo tyčiojasi iš lost forumu, tas epizodas kur Jackas mokykloje, lentoje viskas te apie egyptečius ir parašyta :mrgreen: Prajuokino ir Hurley su savo idėja nusiūsti J.Luckas'ui Star Wars'u scenariju :mrgreen: Serija viena geriausiu šiame sezone.

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 19:41
MACD
Jo, gera serija. Kaip ir spėjau, panašu, kad be Beno ir Widmore yra ir trečias suinteresuotas asmuo. Tie bičai iš mikrūškės "viską" žino apie tai, ką Milesas nori sužinoti, kodėl jis "special", viską žino apie jo tėvą, ir svarbiausia - žino, kad Milesui vis dar svarbus jo tėvas . O tai kad dar svarbus - pats jis sau pripažįsta tik šioje serijoje, t,y, grįžus į praeitį. Todėl tas trečiasis asmuo viską žino apie salą, apie keliones laiku. Ir kadangi tai ne Widmoras ir greičiausiai ne Benas - spėju, kad tai bus Dharma.

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 21:25
GhZ
Pirma:WOW!
Antra:WOW :shock: :lol:
Trecia:Welcome Back DEN!
Ketvirta: Belekoks ep'as...geriausia serija sezone!virskinam virskinam..

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 21:44
MACD
Beje, ant Danielio kombinezono - Swan logotipas ... nors pati stotis dar net nepastatyta ...

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 16, Ket 22:00
tsumi
MACD rašė:Beje, ant Danielio kombinezono - Swan logotipas ... nors pati stotis dar net nepastatyta ...


Nu tai spėk iš kur jis atvyko? Simple.

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 00:54
Antanas B.
patiko tik hugo bajeriukai, o daugiau tai serija visishkai wack. jokio naujo info, jokio naujo fakto.
dar labai patiko kate straduha nevietoj - FAILED!

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 01:31
nitroxid
Antanas B. rašė:patiko tik hugo bajeriukai, o daugiau tai serija visishkai wack. jokio naujo info, jokio naujo fakto.
dar labai patiko kate straduha nevietoj - FAILED!

kodėl gi jokio naujo info?
Žinom dabar apie Miles, sužinojome kad yra kažkas 3 užinterisuotas sala, sužinom kad Hugo gali kalbėti su mirusiai(gal ir prieš tai buvo minėta praeituose episodose bet aš ne pamenu) ir Pagaliau grižta DENAS, ogh boya boya, laukiu nesulaukiu 13 serijos, gaila tik kad po 2sav bus, tik 25bal. diena :\

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 02:14
Mudrus
Velniop ta Miles ir taip viskas apie ji buvo aisku, kai ketvirtam sezone parode izanga kiekvieno is keturiu nauju heroju- Miles, Ryzos. Piloto ir Faradejaus. Na gerai, apie Pilota ir Faradeju dar nedaug atskleista, bet su tais pirmais dviem viskas aisku buvo. Geek'as Miles snekas su mirusiais ir kas is to ? Pasnekino seni kazkoki ir tiek. Isvis neidomus jis ciuvas. Bet vat tevas jo idomus,tai vienintelis geras dalykas sitoje serijoje, ne del to , kad jis Miles tevas, nes tas jau nuo pirmu minuciu aisku buvo, bet siaip jis kietas ciuvas, dar ismus jo valanda. Del to trecio suinteresuoto tai realus atvejis kad ir pats Miles tevas butu nes kino kalba lostuose yra tokios stilistikos - jei rodyt, tai viska apjungt. Kate ir Jackas tai isvis kaip ir visa seriala mano subjektyvia nuomone tesia savo neidomiausiu charakteriu istorijas pagal Holivudo klises, na o Hugo visiskas idiotas. Na gerai, tebunie ji siek tiek plepi ir idiota ir nori pavaizduot serialo kurejai, bet atsiprasau, kai Miles tevas pasako kad Hugo tyletu apie paketa, jis atsako: as nieko nesakysiu apie ta kuna. Kas cia dabar? Trecioku juokeliai. O ir filma geresni nei Star Wars galetu pacituot, tiesiog bukos amerikietiskos kulturos kultivavimas. O kai Hugo moralizuoja Miles apie teva pasitelkdamas Star Wars herojus? Apgailetina... O, kad jis su mirusiais sneka tai kaip kazkas cia nustebo, tai buvo seniai aisku. As bendrai nieko blogo apie Hugo characteri negaliu pasakyt, idomios jo tos istorijos su tais skaiciukas, bet kartais ji serialo vartotojai kaip kekse naudoja, tai pasidaro neidomu. Viska susumuojant, iki galo nevykus serija sudeliota prievarta is skirtingu gabaliuku, be jokio jaudulio, dideliu emociju, nustebimu. Viena blogiausiu sezone. Na gal Sawyer'io smugis nieko buvo tam geek'ui.

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 02:31
dymonaz
Ne pati geriausia serija, bet toli gražu ir ne pati blogiausia. Miles'o flashbacko jau seniai reikėjo. Šita dalis man patiko. Patvirtinimas, kad jis Piere Chang sūnus irgi patiko. Kai Daniell'is pamatė mažą Charlotte tai dar buvo baikės... Net kai sutikom jauną Beną buvo baikės - bet čia jau yra HUGE - čiuvas pats save mato pro langą! Ir seniai tai žino... Trys metai ilgas laiko tarpas laikyti tai viduje.

Numberių mylėtojams irgi smagu turėjo būt. Pasirodo nieko ypatingo - tiesiog serijinis numeris. Atsitiktinumas. Kas iš esmės yra rimta viso Lost tema - don't mistake coincidence for fate. Ir atvirkščiai. Ir be abejo tai yra dėl ko ir kyla tokios diskusijos kaip kad praėjusios serijos temoje.

OK. Fate ar coincidence, kad Christianas Shepardas "atgimė" saloje? Jis, jo sūnus ir jo dukra buvo lėktuve - fate ar coincidence? Jeigu ne atsitiktinumas - ar gali būti, kad Christianas irgi "nusižudė" pergerdamas Sidnėjuje vien tam, kad "atgytų" saloje, taip kaip Locke'as?

Hmmm. Ir su tuo sugrįžimu... dabar kai jau turime patvirtinimą, kad pirmoje serijoje tikrai matėme Miles'ą. Jis sugrįžo į salą. Daniellis buvo išvykęs ir sugrįžo. Charlotte buvo saloje ir sugrįžo, kad mirtų. Locke'as išvyko, kad mirtų, kad sugrįžtų. Benas apskritai neaišku kiek kartų buvo ar nebuvo išvykęs, bet ir vėl sugrįžo. Alpertas buvo aplankyti Locke'o kažkada 50-aisiais. Ethanas buvo recruitinti Juliet. Visi keliauja kur nori kaip nori, bet kažkaip tai yra prieš taisykles? Tipo, prieš salos norus - ar prieš likimą? Kai moneta atsiverčia du kartus iš eilės herbu - tai vis dar du atsitiktinumai, sukuriantys vieną didelį atsitiktinumą. O kai įmaišai į viską dar ir keliavimą laiku, tai išvis nebeaišku kas yra likimas. Na, arba jeigu negali pakeisti praeities - viskas lyg ir yra likimas... nėra sprogstančios galvos emotikono čia.

Jūsų tiesa. Visos šitos mintys - ne apie šią seriją. Daugiau ką diskutuoti apie šią seriją nelabai yra...

nitroxid rašė:Kurėjai man atrodo tyčiojasi iš lost forumu, tas epizodas kur Jackas mokykloje, lentoje viskas te apie egyptečius ir parašyta


Netiesa. Šita serija buvo nufilmuota dar gerokai prieš visas diskusijas apie egiptiečius forumuose. O parašyta dar anksčiau.

MACD rašė:spėju, kad tai bus Dharma


Aš tik šiandien pažiūrėjau Comic-Con Dharma booth video. Ganėtinai spoileriškas sakyčiau... Nežinau, kodėl nekreipiau dėmesio anksčiau.

Mudrus rašė:tiesiog bukos amerikietiskos kulturos kultivavimas


Ir aš taip sakau. Reik nustoti gerti cocacolą, valgyti hamburgerius ir žiūrėti amerikietiškus TV serialus.

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 08:23
MACD
[quote="tsumi"] [quote="MACD"]Beje, ant Danielio kombinezono - Swan logotipas ... nors pati stotis dar net nepastatyta ...[/quote]

Nu tai spėk iš kur jis atvyko? Simple. [/quote]

Nu ir iš kur gi jis atvyko? Negaliu, matai, aš atspėt, iš kur jis atvyko, kai Swan stotis dar tik statoma (dar tik numerius ant hacho iškalė). Akivaizdu, kad ne iš Swan... ypač su povandeniniu laivu...

Re: 513 Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 19:17
lockas
MACD rašė:
tsumi rašė:
MACD rašė:Beje, ant Danielio kombinezono - Swan logotipas ... nors pati stotis dar net nepastatyta ...


Nu tai spėk iš kur jis atvyko? Simple.


Nu ir iš kur gi jis atvyko? Negaliu, matai, aš atspėt, iš kur jis atvyko, kai Swan stotis dar tik statoma (dar tik numerius ant hacho iškalė). Akivaizdu, kad ne iš Swan... ypač su povandeniniu laivu...


manau yra 2 variantai iš kur jis atvyko:

a) iš ateities
b) jis dirba statant stotį

realesnis a variantas, manau jis nusikėlęs kokius 10metų į ateitį, ir ištrūkęs iš salos. ten gal tęsdamas bandymus sukūrė kokią laiko mašiną, ir grįžo atgal į praeitį :) kvaila mintis, bet vis geriau nei nieko :)

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 17, Pen 22:38
Tautvydas
o gal kas galit priminti, kada danielis atsiskyrė nuo grupės? nuo sojerio mailso to japono ir džiuljet? jis liko su mirštančia šarlote? nuo tada jo nebematėm?

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 00:03
Flashyo
Matem dar ir dharmoje. Nebematem kai jis pamate mazaja Sharlote

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 00:07
arcx
Ne, Danielį matėm jau jiems prisijungus prie Dharmos, kai jis atpažino mažą Šarlotę. Na bent jau Changas sakė, kad povandenis laivas su Faradėjum grįžo iš Ann Arbor.

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 08:55
Bespredel
Tiesa sakant man tai serija visai nepatiko. Is Miles'o flashbacku tikejausi ko nors idomesnio, nes pats Miles'o personazas man buvo gan idomus, paslaptingas, be to papirkinejo savo ciniskumu ir sarkazmu. o sitoje serijoje isskydo :( Taip pat pasidave jausmamas kaip ir kai kurie kiti personazai. iskart prarado savo isskirtinuma.
Isvis visa sia serija neapleido mintis, kad visa ju buvima praeityje laika galetu parodyti kaip nors idomiau. Dharma ir siap paslaptinga organizacija. Ir isskyrus parodyto Beno flashbacko, mes apie ja nieko beveik nezinojome. Galetu ileist siek tiek intrigos i ta visa buitini Dharmos gyvenima.
Bet tai tik zinoma mano nuomone. Be to buvo serijoje ir geru momentu, patiko Hatch'o gimimas, na ir zinoma Hurley niekada nenuvylia. Star Wars: Empire Strike Back :lol: su patobulimais :mrgreen:
Hurley respect

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 11:06
MACD
Pirmoje sezono serijoje Danielis buvo paprasčiausias darbuotojas. Dirbo Orchid stotyje. Logotipas irgi buvo paprastas. Dabar - Swan. Ir jis jau mokslininkas.

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 13:28
nitroxid
prakeiktas lost :D

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 15:22
tsumi
Mudrus rašė:Velniop ta Miles ir taip viskas apie ji buvo aisku, kai ketvirtam sezone parode izanga kiekvieno is keturiu nauju heroju- Miles, Ryzos. Piloto ir Faradejaus. Na gerai, apie Pilota ir Faradeju dar nedaug atskleista, bet su tais pirmais dviem viskas aisku buvo. Geek'as Miles snekas su mirusiais ir kas is to ? Pasnekino seni kazkoki ir tiek. Isvis neidomus jis ciuvas. Bet vat tevas jo idomus,tai vienintelis geras dalykas sitoje serijoje, ne del to , kad jis Miles tevas, nes tas jau nuo pirmu minuciu aisku buvo, bet siaip jis kietas ciuvas, dar ismus jo valanda. Del to trecio suinteresuoto tai realus atvejis kad ir pats Miles tevas butu nes kino kalba lostuose yra tokios stilistikos - jei rodyt, tai viska apjungt. Kate ir Jackas tai isvis kaip ir visa seriala mano subjektyvia nuomone tesia savo neidomiausiu charakteriu istorijas pagal Holivudo klises, na o Hugo visiskas idiotas. Na gerai, tebunie ji siek tiek plepi ir idiota ir nori pavaizduot serialo kurejai, bet atsiprasau, kai Miles tevas pasako kad Hugo tyletu apie paketa, jis atsako: as nieko nesakysiu apie ta kuna. Kas cia dabar? Trecioku juokeliai. O ir filma geresni nei Star Wars galetu pacituot, tiesiog bukos amerikietiskos kulturos kultivavimas. O kai Hugo moralizuoja Miles apie teva pasitelkdamas Star Wars herojus? Apgailetina... O, kad jis su mirusiais sneka tai kaip kazkas cia nustebo, tai buvo seniai aisku. As bendrai nieko blogo apie Hugo characteri negaliu pasakyt, idomios jo tos istorijos su tais skaiciukas, bet kartais ji serialo vartotojai kaip kekse naudoja, tai pasidaro neidomu. Viska susumuojant, iki galo nevykus serija sudeliota prievarta is skirtingu gabaliuku, be jokio jaudulio, dideliu emociju, nustebimu. Viena blogiausiu sezone. Na gal Sawyer'io smugis nieko buvo tam geek'ui.Kam tu žiūri šitą serialą, jei tu jau viską taip puikiai žinai? Žiūri serialą, o poto sako, kad apgailėtina... Vertinimas (beveik pradėjau rašyti kabutėse) tai tikrai įdomus tavo...

Re: 513 - Some Like It Hoth

StandartinėParašytas: 2009 Bal 18, Šeš 16:36
NUOSTABUS_PROTAS
Iš dalies pritariu Mudrus išreikštai nuomonei apie būtent šitą seriją, įdomiausia vieta buvo ta skaičių kombinacija ir Daniel pasirodymas pabaigoje nu ir dar gal ta klasėje ant lentos aprašyta Egipto civilizacijos raida gal kas daugiau galėtų pakomentuot apie būtent šitą vietą Nitroxidas gal tu kokį rimtą komentarą "numesi"?! O tie skaičiukai jie visiškai atsitiktinai buvo sugalvoti (manau apie skaičius mes dar sužinosime kitose serijose) ar vis dėl to jie kažką reiškia, nes ta vieta verta geriausio epizodo apdovanojimo :) Pasiginčysiu apie tą vietą iš kur gryžo Daniel tikrai ne iš ateities ir nieko jis nesukūrė jis tik teoriją turėjo kaip būtų galima keliauti laiku, tas ratas kurį pasukus galima perkelti salą, o tiksliau perkelti į kitą laikmetį yra nežemiškos civilizacijos ir tik nepradėkit pasakot apie Egipto civilizacijos išsivystimą, tokių technologijų jie neturėjo, gryžtant prie Daniel manau jis aplankė savo motiną (jauną motiną) kuri buvo parodyta 6 serijoje ir kuri paaiškino kaip jie visi turės gryžti atgal į salą. Kaip jam tai pavyko padaryt ir ar apskritai pavyko nespėliosiu bus parodyta kitose serijose...