513 - Some Like It Hoth

Re: 513 - Some Like It Hoth

Standartinė Rocking » 2009 Bal 18, Šeš 16:43

Serija pusėtina

Šnekat jūs čia visi apie kažkokį "trečią asmenį" man tai atrodo, kad ta chebra su furgoniuku buvo Ben'o pasiūsti... :|

O dėl to lavono ir statomos swan stoties, panašu, kad dharma užsiiminėju ir nelabai švariais dalykėliais.. Gal net visos dharmos paskirtis piktiems kėslam (pvz. užvaldyti pasaulį :D ).
Vartotojo avataras
Rocking
Otheris

Standartinė Faithless » 2009 Bal 18, Šeš 17:37

Nagi nagi, ir iš kur jūs nusprendėt, kad egzistuoja dar ir trečias 'suinteresuotasis'? Galima bent vieną argumentą - kurioj serijos vietoj apie tą žmogų buvo užsiminta?

Nes bent jau man tai niekur nepavyko nugirsti apie tą 'trečiajį'..
Bet gal čia mano problema, nes kai kuriuos serialo dialogus/šnekas man tenka žiūrėti po 2-3 kartus, kad suprasčiau, ką kai kurie veikėjai sako, jau nekalbant apie pasakomų žodžių prasmę.. Su 'malimu' susiduriu jau ne pirmą kartą, įdomu, ar aš čia toks vienintelis, kuriam kartais sunku 'sugaudyt' veikėjų tekstus? ;)
Kaip pavyzdį paskutinėje serijoje galėčiau pateikti Hurley 'kalbą' Miles'ui prie autobusiuko(tik iš lankytojų komentarų supratau, kad jis su Star Wars'ais kažką lygino.. Gal bėda tame, kad Star Wars'ų niekad dorai taip ir nepažiūrėjau??)
Kitas pavyzdys būtų Danielis - ten apskritai unikalus variantas, kadangi dar nesuprantamiau šnekančio Lost characterio turbūt nesurastume per visą serial'ą.. Jin'as, ir tas, nors ir panašiai kaip naujasis rusas taria žodžius, bet bent jau aiškiai..

O šiaip tai dar kartą pasikartosiu (pasiguosiu), kad (bent jau šio serialo komentaruose), vėlgi, 'skaitytinos' realiai gal poros žmonių mintys.. Tai kas čia šieną ravi, a?
Faithless
Surviveris

Standartinė nitroxid » 2009 Bal 18, Šeš 18:43

Gerai dabar tiems kurie nesuprantu iš kur trečias užinteresuotas.
Kaip visi pamename pabaigoje(ar ne pabaigoje na čia ne reikšme) 12episodo Illana paklausė Lapiduso "What lies in the shadow of statue?" tada pagalvojau kad jinai yra Widmoro siūntine, bet kilo klausimas kodėl tada praitos "Operacijo" nariai nežinojo atsakymo (operaciją turi omeni keliavimas į salą, o nariai tai Lapidusas, Miles, Den, Sharlotte it kiti) Kad jinai yra Beno pasiusta net nereikia kalbėti, nes tada Benas butu pasinaudojąs ją ir jinai su juo bendrautu. Bet 13episodo vidurije, mes matom kaip "vyrukas" "pavogia" Miles ir klausia jo "What lies in the shadow of statue?" galvoju Widmoro pasiusti, kelione į salą perkelta ankstesniam laikui, bet ne, paslaptingasis siulo jam nevažioti į salą ir dirbti ju komandoje, tada jis išmoks pilnai išnaudoti savo galimybės, bei sužinos viską apie savo tėvą. (manau visi suprato kad tai negali buti Widmoro siuntinei)
Vat tada ir atsirado versija kad yra kažkas trečias kuris domėsi sala.
nitroxid
Katastrofos auka

Standartinė Rocking » 2009 Bal 18, Šeš 18:44

Vartotojo avataras
Rocking
Otheris

Standartinė nitroxid » 2009 Bal 18, Šeš 19:02

Rocking rašė:http://lost.cubit.net/archives/2009/04/5x13-bram-pays-a-visit-to-mile.php

omg, nebuvau net pastebėjęs šio daikto :?
nitroxid
Katastrofos auka

Standartinė kelpurnija » 2009 Bal 18, Šeš 23:44

Tai Mailsas 3 metus gyveno dharma'vilyje kaimynystėje su savo motina, kuri jo nepažino? Nu jooooo...
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Michael-TheCleaner » 2009 Bal 18, Šeš 23:49

Nemanau, kad lost kurejai ikistu dar ir trecia asmeni cia. Ar prisimenat ta 3,2 millions $ ? vos atvykes i sala mailsas prase beno butent 3.2 milions uz kazkokia paslauga nepamenu. gal tai susije su ta suma, kurios jis prase sia serija autobusiuke ;]
Vartotojo avataras
Michael-TheCleaner
Katastrofos auka

Standartinė nitroxid » 2009 Bal 18, Šeš 23:50

kelpurnija rašė:Tai Mailsas 3 metus gyveno dharma'vilyje kaimynystėje su savo motina, kuri jo nepažino? Nu jooooo...

Gal kaip tik motina ir taip jaudinos vėliau ? Ar ji tiesiog visus tuos 3 metus nemate jo, gi jis sargyboje dirba ne babysitor :\
nitroxid
Katastrofos auka

Standartinė kelpurnija » 2009 Bal 19, Sek 00:15

nitroxid rašė:
kelpurnija rašė:Tai Mailsas 3 metus gyveno dharma'vilyje kaimynystėje su savo motina, kuri jo nepažino? Nu jooooo...

Gal kaip tik motina ir taip jaudinos vėliau ? Ar ji tiesiog visus tuos 3 metus nemate jo, gi jis sargyboje dirba ne babysitor :\

Labai abejoju. Tas kaimelis ne koks niujorkas, kur jau nesusitiksi. Manau, jie ten visi vienas kitą pažįsta iš matymo tai tikrai.
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė kelpurnija » 2009 Bal 19, Sek 01:23

Michael-TheCleaner rašė:Nemanau, kad lost kurejai ikistu dar ir trecia asmeni cia. Ar prisimenat ta 3,2 millions $ ? vos atvykes i sala mailsas prase beno butent 3.2 milions uz kazkokia paslauga nepamenu. gal tai susije su ta suma, kurios jis prase sia serija autobusiuke ;]

Prašė Beno 3,2mln ir žadėjo, kad tada neatiduos jo Widmoro gaujai.
3.2mln yra dvigubai daugiau nei jam mokėjo Widmoras. Už tokią sumą jis būtų pasirašęs tiems busike, tokios pat sumos prašė iš Beno. Taigi jis sakė: 'what I do care about is money'.
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Linas » 2009 Bal 19, Sek 20:55

nice nuoroda. Beje, kaip jau kaŽkas pastebėjo, trečiasis suinteresuotas tikrai turėtų būti dėl shadow of the statue. Tik žiauriai sunku išmastyti kas toks... :?: Kadangi serija nebuvo labai įspūdinga tai šeip pora pastebėjimų man užkliuvusių:
1. Miles punk įspūdingai atrodo vyrukas :shock:
2. Pasirodo tas dharma'ville visai neblogas miestelis, alaus kiek nori už dyką gali prisigert, bet tas 'dharma beer' turbūt panašus į 'kazino beer' :)
Linas
Surviveris

Standartinė brizas » 2009 Bal 20, Pir 01:14

Na siaip daugiausia skaiciau kad trecias suinteresuotas sala yra pati Dharma. Gale gale, nors Darmos zmones buvo issudyti, antram sezone gi praskrido lektuvas ir ismete maisto su parasiutu.

Beje, patiko 504 serijoje 25 minute. kai sokinetojai laike suranda buvusioje stovykloje valty su Ajira vandens bambaliu. O kaip zinoma suduzo Ajira lektuvas ir su valtimis i kita sala plauke Sun, Ben'as, Lock'as...

Ir kas paneigs, kad laiko sokinnetojus plaukiancius valtimi apsaude ne grupele visu klausinejanti apie kazka "kas guli statulos seselyje"? O gal net pats Lockas ar Benas?
brizas
Žiūrovas

Standartinė MACD » 2009 Bal 20, Pir 06:57

Nu negaliu: iš kur jūs ištraukėt, kad Mailso motina turėjo Mailsą atpažinti??? Gal spręsdama pagal savo 3 mėnesių kūdikio panašumą į Mailsą? :evil: Kad jau suaugusio Mailso motina galėjo prisiminti, kad labai panašus bičas buvo saloje prieš 30 metų - va tas tai dar galimas dalykas, o kad dabar atpažintų ir pagalvotų - va čia mano sūnus - nu čia jau viršūnė...
p.s. jei kas ką ir galėjo pagalvot - tai Mileso tėvas: "nu blyn, tas mano vaikas labai panašus į tą apsauginį... ar tik nebus jis čia prie mano žmonos prilindęs, kol aš elektromagnetizmą tyrinėjau... ir vardą tokį patį davė... " 8)

Pastaba dėl lėktuvo 2 sezone - gera. Tik Dharma galėjo jį atsiųsti. Be to, nepamirškim, net jei saloje dharmistus Benas ir išdusino - dar buvo užsiminta apie "Headquaters", kuri nėra saloje. Vadinasi, dharsmistų dar turi būti.
MACD
Dharma Initiative

Standartinė kelpurnija » 2009 Bal 20, Pir 20:32

MACD rašė:Nu negaliu: iš kur jūs ištraukėt, kad Mailso motina turėjo Mailsą atpažinti??? Gal spręsdama pagal savo 3 mėnesių kūdikio panašumą į Mailsą? :evil: Kad jau suaugusio Mailso motina galėjo prisiminti, kad labai panašus bičas buvo saloje prieš 30 metų - va tas tai dar galimas dalykas, o kad dabar atpažintų ir pagalvotų - va čia mano sūnus - nu čia jau viršūnė...
p.

Netiksliai parašiau ten: turėjau omeny priešingai - kaip Mailsas motinos nepažino. O tiksliau turbūt pažino, tik kaip reagavo nerodė.
Turėtų būti geras jausmas: keliauji laiku ir patenki į kažkokį kaimą, kur sutinki savo motiną, gyvenančią su kažkokiu vyru, greičiausiai tėvu, kurie po kelių metų susilaukia kūdikio, kurį pavadina Mailsu.
Kad motina jo nepažino, tai natūralu.
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Demokritas » 2009 Bal 20, Pir 21:41

Faithless rašė:Bet gal čia mano problema, nes kai kuriuos serialo dialogus/šnekas man tenka žiūrėti po 2-3 kartus, kad suprasčiau, ką kai kurie veikėjai sako, jau nekalbant apie pasakomų žodžių prasmę.. Su 'malimu' susiduriu jau ne pirmą kartą, įdomu, ar aš čia toks vienintelis, kuriam kartais sunku 'sugaudyt' veikėjų tekstus? ;)

Tamstai gal tiesiog problemos su Anglų kalba. Jei sunku suprasti, įsimesk subtitrus. Jie visada atsiranda praktiškai su naujai nukopijuotomis serijomis.
Demokritas
Surviveris

Standartinė Flashyo » 2009 Bal 21, Ant 23:34

Demokritas rašė:
Faithless rašė:Bet gal čia mano problema, nes kai kuriuos serialo dialogus/šnekas man tenka žiūrėti po 2-3 kartus, kad suprasčiau, ką kai kurie veikėjai sako, jau nekalbant apie pasakomų žodžių prasmę.. Su 'malimu' susiduriu jau ne pirmą kartą, įdomu, ar aš čia toks vienintelis, kuriam kartais sunku 'sugaudyt' veikėjų tekstus? ;)

Tamstai gal tiesiog problemos su Anglų kalba. Jei sunku suprasti, įsimesk subtitrus. Jie visada atsiranda praktiškai su naujai nukopijuotomis serijomis.

http://www.tvsubtitles.net/
Iseina kartu su serijom, visu serialu subtitrai.
Flashyo
Žiūrovas

Standartinė MACD » 2009 Bal 22, Tre 13:04

Arba galima žiūrėti rusų kalba. Daugiakalbis profesionalus paskutinės serijos vertimas pasirodė jau į penktadienio pavakarę.
MACD
Dharma Initiative

Standartinė Linas » 2009 Bal 26, Sek 14:31

Ej, kodėl šią savaitę nerodė? Vėl savaitės pertrauka?
Linas
Surviveris

Standartinė eNT » 2009 Bal 26, Sek 15:20

Linas rašė:Vėl savaitės pertrauka?

Taip, kitą sav rodys.
eNT
Surviveris

Standartinė Bespredel » 2009 Bal 27, Pir 01:19

MACD rašė:Arba galima žiūrėti rusų kalba. Daugiakalbis profesionalus paskutinės serijos vertimas pasirodė jau į penktadienio pavakarę.

Bent tris svetaines zinau, kur nauja serija su rusu vertimu pasirodo, jau ketvirtadienio vakare :!:
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Ankstesnis

Grįžti į Penktas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias