Puslapis 11

511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 13:26
pjerp
Welcome to the land of the living

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 14:05
NUOSTABUS_PROTAS
Pati nuobodžiausia serija, bet pabaiga daug žadanti kaip ir rašiau anksčiau: mažajį Beną išgelbėjo Richardas, o didysis Benas atsibudo ir pamatė Locką, kuris jam atrėžė trumpai ir aiškiai "Welcome to the land of the living" geraz vaizdeliz!!! :D Jau kita serija (12) bus daug geresnė bent jau tikiuosi, kad bus parodyta: kas toj šventykloj (tuoj pačioj kur ir SMOKE), labai norisi sužinoti kaip buvo išgydytas mažasis Benas ir kaip jis pataps vienu iš "others" ir žinoma koks dialogas bus tarp Locko ir Beno koks kitas bus žingsnis jų abiejų?!

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 14:39
tsumi
Yay... Nusivažiuoja 5th season. Pliusas tik tas, kad nesveikas buvo dialogas tarp Hurley ir Miles :> Net garsiai kvatojau... O šiaip tai tikrai, nuobodoka ir praktiškai nieko svarbaus nesužinojome.
Beto, jau pradeda įgrįsti tie melodramos požymiai.

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 15:55
trm_dvn
nereik pykt ant blogos serijos, vis del to kate centric serija, palyginus su kitomis per seriala buvosiomis kate serijomis sita dar normali :D . Nu nieko, uztad kita serija daug zadanti.

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 19:20
Algirdas
Tokia mintis šovė į galvą. Žinoma, kad hostiles yra nesenstantys, bet (!) ir nemirtingi ? Priminkit bent vieną otherį mirusį, ethan, kaip matome, buvo iš dharma. Tad pažaiskim žaidimą, kas gali paneigti, kad.. . Kaip miles`as sakė, šauk mane, aš nemirsiu, nes jis kaiptais užstrigęs laike. Tai, kas galėtų paneigti, kad the oothers yra lygiai tokie patys keliautojai laike ? Tai paaiškintų jų amžiną jaunystę, gal.

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 19:30
noone
Man tai nepatinka, kad vėl įdėjo Kate - centric, jau antrą šį sezoną (apie ją buvo ir 4 serija). Dar dvi serijos buvo nededikuotos niekam. Daug labiau laukiau Ben'o, Juliet, Faraday, Miles, Frank'o istorijas labiau pasakojančių serijų. Netyčia teko sužinot apie kurį veikėją suksis kita - spėju, tikrai bus įdomiau. Pritariu,kad ši Kate serija, lyginant su kitom, buvo įdomesnė. Gal ir yra logikos, kad ją rodo daugiau - visgi jos istorija apima ir Aaron'ą, o tai atskiras veikėjas, apie kurį neišeina rodyt atskiros serijos.

Tiesa, suerzino kūrėjų sumanymas "išslysti", it pagautai žuviai atgal į ežerą. Aiškiai matėsi, kad Sayid'as Ben'ui pataikė į kairę pusę, širdies sritį, šis nugriuvo ir nejudėjo, it nužudytas. Dabar gi jį Jin'as atverčia, o krauju aptekusi visai kita megztinio pusė, girdim dar ir "please help". Hurley ir Miles'o pokalbiu autoriai tarsi pasišaipė iš Lostpedia forumų, kur vartotojai visą savaitę ginčijosi ir balsavo, ar Ben'ą nušovė, ar ne, ir ar galim pakeist praeitį ir sukurt alternatyvią realybę. Kad neatrodytų, jog samdomas žudikas, buvęs karys Sayid'as visai nekompetentingas savo srityje, visgi parodoma, kad Ben'as sužeistas labai sunkiai, tad galima padėti tik kažkokiu antgamtiniu būdu, kontaktuojant su The Others. Šitaip nušaunamas ir antras zuikis - bus galima tuo pačiu paaiškinti Ben'o dar didesnį susidraugavimą su The Others. Įdomu, kur dėsis Sayid'as - kažin ar dabar saloj liko, kas labai norėtų/drįstų su juo draugaut.

Algirdas rašė:Tokia mintis šovė į galvą. Žinoma, kad hostiles yra nesenstantys, bet (!) ir nemirtingi ? Priminkit bent vieną otherį mirusį, ethan, kaip matome, buvo iš dharma. Tad pažaiskim žaidimą, kas gali paneigti, kad.. . Kaip miles`as sakė, šauk mane, aš nemirsiu, nes jis kaiptais užstrigęs laike. Tai, kas galėtų paneigti, kad the oothers yra lygiai tokie patys keliautojai laike ? Tai paaiškintų jų amžiną jaunystę, gal.


Iš nebegyvų dar rodė Goodwin'ą, Colleen, Danny Pickett, Tom'ą, Bea Klugh, Alex, Carl'ą - tiek iš atminties, gal ir daugiau yra. Įvairiais momentais matėm, kaip nužudomi dar keli ne tiek žinomi. Mikhail'as irgi pripažintas žuvusiu.

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 19:31
trm_dvn
Algirdas rašė:Tokia mintis šovė į galvą. Žinoma, kad hostiles yra nesenstantys, bet (!) ir nemirtingi ? Priminkit bent vieną otherį mirusį, ethan, kaip matome, buvo iš dharma. Tad pažaiskim žaidimą, kas gali paneigti, kad.. . Kaip miles`as sakė, šauk mane, aš nemirsiu, nes jis kaiptais užstrigęs laike. Tai, kas galėtų paneigti, kad the oothers yra lygiai tokie patys keliautojai laike ? Tai paaiškintų jų amžiną jaunystę, gal.


na, widmoras ir ponia hawking tai paseno, nu bet aisku kazin ar jie yra tie tikrieji otheriai kaip richardas. Manau richardas kolkas vienintelis mums parodytas tikrasis otheris, o ne koks rekrutas.

Re: 511 - Whatever Happened Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 02, Ket 20:21
MACD
Na, ne tokia ir bloga ta serija. Praeita man buvo prastesnė, nes "nevirškinu" sadisto Saydo dar nuo antro sezono. Sawyerio vietoj, aš tam Saydui dar būčiau priminęs pagaliukų kišimą į panages. Kokias išvadas galime padaryti? Antram sezone pagautas Benas neprisiminė ne tik Saydo, bet ir Jacko, Kate, Sawyerio ir kt. Vadinasi, arba Benas ilgą laiką bus pas otherius, arba Jackas su chebra ilgai Dharmoje neužsibus.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 03, Pen 02:53
dymonaz
Šiaip, nebloga buvo drama - ir vėlgi - character development. Susibėgima saloje, pabendravimai apie "ilgai nesimatėm, pasikeitėm, aš nepatikau ir tada"... įdomu. Šiaip taip Jackas nė velnio nepasikeitė - kaip buvo myžnius taip ir liko. O Kate taipogi - kaip buvo karštakošė duročka, taip ir liko. Bet va Sawyeris... įspūdinga... Sulig kiekviena serija įvaizdis stipresnis to pasikeitimo.

Enivejs, gana čia pozityviai kalbėti - velniškai nusivyliau šita serija. Tokie pigūs išsisukinėjimai... Ir tokie betiksliai... Blin, Lost apskritai tebežiūri tik ištikimiausi fanai. Visi seniai išdiskutavę tas teorijas apie laiką ir visi viską perskaitę. Nafik reikia dar lygiai tą patį pakartoti ekrane? Milijoną kartų jau teko permastyti ir aptarti tą ką sakė Hurley. Ir ką jam atsakė Miles'as. Ir galutinį Hurley klausimą - kodėl Benas neatsimena. O rly?! Kodėl Benas neatsimena? Nugi paprasta - nes Ričardas pasakė "jis nieko neatsimins" - WHAT THE FUCK?!

Aš tikiuosi, kad čia nėra tiesiog taip paprasta kaip atsakė.. nes nu... come on... :(

Ai nu dar freaky boba, panaši į Claire, buvo kažkaip. Įdomiai. Patiko. Tikėkimės nebuvo tik sutapimas...

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 03, Pen 09:22
KodelDumaiNuzudeEco
Si serija apie kate buvo geresne nei tikejausi, nes kurejai pakankamai graziai atsikrate aarono - buvo aisku kad vaika ji tikriausiai atiduos claire motinai, bet priezasti atidavimui tai sugalvojo visai nebloga, galvojau bus wisai kokia nors banalybe.
Patiko, kad buvo siek tiek atskleistas "baisiojo" beno tevo personazas - pasirodo zmogui jo sunus visai rupi, tik jis nelabai moka buti tevu.
Ir dar viena idomi vieta - kai vienas is the otheriu pasiule richardui atsiklausti elie ir widmore'o del beno gydymo. Siaip lyderiui juk nebutu siuloma ko nors atsiklausti? galbut sioje vietoje bandoma parodyti, kad richardas nera vienitelis pagrindinis zmogus otheriuose. na aisku, jo atsakymas "as niekam neatsiskaitineju" irgi buvo nice :D

O del to, kad otheriai nesensta/nemirsta, tai nesensta tik richardas, o mirsta jie visi (pvz. tie du vyrukai kurie lindo prie emy ir buvo nusauti sawyerio ir juliet). O miles'as siulydamas hurley i ji sauti nesake kad nemirs, jis pabreze kad tai yra ju dabartis ir kad mirti jis gali.

O del to, kad kurejai pasitelkdami hurley ir miles dialoga paaiskino visi ta laiko teorija, kuri "buvo aprasyta forumuose simta kartu" tai normalu. juk ne visi, kurie ziuri lostus yra tokie lostu freakai kaip mes ir tuos forumus skaito ;)

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 03, Pen 11:20
Girtas
Labiausiai nervuoja Jackas, grįžęs į salą ir pradėjęs panašėti į Locką. 'Because I was supposed to', 'I don't know yet'. :roll:
O ir šiaip, kaip visada, Kate serijos užknisa. Kas norėta parodyti tuo, kad vaikas pasimetė prekybos centre? Kaip tas krovėjas paklausė 'what boy?', jau pagalvojau, kad kažkas vėl įdomaus vyksta, ir Kate tik vaidenasi tas vaikas, bet ne, jis pasimetė, o po minutės atsirado. Tai bent įvykis.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 03, Pen 19:05
trm_dvn
pamenat kai benas sake, jog gime saloje, bet po to parode jo flashbacka ir visi galvojo , kad tai buvo jo eilinis melas. Bet dabar kai Richardas istryne jam atminti, tai gal jis rimtai galvoja, kad gime saloje?

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 04, Šeš 13:06
KodelDumaiNuzudeEco
trm_dvn rašė:pamenat kai benas sake, jog gime saloje, bet po to parode jo flashbacka ir visi galvojo , kad tai buvo jo eilinis melas. Bet dabar kai Richardas istryne jam atminti, tai gal jis rimtai galvoja, kad gime saloje?


arba benas puikiai zino, kad gime ne saloje, taciau laikosi nuostatos, kad tikrasis benas gime buten ten - tada kai richardas ji pagyde ir jis pasikeite.
be to nemanau kad richardas sakydamas "he will not remember any of this" turejo omeny visus beno atsiminimus.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 05, Sek 20:13
kefyras
"he will not remember any of this" shita fraze tik paaishkina, kodel benas neprisimine saydo kai pamate ji po 30 metu.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 05, Sek 21:14
Jate
Bliamba kad pradejo jau nesamones rodyt,visi prisikelia,Lokas vel gyvas :D :D Tai galetu dar koks Carlis prisikelt ;DD Siandien kazkaip pradejau zet is naujo,nuo pirmo sezono, tai kazkas nerealaus, patys pirmi 2 sezonai tai buvo patys idomiausi-niekas neaisku,kazkokia mistika buvo,o dabar -painiava.. Blyn ir Keite nei su Dzeku,nei su Sojeriu... :cry: ;D

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 05, Sek 22:44
kelpurnija
Jate rašė: Tai galetu dar koks Carlis prisikelt ;DD

O ko tu manai Hurlis tą gitaros futliarą į salą atsivilko? Iš ten ir išlįs Čarlis kurią nors dieną :D

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 06, Pir 13:43
Antanas B.
kelpurnija rašė:
Jate rašė: Tai galetu dar koks Carlis prisikelt ;DD

O ko tu manai Hurlis tą gitaros futliarą į salą atsivilko? Iš ten ir išlįs Čarlis kurią nors dieną :D


Čarlis jau seniai prisikėlęs, tik šudas tame, kad jis prisikelia paskendęs vandenyje ir paskęsta iškarto. Tai niekaip neišeina prisikelt.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 07, Ant 03:51
Bespredel
Nebloga serija, nors norysi ko nors daugiau. Ir tikiuosi greit to sulauksim. Buvo kile klausimai kodel Benas neatsimena surviveriu suauges, kadangi vaikysteje mate juos. Tai man atrodo greit kazkas turi atsitikt, kad surviveriai dings is Dharmos nameliu. O Benas grizes pakeistas ir nieko neatsimins.

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 07, Ant 11:03
GhZ
Antanas B. rašė:
kelpurnija rašė:
Jate rašė: Tai galetu dar koks Carlis prisikelt ;DD

O ko tu manai Hurlis tą gitaros futliarą į salą atsivilko? Iš ten ir išlįs Čarlis kurią nors dieną :D


Čarlis jau seniai prisikėlęs, tik šudas tame, kad jis prisikelia paskendęs vandenyje ir paskęsta iškarto. Tai niekaip neišeina prisikelt.


:lol:

Re: 511 - Whatever Happened, Happened

StandartinėParašytas: 2009 Bal 07, Ant 19:15
kefyras
Bespredel rašė:Nebloga serija, nors norysi ko nors daugiau. Ir tikiuosi greit to sulauksim. Buvo kile klausimai kodel Benas neatsimena surviveriu suauges, kadangi vaikysteje mate juos. Tai man atrodo greit kazkas turi atsitikt, kad surviveriai dings is Dharmos nameliu. O Benas grizes pakeistas ir nieko neatsimins.

tai tas otheriu gydymas yra "tas greit kazkas".