507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 26, Ket 09:44

nu tai katras dabar evil katras good ? :shock:
ka pabaigoj jau rode tuos suzeistuosius, galvojau parodys jacka be samones ir tikrai pasiteisins pusiau "matricos" teorija :D
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė poniax » 2009 Vas 26, Ket 12:12

Manau dar per anksti spręsti. Bet panašu kad dabar yra jau originalių Losties dubleriai :) antra sudužusi kompanija.. su jais irgi turėtų būt daug įdomaus.
poniax
Žiūrovas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009 Vas 20, Pen 11:12

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė noone » 2009 Vas 26, Ket 12:52

Serija 5 minutėm ilgesnė ;)
Nepatiko man tas dublerių atsiradimas kažkodėl. Pirmojo sezono žavesį kraipo. Kas per kietas naujojo lėktuvo keleivių lyderis? Kažkaip norisi jį vadinti mini-Sayid'u.
Dabar visai neaišku, kuris geras, kuris blogas. Manau, kad Locke'as nebeturės jokių simpatijų Ben'ui :) Pavyko nuspėti, kad šis jį ir nužudys. O va Abaddon'o mirtis netikėta. Locke'o atgimimas irgi neaiškus. Kodėl Jack'o tėvas neatsigavo?
Oceanic Six, atrodo, vieninteliai atsidūrė praeityje. Įdomu, ką jie ten veiks, jei Locke'as ir Ben'as liko dabartyje ir jiem negalės nieko paaiškinti? Bastysis po džiungles, ar DHARMOS įkalinti sėdės?

Nesuprantu, ko ten visi taip tuo melavimu stebisi ir baisisi. Prieš Oceanic Six išskrendant pats Locke'as pasakė Jack'ui: "You will have to lie". Dabar toks įspūdis, kad visi mano, jog jiem visiem reikėjo sakyt tiesą nuo pat pradžių: kad gyveno neaiškioj saloj, kur buvo dūmų monstras, greit gyjančios žaizdos, baltosios meškos, nėščiąsias grobiantys vietiniai ir hatch su mygtuku, kad ta sala dingo po akinamo švytėjimo jiems į ją skrendant sraigtasparniu, dėl to jie nebegali jos parodyt. Manau, būtų visi kartu su Hurley nuo pat pradžių atsidūrę psichiatrinėj ligoninėj ;) Tai visiškai nenuostabu, kad melavo, jau nešnekant apie savęs ar likusių saugojimus.
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2009 Vas 26, Ket 13:52

Nežinau kodėl mūsų mintys sutapo Trm_dvn, bet ta paty ir aš pagalvojau kuris dabar geras kuris blogas ir tai, kad ant galo parodys Jack, o ten Benas. O dabar keisčiausia, kodėl jie negali pasveikt, sala negydo blogų žmonių? Peršasi tokia mintis... O dėl to, kad Benas nužudė Locką t. y. neleido jam pačiam nusižudyt Lockas neturės nieko prieš jį, Benas pasielgė teisingai taip ir turėjo būt ir aš jį palaikau, taigi lieku prie savo nuomonės Widmoras blogas, Benas geras, bet suktas kaip velnias :) Kas painiausia dabar jog laikas kaitaliojamas per ne lyg dažnai labai sunku atsekt kur praeitis dabartis ateitis. Ir dar Widmoras buvo lyderis trijų kartų jei neklystu apie jį mes tikrai nedaug žinome arba tiesiog salai kas kažkiek tai laiko reikia vis naujo lyderio dabar atėjo laikas Lockui! Widmorą pakeitė Benas, o dabar atėjo laikas Lockui... Man įdomiausia kiek dar paslapčių turi pati sala, o ne joje gyvenantys žmonės, tiesa sakant vien dėl to ir žiūriu dėl fantastikos elementų, o ne dėl žmonių esančių saloje gyvenimo istorijų. Visko gali būt, kad kažkuriame iš naujausių sezonų išvysime ir nežemiškų elementų, nekalbant apie laiko keliones ir apie dūminį monstrą...
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė poniax » 2009 Vas 26, Ket 15:55

To noone:

Jack'o tevas gi atsigavo. Tam tikra prasme. Juk Locke'as jį matė.. ir prieš persikeliant, ir dar seniau, trobelėje. Gal ir Locke'as atsigavo su tam tikrom išlygom.
poniax
Žiūrovas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009 Vas 20, Pen 11:12

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Revel » 2009 Vas 26, Ket 16:49

Hm. :) Man pasirodė įdomu, skirtumas tarp Lock'o ir Ben'o, kaip jie bando ikalbinėti grįžti į salą surviver'ius. Lock'as - nuoširdus ir eina tiesiai prie reikalo, o Ben'as - manipuliuojantis ir naudojantis psichologinį smurtą, - įdomus kontrastas. ;D

Del Ben'o ir Widmore'o, - pradėjau tikėti, jog vis dėl to Widmore'as gal ir nėra toks blogas. :) Nes jei dar buvo vilties, kad Ben'as tikrai stengiasi ir yra kind of good guy, tai dabar jau taip nebemanau. ;D Vien dėl to, kad jis taip gražiai įrodinėjo Lock'ui koks jis special, o po to užpuolė iš pasalų. Žinoma, čia dar būtų galima svarstyti jog taip turėjo būti, Lock'as turėjo mirti, tačiau pačiam to padaryti neleido, o kai tik išgirdo apie Hawking, iš karto pakeitė nuomonė. Čia jau darbai neatitinka žodžių. :) .Keista, jog abi pusės, kad ir kurie būtų geri, siekia, kad surviver'iai grįžtų į salą...
Revel
Žiūrovas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008 Vas 24, Sek 18:22

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė noone » 2009 Vas 26, Ket 17:20

poniax rašė:To noone:

Jack'o tevas gi atsigavo. Tam tikra prasme. Juk Locke'as jį matė.. ir prieš persikeliant, ir dar seniau, trobelėje. Gal ir Locke'as atsigavo su tam tikrom išlygom.


Gali būti ir taip. Bet kol kas Locke'o išlygų nesimato, t.y. visi jį mato, kramsnoja jis tą vaisių ir sako, kad skanu, pats daug ko nesupranta, kas čia prie ko, taigi, nei sąlyčio su realiu pasauliu neprarado, nei antgamtinių galių įgavo. (Tiesa, labai jau lengvai vaikšto, koja juk dar nesugijusi buvo pasmaugimo metu. Bet ir po Oceanic 815 nukritimo buvo tas pat). O Jack'o tėvas išsyk sudaro antgamtinės būtybės vaizdą: vaidenosi Jack'ui saloj, už salos ribų, Michael'ui laive, šnekėjo Jacob'o vardu ir pan.
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė citrinaa » 2009 Vas 26, Ket 17:51

Kalbant apie Widmore ir Ben, man kazkodel nuo pat pradziu, dar tada kai zinojom ji tik kaip Henry Gale, man jis atrode lb itartinas, klastingas ir negeras personazas ( man net nepatinka kaip tas aktorius vaidina :D ). Ir siaip visa laika atrode keista, jog kazkas juo pasitiki. Po sios serijos, sakyciau, tiek Widmore, tiek Ben yra 'blogieciai'. Abu siekia susigrazinti valdzia, o Lock'as ir vienam ir kitam yra naudingas.
Siaip labai idomi serija, vel grizo tas tikrasis jausmelis beziurint Lost'a, grizimas i sala, nauji 'lostieciai' (paziuresim, gal jie irgi bus kokie nors ypatingieji), net tas epizodas su Walt'u buvo visai fainas. Nostalgija. 8)
[i]London, baby...
citrinaa
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008 Kov 15, Šeš 02:04

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė zibas » 2009 Vas 26, Ket 20:44

Idomi serija.Kaip be butu keista jau buvau patikejes Beno gerumu, kai jis itikinejo Locka , tad smaugimas pasirode labai netiketas, taciau galima galima pagalvoti ,jog benas dare del alimu keliu priezasciu:
1Norejo istraukti is Beno visa informacija, o tada nuzudyt.
2Isgirdes ,jog si kata sala pasake ka Lock'ui daryti nuo pradziu iki galo suprato , jog salai Benas jau visai nebereikalingas (Priestai karta , kai lLockas gavo nurodymus is salos ir reikejo perstumti sala kaip ir pats Benas sake "tau sake kad reikia , bet nepaske kaip")
3 Benas....

Taip pat manau ,jog cia nera nei gerieciu nei blogieciu- Benas ir Widmoras pridares daug shit ir kiekvienas is ju siekia sau naudos pasitelkdamas kitus
zibas
Žiūrovas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2007 Bal 19, Ket 20:54

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė John_Locke » 2009 Vas 26, Ket 22:40

As manau kad Benas tiesiog nenori Lockui uzleisti savo lyderio poziciju, zino kad Lockui nulemta tapti tuo lyderiu, bet jis tiesiog negali nepasinaudoti proga uzimti Locko vieta, taciau kad ir kaip jis stengtusi sala viska grazina i savo vietas.
Vartotojo avataras
John_Locke
Surviveris
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2008 Sau 28, Pir 16:25

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Faithless » 2009 Vas 27, Pen 02:21

Kas dėl Locke'o mirties - nelabai suprantu, kas čia gali būti netikėto - juk, šiaip ar taip, kažkada vistiek turėjo parodyti, kieno dėka jis mirė..

Kad mirties priežastis - pa(si)smaugimas, žinojome jau anksčiau, na va, ir dabar išaiškėjo, kieno tai darbas.


Kalbant apie seriją on the whole, turėčiau pasakyti, kad ši, mano pamanymu, - viena iš prastesnių, palyginti galima būtų su, pvz. S05E01..


Beje, po Abaddon'o nužudymo pasidarė ganėtinai juokinga - juk buvo tokia šneka, dar prieš išvežant Locke'ą pas Said'ą ir Co, kad Abaddon'o darbas būtent ir bus maždaug 'to keep Locke safe at any costs'...
O kaip buvo iš tiesų? Abaddon'o atsipūtęs tiesiog stoviniuodavo prie mašinos ir dėliodavo vežimėlį į bagažniką, tad Benui jį nužudyti (o, juolabiau, nužudyti Locke'ą) buvo turbūt kokios 73 puikios galimybės per visą seriją..

Pathetic.


Tai vat tokie mano pamąstymai šiam kartui ;)
Ačiū už dėmesių.
Faith.
Paskutinį kartą redagavo Faithless 2009 Vas 28, Šeš 13:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
Faithless
Surviveris
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008 Geg 31, Šeš 01:48

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Irkin » 2009 Vas 27, Pen 02:23

Benas anksciau patiko labai, prajuokino 5oj serijoj sitam sezone kai vargsas veze Jacka ir Sun o tie ji sunervino :D neatlaike vagrsam nervai tada, nors visada toks ramus buna :lol: O dabar tai suabejojau, toks jausmas kad jis Locku tik naudojasi kad suzinot viska ka sake Jacob ir kita svarbia info, pyksta jis kazko ant tos salos kad ne ji isrinko "vadu" o Locka ir bando kazka tai salai irodyt :/ bet tikrai idomu, Widmore ant tiek itikinamai suvaidino, toks nuosirdus pasirode bendraudamas su Locku... Aj, ir negriuko kazkodel gaila, kuris pastoviai lostiecius pasino :(
Vartotojo avataras
Irkin
Žiūrovas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009 Sau 31, Šeš 22:53

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė dymonaz » 2009 Vas 27, Pen 02:43

Widmore'as - garantuotai blogietis. Ir nereikia čia lialia, kad va vienoje serijoje parodė, kad jis "padeda" Locke'ui ir nieko nenužudo, tai iškart "nebežinau kuris kuris". O kaip apie Freigterį, žudymą, sprogdinimą, Desmondą, tt. Nežinodami galutinio motyvo kol kas negalime net diskutuoti ar tikslas pateisina priemones. Neįsivaizduoju, koks gali būti galutinis tikslas, kad tokių priemonių reiktų. Net jei, sakykim, jis yra gerietis ir, sakykim, jo motyvacija yra "laiko tėkmės užtikrinimas", tai kodėl pvz. Ms. Hawking nereikia nieko žudyti? Užtenka tik nesikišti.

Ben'as - garantuotai blogietis. Vėlgi, labai akivaizdu, kad jis turi kažkokį tikslą. Jeigu tas tikslas yra kažkoks aukštesnės pakraipos (o ne "aš noriu valdžios"), tai iš kur jis apie jį žino? Ši serija parodė labai gražiai, kad jis nors ir supranta gana daug, tačiau... dvi reakcijos scenoje su Locke'u?! Žudymas išgirdus "Eloise Hawking"? Nesueina galai.

Locke'as - garantuotai lūzeris. Atsiprašau, bet pasiduoti taip greitai? Pamačiau, kad mergikė numirė, vienas kitas čiuvakas po kartelį pasakė ne, Abaddonas numiro, einu ir aš pasikarsiu? WTF? O kur blin fate, destiny ir tt? Rimtai. Nusivyliau Locke'u. Nesakau, kad nesuprantu, jo situacija tikrai nepavydėtina, bet come on - taip greitai pasiduoti? No way. Bet jis bent jau ne blogietis - tik šiaip naivuolis.

Tai kas tada tikrieji geriečiai? Senieji otheriai (tie kur su keturiais pirštais ;)) ir Dharma mokslininkai. Būtent. Jie ne priešai, ir jie abeji geriečiai. Richardas Alpertas gerietis. Eloise Hawking gerietė. Nors be abejo, čia gal tik todėl, kad nemačiau nei vieno nei kito, kad darytų ką nors bloga... O serijų dar liko daug :)

O dabar dienos klausimas... O6 ir kiti 815 surviveriai... ar jiems yra pointas grįžti atgal į ateitį? Nes nu... jeigu tu esi strigęs saloje.. ir negali iš jos ištrūkti... ir turi ten gyventi... tai koks skirtumas ar 1970 ar 2009 metais?

O jei kalbėti apie šitą seriją... tai vis persiokiojo jausmas, kad jau seniai viską buvau matęs ir žinojau. Net nefaina. Va kas būna kai su ateitim pradedi žaisti...
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Antanas B. » 2009 Vas 27, Pen 10:43

Sveiki,
Pradesiu nuo pastabos komentatoriam. Nezinau kaip kitiem, bet man tikrai nusibodo skaityti ilgus komentarus apie tai kaip "man serija sita patiko", arba "o man tai sita serija nepatiko, senesne buvo geresne", "saunuolis benas, saunuolos jackas, kokie visi shaunus". IMHO tikrai neidomu ar jum sita serija patiko ar ne, (nezinau kaip kitiems). Jei turi kazkokiu izvalgu ar pastebejimu - prasau pasidalinkit, bet jusu subjektyvios nuomones ir seriju lyginimai tikrai uz**sa. Tai tokia butu pastaba...

O del serijos, tradiciskai turiu klausimu ir neturiu atsakymy, heh.

1) Del serijos pavadinomo. Ar kas aiskinosi kas yra Jeremy Bentahm? Wiki radau, kad tai yra: Bentham was born in Spitalfields, London, into a wealthy Tory family. He was a child prodigy and was found as a toddler sitting at his father's desk reading a multi-volume history of England. He began his study of Latin at the age of three. Vien zo genijus, bet gal kas turit daugiau info? Butu idomu suvesti galus.

2) Del Ajira. Taip iseina, kad dingo laike tik O6? Visi kiti crashinosi i sala. Kodel liko lektuve lockas? Jis juk irgi 815 reiso dalyvis.

3) Tikrai nustebau, kad pries numirdamas Lockas bande visus itikinti grizti i sala, nei vienas nesutiko. Kodel visi (na nevisi) persigalvojo ir nusprede grizti? Ar locko mirtis tiesiogiai itakojo ju apsisprendima? Kolkas tokiu duomenu nera.

4) Kaip dabar vadinti ajira survaiverius?:) Survaiveriai otheriai, hah. Kaip bebutu, tas cezaris anksciau ar veliau bus pamokytas Saido, nes labai jau kietas.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė suopix » 2009 Vas 27, Pen 12:58

3) Tikrai nustebau, kad pries numirdamas Lockas bande visus itikinti grizti i sala, nei vienas nesutiko. Kodel visi (na nevisi) persigalvojo ir nusprede grizti? Ar locko mirtis tiesiogiai itakojo ju apsisprendima? Kolkas tokiu duomenu nera.

nes praejo daug laiko po Locko ikalbinejimo ,Lockas ikalbinejo juos ir poto mire(buvo nuzudytas),po to jie dar ilgai gyveno savo gyvenimus ,kol Benas nepradejo Ju "gaudyti"..

AS MANAU kad neitakojo jo mirtis 06 apsisprendimams...jei turejo savu priezasciu,beje,kuriu dar daug nezinom(kate,hurley,sayd ir t.t).viena ir didziausia priezastis BENAS...
suopix
Žiūrovas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009 Vas 08, Sek 23:20

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė suopix » 2009 Vas 27, Pen 12:59

atsiprasau kad taip kvailai pacitavau :)
suopix
Žiūrovas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009 Vas 08, Sek 23:20

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė noone » 2009 Vas 27, Pen 13:26

dymonaz rašė:Locke'as - garantuotai lūzeris. Atsiprašau, bet pasiduoti taip greitai? Pamačiau, kad mergikė numirė, vienas kitas čiuvakas po kartelį pasakė ne, Abaddonas numiro, einu ir aš pasikarsiu? WTF? O kur blin fate, destiny ir tt? Rimtai. Nusivyliau Locke'u. Nesakau, kad nesuprantu, jo situacija tikrai nepavydėtina, bet come on - taip greitai pasiduoti? No way. Bet jis bent jau ne blogietis - tik šiaip naivuolis.


Nepamiršk, kad Locke'ui dar saloj kalė į galvą, jog norėdamas kitus įtikinti, jis turės numirti. Pasakė Richard'as, kaip ir patvirtino Christian'as. Locke'as sala tiki, o šitie kaip ir neeiliniai jos atstovai. Widmore'as irgi nepaneigė, bet suteikė miglotos vilties: "Nežinau, kodėl Richard'as taip pasakė". Natūralu, jog Locke'as visgi bandė išsisukti ir atlikti savo užduotį nenumiręs. Serijoj pamatėm, kad nieko neišeina, o ir šiaip nėra dėl ko gyventi: draugė mirus, tėvas irgi, net vairuotoją, kuris jam buvo likęs, ir tą sušaudė. Kitaip sakant, Locke'as nusižudyt ryžosi būtent dėl "fate" ir "destiny".
noone
Workman'as
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, Sek 11:46

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Antanas B. » 2009 Vas 27, Pen 14:19

suopix rašė:nes praejo daug laiko po Locko ikalbinejimo ,Lockas ikalbinejo juos ir poto mire(buvo nuzudytas),po to jie dar ilgai gyveno savo gyvenimus ,kol Benas nepradejo Ju "gaudyti"..

AS MANAU kad neitakojo jo mirtis 06 apsisprendimams...jei turejo savu priezasciu,beje,kuriu dar daug nezinom(kate,hurley,sayd ir t.t).viena ir didziausia priezastis BENAS...


Is ko sprendi, kad praejo daug laiko?
Man rodos laiko praejo max. savaite kol lokas gulejo ligonineje.
Taip pat klysti, kad 06 po lock mirties ilgai gyveno, nes lockas net nebuvo palaidotas kai jo karsta igrudo i lektuva. Isveze ji dar is pasarvojimo sales.

kaip ten bebutu, galeciau pastatyti uz tai, kad anksciau ar veliau paaiskes, kad benas yra Piktavalis, o Vidmoras gerietis.

DAR! Vienas dalykas, kuris sukelia klaustuku yra widmoro zodziai apie Karo pradzia (tuo atveju jei 06 negris i sala). Kara tarp ko????
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris
 
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2007 Geg 25, Pen 09:57

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Tefnut » 2009 Vas 27, Pen 15:01

Antanas B. rašė:1) Del serijos pavadinomo. Ar kas aiskinosi kas yra Jeremy Bentahm?

http://www.iep.utm.edu/b/bentham.htm
Čia visa info, pagr - filosofas, John Lock buvo jo įkvėpėjas :roll:
"Jeremy Bentham (...) known today for his moral philosophy, especially his principle of utilitarianism, which evaluates actions based upon their consequences. (...) Influenced by many enlightenment thinkers, especially empiricists such as John Locke and David Hume, Bentham developed an ethical theory grounded in a largely empiricist account of human nature."
Ir jokių išimčių. Kiekvienas turi sumokėti savo kainą.
Vartotojo avataras
Tefnut
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2008 Kov 18, Ant 11:45
Miestas: Kaunas

Re: 507 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Standartinė Bespredel » 2009 Vas 27, Pen 17:23

Kas toks Jeremy Benrham visi kas norejo jau issiaiskino, po 3 sezono fimlines serijos :)
Beja ziuredamas sita serija, pastebejau viena nesutapima. Juk po Nadya'os laidotuviu Benas iskart uzverbavo Sayd'a ir naudojo ji savo piresu salinimui. Bet cia mes matos, kaip Sayd'as ramiausiai sau darbuojasi, kaip supratau labdaringoj organizacijoje: "Build Our World".
Siek tiek jauciasi kontrastas: Sayd'as savanoris darbuotojas labdaringoj organizacijoj, ir Sayd'as saltakraujis zudikas :shock:
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2007 Geg 09, Tre 19:55
Miestas: vilnius

Kitas

Grįžti į Penktas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron