505 - This Place Is Death

505 - This Place Is Death

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 12, Ket 09:28

smokies back! fuck yeah
trm_dvn
Workman'as

Re: 505 - This Place Is Death

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 12, Ket 13:42

hm tai taip iseina, kad otheriai arba smoke monsteris yra tikrai EVIL. nes tas Ruso draugas tai kaip apsestas atrode ir nusaut norejo. visiskai kitas zmogus negu pradzioj serijos.
trm_dvn
Workman'as

Standartinė Rndz » 2009 Vas 12, Ket 14:04

Damn, kokia stipri serija :)) Senai tokia bebuvo. Daug idomiu dalyku suzinojom, o visa serija isliko itampa. Tik nesuprantu vieno dalyko, John Locke persikele gyvas? Ar jis mire jau ne saloje? O gal jis net nemires? :D
I always had a plan..
Rndz
Surviveris

Standartinė iRiveR » 2009 Vas 12, Ket 14:31

Stipriausia serija iš s05, tiek daug atsakymų į klausimus nebuvo dar nei vienoje šio sezono serijoje :wink: :!:
iRiveR
Katastrofos auka

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2009 Vas 12, Ket 16:58

Ar gali taip būti jog tai serialas apie tarpinį gyvenimą: gyvenimas-tarpinis-mirtis. Man tokia mintis šovė iš karto kai Daniele pasake jog ši vieta yra mirtis "this place is death". Jie negali palikti salos nes jie yra tarp gyvenimo ir mirties...
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 12, Ket 19:25

ne, prote, taip buti negali
trm_dvn
Workman'as

Standartinė EV1L » 2009 Vas 12, Ket 19:33

Rndz rašė:Damn, kokia stipri serija :)) Senai tokia bebuvo. Daug idomiu dalyku suzinojom, o visa serija isliko itampa. Tik nesuprantu vieno dalyko, John Locke persikele gyvas? Ar jis mire jau ne saloje? O gal jis net nemires? :D

Lock'as turejo persikelt gyvas ir susitikt su Benu, nes pastarasis turejo Jin zieda, kuris buvo iteiktas Lock'ui.Jeigu butu persikeles negyvas, tai abejoju ar Benas zinotu kam priklause tas ziedas. O kaip mire ar "nemire" jau pamatysim veliau.
EV1L
Žiūrovas

Standartinė Folkas » 2009 Vas 12, Ket 20:52

Nereali serija. Vakar žiūrėjau "The Little Prince", o šiandien "This Place Is Death". Abi labai geros serijos. Šį sykį buvo atsakyta į nepaprastai daug klausimų, visų pimiausia - Charlotte. Aš ir seniau maniau, kad ji yra susijusi su šia sala, tačiau nelabai daug galvojau, apie jos gyvenim. Gal ji ta pati Beno draugė? :wink: Tiesa, gaila, kad mirė. Jos charakteris man buvo pradėjęs patikti. O Danielio gaila. Mirė jo meilė, kuriai prisipažino vos ne prieš mirtį.. Kaip sakant sala sugriovė jo gyvenimą(bent tuo laikotarpiu). Bet klausimas iškilo: kodėl Benas prieš nuvykdavo į pasaulį, kuriame turėjo apsčiai daug pilietybių, grįžęs į salą nemirdavo? Čia dėl to, jog vykdavo ne Frozen-Wheel būdu?
Dar mąsčiau, jog Charlottės vaikystėje buvo panašus vyras į Daniellį, kuris jai sakė negrįžti į salą. Gal tuomet įvyks dar viena laiko kelionė ir Daniellis susitiks dar mažą Charlottę ir tai jai pasakys?

Labai patiko visos kelionės laiku, ypač Daniellės istorija. Paaiškėjo, kaip jos komanda išmirė, kaip viskas įvyko. Jau nuo pat praeitos serijos susitikimu su jais man buvo įdomu stėbėti, kaip čia veiksmas plėtosis.

O pabaiga buvo intriguojanti. Negaliu sulaukti kitos serijos :!: Nejaugi Sun grįš į salą be dukros(kas greičiausiai ir turės būti)? Taip pat ir su Desmondu?

P.s. pastebėjimas dėl praeitos serijos. Jackas galėtų pasikeisti mašiną :D
Folkas
Tail section

Standartinė suopix » 2009 Vas 12, Ket 22:23

sakot kad Danielis gris ir ir susitiks su maza Daniele...taip turetu buti(taip jau ir buvo netgi).Pacioj pirmoj serijoj 5 sezono rode kaip Danielis buvo Dharmoj isimaises tarp darbininku,kai jie ten greze ta wheel..
suopix
Žiūrovas

Standartinė dymonaz » 2009 Vas 13, Pen 00:54

Damn kaip greit serija prabėga! Whoa!

Jacko tėtis Jackobas? Wtf? Tai čia gal kaip ir otherių vadas - Jacob'as keičiasi priklausomai nuo situacijos?

Sudžiūvusi Montano ranka atrodė... įdomiai. Apskritai tai apie Ruso ir jos komandą per mažai parodė... Gal dar grįš prie to?...

trm_dvn rašė:hm tai taip iseina, kad otheriai arba smoke monsteris yra tikrai EVIL. nes tas Ruso draugas tai kaip apsestas atrode ir nusaut norejo. visiskai kitas zmogus negu pradzioj serijos.

O pati Ruso tau neatrodė apsėsta? Niekas ten niekur ne evil. Kaip sakė Ruso čiuvakas - ten apsaugos sistema (šventyklos). Tą jau žinojom - nežinojom tik ką saugo. Locke'as irgi su monstru (ir su otheriais) bendravo (visai draugiškai netgi sakyčiau) - jis irgi apsėstas? Galbūt. Tokie kliedesiai, Jacobo (?) matymas, etc... Erdvė reliatyvi, laikas reliatyvus, evil ir apsėstumas - taipogi reliatyvu.

Folkas rašė:kodėl Benas prieš nuvykdavo į pasaulį, kuriame turėjo apsčiai daug pilietybių

O čia klaustukas. Manau, kad akivaizdu dabar jau, kad kai kam lemta nebūti saloje, kai kam lemta būti ir apie kitką negalvoti. Kodėl? Nežinau. pamatysim.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 13, Pen 01:25

nu gerai apsaugos sistema, bet kur cia ne evil jeigu norejo Daniele nusaut, nu ok tarkim ji bad person, o kaip tada del vaiko jos. ir siaip kai smoukis itrauke ta pirma ciuva i vidu tai jis is skyles pradejo tokiu ramiu balsu sakyt kad ateitu jo isgelbet ir kad monsteris pasisalino. zmogus kuriam nutraukta ranka tikrai tokiu ramiu balsu nesneketu, taigi arba ten snekejo ne jis, arba smokis ji apsedo, arba ten yra kokia ultra fast brainwashing machine.
trm_dvn
Workman'as

Standartinė Bespredel » 2009 Vas 13, Pen 05:12

Tikrai gera serija, ypac jei ligint su pries tai buvusia.
Labai patiko, kad vel parode Smoke, ir dar toki agresyvu, kazkaip pries tai neatsimenu, kad jis butu kam nors rankas plieses :lol:
Idomu, kas is tikruju atsitiko su Russo komanda, kad viens kitam gerkles norejo perkast?
Nejaugi tai tikrai salutinis Dumelio poveikis??
Bet bendrai paemus gera serija, net geriausia bent jau kol kas 5 sezone, IMHO :!:
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Standartinė Antanas B. » 2009 Vas 13, Pen 11:41

Akivaizdu, kad smokas komandą apkrete kazkokiu virusu, cia net klausimo kelt nereik, bet idomu kaip daniele isliko gyva taip ilgai, jei virusiniai komandos nariai norejo ja nusaut on sight. Juk ranka jau buvo supuvus - reiskia, kad praejo maziausiai savaite. Vargu ar prie to klausimo bus sugrizta. Bet siaip tai labai juokingai nutrauke ta ranka, heh. Primine man Rodrigeso "PLANET DEATH" scena, ar siaip old skool horror movie.

Dar norejau pasitikslinti, ar zmogus sulinio dugne buvo locko tevas?
Ir ar Jackobas visad pasirodydavo Lockui tevo pavidale?

NUOSTABUS_PROTAS rašė:Ar gali taip būti jog tai serialas apie tarpinį gyvenimą: gyvenimas-tarpinis-mirtis. Man tokia mintis šovė iš karto kai Daniele pasake jog ši vieta yra mirtis "this place is death". Jie negali palikti salos nes jie yra tarp gyvenimo ir mirties...

man sita mintis patiko. kazakada irgi buvau apie tai susimastes.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2009 Vas 13, Pen 13:18

Ar gali taip būti jog tai serialas apie tarpinį gyvenimą: gyvenimas-tarpinis-mirtis. Man tokia mintis šovė iš karto kai Daniele pasake jog ši vieta yra mirtis "this place is death". Jie negali palikti salos nes jie yra tarp gyvenimo ir mirties...

Matau, kad daugelis nesuprato mano minties pabandysiu paaiškinti: Viskas prasidėjo nuo skrydžio lėktuvu visi turėjo skirtingus tikslus visi turėjo savo atskirus gyvenimus, lėktuvas nukrito kažkur Ramiajame vandenyne, saloj kuri net neegzistuoja į detales per daug nelysiu suprantat apie ką eina kalba, dabar paaiškinkite kokia tikimybė iš tokio aukščio krentat lėktuvu i vandenyną išgyventi, vos 1% ji tokia menka, bet čia jug serialas, o ne realybė, dabar prie esmės visai galimas dalykas atvejis, kad serialo esmė yra vieno ar kelių žmonių komos būsena, esant tokioje būsenoje žmogaus pasamonėje yra kuriami vaizdiniai, jie gali būti ir iš praeities ir iš ateities ir tie vaizdiniai susideda iš tavo gyvenimo tu matai žmones kuriuos pažysti esi kažkada sutikęs ir jie tau yra įsirašę tavo smegeninėje, apie tokią būsena nėra mano išmislas ir tai nėra fantastika, taip būna realybėje... Dabar apie paty veiksmą nesvarbu kokia persona ar tai išrinktasis lyderis Lockas ar daktaras Džekas ar tas pats Benas "piktasis"? visi jie turi savo vaidmeny, kiekvienas turi savo gyvenimo istorija ir apie kiekvieną jau buvo parodyta, apie juos visus galima sakyti jau žinome, kokie jie yra, galbūt pats nežinomiausias iš visų yra Ričardas, bent jau aš žinau, kad jis nemirtingas tik tiek apie jį po kolkas mums parodė į galvą ateina pačios keisčiausios mintys, o gal jis "Dievas" na ta prasme "kūrėjas", tai dar paslaptis taigi aš per daug nesigilinsiu ir be to kiekvienas šį serialą supranta savaip jau tai senai rašiau šitame forume...
Dar norejau pasitikslinti, ar zmogus sulinio dugne buvo locko tevas?
Ir ar Jackobas visad pasirodydavo Lockui tevo pavidale?

Nu, kad tikrai ne Locko šulinio dugne ir ankstesnėse serijose pasirodes žmogus jei neklystu yra daktaro Džeko tėvas!!!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė kelpurnija » 2009 Vas 13, Pen 14:57

suopix rašė:sakot kad Danielis gris ir ir susitiks su maza Daniele...taip turetu buti(taip jau ir buvo netgi).Pacioj pirmoj serijoj 5 sezono rode kaip Danielis buvo Dharmoj isimaises tarp darbininku,kai jie ten greze ta wheel..

Jūs čia kažkaip visi makaluojat vardus... Gal su maža Šarlote??
Ir šuliny buvo Džeko tėvas, kuris irgi kartu su Claire tupėjo Jakobo trobikėj. Šiaip tas Džeko tėvo vaidmuo baisiai neaiškus, jis vis išlenda netikėčiausiose vietose ir dingsta iš ten, kur turėtų būti (karste). Gal persikūnija į kitus pavidalus...

O Danielė nelindo į tą urvą to berankio gelbėti, tai gal ir užtat ir nenuvažiavo jai tiek stogas. Nos aišku būtų įdomu pamatyt, kaip ten viskas klostėsi tiems prancūzams išlindus iš urvo, kokią šventovę jie ten rado ir t.t. O jų Nadeem su vandeniu irgi taip tyliai dingo kaip ir kažkada mergina Sidnė, kuri ėjo su tail'iais.
Saloje chiebrytės liko visai nedaug... Neaišku, kur pasidėjo Rose su Bernardu... Faradėjus toliau prisijungs prie chiebros ir paliks Šarlotę? Dar liko Miles'o priešistorė neatskleista, šitas irgi neabejoju bus buvęs saloje anskčiau...
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė GhZvDj » 2009 Vas 13, Pen 15:39

Hm... kaip NUOSTABUS_PROTAS parase ta posta..shove mintis..o serialo pabaiga negali baigtis,kaip LOST:via domus zaidimo? :)))
GhZvDj
Katastrofos auka

Standartinė trm_dvn » 2009 Vas 13, Pen 17:05

as irgi manau kad serialo paskutinis frame bus kaip ir pirmas - jacko akis :D
trm_dvn
Workman'as

Standartinė kanopius » 2009 Vas 13, Pen 18:12

Miles'as bus dr.Pierre Chang sunus 8)
kanopius
Žiūrovas

Standartinė Rocking » 2009 Vas 13, Pen 20:10

woohoo! Grįžta losto mistika! Serija ideali. Jau laukiu, nesulaukiu kitos :D

Na apie seriją jau paminėjot svarbiausius dalykus, bet man kažkaip labai užkliuvo tas Faradėjaus motinos mistiškumas... Manau čia jinai buvo įkinkius sūnų pusę gyvenimo daryti tyrimus apie laiko keliavimą... Ar ar tik ne ji pirmam sezone pasakė Clair, kad jinai būtinai pati turi auginti savo vaiką... :|

P.S Tas visas "This is not real", "mom said i made it up", kažkoks "paralelinis" pasaulis kažkuom primena matrix'ą :lol:
Vartotojo avataras
Rocking
Otheris

Standartinė 4815162342 » 2009 Vas 13, Pen 20:29

aš neatsimenu, kad būtų paaiškinta, kodėl saloj praeina nedaug laiko (X dienų ar savaičių), o tuo tarpu oceanic šešetas grįžęs namo išgyvena 3 metus. čia kilnojimasis laiku sukelia nevienodą laiko greitį? nes šešeto the Lie - kad jie saloj buvo 108 dienas - tai tiek ir buvo. :roll:

NUOSTABUS_PROTAS rašė:

Matau, kad daugelis nesuprato mano minties pabandysiu paaiškinti: Viskas prasidėjo nuo skrydžio lėktuvu visi turėjo skirtingus tikslus visi turėjo savo atskirus gyvenimus, lėktuvas nukrito kažkur Ramiajame vandenyne, saloj kuri net neegzistuoja į detales per daug nelysiu suprantat apie ką eina kalba, dabar paaiškinkite kokia tikimybė iš tokio aukščio krentat lėktuvu i vandenyną išgyventi, vos 1% ji tokia menka, bet čia jug serialas, o ne realybė, dabar prie esmės visai galimas dalykas atvejis, kad serialo esmė yra vieno ar kelių žmonių komos būsena, esant tokioje būsenoje žmogaus pasamonėje yra kuriami vaizdiniai, jie gali būti ir iš praeities ir iš ateities ir tie vaizdiniai susideda iš tavo gyvenimo tu matai žmones kuriuos pažysti esi kažkada sutikęs ir jie tau yra įsirašę tavo smegeninėje, apie tokią būsena nėra mano išmislas ir tai nėra fantastika, taip būna realybėje... Dabar apie paty veiksmą nesvarbu kokia persona ar tai išrinktasis lyderis Lockas ar daktaras Džekas ar tas pats Benas "piktasis"? visi jie turi savo vaidmeny, kiekvienas turi savo gyvenimo istorija ir apie kiekvieną jau buvo parodyta, apie juos visus galima sakyti jau žinome, kokie jie yra, galbūt pats nežinomiausias iš visų yra Ričardas, bent jau aš žinau, kad jis nemirtingas tik tiek apie jį po kolkas mums parodė į galvą ateina pačios keisčiausios mintys, o gal jis "Dievas" na ta prasme "kūrėjas", tai dar paslaptis taigi aš per daug nesigilinsiu ir be to kiekvienas šį serialą supranta savaip jau tai senai rašiau šitame forume...

Locko tėvas yra sakęs "ar tau tai neprimena pragaro?"

O dėl komos. Hugo nematomas draugas, kurį jis pamatė džiunglėse su chalatu, bandė įtikint Hugo'ą, kad visa sala ir visi ten esantys žmonės yra eilinė jo haliucinacija, o jis pats dabar psichiatrinėj guli. - irgi variantas.
4815162342
Žiūrovas

Kitas

Grįžti į Penktas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias