413 - There's No Place Like Home (Part 2, 3)

Re: Mano 4-ojo sezono apžvalga

Standartinė MarkaL » 2008 Bir 08, Sek 12:48

Demokritas rašė:
jankofobas rašė:
Demokritas rašė:Nusivyliau serialu ir jo perspektyva...

...,ir einu žiūrėti "Nekviestos Meilės"...

Dėl to, kad aš asmeniškai nusivyliau serialu ir jo perspektyva, tu pasijautei tiesiogiai įžeistas? Nepriimk visko taip asmeniškai. O nusivyliau būtent todėl, kad kaip tik "Lost" ir įgauna "Nekviestos Meilės" bruožų. Prasideda kažkokios tūpos intrigos - tu ja nužudei, todėl aš nužudysiu taip pat; Jis pakeitė taisykles; o jinai mano dukra; o Claire tavo sesuo... Tuoj dar paaiškės, kad visi serialo veikėjai vienas kitam giminės (nors jau dabar puse jų giminės arba kaip nors susiję).... Prasideda toks truputėli pigus manipuliavimas, ne ką ne geresnis nei kokioje tavo mylimoje "Nekviestoje meilėje"

Nu jei tai zmogus nori kersit tai tupa intriga...O jei tau tikrai taip nepatinka,kad Claire Jack'o sesuo ir kad jie yra susije,tai reskiasi toks is taves ir ziurovas buvo,nes nuo pirmo sezono pradzios aisku,kad visi veikejai susije,o del Jack-Claire,jau buvo hintinama antrame sezone.
MarkaL
Žiūrovas

Re: 413 - There's No Place Like Home (Part 2, 3)

Standartinė Cyrus » 2008 Bir 08, Sek 20:24

Iš esmės su Demokritu sutinku. Beje, tu tas pats Demokritas apie kurį aš galvoju? :) Ir aš neturiju omenyje filosofo :D
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Re: Mano 4-ojo sezono apžvalga

Standartinė dymonaz » 2008 Bir 08, Sek 22:25

Demokritas rašė:Taip tėškęsis į vandenį malūnsparnis būtų subyrėjęs į milijoną gabalų, o visi juo skridę atskiromis dalimis būtų išmėtyti po vandenyną. Be to, jau pasibaigus kurui ir sraigtams nebesisukant malūnsparnis kažkaip sugebėjo labai ilgai kaboti ore, nors realiai turėjo kristi žemyn kaip akmuo... Jau nekalbant apie tai, kad iš salos laivas matėsi, o va pakilus kažkodėl dingdavo iš horizonto...

Pilotai, gi, tuo tarpu kalba atvirkščiai. Pasirodo ĮMANOMA nutupdyti malūnsparnį be kuro net BE tokio tėškimosi kaip buvo, t.y. visi būtų dar gyvesni ir dar sveikesni nei prieš įlipdami. Faktas. Go figure. Finale buvo daug lievesnių nusipezėjimų, ypač apie C4 ir apie tai, kad niekas nesimušė dėl vietos sparnūmaloj :) Net Adam Savage juos per dantį patraukė dėl tų nesąmonių :)

Nusivyliau serialu ir jo perspektyva... Gal penktą sezoną ir pažiūrėsiu, bet to azarto kurį jaučiau anksčiau jau nebebus niekada.

Perspektyvą jis turi tik vieną - baigtis. Ir tos pabaigos aš tiesą pasakius beprotiškai laukiu, nes tad ažinosiu, kad nereiks parintis ar buvo geras sezonas, ar blogas, ar bus geras, ar blogas. Ir ar atsakys ką nors. Ir šiaip jau esu įsitikinęs 128,73% kad kai jis pasibaigs, tai vistiek atrodys, kad tai yra geriausias serialas kada nors sukurtas, ir geresnio artimu metu galima nelaukti. Bet čia aš matyt. O šiaip tu teisus iš dalies - man nuo 1x18 - the numbers kažkaip pasikeitė požiūris į lost, ir to jausmo, kuris buvo iki tol tikrai sunku sugražinti. Bet užtat 1x01-1x17 serijas net dabar žiūrėdamas po aštuoniasdešimtpenktą kartą jaučiuosi fantastiškai.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė chifrara108 » 2008 Bir 08, Sek 22:39

dymonaz rašė:Finale buvo daug lievesnių nusipezėjimų, ypač apie C4 ir apie tai, kad niekas nesimušė dėl vietos sparnūmaloj Net Adam Savage juos per dantį patraukė dėl tų nesąmonių

konkreciai del ko mythbusteris kritikavo? :)
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė Demokritas » 2008 Bir 08, Sek 22:42

Cyrus rašė:Iš esmės su Demokritu sutinku. Beje, tu tas pats Demokritas apie kurį aš galvoju? :) Ir aš neturiju omenyje filosofo :D

Net nežinau. Šiaip tai visur tuo pačiu nicku esu užsiregistraves... Gal būt ir tas pats, o gal ir ne. Kur mane dar matei?
Demokritas
Surviveris

Standartinė chifrara108 » 2008 Bir 08, Sek 22:45

Demokritas rašė:Net nežinau. Šiaip tai visur tuo pačiu nicku esu užsiregistraves... Gal būt ir tas pats, o gal ir ne. Kur mane dar matei?

tavo vardas Raimundas? ir ar tau 20 metu? :)
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė Cyrus » 2008 Bir 08, Sek 22:48

Kompiuterijoj :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Statistai ir makiažas :D

Standartinė Demokritas » 2008 Bir 08, Sek 22:58

Beje, dar vienas serialo minusas, kad vis atsiranda pirmą kartą matomų survaiverių, kurie iškyla iš niekur. Tarkime tuomet kai kareiviai užpuolė stovyklą iš namo šalia kurio slėpėsi Sojeris. Nei iš šio nei iš to iš namo iš eilės iššoko trys survaiveriai, kuriuos visus nupylė... Lygiai taip pat survaiveriai nuplaukdinti į laivą, po to kažkodėl visai nebenorėjo skristi malūnsparniu ir net nesimaišė tikriesiems "herojams" iki sprogimo likus kelioms minutėms. Tik kaip kokios skruzdelės lakstė po laivą ir dalinosi liemenes.

Šioje vietoje, beje, nelabai iš esmės suprantu kūrėjų. Juk kokie 25-30 visuomet matomi veikėjai yra užtektinai, tuo labiau turint tokią fantaziją kaip pas Lostų kūrėjų kolektyvą :)

Na, o prie tokių smulkmenų kaip visuomet žvilgantys, garbiniuoti ir papurenti merginų plaukai, besikeičianti jų spalva, nepriekaištingas makiažas ir panašiai tai jau matyt net neverta kabinėtis... :D
Demokritas
Surviveris

Standartinė Demokritas » 2008 Bir 08, Sek 23:00

Taip, aš ir kompiuterijoje sėdžiu. Malonu susitikti kitame forume :)
Demokritas
Surviveris

Standartinė Cyrus » 2008 Bir 08, Sek 23:01

Nu matai, jei kitų surviverių išvis nerodytų, tai visi priekaištautų (kaip jau priekaištavo), kad nerodo kitų, toks vaizdas, kad saloj yra tik mūsų herojai. Ale sunkiai jiem sekasi suderinti vienus ir kitus. Dabar padarė paprasčiau, tiesiog iškilino visus laive :D
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Demokritas » 2008 Bir 08, Sek 23:05

chifrara108 rašė:
Demokritas rašė:Net nežinau. Šiaip tai visur tuo pačiu nicku esu užsiregistraves... Gal būt ir tas pats, o gal ir ne. Kur mane dar matei?

tavo vardas Raimundas? ir ar tau 20 metu? :)

Ne, deja ne tas aš kas tu galvoji. Mano vardas Margiris ir man 624 metai (nes iš tikro aš nemirtingas kalnietis, pirmą kartą supratęs, kad esu nemirtingas per Žalgirio mūšį, kuomet išguldžiau kažkur 35 vokiečius)
Demokritas
Surviveris

Standartinė Demokritas » 2008 Bir 08, Sek 23:08

Cyrus

Bet tikrai nemanau, kad geras sprendimas, nei iš šio nei iš to juos parodyti ir iš karto paguldyti amžino poilsio. Tai atrodo visiškai nelogiškai ir nesukomponuotai į bendrą kontekstą
Demokritas
Surviveris

Standartinė Cyrus » 2008 Bir 08, Sek 23:28

O kur ten nelogika? :) Logika - ten yra kitų surviverių, jie nedalyvavo visose mūsų herojų karinėse operacijose ir nelabai suvokia kas ten daros, tad yra lengvi taikiniai :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė dymonaz » 2008 Bir 10, Ant 00:07

Logika yra ta, kad mokėti algas 25-30 aktorių yra ganėtinai brangu.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė GhZvDj » 2008 Bir 10, Ant 12:43

Demokritas rašė:Pilotai, gi, tuo tarpu kalba atvirkščiai. Pasirodo ĮMANOMA nutupdyti malūnsparnį be kuro net BE tokio tėškimosi kaip buvo, t.y. visi būtų dar gyvesni ir dar sveikesni nei prieš įlipdami. Faktas. Go figure. Finale buvo daug lievesnių nusipezėjimų, ypač apie C4 ir apie tai, kad niekas nesimušė dėl vietos sparnūmaloj :) Net Adam Savage juos per dantį patraukė dėl tų nesąmonių :)

Jei mazas aukstis nutubdysi bet ir tai...kalbant apie sita atvejy cia aukstis gan didelis turejo staciai smikt ir isitaskyt bilenkaip,bet.. :))
GhZvDj
Katastrofos auka

Standartinė lopezas » 2008 Bir 10, Ant 17:09

taip kaip tu sakai negalejo buti.del dinamikos desnio - INERCIJOS!!!!!!Todel malunsparnis krito taip kaip butu krites realiai(na gal kitokio kampu +-10 laipsniu) .Malunsparnis turetu VISISKAI SUSTOTI kad kristu 90 lapsniu kampu tiesiai i vendeni, kaip tu sakai. :idea: .Butent de lto as nemaciau ten nieko keista.
lopezas
Žiūrovas

Standartinė kelpurnija » 2008 Bir 10, Ant 19:49

dymonaz rašė:Logika yra ta, kad mokėti algas 25-30 aktorių yra ganėtinai brangu.

Manau, tie statistai, kurie paplūdimy šliaužiojo visus sezonus, tikrai nėra įnoringi ir finansiškai skausmingi serialui.
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė dymonaz » 2008 Bir 11, Tre 01:13

kelpurnija rašė:Manau, tie statistai, kurie paplūdimy šliaužiojo visus sezonus, tikrai nėra įnoringi ir finansiškai skausmingi serialui.

Jeigu suskaičiuotum statistus, tai pamatytum, kad jų turbūt buvo gerokai daugiau negu 48 minus 14 pagrindinių minus paulo, nikki, rose ir kas dar ten tokie. Tam, kad sukurti "veikėją" reikia mokėti pastovią algą - aktorius yra arba regullar (think: jack) arba guest-star (think: rose). Guest-star gauna papildomą bonusą tam, kad ateitų kitą kartą į seriją (t.y. tu matytum tą patį veidą). Pernai bėda nutiko su aktorium, kuris vaidina Richard Alpert - jis gavo pagrindinį vaidmenį seriale Cane (muiluotas šūdas) kitame kanale, todėl negalėjo pasirodyti Lost iki beveik pabaigos. Būtų ir nepasirodęs, jeigu ne rašytojų streikas ir prasti reitingai. Ar gal geriau turėti situaciją kaip Santa Barbaroje - "nuo šiandien Meisoną vaidins Varder Pavardelli"?

Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė noone » 2008 Bir 11, Tre 08:08

dymonaz rašė:
kelpurnija rašė:Manau, tie statistai, kurie paplūdimy šliaužiojo visus sezonus, tikrai nėra įnoringi ir finansiškai skausmingi serialui.

Jeigu suskaičiuotum statistus, tai pamatytum, kad jų turbūt buvo gerokai daugiau negu 48 minus 14 pagrindinių minus paulo, nikki, rose ir kas dar ten tokie.

Statistai - ne vien išsigelbėję keleiviai. Statistų buvo ir tarp The Others, DHARMA Initiative, scenose lėktuve ir oro uoste, kituose flashback'uose ir flashforward'uose, Freighter'yje ir t.t. Ir visi nori algų :)
Labai smagiai atkrypo dėmesys į finalo pabaigą, kai Penelope laivas juos išgelbėjo. Tai be jos pačios parodė berods dar tik vieną žmogų iš to laivo ir tik vieną kartą. Va čia tai taupymas :)
noone
Workman'as

Standartinė Kristina » 2008 Bir 14, Šeš 12:06

Gaila,kad baigesi sis sezonas,taciau kokia laime,kad bus penktas sezonas!!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Kristina
Žiūrovas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių