411 - Cabin fever

411 - Cabin fever

Standartinė trm_dvn » 2008 Geg 09, Pen 07:47

Locke is enlightened as to the whereabouts of Jacob's cabin, and life aboard the freighter becomes perilous.
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė trm_dvn » 2008 Geg 09, Pen 07:49

serija tikrai geresne uz 10, suzinojom nemazai dalyku ir cliffhangeris geras. Geros scenos tarp Beno ir Hurley :D
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė princine » 2008 Geg 09, Pen 09:44

He wants us to move the Island. Bomba tiesiog. Bet kaip?
Daktaras mirė. To ir tikėjausi. Kai tik jį rodydavo, tai tik ir laukdavau kada taip atsitiks. Gera serija... :P
princine
Žiūrovas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Kov 07, Pen 16:32

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2008 Geg 09, Pen 12:30

Hmmm serija įdomi ir gan keistoka galima sakyti. Locke gimimas anksčiau laiko, po avarijos gimsta šešis mėnesis išnešiotas kūdikis ar tai nekeista? Ir vien dėl to, kad jis išgyveno jis yra ypatingas 'he's chosen one" ir dar pasirodo matytas veidas vardo neatsimenu gal kas vėliau užsimins. Ir dabar kas keisčiausia jis tokio paties amžiaus kaip sutiko Locke saloj ir tokio paties amžiaus kaip gimė wtf? :shock: Na gerai jei tai jums atrodo nekeista tai kaip paaiškinsite užduoty kurią jis Lockui davė: pasirink tai kas tau priklauso wtf? :shock: Pasirinko peilių tą paty ką ir aš maniau kad pasirinks gan nuspėjama... Bet daiktas buvo ne tas, kiek supratau jam reikėjo pasirinkti kompasą :!: Vėliau vėl paauglystė atsiuntė kvietimą į "moksliukų stovyklą" wtf? :shock: Na ir galiausiai jis invalidas ir jam nygeris sako: don't give up everything is possible do you believe in miracles... wtf? :shock: Į galvą ateina tik viena mintis, kad Benas ir Locke yra ypatingi tik nei vienas iš jų nebuvo tobuli. Sala galėjo priklausyti Lockui jei jis būtų pirmiausia pasirinkęs teisingą variantą, antra jei būtų sutikęs važiuoti į stovyklą ir trečia jei būtų patikėjęs nygeriu... Deja Benas buvo pirmesnis, gudresnis ir protingesnis jis patikėjo lemtimi ir tapo lyderiu tik kaip jis pats pasakė "not always" :?:
Gerai dabar kas dėl Jacobo trobelės ar Jacobas toks kaip persona išvis egzistuoja, nes trobelė priklausė tikrai ne jam, o kažkokiam tai Horace, kurį susapnavo Locke, o po to duobėj rado Horace kūną ir žinoma žemėlapį. Na ką kuo toliau tuo įdomiau. Trobelę surado, o ten spėkit kas Cristian wtf? :shock: O tai dabar man pasakykit gi Locke ėjo pas Jacobą bent jau jis taip manė? Na tiesą sakant ir aš taip maniau aišku tas Jacobas tikra nesamonė, nes jis buvo nematomas jį tik išgirdome vienoje serijoje ir viskas daugiau informacijos jokios. Na gerai Cristian jei nemaišau yra Cleare tėvas. Bet tai palaukit iš kur jis čia atsirado. Praeitoj serijoj maniau, kad jis jai tik pasivaideno, o po to įvyko miracle ir jie išnyko vaiką palikdami vidutry džiunglių, kurį vėliau rado Soeris ir kt. Nu gerai su Cristian ir Cleare klausimų daug kas kaip ir kodėl... Bet įdomiausia buvo sužinoti ką toliau daryti, o gi atsakymas "move the island" wtf? :shock:

P.S. Geriausias kadras Paveikslėlis prajuokino iki nukritimo vidury džiunglių Hurley iš kišenės išsitraukė šokoladą ir pasidalino su Benu :lol: sakyčiau gan gera reklama šokolado išėjo, labai jau išraiškinga, vien pažiūrėjus į jų veidus: Pailsėk, užkask "*****" pajusk žvėrišką jėgą!
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 29, Pen 12:32

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 09, Pen 13:08

Gerai - Richardas tai buvo wwwwwhoooouuu. Ir negras pas Locką įdomu. Taigi, įdomu ar jie ten dirbo išvien, ar čia skirtingos stovyklos mėgino jį patraukti į savo pusę.

Noriu snickerso :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 09, Pen 13:23

NUOSTABUS_PROTAS rašė:Ir vien dėl to, kad jis išgyveno jis yra ypatingas 'he's chosen one" ir dar pasirodo matytas veidas vardo neatsimenu gal kas vėliau užsimins. Ir dabar kas keisčiausia jis tokio paties amžiaus kaip sutiko Locke saloj ir tokio paties amžiaus kaip gimė wtf? :shock:


Niekas nesakė, kad jis chosen one dėl to, kad jis išgyveno. Ir matai kaip yra blogai, kai serialą žiūri ne akimis - Richardas buvo jaunas visada, ir tai mes žinom jau iš praeito sezono, kur jis susitiko dar vaiką Beną. Bet kur tau prisiminti.

Vėliau vėl paauglystė atsiuntė kvietimą į "moksliukų stovyklą" wtf? :shock: Na ir galiausiai jis invalidas ir jam nygeris sako: don't give up everything is possible do you believe in miracles... wtf? :shock:


Kas tau čia tokio ypatingo? Į moksliukų stovyklą Portlende, ten pat rodos buvo kviečiama Julliet, tiesiog čia visi Dharmos arba Otherių bairiai. Ir kas per wtf, kad negras jam taip pasako? Tu dar pats neįtikėjai stebuklais loste? Jukj jis irgi susiijęs su sala, nes briefino Naomi.

ir trečia jei būtų patikėjęs nygeriu...


Jis juo patikėjo ir važiavo į walkaboutą.

Trobelę surado, o ten spėkit kas Cristian wtf? :shock: O tai dabar man pasakykit gi Locke ėjo pas Jacobą bent jau jis taip manė? Na tiesą sakant ir aš taip maniau aišku tas Jacobas tikra nesamonė, nes jis buvo nematomas jį tik išgirdome vienoje serijoje ir viskas daugiau informacijos jokios. Na gerai Cristian jei nemaišau yra Cleare tėvas. Bet tai palaukit iš kur jis čia atsirado.


Dar kartą - žiūrėk serialą - kai trobelę buvo radęs Hurley, joje sėdėjo Christianas, tad niekam čia jokio netikėtumo nebuvo.

Bet įdomiausia buvo sužinoti ką toliau daryti, o gi atsakymas "move the island" wtf? :shock:


Daug yra teorijų, kad sala yra nepastovi erdvėj.

P.S. Geriausias kadras Paveikslėlis

Užskaitau
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 09, Pen 14:01

Iš lost.cubit.net:

> Kid Locke is asked by an immortal Richard

Gerai skamba, nes šiaip tai RIchardas iš savo gymio panašus į Dankaną Maklaudą :D

Ir va dar ten radau, ką pamiršau paminėti - Keamy ištraukia palanką su Dharma logo. Mano spėlionės - čia aplankas su kokiu žemėliapiu kur slėptūsi Dharma iniative ir yra labai senas, neaišku kokiais būdais gautas Widmoro. Arba Widmoras yra Dharma initiative, todėl aišku, kodėl tokia konfrontacija su Benu :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė trm_dvn » 2008 Geg 09, Pen 14:56

Kler trobeleje tai kaip apsvaigusi atrode :D
trm_dvn
Workman'as
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2008 Bal 25, Pen 17:07

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 09, Pen 15:02

Jo jo, tokia apsinešus :D
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Naya » 2008 Geg 09, Pen 15:03

Faina serija, faina :D Net du kartus siurpuliukai per kuna perejo - kai parode jauna Richarda ir veliau ta juoduka... O pati pabaiga kazkodel sukele paniska juoko priepuoli - labai idomiai nuskambejo.

Lost kurejai nusprende pajamti Locke'o gyvenimo istorija nuo pat saknu. Nzn, ar tai ir buvo planuota nuo pat serialo pradzios, bet bent jau mane nustebino John'as-mokslininkas. Taip, mes jau isitikinom, kad jis isilavines ir intelektualus zmogus (norejau sakyt protingas, bet kad nevisada :) ). Bet vaikas su genialaus mokslininko potencialu? Hmm... Jis galejo/turejo buti Beno vietoj, bet atsisake mokslo - tapo man of faith.

Mhm... Veliau dar likusia serija apvirskinsiu, dabar reikia begti i tutoriala apie Froida :D super.
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: 2006 Lap 04, Šeš 02:44
Miestas: Loughborough/Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Gytaz » 2008 Geg 09, Pen 15:18

Seriją užskaitau: 8/10. Nors, pamatęs promo, tikėjaus daugiau. Vertinant šio sezono kontekste, "the Constant", "The Shape of Things to Come" ir "Confirmed Dead" labiau patiko. Neturiu laiko dabar per daug į tai gilintis, bet visas tas dalykas su negyvu gydytoju (ir apskritai laiku saloje) ima atrodyti paradoksalus. Tikiuosi, kūrėjai turės gerą paaiškinimą, kodėl tas daktaras tuo pačiu metu ir bėgiojo laive ir negyvas plūduriavo prie salos. :) Tas laiko skirtumo saloje ir už jos ribų supratimas tampa vis sudėtingesnis, reikia gerai pagalvoti, norint viską suvokti.
Paskutinį kartą redagavo Gytaz 2008 Geg 09, Pen 15:36. Iš viso redaguota 3 kartus.
Vartotojo avataras
Gytaz
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 01, Pen 18:12
Miestas: Vilnius

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė ernetas » 2008 Geg 09, Pen 15:28

Cyrus rašė:Ir va dar ten radau, ką pamiršau paminėti - Keamy ištraukia palanką su Dharma logo. Mano spėlionės - čia aplankas su kokiu žemėliapiu kur slėptūsi Dharma iniative ir yra labai senas, neaišku kokiais būdais gautas Widmoro. Arba Widmoras yra Dharma initiative, todėl aišku, kodėl tokia konfrontacija su Benu :)

Aš manau, kad visgi Widmoras yra DHARMA Initiative. Visgi jau sakėt, kad Widmoras nori išnaudoti salą, o Ben'as ją apsaugoti. Kaip jis ją išnaudotų? Tikriausiai, su Dharma Initiative darydamas ten įvairius tyrimus. Atminkim, kad Ben'ui DI tikrai buvo priešiški (tiksliau, jis perėjo į kitą pusę), nes juos išžudė. Widmoras taip pat yra gana turtingas, todėl tikrai tikėtina, jog DI jis gali valdyti.
Paprasčiau šnekant, Widmorui net nereikėjo gauti to map'o, jis jį jau turėjo, nes naudojama buvo ta pati Dharma apsaugos sistema ir ji išliko visiškai nepakitus.
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 09, Pen 15:29

Naya rašė:Bet vaikas su genialaus mokslininko potencialu? Hmm... Jis galejo/turejo buti Beno vietoj, bet atsisake mokslo - tapo man of faith.
.


Nemanau, manau, kad jį ten tiesiog norėjo užverbuoti, įtraukti į savo šaiką :) Būtų kaip Juliet buvę :)
IR nemanau, kad tapo man of faith, juk jis kaip tik žymiai labiau panašus į mokslo žmogų, negu jo antigonistas Jackas, kuris tipo yra man of science :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė chifrara108 » 2008 Geg 09, Pen 16:03

uh serija gera, nors is promo kaip ir gytaz tikejausi daugiau 8,5/10

Destiny, John, is a fickle bitch. :D

labai nepatiko kad kymis nuzude kapitona :(

Nerelios vietos epizode buvo kai lockas susitinka su Richardu ir Abadonu ,O jie kazkaip susije tarpusavyje

IMHO Serija butu verta daugiau jei butu rode locko flashforvardus :P
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2008 Vas 09, Šeš 16:44
Miestas: Klaipeda

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė ernetas » 2008 Geg 09, Pen 16:11

Manau Abadon'as Widmore pusėj (pasamdė mokslininkus), o Richard'as priešingoj (padėjo išžudyti DI). Greičiausiai jie tiesiog pasitąsė dėl Lock'e.
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė kelpurnija » 2008 Geg 09, Pen 16:22

Serija prasidėjo nelogiškumu - kur jau neišnešiotas 6 mėn. kūdikis verkia??
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008 Vas 12, Ant 16:41

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė ernetas » 2008 Geg 09, Pen 16:51

kelpurnija rašė:Serija prasidėjo nelogiškumu - kur jau neišnešiotas 6 mėn. kūdikis verkia??

Į motiną trenkėsi gana stambus automobilis. Manai logiška, kad kūdikis išliko gyvas, kai paprastai vien nukritus nuo kokio pusantro metro aukščio galima jį visiškai užmušt? (:
ernetas
Workman'as
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2006 Lap 01, Tre 21:36
Miestas: Kaišiadorys

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė MarkaL » 2008 Geg 09, Pen 17:42

kelpurnija rašė:Serija prasidėjo nelogiškumu - kur jau neišnešiotas 6 mėn. kūdikis verkia??

Nes monstras is juodu dumu,kuris fiziskai gali pakelti zmogu yra logiska... :roll:
O trumpai kalbant,tai man pasirode,kad siek tiek neturejo,ka rodyt,zinoma smagu,kad Locko timeline'as dar papilnejo,bet cia flashbackai,buvo bile,kad butu,ir as dar nenusgalvojau,ka mastau del to,kad Abaddonas liepe Lockui eit i ta Walkabout,bet pirma reakcija buvo neigiama.O siaip buvo aisku serijoj ir pliusu,pagaliau vel gavom pamatyt Richarda ir Claire pasikeitimas man patiko.Tik nepatiko,del Jacobo,kad uz jy kalbejo Christianas,bet cia kazkas gilesnio sitame yra tai per daug nepasipiktinau.Anyways,vien skaitydamas forumus pamaciau,kad Richardas butent sitam epizode grys ir,kai norejau pazet kas rase sita epizoda,kad zinot ko tiketis,pamaciau,kad prie guest stars "actor's name(5 year old John Locke)" tai buvau susipoilines.Taigi bandysiu kuo maziau i lost svetaines ir forumus landziot,kad kuo maziau apie finale zinociau.
MarkaL
Žiūrovas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2007 Bir 08, Pen 14:36

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė GhZvDj » 2008 Geg 09, Pen 18:25

Uzkaitau 9/10 nors paini buvo...Smagu matyti Lock nuo mazumes(nors kaip atrodo dabar ir jaunysteje skiriasi nezinau kaip kas nuo ko...galejo kurejai,panasiau atrinkt),idomei nuskambejo to Negro zodziai..kilo mintis is karto,kartais jis neturi kanors bendro su Eco?Laive tai be zodziu...balaganas visiskas,taip atrodo visi isizudys ir baigsis :) , del Jack pasakymo be zodziu... :D "Kotedze" Nustebino Clair,taip ramei...sypsodamasi stebejo viska,tikrai pavartojus :))) ,o del pabaigos tai... :lol: Kurejai sumane pasmaikstaut :D
GhZvDj
Katastrofos auka
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2008 Kov 14, Pen 16:40

Re: 411 - Cabin fever

Standartinė kelpurnija » 2008 Geg 09, Pen 19:07

ernetas rašė:
kelpurnija rašė:Serija prasidėjo nelogiškumu - kur jau neišnešiotas 6 mėn. kūdikis verkia??

Į motiną trenkėsi gana stambus automobilis. Manai logiška, kad kūdikis išliko gyvas, kai paprastai vien nukritus nuo kokio pusantro metro aukščio galima jį visiškai užmušt? (:


Aš manau, tai kad kūdikis išliko gyvas ir gimęs 6 mėn. (ar esat matę tokio amžiaus kūdikį?) atkakliai kabinosi į gyvenimą (ką pabrėžė med.sesuo), buvo sąmoningai parodyta, kad vaikas ypatingas ir sunkiai gyvenimo įveikiamas ir palaužiamas. O tas riksmas tik gimus - filmų klišė, šablonas, kuris šiuo atveju buvo visiškai nelogiškas (tokio amžiaus vaiką akimirksniu prijungia prie aparatų, kur ten jam verkti, nemoka jis dar to..)
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008 Vas 12, Ant 16:41

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

cron