410 - Something Nice Back Home

Re: 410 - Something Nice Back Home

Standartinė dymonaz » 2008 Geg 07, Tre 13:41

pliumbum rašė:O Benas - faith ar science? :)

Benas yra melagis. Kaip ir pvz. Sawyeris. Jie remiasi... Um. Psichologija. Kas iš esmės yra mokslas, bet reikia labai savimi pasitikėti, kad taip manipuliuoti. O Beno net tikslai nėra aiškūs, ne tik būdai kuriais jis siekia jų :)
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė John_Locke » 2008 Geg 07, Tre 19:23

Cyrus rašė:
John_Locke rašė:
Cyrus rašė:Kalbu apie real life ;)

Tada ne i ta foruma pataikei :wink:

Tai načiort tada didžiausios ir labiausiai išplėtotos Lost teorijos yra pagrįstos sci-fi, o ne religija? :)

Ne tame esme kuo pagristos, LOST ir real life du skirtingi dalykai (taip pat kaip ir sci-fi ir real life) sitam forume kalbam apie LOST, nepradesim cia dabar gilintis kaip buna real life ir kaip buna per LOST.
Vartotojo avataras
John_Locke
Surviveris

Standartinė dymonaz » 2008 Geg 07, Tre 20:21

John_Locke rašė:Ne tame esme kuo pagristos, LOST ir real life du skirtingi dalykai (taip pat kaip ir sci-fi ir real life) sitam forume kalbam apie LOST, nepradesim cia dabar gilintis kaip buna real life ir kaip buna per LOST.

Jeigu tu iš visų savo perskaitytų knygų, sci-fi ar ne, iš visų savo peržiūrėtų filmų ir serialų nieko nepasimokai, ką galima pritaikyti real life, ir jeigu tau atrodo, kad tarp literatūros/fantazijos ir realaus gyvenimo nėra nieko bendro tai aš nuoširdžiai tave užjaučiu.

Pasižiūrėk mano parašą šitam forume. Gryna fantazija ta frazė! Ar ne?
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė John_Locke » 2008 Geg 07, Tre 20:42

dymonaz rašė:
John_Locke rašė:Ne tame esme kuo pagristos, LOST ir real life du skirtingi dalykai (taip pat kaip ir sci-fi ir real life) sitam forume kalbam apie LOST, nepradesim cia dabar gilintis kaip buna real life ir kaip buna per LOST.

Jeigu tu iš visų savo perskaitytų knygų, sci-fi ar ne, iš visų savo peržiūrėtų filmų ir serialų nieko nepasimokai, ką galima pritaikyti real life, ir jeigu tau atrodo, kad tarp literatūros/fantazijos ir realaus gyvenimo nėra nieko bendro tai aš nuoširdžiai tave užjaučiu.

Pasižiūrėk mano parašą šitam forume. Gryna fantazija ta frazė! Ar ne?

As pasimokau, ir labai daug. Ir tarp literaturos/fantazijos ir realaus gyvenimo yra labai daug bendro, tik tu mane ne taip supratai, as tenorejau pasakyt kad Cyrus ne i ta foruma zinute parase :D gal girtas, ar dar ko privartojes, gal pagalvojo kad cia supermamu forumas ir diskusija eina apie tai kas teisesnis man of faith ar man of sience in real life. Bet cia gi lost forumas tai ir kalbekim apie lost. Arba as cia kazko privartojas.
Vartotojo avataras
John_Locke
Surviveris

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 08, Ket 00:04

Nesijaudink, į tą forumą pataikiau, tiesiog teorijas pagrindžiant ir kalbant apie LOST esmė būna dažniau science.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Tefnut » 2008 Geg 08, Ket 10:18

Cyrus rašė:Ta prasme, ką mes norim pasakyti, kad būti Man of Faith yra gražu, romantiška ir viską, bet dažniausiai būna teisesni Man of Science ;)

Teisesni? Ar tai ne reliatyvu? Geriau pasilikti saloje ar iš jos ištrūkti? Ar kiekvienas iš jų kito atžvilgiu neatrodo neteisus?
Ir jokių išimčių. Kiekvienas turi sumokėti savo kainą.
Vartotojo avataras
Tefnut
Katastrofos auka

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 08, Ket 12:55

Geriau išlikt saloje ar iš jos ištrūkti?
Čia nėra faith ir science konflikto, čia yra gyvenimo būdo pasirinkimas, žmonių pasirinkimas. Aš, kaip Man of Science, pasilikčiau saloje, ne ten žymiai įdomiau. Ir jei jau labai science, tai ten galima padaryti daugybę atradimų. Išvis ji buvo visa apgyvendinta man of science žmonių.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė pliumbum » 2008 Geg 08, Ket 14:29

Aš netgi suabejočiau, ar Jackas yra faith, ar science. Būdamas tikras mokslo žmogus, jis turėtų turėti tai, ką galėtume pavadinti "klausiančiu protu" (inquiring mind). Nepanašu, kad jis per daug domėtųsi visu tuo, kas saloje vyksta. Antra, mokslinio mąstymo pagrindas yra tikrinimas. Jackas tuo tarpu nė nemėgina tikrinti, ko vedami atplaukė freighteriai, o tiesiog tiki, kad jie atvažiavo išgelbėti. O Locke tuo tarpu nusprendė, kad pasitikėti negalima.

Tačiau tai ne vienintelis atvejis, kai man of science elgiasi pagal faith ir atvirkščiai. Prisiminkime kaip Locke sugalvojo patikrinti, kas bus kai mygtuko nepaspausi.
pliumbum
Workman'as

Standartinė Cyrus » 2008 Geg 08, Ket 14:49

pliumbum rašė:Aš netgi suabejočiau, ar Jackas yra faith, ar science. Būdamas tikras mokslo žmogus, jis turėtų turėti tai, ką galėtume pavadinti "klausiančiu protu" (inquiring mind). Nepanašu, kad jis per daug domėtųsi visu tuo, kas saloje vyksta. Antra, mokslinio mąstymo pagrindas yra tikrinimas. Jackas tuo tarpu nė nemėgina tikrinti, ko vedami atplaukė freighteriai, o tiesiog tiki, kad jie atvažiavo išgelbėti. O Locke tuo tarpu nusprendė, kad pasitikėti negalima.

Tačiau tai ne vienintelis atvejis, kai man of science elgiasi pagal faith ir atvirkščiai. Prisiminkime kaip Locke sugalvojo patikrinti, kas bus kai mygtuko nepaspausi.

Va čia labai tiksliai pasakyta, man kol kas Lock kaip tik yra tas veikėjas, kur vadovaujasi protu, yra smalsus ir nori žinoti, siekia pažinimo. Science dažniausiai tokie ir būna, kad tai, kas jiem patinka daro su tokia aistra, beatodairiškai. O Jackas yra tik myžnius. VIsiškai ne tokie yra man of science.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Ankstesnis

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių