409 - The Shape Of Things To Come

Re: 409 - The Shape Of Things To Come

Standartinė dymonaz » 2008 Bal 28, Pir 15:44

Cyrus rašė:Manau, kad Widmoro klausimas ar atėjai manęs nužudyti vistik tai ir reiškė, maždaug: "negi tu pažeisi taisykles ir mane užmuši?", o ne "negi tu toks durnas ir manai, kad tau pavyks mane nužudyti?"

Em. Nu čia jau galima daug interpretacijų :) Mano atveju būtų maždaug "haha, ko čia atėjai? norėtum nužudyt, ane? šūdo tau - ha ha - vistiek negali!"
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė jankofobas » 2008 Bal 28, Pir 17:33

dymonaz rašė:Beno ir Widmore'o protai yra susieti (dėl laiko, salos ar dar ko nors), todėl bet kurio jų mirtis reiškia kito mirtį. Panašiai kaip dviejų Desmondų skirtinguose laikuose :) Na arba kokia nors kita laiko priklausomybė, jeigu fizinis keliavimas laiku vistik įmanomas ir pirmyn, ir atgal. Žodžiu, bet kokiu atveju Benas "negali" nužudyti ne todėl, kad "negali", o todėl, kad "neįmanoma". Visata course correctins or smth.

Man čia nelabai aišku, ką parašei. Tai taip išeina, kad Benas norėdamas nužudyti Penelopę neturi būtinai jos ieškoti. Jam užtenka nužudyti Dezmondą. Juk Dezmondo mirtis reiškia ir Penelopės mirtį, ar ne taip? Ar aš kažką painioju? O gal nori pasakyti, kad Dezmondo-Penelopės santykiai yra kitokie nei Beno-Widmore?
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė dymonaz » 2008 Bal 28, Pir 17:42

jankofobas rašė:O gal nori pasakyti, kad Dezmondo-Penelopės santykiai yra kitokie nei Beno-Widmore?

O tu nori pasakyti, kad Des'o ir Penės santykiai yra panašūs į Beno ir Charleso? WTF? Prie ko čia Des'as?
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė jankofobas » 2008 Bal 28, Pir 18:37

dymonaz rašė:
jankofobas rašė:O gal nori pasakyti, kad Dezmondo-Penelopės santykiai yra kitokie nei Beno-Widmore?

O tu nori pasakyti, kad Des'o ir Penės santykiai yra panašūs į Beno ir Charleso? WTF? Prie ko čia Des'as?

Ai, pagalvojau, kad norėjai pasakyt, jog Benas ir Widmore yra vienas kito Constant lygiai taip pat kaip Dezmondas ir Penė yra vienas kito Constant. Dabar suprantu, kad tu Benui ir Widmore netaikai Constant sąvokos.
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė noone » 2008 Bal 28, Pir 20:35

jankofobas rašė:Ai, pagalvojau, kad norėjai pasakyt, jog Benas ir Widmore yra vienas kito Constant lygiai taip pat kaip Dezmondas ir Penė yra vienas kito Constant. Dabar suprantu, kad tu Benui ir Widmore netaikai Constant sąvokos.

Penelope'i nereikia jokio Constant, nes ji nebuvo "unstuck in time", kaip Desmond'as. Bent jau kol kas neturim pagrindo manyti kitaip. Ar Ben'as ir Widmore yra vienas kito Constant, tai tik spėlionė, bet nors pagrįsta jų pokalbiu. Šiaip, aš tuo nelabai tikiu, mano nuomone, Constant reikalingas ne nuolat, o tik vieną kartą - kai prasideda sąmonės šokinėjimai laike. Kitaip būtų reikalingas nuolatinis ryšys su Constant, o Desmond'as tokio neturi - ir vis tiek jaučiasi puikiai.
noone
Workman'as

Standartinė Folkas » 2008 Bal 28, Pir 21:35

Žinote, kuo toliau, tuo labiau manau, kad Benas nužudė Nadią. Yra keletas pliusų ir minusų, kodėl tai galėjo nutikti:
Nužudė:
Pradžioje iš vieno arabo atėmė ginklą. Nežinau, bet žmogus paprastai šautuvo nesinešiotų.
Apkaltindamas šiuo nusikaltimu vieną Widmor'o žmogų, jis Saiyd'ą galėtų priversti dirbti jam pačiam. Tas skustagalvis, kuris galėjo nužudyti Nadią galėjo būti paskirtas Widmoro sekti Saiydą ar kažko pan.
Iš niekur negalėjo surasti Widmoro žmogaus.
Nenužudė:
Benas buvo sakęs, kad jis geras žmogus ir nežudo žmonių. Dėl tokios menkos žmogžudystės jis nebūtų savo sąžinės teršęs.
Nustebo pamatęs Saiydą televizoriuje per laidotuves(galbūt nustebo dėl šio įvykio, kad tai nutiko arba ne)

Pats manau, kad Benas nužudė Nadią ir tokiu būdu puikiai privertė Saiydą jam dirbti.
Taip pat, kai žiūrėjau Beną dykumoje, pamaniau, kad jis buvo išmestas iš sraigtasparnio kokio :D Dėl teleportacijos būdo sutikčiau, bet nemanau, kad kūrėjai ners į gelmes dėl tokių dalykų ;/
Folkas
Tail section

Standartinė ernetas » 2008 Bal 28, Pir 21:48

Folkas rašė:Pradžioje iš vieno arabo atėmė ginklą. Nežinau, bet žmogus paprastai šautuvo nesinešiotų.

Dykumoje jeigu sutikai du piktavalius arabus su ginklais tai reiškia, jog netoliese gali būti ir daugiau, o jeigu nėra tai atsiras...
ernetas
Workman'as

Standartinė John_Locke » 2008 Bal 28, Pir 22:50

Idomu kodel Claire Sowyeri pavadino Charliu? gal buvo pasirodes Charlis ir ja isgelbejo :)
Vartotojo avataras
John_Locke
Surviveris

Standartinė Cyrus » 2008 Bal 28, Pir 22:55

Gal todėl, kad buvo gerokai priplota ir myli Charli?
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė noone » 2008 Bal 29, Ant 00:55

John_Locke rašė:Idomu kodel Claire Sowyeri pavadino Charliu? gal buvo pasirodes Charlis ir ja isgelbejo :)

Cyrus rašė:Gal todėl, kad buvo gerokai priplota ir myli Charli?

Man patiko:
Pirmas komentaras nuo Man of Faith, o antras - nuo Man of Science :D Vieno ir nikas atitinkamas ir bando situaciją paaiškinti mistika, o kitas bando faktais ir logika :) Mano manymu, galėjo būt abu variantai: tiek 'priplojimo' kaltė, tiek Charlio pasivaidenimas.
noone
Workman'as

Standartinė Cyrus » 2008 Bal 29, Ant 12:49

Šiaip lyg ir galėjo būti Čarlio pasivaidenimas, nes lyg ir kažkas kažkur čia buvo numetęs linką, kad jis paminėtas kelių ateinančių serijų cast'e.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė John_Locke » 2008 Bal 29, Ant 14:17

As galvoju kad galejo nutikti kas nors kaip Mr. Eko su savo broliu susitiko, arba kai Waltas Paskatino Loka persauta is duobes islyst. Taip pasirode Charlis ir ja istrauke kol nesprogo arba jau po sprogimo ar kazkas panasaus.
Vartotojo avataras
John_Locke
Surviveris

Standartinė addict » 2008 Bal 29, Ant 20:20

Na va. Po ilgo laiko griztu atgal prie Lost gyvenimo.

Kalbant apskritai, tai serija buvo isties gera. Klausimai, dvejones del sio ar to isliko visa serija, itampele buvo, o veiksmo taip pat uzteko. Taigi, kelias ateinancias serijas reikia laukti daug mazai pasakanciu kalbu ir vos ziubsnelio veiksmo. Nors, zinoma, noreciau, kad butu kitaip.

Po serijos, kuri laika atsitraukiau nuo visko ir apmasciau ka maciau. Kaip pastebiu, po truputi Lost'e mirsta vis daugiau zmoniu, nes ir pati itampa dideja. Buvau tikrai sunerimes, kai pamaciau Claire po sprogimo. Pamaniau - nu va, stai ir viskas, dar viena megstama, gera, niekuo deta ir neuzknisanti veikeja mirs. Tada smestelejo mintis: stai kaip Kate prades auginti Aaron'a kaip savo vaika. Labai malonu, kad vis tik ji isliko gyva. Na ka gi, o kita veikeja - Alex zuvo.. O gaila.. Taip pat buvo gana sauni. Ir grazi. Manau nieks nepapriestaraus. Mirsta grazios merginos Loste.. Telieka, kad Kate mirtu. Siaip, gaila Beno del jo neteisingo sprendimo. Nors, gal teisingo, bet pasibaigusiu dukros mirtimi.

Kas labiausiai nustebino bei patiko - tai Black Smoke pasirodymas. Benas tikrai gali prisaukti, privilioti ji, bet ar gali ji valdyti? Jei galetu valdyti, kaip ir daug kas sakete, tada kodel jo nepakviete anksciau ir neisgelbejo Alex. Galbut galimas paaiskinimas butu, kad jis gali prisaukti Smoke ir padaryti taip, kad zudytu zmones, esancius tam tikroje vietoje, bet negali nurodyti, ka butent zudyti, o ko ne. Todel negalejo rizikuoti Alex saugumu, kai Keemy norejo isvilioti Bena i lauka.

Hm... Kas cia dar... Ai, keista situacija su tuo daktaru is laivo (atrodo vardas Ray'us). Idomi teorija vieno is jusu, forumieciai, kad kai laikas saloje eina kitaip, tai galbut jis laive vis dar gyvas (taciau greitai turi mirti), o saloje, kaip matome, nebe?
Beje, kalbant apie sasajas siokias tokias: situacija su mirusiu daktaru is laivo ir kaiptik sioje serijoje parodyta Jacko (daktaro) kazkokios ligos pradzia (o gal ir ne), bet liga. Nu, bet cia aisku, ne esminis dalykas.

O jeigu dar apie sasajas, tai idomu koks butent rysys sieja Bena ir Charlsa. O Widmore'as jau kaip suprantu gerai pasirupino savo dukros (Penes) saugumu, kad buvo toks isitikines, jog Benas jos nesuras.

Kolkas tiek, nelabai daugiau ka turiu pasakyti, galbut darkart serija reikes perziureti, galbut uzklius dar kas nors.
Siaip serija 8.5/10

P.S.
Perziurinejau serija dar kateli, ir toje vietoje, kur Ben'as tik parodomas gulintis dykumoje, isties matosi garai. O dar kiek priestai, kai rodomas jo veidas - jis dreba, lyg is salcio. Manyciau tikrai galimas variantas su teleportacija.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Standartinė LST » 2008 Geg 04, Sek 03:50

nu va.. ir as agaliau paziurejau..lbj miego nesinorejo xD
zdz gerai ten pradzioje "nemirtingasis" sawyeris lakste..kai kokiam veiksmo fylme xDD
beje kokie dar "rules"??
man dar patiko tas garso efektas kur su smokie ateina,
ir dar vienas durnas klausimas bet ar kasnors galit man normalei paaiskint ko widmore su benu siekia.. gauti sala or wtf??
LOST
it´s why the << button
on my DVR is broken
Vartotojo avataras
LST
Katastrofos auka

Standartinė pliumbum » 2008 Geg 04, Sek 13:25

Kaip as suprantu, jie is tiesu salos nepasidalina. Sala turi ypatingu savybiu, tad ja be abejo galima eksploatuoti verslo tikslais. To, kaip suprantu, siekia Widmoras (ko gero, kartu su Sun tevu). Benas savo ruoztu, bent jau kol kas man taip atrodo, siekia sala apsaugoti, kad nebutu isnaudoti jos istekliai. Taciau matyt jis taip pat turi ir tam tikros naudos is salos, ne tik nora ja apsaugoti.
pliumbum
Workman'as

Ankstesnis

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias