407 - Ji Yeon

407 - Ji Yeon

Standartinė Rndz » 2008 Kov 14, Pen 08:47

Juliet is forced to reveal some startling news to Jin when Sun threatens to move to Locke’s camp. Meanwhile, Sayid and Desmond begin to get an idea of the freighter crew’s mission when they meet the ship’s Captain.
I always had a plan..
Rndz
Surviveris

Re: 407 - Ji Yeon

Standartinė kefyras » 2008 Kov 14, Pen 09:41

juliet is a bitch:) yay pagaliau maikla parode:) idomu kur bigger walt slepiasi:) jin buvo flashbakai, o sun flashfowardai, keista shiek tiek, bet nieko naujo kaip visada juose neparode. Kapitonas nesamones sake, nes jei nukrito lektuvas ir visi mire, tikrai neaishku, kad viskas suklastota ir dar reik kashkokios salos su benu ieshkot.
beje kadangi jinas atleido savo paleistuvei zhmonai, tai jis ish salos ishskrido karste, jo tikrai karma veikia:)
kefyras
Temple other'is

Standartinė Tautvydas » 2008 Kov 14, Pen 12:13

nėra ką ir pakomentuot. gerai kad netempė su maiklu DAR ilgiau. em. apskritai visi žinojom, kad ši serija turės nutikt. tai pagaliau ir nutiko, gal kitose bus kas nors įdomesnio :/
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris

Standartinė Andrejus » 2008 Kov 14, Pen 12:20

Čia ne ateiti mato o jie jau parvykę ir mato fleshbackus visi.
Mikas valytojas :D nesitikejau :D Benas tai tikrai biski paavzeves...
Žiūrimi serialai: Lost ; Heroes ; 4400 .
Vartotojo avataras
Andrejus
Surviveris

Standartinė googah » 2008 Kov 14, Pen 14:34

Andrejus rašė:Čia ne ateiti mato o jie jau parvykę ir mato fleshbackus visi.
Mikas valytojas :D nesitikejau :D Benas tai tikrai biski paavzeves...

bet rimtai nesamone kad valytojas, galejo buti koks siaip motoristas bet jau ne valytojas :roll: :D
LOST wiThOuT LOST
Vartotojo avataras
googah
Workman'as

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 14, Pen 14:40

Tai, kad SUn ir Jin yra tarp Oceanic Six yra šūdas.
"Why would Juliet lie about this?"
"Couse it's a habbit" :D :D :D Rules :D
Jinas angliškai kalba be akcento :))
Ir gaila, kad jis ten pasimiro, bet kartu ir negaila, nes reiškia, kad turbūt turėsim dar vieną O6 narį. Nes ant paminlo parašyta, kad jis mirė 2004.09.22, tik nepamenu, kada nukrito lėktuvas, t.y. pagal datą Jinas mirė saloj ar jau namie?

O šiaip tai serija nieko gero. Ir šūdas, kad ten michaelas, vapšė neįdomu, jis yra lievas veikėjas ir jį reikia užmušti.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 14, Pen 14:42

O jis kažką baigė, kad būtų motoristu? Vienintėlė vieta, kur jis turi skillsus dirbti.

Na aišku, kad lėktuvas padirbtas, nes jie juk visi gyvi, ir jaučiu WIdmoras jiem ten paaiškino apie tą lėktuvą viską, tik man įdomu, kas vistik tą lėktuvą ten padėjo
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Andrejus » 2008 Kov 14, Pen 14:52

Aš kai žiūriu dažniausiai visus flashback permetu ir vėliau apžiūriu nes tuose flashback nieko gero nėra... Nereikia taip ant mike varyt,bet būtų idomiau kad jis būtų laivo kapitonas,jaučiu juokčiaus puse dienos :DDDD
Vartotojo avataras
Andrejus
Surviveris

Standartinė Bloodhoof » 2008 Kov 14, Pen 15:00

Susipianiojes, reikes antra kart paziuret
I'm lost in Lost
Vartotojo avataras
Bloodhoof
Dharma Initiative

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2008 Kov 14, Pen 15:32

He he šita serija visai susuko smegenis, JIN ne OCEANIC SIX keleivis, nes ant kapo data 2004/09/22 sutampa su lėktuvo katastrofa pfff kas per???? :shock: Tai kaip čia suprast gal atsiras gudročius, kuris malonėtų paaiškint... Kas apie Bena tai jis suktas su tokiu geriau neprasidėt, nes taip tave išdurs, kad būsi palaidotas anksčiau laiko, kaip kad nutiko OCEANIC SIX keleiviams tu man sugalvok iš lėktuvo katastrofos padaryt "fake" :roll: Maiklas tai tikrai senai matytas šnipelis :lol: dėl savo sūnaus padarytų viską net dirptu valytoju :!: turėjau omeny šnipinėtų :evil: Hmmm kas dar ai JiN pirko panda pagalvojau savo vaikeliui paskui paaiškėjo, kad nu ką ten paaiškėjo :?: ambasadoriaus dukrai :shock: tik kada tas flashback buvo kai jis jau su SUN draugavo... :?: Laivo kapitonas kietas riešutėlis "no feelings, just a job", o moteriškė kuri iššoko už borto su "grandinėle" 8) ant pečių stipri na tai tik filmas suprantu, bet gal galėjo nepersistenkt gi tikrovėje nepaneštu tokio svorio :shock:
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 14, Pen 15:43

NUOSTABUS_PROTAS rašė:1. He he šita serija visai susuko smegenis, JIN ne OCEANIC SIX keleivis, nes ant kapo data 2004/09/22 sutampa su lėktuvo katastrofa pfff kas per???? :shock: Tai kaip čia suprast gal atsiras gudročius, kuris malonėtų paaiškint...
2. Kas apie Bena tai jis suktas su tokiu geriau neprasidėt, nes taip tave išdurs, kad būsi palaidotas anksčiau laiko, kaip kad nutiko OCEANIC SIX keleiviams tu man sugalvok iš lėktuvo katastrofos padaryt "fake" :roll:
3. tik kada tas flashback buvo kai jis jau su SUN draugavo... :?:

1. Minkštos smegenys jei taip lengvai sukas. Kas per? Tas per, kad Jinas numiro saloj ir užrašė lėktuvo katastrofos datą tam, kad nereiktų pasiaiškint, kodėl jis mirė tarkim nušautas kokios ryžikės. Oficialiai jis numiro tarkim dėl sužeidimų iškart po katastrofos, o ištikro jį kas nors nušovė/pasmaugė/išprievartavo.

2. Oceanic Six keleivių nėra, nes tai yra šešių išsigelbėjusių bendrinis pavadinimas. Sugalvot iš lėktuvos katastrofos padaryt fake galima per tris sekundes. Dar ne tokių dalykų galima sugalvot. Galvot dideliai daliai žmonių nėra problema.

3. Taip, kuomet flashuose rodė Jin, tai ten buvo 2000 metai, kuomet jis katik buvo vedęs Sun.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Michael-TheCleaner » 2008 Kov 14, Pen 15:47

Nestumkit taip ant Michael'o man jis patinka :)
Kai pas Sun atejo Hurley jau trumpam buvau pagalvojes, kad jie pora :D

P.S. Gal galit man priminti is kur Lost saloje atsirado baltieji lokiai ? :?
Vartotojo avataras
Michael-TheCleaner
Katastrofos auka

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 14, Pen 15:52

Michael-TheCleaner rašė:Nestumkit taip ant Michael'o man jis patinka :)

3 priežastys kodėl patinka?

Juodieji nusiperoksidino
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Andrejus » 2008 Kov 14, Pen 16:44

Cyrus rašė:

Juodieji nusiperoksidino

Pas tave i visus klausimus atsakymai yra? Sito kalusimo atsakymas taip :D
Vartotojo avataras
Andrejus
Surviveris

Standartinė GhZvDj » 2008 Kov 14, Pen 16:51

Na epas visiskai susuko smegenus :? vienaip pradzioj masciau,per viduri kitaip,o gale isviso pasimeciau...Serija butu nuobodoka,bet WOLE!Maikslas jeeee ir dar koks ,o gi valytojas! :lol: ,kyla iskarto klausimas kur Wolta(pataisykit jei suklydau :D) padejo?jei jis saloje,kai kur bastosi?
GhZvDj
Katastrofos auka

Standartinė Naya » 2008 Kov 14, Pen 17:28

Nzn, neypatinga serija buvo... :/ Tikejausi kazko super (kaip jau Losto kurejai mums vis zada), bet buvo tik per viduriuka. Kad vienu metu rodo Sun flashforward'us ir Jin flashback'u itariau iskart, tik kelis kart suabejojau. Gal nereiktu bandyt kiekvienoj serijoj apgauti ziurovus ir supainiot, kur praeitis ir kur ateitis... :) Nes jau nuspejama.

Del Michaelo, tai manau kiekvienas buvo prisiskaites spoileriu/manipuliaciju/teoriju, todel nuostabos buvo 0 (idomu, ar kurejai tikejosi, kad kas nors nustebs?!) Man biski idomu del Jin. Tai taip gaunas, kad jis ne Oceanic 6... Kadangi jo mirties diena sutampa su lektuvo katasrofos (ir Lost premjeros) diena, reiskia, kad pagal visuomenei pateikta teorija jis mire iskart nukritus lektuvui, saloj. Taigi, kapinese Korejoj jis nera palaidotas, t.y. ten tik kapas ir tuscias karstas, del vaizdo.

Idomu, ka slepia kapitonas :) Nes is pirmo zvilgsnio pasirode labai tiesmukas ir per daug nieko neslepiantis.
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is

Standartinė Rndz » 2008 Kov 14, Pen 17:44

Daug emocijų ,žiurint seriją. Kai Juliet pasakė Jinui ,kad Sun miegojo su kitu ,norėjau daužt per ekraną jai už tokią niekšybę. :D Šiaip ,kiek pastebėjau ,jau kelinta serija iš eilės neapseina be romantiškų epizodų. Tai Jackas su Juliet ,tai Desmond su Penny ,na o dabar Jin su Sun. Ketvirtasis sezonas atskleidžia daugiau veikėjų jausmų ,bet kas perdaug ,tas nesveika. Norisi įtampos :) Viską susimavus - Serija - 7/10 :)
I always had a plan..
Rndz
Surviveris

Standartinė Michael-TheCleaner » 2008 Kov 14, Pen 18:03

Cyrus rašė:

Juodieji nusiperoksidino

1. Nuo pat serijalo pradzios jis man buvo vienas is geriausiu aktoriu kartu su Matthew Fox ir Jorge Garcia :)

2. Man patinko tai, kad jis buvo atkaklus ir stengesi kaip imanomo istraukti savo sunu is salos (nors manau, zudyti nekaltus zmones del to tikrai nebuvo verta)

3. ........ man tiesiog patinka kai koks aktorius grizta po ilgos pertraukos ir vel pasirodo eteryje :) (todel ziuredamas Prison Break 3 sezona visa laika tikejausi, kad gris C-Note ir pades Michael'ui :) nors ir zinojau kad tai butu nelogiska :) )
Vartotojo avataras
Michael-TheCleaner
Katastrofos auka

Standartinė Bizas » 2008 Kov 14, Pen 19:38

sikarta losto kurejai tikrai man padare brainfuck. net nebuvo itarimo kad tai flashbackas jino. ipac dar kazkodel kaip tycia daktaras korejietis ir panasus sutapimai. aciu dievui maiklo pasirodymo neidejo kaip serijos finalo. idomu is kur tas kraujas laive ir kodel nusizude toji mergina. jei kapitonas ant savo igulos dejas, tai manau ant surviveriu tuo labiau bus dejas.
Bizas
Katastrofos auka

Standartinė Andrejus » 2008 Kov 14, Pen 19:49

GhZvDj rašė:Na epas visiskai susuko smegenus :? vienaip pradzioj masciau,per viduri kitaip,o gale isviso pasimeciau...Serija butu nuobodoka,bet WOLE!Maikslas jeeee ir dar koks ,o gi valytojas! :lol: ,kyla iskarto klausimas kur Wolta(pataisykit jei suklydau :D) padejo?jei jis saloje,kai kur bastosi?

GhZvDj - sveikas,uzsireginai :p Woltas padeda lokui gi :P
Naya - jinas is Oceanic 6 dar nustebins mus kita serija :P
Bizas - merga issoko nes tipo kaskas pas juos ten yra del salos ir jie negali gristi i saugius vandenis ,"neislaiko smegenys" , kraujas - turbut kokio kito igulos nario ...
Vartotojo avataras
Andrejus
Surviveris

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias