406 - The Other Woman

406 - The Other Woman

Standartinė kefyras » 2008 Kov 07, Pen 09:14

Juliet receives an unwelcome visit from someone from her past and is given orders to track down Charlotte and Faraday in order to stop them from completing their mission -- by any means necessary. Meanwhile, Ben offers Locke an enticing deal.
kefyras
Temple other'is

Re: 406 - The Other Woman

Standartinė kefyras » 2008 Kov 07, Pen 09:25

tempest ir temple ne tas pats? nes tam tempest kashkaip nei vieno other nebuvo. Ta aktore ish Rescue me turbut visur vaidina ishprotejuses bobelkas:) Benas gana greita susikure sau nauju otheriu grupe:), jeigu tie durneliai paskui Locka sekiojo, tai turbut ir paskui Bena prades sekiot:) Idomu ar pasake lockui kas tas 'my man on boat'. Beje ten Widmoras ne Desmonda mushe prie mashinos? Tie du 'mokslininkai' elgiasi labiau kaip kox swat teamas:)
kefyras
Temple other'is

Standartinė Andrejus » 2008 Kov 07, Pen 11:05

Vos vos tos dujos neisejo, Jo man irgi atrodo paims tuos visus Loko zmones ir prades kariaut kaip ir seniau , tik db su tuo laivu , bet jeigu zino kur ta sala tada jau ragas ....
Paskutinį kartą redagavo Andrejus 2008 Kov 07, Pen 12:35. Iš viso redaguota 1 kartą.
Žiūrimi serialai: Lost ; Heroes ; 4400 .
Vartotojo avataras
Andrejus
Surviveris

Standartinė kelpurnija » 2008 Kov 07, Pen 11:26

Nu bet ir tempia gumą su tuo MY MAN ON THE BOAT...
Greit pradėsiu manyt, kad tai bus Miles'as su savo kodais "3.2mln usd".
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Igniuks » 2008 Kov 07, Pen 12:45

Kaip pasake sakydamas man on the boat, sako, u better sit down, galvoju nejaugi pasakys its you locke xD

But then again, im nuts.
Igniuks
Workman'as

Standartinė googah » 2008 Kov 07, Pen 13:08

aisku net nereikejo tiketis, kad pasakys kas tas man on the boat, nu bet vistiek, tikejaus :D oooooh vel whispers buvo (turbut vienas is man baugiausiu serialo dalyku). ir netgi juliette apie juos nezinojo, o as galvojau, kad jai tai turetu buti ne naujiena :roll: siaip serija gera, patiko, aisku nepalyginsi su pries tai buvusia, bet vistiek, cool :wink:
LOST wiThOuT LOST
Vartotojo avataras
googah
Workman'as

Standartinė princine » 2008 Kov 07, Pen 16:41

del "man on the boat" tai manau, kad Benas pasake Lockui, kas jis yra, tik mums neparode. Turetu dar kelias serijas vilkt, kol mes suzinosim. Gal jis Mailsas?
Daniel su ta moteriske labai keistai jau dviese pabego. Nors ir sutvarke tas dujas, bet kodel niekam nieko nesake? Vieni patys? tsss.. Nelogiska, kad vien tik gero siekiantys taip rizikuotu.
Del Beno "crush on Juliet". Tai jau anksciau ejo suprast, kad ji jam nera eiline. Nenustebino.
Serijai kazko truko. Bet cia Lost, taigi 7/10 :wink:
princine
Žiūrovas

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 07, Pen 16:55

Woohoo, moteris kurią matome iškart po Juliet yra Tomio Gavino iš Rescue Me žmona :) Yam seriale ji yra labai karšta :) jau antra serija iš eilės su aktorium iš Rescue me :D

Serijos vinis man tai, kai Benas pasakė "I allways have a plan" bet tokiu bbdėjusiu balsu :D

Kad Benas numatė jog Goodwiną užmuš tai biški lempa.

Ha, sakiau, kad Widmoro laivas :)) Nors ne aš vienas sakiau :)

Jackas toliau lopauja "I'll take their word for it".

Iš esmės be Widmoro nelabai ką parodė, na nebent tai, kad freighterio chebra čia atvarė kariaut prieš Beną (kas ir tiap buvo aišku) ir jie pralaimės (nuo Sayido serijos aišku) ir, kad Benas labai daug žino kas kur dedasi nors ir yra užrakintas :D
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 07, Pen 17:00

Aha, aš irgi lygiai pagalvojau, kad sakys "It's you Locke" :D
Kefyrai, nemanau, kad Dezmondas, jie gi ten gan draugiškai viską išsiaiškino, po to Dezas išplaukė aplink pasaulį ir išvis prie Penės ilgai nelindo kai gavo numeriuką :) Ir išvis ten Beno žmogus.

Ir tikrai vėl nelogiškumai - kam jiem paslapčia ten eiti niekam nieko nesakius? Gi galėjo pasiimti ir Kate kartu ir nedaužyt jai per galvą, visiškai bereikalingas dalykas tik tam, kad iki serijos galo paliktų įspūdį jog jie norėjo visus nužudyt.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė dymonaz » 2008 Kov 07, Pen 17:06

Lieva serija. Bet čia gal todėl, kad ne Lost man dabar galvoj. Serijos frazė, by far, kaip Cyrus pasakė - I allways have a plan :) Daugiau nieko neturiu pridurti.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė Bizas » 2008 Kov 07, Pen 17:22

lengva serija. julietai greit bus ragai, nes isiseme jos flashbackai galutinai. apie viska jau parode praktiskai, nebent ji galetu gryzti pvz beno flashbekuose. Taigi pasiruoskite vel trims serijoms dzeko bliovimo. nesuprantu , kam tempti guma su tuo man on boat, jei beveik aisku kad tai kogero bus maiklas? cia tik mano spejimas, bet manau serialo kurejai nori padaryti toki tipo boooooooooom kad maiklas laive, bet bent manes jau tikrai nenustebintu, per ilgai tempia guma. lokas tai kaip mazas vaikas, benas uzsimina apie koki sudnieki o tas ir pakimba. Ir dar beto daro sau nenaudingus sanderius, nervuoja, manau realybeje visai kitaip zmogus elgtusi su tokiu kaip benas. ne benas turi statyt ultimatumus o lokas.
Bizas
Katastrofos auka

Standartinė Cyrus » 2008 Kov 07, Pen 17:29

Iš kur ten aišku, kad Maikals? Nichuja ne Maiklas. Jis savo sūnaus nepaliktų
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Gytaz » 2008 Kov 07, Pen 17:35

Serija tokia silpnoka, jei lyginti su kitom šio sezono serijom (visos, išskyrus Eggtown buvo geresnės, IMO). Man šitoj serijoj labiausiai patiko pati pabaiga, Beno frazė "see you guys at dinner". :) Didžiausias minusas, kad vėl bereikalingai kiša visokius meilės trikampius, nuo kurių mane jau vemti verčia. Mano nuomone, vienintelė dėmesio verta meilės istorija - Desmondo ir Penelopės.
Vartotojo avataras
Gytaz
Otheris

Standartinė NUOSTABUS_PROTAS » 2008 Kov 07, Pen 18:20

Serija gal ir nieko siek tiek apie Bena apie Juliet santykiu aiskinimaisi gal ir nieko ypatingo taciau vistiek tai daug ka pasako ypac apie Bena kai jis pasake Julietei kad tu priklausai man... Lockas su Benu sudare gan gera sandery nes patys nebutu issiaiskine kam priklauso laivas ir kieno samdyti tie atvyke zmones tik vat iskyla klausimas seifas kuriame kasete ir visa informacija apie whitmora (ar kaip ten jis) ir kaip taip Benui sekasi vis kazka turi ir vis jam pasiseka ivyksta mainai jau antra karta beja Benas skaite labai sudetinga knyga Philip K. Dick Valis gal is ten semiasi ziniu gebejimu islikti o su tomis dujomis ka tas mokslininkas ten padare tipo uzblokavo sistema kad niekada nieks nebegaletu paleist o jie tai tikrai neketino nunuodyt visu gyventoju butu nelogiska. Na laukiame kitu seriju ir manau jos tikrai bus geros nes Benas laisveje o kai jis laisveje tikekis kai ko ko nesitikejai visai mano nuomone Benas visiskai nepavojingas jis tiesiog per daug protingas saugo tai kas tikrai turi buti issaugota ir likti paslaptyje. Lyginant Locka su Benu abu protingi taciau Lockas dar tik mokinys o Benas mokytojas daug daugiau zinantis ir suprantantis. Be to tas jo pagrobimas taip pat buvo suplanuotas Benas to ir norejo kad ji sugautu o kitiems liepe sleptis sleptuveje...
NUOSTABUS_PROTAS
Otheris

Standartinė chifrara108 » 2008 Kov 07, Pen 18:40

serija visai gera bet negeresne uzh the constant sheip patiko kad parode daugiau otheriu gyvenimo iki katastrofos bet nepatiko visokie meiles trikampiai :) . pabaiga leva nes taip ir nepasake kas tas beno zhmogus laive

jei serija vertinciau deshimbaleje sistemoje tai serija mano nuomone uzhsidirbtu 7,5
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė maistis » 2008 Kov 07, Pen 21:00

Serija tokia seipsau, bet kad man on the boat tai 100 maiklas. idomiai ten Juliet suvele, kad Benas visvien laimes, nu nzn nevtemom, bet kuo toliau tuo labiau atrodo kad benas galiu turi ir valdo jis black smoke pats, kitaip negali buti
Vartotojo avataras
maistis
Surviveris

Standartinė kefyras » 2008 Kov 07, Pen 21:22

tingiu ieshkot kashkokiu oficialiasniu shaltiniu, bet bent jau episodeworld parashyta, kad 9 losto serija bus balandzhio 24:)
Paskutinį kartą redagavo kefyras 2008 Kov 07, Pen 22:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
kefyras
Temple other'is

Standartinė Tautvydas » 2008 Kov 07, Pen 21:35

NUOSTABUS_PROTAS rašė:Serija gal ir nieko siek tiek apie Bena apie Juliet santykiu aiskinimaisi gal ir nieko ypatingo taciau vistiek tai daug ka pasako ypac apie Bena kai jis pasake Julietei kad tu priklausai man... Lockas su Benu sudare gan gera sandery nes patys nebutu issiaiskine kam priklauso laivas ir kieno samdyti tie atvyke zmones tik vat iskyla klausimas seifas kuriame kasete ir visa informacija apie whitmora (ar kaip ten jis) ir kaip taip Benui sekasi vis kazka turi ir vis jam pasiseka ivyksta mainai jau antra karta beja Benas skaite labai sudetinga knyga Philip K. Dick Valis gal is ten semiasi ziniu gebejimu islikti o su tomis dujomis ka tas mokslininkas ten padare tipo uzblokavo sistema kad niekada nieks nebegaletu paleist o jie tai tikrai neketino nunuodyt visu gyventoju butu nelogiska. Na laukiame kitu seriju ir manau jos tikrai bus geros nes Benas laisveje o kai jis laisveje tikekis kai ko ko nesitikejai visai mano nuomone Benas visiskai nepavojingas jis tiesiog per daug protingas saugo tai kas tikrai turi buti issaugota ir likti paslaptyje. Lyginant Locka su Benu abu protingi taciau Lockas dar tik mokinys o Benas mokytojas daug daugiau zinantis ir suprantantis. Be to tas jo pagrobimas taip pat buvo suplanuotas Benas to ir norejo kad ji sugautu o kitiems liepe sleptis sleptuveje...

prote tu, dėk kablelius.
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris

Standartinė NarTo » 2008 Kov 08, Šeš 00:25

lokas tai kaip mazas vaikas, benas uzsimina apie koki sudnieki o tas ir pakimba

taigi jie nieko nezino,ne taip kaip mes ziiurovai :D juk Lockas ir kiti nori suzinoti,kas atvyko i ju sala,ir ko jiems reikia.Ir tai suzinojo Beno pagalba.

O siaip man tai kas patiko,kad kai atnese ten valgyt Benui tai jis pasake,kad tipo tie zmones,kur su Locku bus pikti,ir gale galejom suprast is Sojerio reakcijos,kad tikrai jie buvo pasipiktine,kai pamate Bena :D Benas zinojo,kad Lockas uzsikabins uz jo plano 8)
Vartotojo avataras
NarTo
Tail section

Standartinė jankofobas » 2008 Kov 08, Šeš 10:30

NUOSTABUS_PROTAS rašė:Serija gal ir nieko siek tiek apie Bena apie Juliet santykiu aiskinimaisi gal ir nieko ypatingo taciau vistiek tai daug ka pasako ypac apie Bena kai jis pasake Julietei kad tu priklausai man... Lockas su Benu sudare gan gera sandery nes patys nebutu issiaiskine kam priklauso laivas ir kieno samdyti tie atvyke zmones tik vat iskyla klausimas seifas kuriame kasete ir visa informacija apie whitmora (ar kaip ten jis) ir kaip taip Benui sekasi vis kazka turi ir vis jam pasiseka ivyksta mainai jau antra karta beja Benas skaite labai sudetinga knyga Philip K. Dick Valis gal is ten semiasi ziniu gebejimu islikti o su tomis dujomis ka tas mokslininkas ten padare tipo uzblokavo sistema kad niekada nieks nebegaletu paleist o jie tai tikrai neketino nunuodyt visu gyventoju butu nelogiska. Na laukiame kitu seriju ir manau jos tikrai bus geros nes Benas laisveje o kai jis laisveje tikekis kai ko ko nesitikejai visai mano nuomone Benas visiskai nepavojingas jis tiesiog per daug protingas saugo tai kas tikrai turi buti issaugota ir likti paslaptyje. Lyginant Locka su Benu abu protingi taciau Lockas dar tik mokinys o Benas mokytojas daug daugiau zinantis ir suprantantis. Be to tas jo pagrobimas taip pat buvo suplanuotas Benas to ir norejo kad ji sugautu o kitiems liepe sleptis sleptuveje...

Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią! :wink:

Dabar aš irgi savo nuomonę apie seriją išdėstysiu. Tai va, seriją patvirtino mano teoriją, kad boba negali ilgai išgyvent be vyro. Vos tik Juliet neteko vieno vyro, tuoj pat užlipo ant kito - ant Jack'o :D Kalbant vyriškumo tematika galiu pasakyt, kad Benas yra tikras vyras, nes atvirai be užuolankų moteriai pasakė tai, ko dauguma pasaulio vyrų, deja, nedrįsta pasakyti - YOU ARE MY PROPERTY :D Lyginant su Benu visokie Jack'ai ir net Soyer'iai yra tikri pašlemėkai. Beno ir Windmore konflikte aš šiaip palaikau Windmore pusę - jei iš salos galima uždirbt, tai kodėl to nepadarius? Tegyvuoja laukinis kapitalizmas!!! Ačiū už dėmesį :)
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias