404 - Eggtown

Re: 404 - Eggtown

Standartinė jankofobas » 2008 Vas 25, Pir 22:06

Naya rašė:Brrr... issakydava savo nuomone apie Locke'a, netroskau pradeti karo 'kas geresnis - jack'as ar locke'as'. As skyriau savo argumenta zmonems, kurie gina locke'a uz peiliu svaidima i moteriskiu nugaras, granatu kisima belaisviams i burna ir katastrofsas sukelianti smalsuma. Locke'as yra idomus personazas, bet lyderis negali but vien idomus ir 'nenuspejamas'. Ar kas nors noretu, kad prezidentas but nenuspejamas? Del Sayido sutinku, daugumoje epizodu jis parode esas geras lyderis, blaivaus proto ir objektyvus (jei nekalbesim apie flashforwardus). Jack'as... Well, dar vienas prasto lyderio pavyzdys, per daug emocionalus ir tikintis negincijamu savo teisumu sakyciau. Anyway, peace :)

Perskaitęs šitą komentarą aš pabezdėjau. Rimtai :D Kam po velniais reikalingos tos lyderio paieškos? Tarkim jei aš atsidurčiau saloje kartu su kitais surviveriais, tai visokius Jack ar Lock bandančius primest man savo valią pasiųsčiau ant trijų raidžių ir pasiūlyčiau jiems "lyderystę" susikišt į tą vietą, kur galai nesusieina. Saloj gyvenčiau savarankiškai kartu su kokia nors patele, pasirinkta iš surviverių tarpo. Aš kažkaip save laikau lyderiu pačiu sau.
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė Jacob » 2008 Vas 25, Pir 22:36

Panašei masto ir sojeris :D :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Jacob
Surviveris

Standartinė noone » 2008 Vas 26, Ant 00:21

Jacob rašė:Panašei masto ir sojeris :D :D

:D Būčiau pasakęs tą patį.
noone
Workman'as

Standartinė Loreta123 » 2008 Vas 26, Ant 10:19

kefyras rašė: Choper is gone:) wow, idomu ar sayidas moka pilotuot sraigstasparni?:)

Jis gi viską moka :wink:
Loreta123
Žiūrovas

Standartinė Desragalvis » 2008 Vas 26, Ant 10:42

Mielieji...kritikuojat jacka, locka, kaip prastus lyderius, bet negi noretumete kad lostuose atsirastu koks arnoldas shvarzenegeris kuris viska moketeu ir vaika pagimdyt ir lektuva nunest ir ateivius iszudyt...kaip tik serialas prarastu visa zavesi...smagu kai tokie lyderiai su trukumais kaip ir visi zmones :shock:
Vartotojo avataras
Desragalvis
Žiūrovas

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 26, Ant 12:22

jankofobas rašė:Perskaitęs šitą komentarą aš pabezdėjau. Rimtai :D Kam po velniais reikalingos tos lyderio paieškos? Tarkim jei aš atsidurčiau saloje kartu su kitais surviveriais, tai visokius Jack ar Lock bandančius primest man savo valią pasiųsčiau ant trijų raidžių ir pasiūlyčiau jiems "lyderystę" susikišt į tą vietą, kur galai nesusieina. Saloj gyvenčiau savarankiškai kartu su kokia nors patele, pasirinkta iš surviverių tarpo. Aš kažkaip save laikau lyderiu pačiu sau.

Šimtas porc ;) Dar kokį survival handbook į kuprinę įsimetį ir gali gyvent ir žvengt :D

POstas virš manęs, apie Švarcnegerį. Būtent reikia tokio. Lyderio tame ir esmė, kad jis savo banda turi pasirūpinti visame kame, jo niekas negali matyti verkiančio, nerįžtingo ar abejojančio.
Jackas yra netikęs lyderis. Jis mėtosi tarp demokratijos ir diktatūros. Kai reikia priimti sprendima kuris paprastas ir elementarus jis nedvejoja, o kai reikia padaryti kažką sunkesnio iš šiknos išsitraukia moralę.
Beje jis apie save nieko netelkė. Jis avių bandos buvo paskirtas savo lyderiu, nes jis daktaras ir keletu momentų žinojo ką reikia daryti su sužeistaisiais. Tai padarė žmonėm įspūdį.
Protingesni ir tie, kurie yra įpratę galvoti savo galva tapo savotiškai outcastais ir klauso savęs arba to, kuris kalba protingiau.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė noone » 2008 Vas 26, Ant 12:45

Cyrus rašė:POstas virš manęs, apie Švarcnegerį. Būtent reikia tokio. Lyderio tame ir esmė, kad jis savo banda turi pasirūpinti visame kame, jo niekas negali matyti verkiančio, nerįžtingo ar abejojančio.

Sąžiningai pasakyk, ar būtų taip pat įdomu žiūrėt, jei egzistuotų toks kietuolis, a ka Neo iš Matricos, kuris viską sutvarkys, jei tik ten bus? :) Be to, nustelbtų kitus veikėjus..
Aš už tai, kaip yra, nes taip daug realistiškiau - visi personažai su savais trūkumais ir privalumais, be to, dienoms bėgant keičiasi. Žiūrovai gali tolygiau paskirstyti savo simpatijas ir antipatijas. O ar tikroviškai atrodytų bebaimio lyderio buvimas? Tokių palyginus mažai ir realybėj, nedaug tikėtina, kad toks papuolė į lėktuvą ir dar išsigelbėjo. Galbūt iš keleivių tik Sayid'as primena tokį, bet kūrėjai padarė kad jis lyderiu netaptų, įkūnydami jį svetimšaliu irakiečiu. :)
noone
Workman'as

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 26, Ant 13:06

noone rašė:Sąžiningai pasakyk, ar būtų taip pat įdomu žiūrėt, jei egzistuotų toks kietuolis, a ka Neo iš Matricos, kuris viską sutvarkys, jei tik ten bus? :) Be to, nustelbtų kitus veikėjus..
Aš už tai, kaip yra, nes taip daug realistiškiau - visi personažai su savais trūkumais ir privalumais, be to, dienoms bėgant keičiasi. Žiūrovai gali tolygiau paskirstyti savo simpatijas ir antipatijas. O ar tikroviškai atrodytų bebaimio lyderio buvimas? Tokių palyginus mažai ir realybėj, nedaug tikėtina, kad toks papuolė į lėktuvą ir dar išsigelbėjo. Galbūt iš keleivių tik Sayid'as primena tokį, bet kūrėjai padarė kad jis lyderiu netaptų, įkūnydami jį svetimšaliu irakiečiu. :)

Sąžiningai sakau - man būtų žymiai įdomiau :) Neo nereikia, užtektu Hanibalo iš A Team arba MacGaiverio :D
Todėl, kad mane užknisa nelogiškumai televizijoje ar filmuose. Nuo pat pradžių labai didelė dalis veiksmo vystosi taip, kaip realiam gyvenime niekada nebūtų. Jokių salos tyrinėjimų, visi tarp visų laiko paslaptis. Liaukitės, juk ten amerikiečiai. Tokio amžiaus ten pas kuos kas trečias yra boy scoutas, kaip pas mus spalinukai buvo.
Dezmondas irgi kareivis, Saydas kareivis ir štai - jie abu elgiasi protingai. Bet Jacko moraliniai kodeksai ir "i'll fix this" bei "i can get these people of this island" nustelbia menkiausius sveiko proto protrūkius. Geriausias Jacko vadovavimo pavyzdis buvo, kai jis sutiko ,kad su Michaelu turi eiti Kate, Hurlis, Sawyeris ir jis.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė Antanas B. » 2008 Vas 26, Ant 17:09

JO, mane labiausia nervina nelogiskumas serialuose ar filmuose, ar, pagaliau, knygose. Tiesiog pakest negaliu. Ir sitos visos paslaptys... Kodel nuzudei neomi? Todel kad atiduok man telefona nes ir tave nuzudysiu... nesamone... tiesa pasakius, as si seriala (turbut kaip ir daugelis) ziuriu vien del to kad esu iki siol mates visus sezonus ir noriu suzinoti visus atsakymus. Taip pat noriu parashyti komentara paskutines serialo serijos ir pasijuokti is scenaristu, dirbtinai sukurtu intrigu, mistiniu kabliuku be atsakymu... Taigi, mano nuomone, kurejai zaidzia su ziurovais. Aktoriai, operatoriai, garso efektai yr l. geri. Todel serialo negali paprasciau mest ziuret, heh.

sorry jei kam igeliau, bet, mano nuomone, twin peaksas liks geriausiu mistinis serialu.
labai noreciau, kad savo nuomone galeciau pakeisti po paskutines serialo serijos, o gal ir anksciau.
Vartotojo avataras
Antanas B.
Otheris

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 26, Ant 17:10

http://www.youtube.com/watch?v=ybu4c4OV ... ure=relate

grazhiai pasitychiota ish jacko. bet taip jam ir reikia uzh ta savo ''kietuma''
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 27, Tre 00:59

Antanas B. rašė:. tiesa pasakius, as si seriala (turbut kaip ir daugelis) ziuriu vien del to kad esu iki siol mates visus sezonus ir noriu suzinoti visus atsakymus. Taip pat noriu parashyti komentara paskutines serialo serijos ir pasijuokti is scenaristu, dirbtinai sukurtu intrigu, mistiniu kabliuku be atsakymu...

High five 8)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė LST » 2008 Vas 27, Tre 18:01

nu nesuprantu ko cia varot ant tu jacku ir locku....
lockas-lochas ir viskas tuo pasakyta..
sori jej ka izeidziau (dirbtinas mandagumas) :|
kad serjala ziuriu vien del to kai ten kazkas rase, tai gerai agalvojus tu teisi,us ;D
LOST
it´s why the << button
on my DVR is broken
Vartotojo avataras
LST
Katastrofos auka

Eggtown

Standartinė Bespredel » 2008 Vas 28, Ket 05:05

siaip tai Jackas nesiverze i lyderius, tiesiog taip susikloste aplynkebes, kad kai visi begiojo panikoj ir nezinojo ka daryt, jis elgesi ramiai ir nepasimete kaip visi kiti, todel zmones nesamoningai issrinko ji lyderiu ir pasitikiejo juo sudetinguose situacijuose. Nors pats ji tuo gal ir nenorejo
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Ankstesnis

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių