404 - Eggtown

404 - Eggtown

Standartinė dymonaz » 2008 Vas 22, Pen 07:55

Kate's need to get information out of the hostage may jeopardize her standing with Locke -- as well as with Sawyer.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 404 - Eggtown

Standartinė kefyras » 2008 Vas 22, Pen 09:28

nu ka praktishkai aisq kodel Oceanic six turejo meluot del saloje likusiu surviveriu. Mailzas kitoj serijoj papusrychiaves granata:), manau ka nors idomomaus papasakos:) Vos tik pasake apie Kate vaika ir parode arona saloje buvo aisq kieno ishtikruju tas baby yra:) Idomu ar Aronas taip pat iskaichioutas i ta Oceanic six, ir kas Klerei atsitiko, kad ji sutiko atiduot Arona. Teismas baiges nelabai logishkai:), nes kai ten vardino nusikaltimus uzh kuriuos kaltiniama Kate, tai uzh zhmozhudyste iki gyvos galvos (ar net death row, chia gi amerika), o uzh visus kitus (gta, bank robery ir dar kashkos arson..) po 20 metu. Jos motina buvo liudininke tik su zhmozhudyste susijusiu kaltinimu. Laisvai butu uzhteke kitu kaltinimu, kad Kate nebutu ishvydusi daugiau saules. Choper is gone:) wow, idomu ar sayidas moka pilotuot sraigstasparni?:)
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 404 - Eggtown

Standartinė jankofobas » 2008 Vas 22, Pen 10:23

Galima daryt išvadą, kad Oceanic Six sudaro:

Kate, Jack, Hurley, Sayid, Aaron, ???šeštas???

Kyla klausimas, kas atsitiko su Michael ir Walt (kodėl jie nepateko į Oceanic Six). Kažin ar per likusias 4 serijas parodys, kas nutiko šiem veikėjam...

Granata burnoj - tai čia geras atradimas :) Kam po velniais Miles prireikė 3,2 mln. dolerių? Gal jis aukcione ką nors ruošiasi pirkti.

Kažkaip nelogiškai atrodė Kate noras sužinoti, ką Miles apie ją žino. Jei Miles atskridęs į salą žinojo apie skrydį 815, tai visai logiška, kad jis turėjo žinot viską ir apie keleivius. Nejaugi Kate buvo tokia naivi, kad tikėjo, jog iš salos gali pasitraukt nuslėpusi savo praeitį?
Paskutinį kartą redagavo jankofobas 2008 Vas 22, Pen 17:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2006 Spa 12, Ket 21:38
Miestas: Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 22, Pen 14:11

Tikėjaus, kad ten rodo Locko flashfutura, kaip jis toliau gyvena saloj. Flashfuturei Keitės lievi. Teismas lievas. Kad ją išteisino yra idiotizmas. Ji yra nusiklatėlė ir šiaip jau turėtų atsakyti už savo veiksmus. O Amerikoj už tokius dalykus atsako ypač.

Gerai pavarė Sawyeris su "They are saying baahhh" :D

Granata kietai :D

Kad vaikas Aronas buvo aišku :)

Išvis flashfuturai šitoj serijoj sucks ir soundtrackas sucks dvigubai.

Veiksmas saloj įdomus, tik tiek, kad visiškai nereikšmingas.

Taigis Claire mirs arba privalės pasilikti saloj ir atiduos Aroną tipo geresniam gyvenimui.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 22, Pen 14:18

jankofobas rašė:Kažkaip nelogiškai atrodė Kate noras sužinoti, ką Miles apie ją žino. Jei Miles atskridęs į salą žinojo apie skrydį 815, tai visai logiška, kad jis turėjo žinot viską ir apie keleivius. Nejaugi Kate buvo tokia naivi, kad tikėjo, jog iš salos gali pasitraukt nuslėpusi savo praeitį?


True, pritempta tik tam, kad Milesas galėtų pasikalbėt su Benu. arba tam, kad parodyti bobų iracionalumą.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Naya » 2008 Vas 22, Pen 15:22

Nu va, sian suzinojau, kad islaikiau egzus + nauja Lost serija = gera diena :D

Na, teismas tikrai buvo is fantastikos serijos, isvis kuo susijes jos didvyriskumas saloje ir zmogzudyste/klastojimai/apiplesimai/etc? Nebent moraliskai, bet ne teisiskai. Jack'as nesveikai apsimelaves. Bet man idomiausi jo zodziai 'only 8 of us survived the crash'. Tai reiskia, kad pagal ju istorija be Oceanic Six buvo dar 2 zmones, isgyvene lektuvo avarija. Bet jie neissigelbejo is salos. Arba, jeigu laikom Aarona vienu is Oceanic Six - dar 3 zmones. Kas jie?

Kad tas vaikas bus Aaron'as, galima buvo nuspeti labai anksti. Tik mane priverte suabejoti ta vieta, kai Jack'as atsisako aplankyti Kate ir pamatyt vaika. Butu logiska, jei vaikas butu Sawyer'io ir Jack'as nenoretu jo matyti. Bet ka jis turi pries Aaron'a? Ar Claire kas nors atsitiko ir Jack'as kaip ju visu superlyderis, jauciasi kaltas?

Liksmai ten Locke'as Miles'ui granata sukiso... Bet kuo toliau, tuo man Lock'as labiau panaseja i is proto besikraustanti zmogeli... Nezinau, kaip zmones jo vis dar klauso :) Gerai Sawyer'is pasake, avys :) Aisq, Jack'as irgi neka geriau... Et..
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: 2006 Lap 04, Šeš 02:44
Miestas: Loughborough/Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 22, Pen 15:27

Man ir atrodo ,kad Jackas jaučia kaltą dėl Claire žūties arba tas vaikas paimtas be jos sutikimo.

Tai šiaip tikroviškumo dėliai gal pasakė kad buvo pora pradžioj gyvų bet numirusių.
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė kefyras » 2008 Vas 22, Pen 15:59

toks vaizdas kad jackas nezhino, kad kate vaikas yra aronas.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 404 - Eggtown

Standartinė googah » 2008 Vas 22, Pen 16:06

man tai smestelejo tokia mintis, kad ten aaronas, bet galvoju neeee turbut soyerio baby 8) na gale teko isitikinti. serija nezinau ar patiko, primine trecia sezona, kai viskas vyko leeeetaiiiii... o tas choperis tai geras, ypac zinant, kad degalu jie daug neturejo, tai kur galejo nusitrenkti kitur jei ne i laiva?! :!: :?:

beje, cia toks siaip iomus dalykas :shock:
http://losteastereggs.blogspot.com/2008 ... troom.html
LOST wiThOuT LOST
Vartotojo avataras
googah
Workman'as
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007 Vas 14, Tre 16:53
Miestas: Klaipedutyte :D

Re: 404 - Eggtown

Standartinė bigGuy » 2008 Vas 22, Pen 17:48

Komentaras dėl teismo...
Kiek žinau, pagal amerikietišką teisinę sistemą, teisiamasis gali pasirinkti, kas jį teis - eisėjas, ar 12 prisiekusiųjų žiuri. Tam kviečiami visokie "asmenybės liudytojai" ir t.t. Argumentai (iš atminties) iš serialo - įžymybė, "hero", nužudė tėvą = išgelbėjo motina nuo smurtaujančio vyro... Kiti nusikaltimai gal irgi dėl blogų draugų įtakos... Ar senaties terminas.
Tikrai įmanoma, kad žiuri būtų išteisinus. Pralaimėta byla labai nepalankus dalykas prokurorei. Todėl buvo susitarta.

Na bent teoriškai įmanoma.
bigGuy
Žiūrovas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2006 Bal 01, Šeš 18:25

Re: 404 - Eggtown

Standartinė jankofobas » 2008 Vas 22, Pen 17:50

Naya rašė:Bet man idomiausi jo zodziai 'only 8 of us survived the crash'. Tai reiskia, kad pagal ju istorija be Oceanic Six buvo dar 2 zmones, isgyvene lektuvo avarija. Bet jie neissigelbejo is salos. Arba, jeigu laikom Aarona vienu is Oceanic Six - dar 3 zmones. Kas jie?


Kažin kokia bus Oceanic Six išsigelbėjimo istorija. Žinom, kad Oceanic 815 buvo rastas vandenyno dugne netoli Indonezijos krantų. Lėktuvas labai nukrypo nuo kurso "Sidnėjus-Los Andželas". Toks nukrypimas greičiausiai bus paaiškintas tuo, kad lėktuvą užgrobė teroristai ir privertė pakeist skrydžio kursą. Kadangi vandenyno dugne buvo rastas visas lėktuvo korpusas, tai taip išeina, kad lėktuvas nusileido ant vandens, o paskui kurį laiką laikėsi ant vandens ir vėliau skęsdamas lūžo pusiau. Tai tie 8 surviveriai pagal idėją turėjo iššokt iš lėktuvo dar jam būnant ant vandens, o paskui savo jėgom nuplaukti į artimiausią negyvenamą salą (tai yra tikėtina, nes tam rajone yra daug negyvenamų salų). 2 iš 8 surviverių turėjo mirti iki išgelbėjimo. Kažkas puikiai paruoš melagystę.
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2006 Spa 12, Ket 21:38
Miestas: Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Zedd » 2008 Vas 22, Pen 18:00

Manau kad Aaronas nera is Oceanic 6, tiesiog nemanau kad i ju tarpa iskaiciuotu kudiki. Taigi lieka atskleisti dar du.. Idomu kas nutiko Claire. Nemanau kad ji numire, tikriausiai ji pasiliko saloje nes del kazkokiu nemaloniu priezasciu negalejo isskristi. Manau, kad Dzekas suzinojo kad jinai yra jo sese ir grizes i USA pradejo labai sielotis del to kad teko ja palikti. Galbut su tuo susijes ir jo noras nusizudyti 3 sezono finale. Jis juk sake "forgive me", o sie zodziai skambejo tarsi skirti kazkokiam atskiram zmogui. Ir jo nenoras pamatyti Aarona gali buti susijes su tuo kad jam skaudu ji matyti ir jis primena jam apie Claire. Beje, gali dar buti taip kad tai Kate vaikas, bet ji tiesiog pavadino ji Aarono garbei. Nors as pats tuo netikiu :) Buvo malonu matyti Kate mama vis dar gyva, nors ir nepatiko kaip Kate su ja snekejo. Ir si scena man primine kad seniau galvodavau kaip veikejai issigelbeje is salos tures susitikti su artimais ir draugais kuriuos mateme flashbackuose. Dabar tai ir matome flashforwarduose ir man tai patinka.

Lockas serijos pradzioje atrode labai pasimetes kaip kad ir sake Benas. Netgi klause Sojerio nuomones. ("They are saying baahhh" - nerealu!!) Na bet scena su Mailsu ir granata buvo zudanti! Nors is tiesu tai Lockas cia bande eksperimentuot ir ziuret kas is to iseis, jis vis dar pasimetes... Bet vis tiek kietai pasielge 8)

Idomu kodel Mailsui reikejo butent 3.2 milijonu. Ir manau kad tas "he" apie kuri minejo Mailsas Benui yra Charles Widmore :?

Baisiai idomu kas nutiko helicopteriui! Tikiuosi parodys kuo greiciau.. Ir nesupratau ka ten veike Charlotte ir Danielis su kortomis?? Koks viso to buvo tikslas? Panasu i dar viena keista eksperimenta...
Ilgu dienu ir maloniu naktu
Vartotojo avataras
Zedd
Workman'as
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2006 Bir 10, Šeš 19:34
Miestas: Bristol, UK

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Naya » 2008 Vas 22, Pen 18:14

Va va, uzmirsau apie tas kortas parasyt... Man irgi keistai pasirode. Jeigu primesim, kad jam tos kortos buvo parodytos ir tada apverstos, ir jis ju neprisimena - jam 'short term memory loss'. Bet jus normaliai funkcionuoja, nieko panasaus nepastebejom pries tai. Darfk Ufo kazkoks ciuvas visai crazy teorija isvedinejo, kad saloje viskas keiciasi ir ne Danielis neprisimena kortu, o kortos pasikeite... :? Lauksim logisko (arba nelabai) paaiskinimo apie sita eksperimenta.
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: 2006 Lap 04, Šeš 02:44
Miestas: Loughborough/Kaunas

Re: 404 - Eggtown

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 22, Pen 19:11

pagaliau perzhiurejau :D :D
aarona nelaikau vienu ish oceanic six nes jis juk kudikis ir turetu buti su mama (o ji yra claire) nebent kazhkas atsitiko tokio kad arba savo noru arba nesavo claire ji atidave keitei (claire tai tikriausiai padare priesh oceanic'am ishskrendant ish salos).
dar gera ten ta vieta buvo kai julieta pasiule jackui 911 paskambinti.
lockas (tikriausiai nieko gero nesugalvojo po keites uzhtikimo jo name) ir nuejo i ta trobele pas milesa ir sugrudo jam i nasrus granata tikriausiai jam po to pasidare lengviau :roll: :roll: .
levai kad neparode kas saidui, des'ui ir lapidusui atsitiko kad jie dar nenuskrido i laiva
na tikekimes kad apie juos kitoje serijoje papasakos
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2008 Vas 09, Šeš 16:44
Miestas: Klaipeda

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Tautvydas » 2008 Vas 22, Pen 22:10

WOW! paskaitinėjau ir atrodo esu vienintelis toks durnelis nesupratęs, kieno tas vaikas. todėl gale vos neapsisisiojau. ar neapsisiusiojau. nu you get the idea ;-)
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2007 Bal 12, Ket 23:10

Re: 404 - Eggtown

Standartinė MACD » 2008 Vas 22, Pen 22:13

Teisme - viskas logi6ka: tiesiog susitarė abu advokatai. Tai noramalu JAV. Dėl granatos - visiškas idiotizmas. Iš kur saloje granata? Beliko kitoj serijoj dar patranką parodyt. Šiaip serija viena iš prasčiausių, iš "Santa Barbaros" stiliaus...
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 404 - Eggtown

Standartinė MACD » 2008 Vas 22, Pen 22:17

"Galima daryt išvadą, kad Oceanic Six sudaro:

Kate, Jack, Hurley, Sayid, Aaron, ???šeštas???"

Nepamirškim, kad dar kažkas paskutinėje praeito sezono dalyje numirė - gi Dzekas laidotuvėse buvo.

p.s. kažkam kilo klayusimas, kads tas arson yra.. tai yra padegimas.
MACD
Dharma Initiative
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2005 Lap 26, Šeš 14:46

Re: 404 - Eggtown

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 22, Pen 22:38

Dėl granatos - visiškas idiotizmas. Iš kur saloje granata?


kaip ish kur??? tai juk lokcas ja savo(beno) namelyje rado nu juk ten visko turetu but, juk kokiuse didzhiuliuose apertamentuose net su nuosavu pozhemiu kur galima isteikti net nuosava kaleima benas gyveno . patrankos tai gal ir neparodys nes ji chia ne prie ko. o shiap tai juk ir mikailas(tas rusas) turejo ish kazhkur gaut granata juk su ja jis charli nuzhude tikriausiai buvo pasirupines ish anksto
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2008 Vas 09, Šeš 16:44
Miestas: Klaipeda

Re: 404 - Eggtown

Standartinė Demokritas » 2008 Vas 22, Pen 23:22

Kai sužinojau kad serija bus su Kate iš karto sugedo nuotaika, nes jinai yra mano nemėgstama personaže, amžinai sukanti savo intrigas ir šiaip elgiasi kaip kokioje "Nekviestoje meilėje". Serija neįdomi ir neazartiška. Žinoma iškilo naujų klausimų, iš kurių įdomiausi kodėl tas bičiukas nesugeba atsiminti kortų ir kur dingo sraigtasparnis (nors kad jis dings tai buvo iš karto aišku. Būtų ne LOST stilius, jei sraigtasparnis be problemų pasiektų laivą.)

spoileris: Kita serija turėtų būti daug įdomesnė! Lauksime Desmondo Flashfuturų ir skrydžio detalių!
Demokritas
Surviveris
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2008 Vas 18, Pir 19:44

Re: 404 - Eggtown

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 22, Pen 23:52

Demokritas rašė:Žinoma iškilo naujų klausimų, iš kurių įdomiausi kodėl tas bičiukas nesugeba atsiminti kortų !


na jis ir taip toks excited :D :D ir gal net susijaudines, pershikes baisiausiai dei kazhko
nemanau kad jis kortu neprisimena nes ji sala paveike, nors ka gali zhinot :wink: :wink: :wink:bet kaip mateme jo flashback'uose tai jis ir sheip priesh patekant i shia sala buvo toks myzhniusp.s. shiame poste nieko nenorejau izheist ar kaip kitaip iskaudint :) :) :)
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2008 Vas 09, Šeš 16:44
Miestas: Klaipeda

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron