403 - The Economist

Re: 403 - The Economist

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 20, Tre 17:43

Cindy pagrobimas tikrai mistiškas, bet ne visai be triukšmo. Vos tik jie pastebėjo, kad Cindy trūksta, prasidėjo juos įbauginę šnabždesiai (The Whispers). Dar vienas paslaptingas elementas, apie kurį kažkada turės atskleist. Apskritai įmanoma, kad Cindy priklausė The Others iš anksto, bet kokio galo ji tada buvo taip ilgai su paskutiniais likusiais, jiem nekenkdama. Ir po jos pasitraukimo būreliui nieko blogo neatsitiko.

youtubes platybese belandzhiodamas radau viena teorija kuri teigia kad cindy gali buti viena ish dharmos nariu. na tai gali buti ir sutapimas bet teorija visai idomi
http://youtube.com/watch?v=mwGOl7bpyNw
Jesus Christ is not a weapon...
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė Bespredel » 2008 Vas 20, Tre 18:46

Nieko nesupratau tam filmuke. Jis is vis be garso pas mane groja
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 20, Tre 19:10

ten buvo noreta pavaizduot tos mergos(kuri sveikino bena ir jo teva atvykus i sala) ir cindes panashumas gal ta dharmos nare cindes mama ar kas nors tokio. na ash nesakau kad ta teorija teisinga bet vis delto gerai isizhiurejus galima ishvelgt panashumu
na bet tikriausiai tai tik sutapimas kuris man patiko
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė NarTo » 2008 Vas 20, Tre 19:31

addict rašė: Taciau Locke'as paklause kodel jis turetu ja atiduoti uz nieka? O Sayid'as ir pasake, kad jis ir nesitikejo, jog jis ja atiduos uz nieka. Bet atiduotu uz Miles'a (nors to, aisku, ir neivardino).
Stai cia ir buvo tos derybos. Nieko kito nebuvo zadeta ir jokiu kitu sanderiu sudaryta taip pat nebuvo. Esu tuo isitikines.

o tai kam Lockui Milesas,jei jis jau buvo suciuptas? manau Saydas pazadejo kazka kita...
Vartotojo avataras
NarTo
Tail section

Standartinė Bespredel » 2008 Vas 20, Tre 19:52

chifrara108 rašė:ten buvo noreta pavaizduot tos mergos(kuri sveikino bena ir jo teva atvykus i sala) ir cindes panashumas gal ta dharmos nare cindes mama ar kas nors tokio. na ash nesakau kad ta teorija teisinga bet vis delto gerai isizhiurejus galima ishvelgt panashumu
na bet tikriausiai tai tik sutapimas kuris man patiko

Nu jo, kaip tas bahuras antarktikos(ar dar kazkur) stotyje 2 sezono pabaigoje buvo panasus i Jack'a
Irgi daug kas ivairiu teoriju sugalvojo :)
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje

Standartinė chifrara108 » 2008 Vas 20, Tre 20:18

kam atrodo kad charlis i faradeju panashus, kam karlas i boone, kam jacobas i jacko teva ir t.t....

kiek zhmoniu tiek ir nuomoniu :lol: :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
chifrara108
Freighter'yje

Standartinė kelpurnija » 2008 Vas 20, Tre 20:29

Tai dabar Saiydas skraido po pasaulį ir pagal sąrašą 'kill'ina tuos, kurie kažkada kažkaip jam ar dar kažkam kitam pakenkė. Tie pakenkusieji žino, kad jiems nuo Oceanic surviverių gali blogai baigtis, nes matėt kaip golfininko veidas persikreipė sužinojus. Per Elsą jis turėjo prieiti prie Elsos boso. O tai Elsos bosas irgi buvo suinteresuotas nudėti Sayidą? Kaip jis sužinojo, kad Elsa turi romaną su juo? Ji pati pasipasakojo? Nu man kažkaip suvelta ta vieta, gal galit kas patikslinti, gal aš kokią svarbią detalę pravėplinau... Kuris kurį čia medžiojo?
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Folkas » 2008 Vas 20, Tre 20:38

Dėl visų nuomonių apie Saiydo ir Beno bendradarbiavimą nepritariu. Kaip kažkas sakė, jog Saiydas buvo oro uoste, kankino Beną, ir ypač žudė per Through the looking glass Other'ius. O apie Flashbackus, tai pačioje pradžioje, kai kalbėjo su tuo žmogumi jis pasakė, kad yra vienas iš Oceanic Six. Su Benu jis tikrai susipažino saloje. O dėl Sindės panašumo su ta, kur Benas pamatė pirmą sykį atvykus į salą, tai gal dar ji panaši į Naomi, Claire, Kate? Į ką negali būti panaši? Man jos abi visiškai skirtingos, vien balsas. O ir laikas skirtingas yra t.y. 1970 ir laikas, kada jie nukrito į salą. Tokio jaunumo ji išlikti negali..
Folkas
Tail section

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 20, Tre 23:06

Aišku kad gali :) Kaip ir Richardas Alpertas. Bet vis tiek nesąmonė ta teorija.
pliumbum
Workman'as

Standartinė LST » 2008 Vas 21, Ket 13:21

tos dvi tai gal ir panasios...ten galejo sukist ta pacia aktore ir galvot kad nieks nekreips demesio...
o del to kad saydas yra vienas is otheriu tai tikrai nemanau.. :?
o ta vokete kokia subine...paeme ir pasove nx.... :evil:
LOST
it´s why the << button
on my DVR is broken
Vartotojo avataras
LST
Katastrofos auka

Standartinė dymonaz » 2008 Vas 21, Ket 13:23

Damon Lindelof rašė:Naomi's bracelet in the Sayid episode is a key point here. I got some e-mails from people who wondered if there was a connection between Naomi's bracelet and the bracelet worn by the woman Sayid killed in his flash-forward. There is no connective tissue. Sometimes a bracelet is just a bracelet. We just thought it would be a cool emotional touchstone for Sayid; Elsa's bracelet reminds him of Naomi. But some people interpreted that, ''Is there something more there?'' We might need to address that.

Oh well. Tiek to džiaugsmo...
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė kelpurnija » 2008 Vas 21, Ket 14:54

="dymonaz]
Oh well. Tiek to džiaugsmo...

Čia kaip ir tada, kai III sezono pradžioj Keitės riešai buvo kruvini ar kai Sun meilužis pro langą išskrido - visi prikūrė ilgiausias istorijas :D

O mano klausimus, žiūriu, visi ignoruoja... Arba visiems viskas taip aišku, kad net nesivargina, čia tik aš vienintelė nesusipratėlė...
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė addict » 2008 Vas 21, Ket 15:06

kelpurnija rašė:Per Elsą jis turėjo prieiti prie Elsos boso. O tai Elsos bosas irgi buvo suinteresuotas nudėti Sayidą? Kaip jis sužinojo, kad Elsa turi romaną su juo? Ji pati pasipasakojo? Nu man kažkaip suvelta ta vieta, gal galit kas patikslinti, gal aš kokią svarbią detalę pravėplinau... Kuris kurį čia medžiojo?

Sayid'as medzioja tuos, kuriuos liepia medzioti - nuzudyti Benas. Prie Elsos boso jis turejo prisikapstyti butent per ja, suvedziodamas, apsimesdamas, kad myli ja (kaip matom veliau, jis istikro ja pamilo). Elsos bosas medzioja Sayid'o bosa - Bena (klausimas ar abu bosai zino tikslius vardus ir pavardes, ka jie bando sumedzioti). Elsa taip pat kaip ir Sayid'as, turejo prisikapstyti prie Beno. Nei vienam, nei kitam neisdege. Galutini rezultata mateme patys.
NarTo rašė:o tai kam Lockui Milesas,jei jis jau buvo suciuptas? manau Saydas pazadejo kazka kita...

Sayid'as prase Ben'o duoti jam Charlotte ir leisti nuvykti i ju laiva - naudos bus visiems, jis issiaiskins kas jie tokie ir ko is tikruju nori. Antraip prasides karas, kurio nei vienas is ju nepajegs sustabdyti. Kam kariauti jei galima viska isspresti taikiai? Locke'as pasiliko Miles'a, atidave Charlotte ir dar gaus informacijos apie juos, kai Sayid'as gris is laivo.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Standartinė kelpurnija » 2008 Vas 21, Ket 15:28

addict rašė:[Sayid'as medzioja tuos, kuriuos liepia medzioti - nuzudyti Benas. Prie Elsos boso jis turejo prisikapstyti butent per ja, suvedziodamas, apsimesdamas, kad myli ja (kaip matom veliau, jis istikro ja pamilo). Elsos bosas medzioja Sayid'o bosa - Bena (klausimas ar abu bosai zino tikslius vardus ir pavardes, ka jie bando sumedzioti). Elsa taip pat kaip ir Sayid'as, turejo prisikapstyti prie Beno. Nei vienam, nei kitam neisdege. Galutini rezultata mateme patys.

Nu ir aš taip supratau, bet man jau čia be galo viskas keistai susukta: vienas kitą medžioja tuo pačiu metu. Man panašiau, kad Elsa iš pradžių išvis jokių kėslų neturi. Pasiduoda Sayido pagundoms. O paskui jau ir jai parūpo Sayidas. Kodėl? Nes bosas davė nurodymas? O ji pasipasakoja bosui, su kuo susipažino ir miega? Aišku, gali būti, kad jis joks jai ne bosas...
Žodžiu, manęs kažkaip neįtikina. Galų gale, jei yra pagrindo, kad Sayidas su savo bosu kažkaip irgi rūpi, tai kokių velnių jis tada pasakoja Elsai apie 'crash'? Taigi pasakė, kad yra 'headhunter'is ir to užtektų, kam viską apsunkinti...
Vartotojo avataras
kelpurnija
Workman'as

Standartinė Naya » 2008 Vas 21, Ket 19:07

Sian eidama i Sainsbury's klausiausi oficialaus Lost'o podcasto ir ten Damon'as ir Carlton'as, bevalgydami Sayido formos sokoladukus, patikino, kad musu matyti 4 lostieciai (Kate, Jack'as, Hurley ir Sayid'as) tikrai priklauso Oceanic Six ir apie likusius du suzinosim dar si sezona :D Gal jau rase kasnors sita, sorry, jei nepastebejau ;) Smagus podcastas, netgi jeigu jame ir daug pasinusisnekejimu :)
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is

Standartinė dymonaz » 2008 Vas 21, Ket 19:30

Aha :) Visai pamiršau vakar grįžęs apie tai pats parašyti. Ar gal nepamiršau... neatsimenu. Koks skirtumas. Podcast'as valdė :) Kažkaip pagalvojau, kad per streiką turbūt ne tiek lost'o kiek podcast'o trūko :)
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM

Standartinė kefyras » 2008 Vas 21, Ket 22:41

dymonaz rašė: Girtuokliai prison breakeriai mane uždarė kaime ir nenorėjo išleisti ir liepė visą molį atiduoti.

negi taip blogai buvo?:)
kefyras
Temple other'is

Standartinė citrinaa » 2008 Kov 25, Ant 22:37

del tu Sayd'o flashbacku ir flashforwardu, tai dar yra toks momentas. Jei flashforward buvo tik pradzioj, tai kokius tada draugus Saydas gelbeja su Beno pagalba? Nebent ta pabaiga irgi flashforwardas, o serijos vidurys (su Elsa) yra flashback. Bet butu tada nesamone...
[i]London, baby...
citrinaa
Katastrofos auka

Ankstesnis

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių