402 - Confirmed Dead

402 - Confirmed Dead

Standartinė kefyras » 2008 Vas 08, Pen 10:05

The survivors begin to question the intentions of their supposed rescuers when four strangers arrive on the island.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė kefyras » 2008 Vas 08, Pen 10:08

wow, tokios geros serijos senai nebuvo:) toks jaumsmas, kad jau kitoj serijoj ishskirs visi kas su jacku dabar yra:) visgi tie gelbetojai darmos pasiusti.
edit:http://www.cnbc.com/id/23057002 baiges rashytoju streikas:) tikiuosi suspes visas planuotas losto serijas padaryt:)
Paskutinį kartą redagavo kefyras 2008 Vas 08, Pen 13:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Bespredel » 2008 Vas 08, Pen 10:28

Negaliu patiket, kad jau kazkas paziurejo!!!!
Man tik vakare pasitaikys tokia proga, nekantrauju!!!! :twisted:
Live free or die hard
Vartotojo avataras
Bespredel
Freighter'yje
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2007 Geg 09, Tre 19:55
Miestas: vilnius

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Fanas » 2008 Vas 08, Pen 13:28

Tik dar labiau sunervino, netinka man ziuret serialus serijom. Kai ziuriu tai visa sezona is kart :)
Fanas
Otheris
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2006 Rgs 03, Sek 11:04

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Igniuks » 2008 Vas 08, Pen 16:19

Na gera serija, bent jau man.
Taip išeina, kad tie žmonės nėra tokie jau ir pavojingi. Jie čia tik dėl Ben'o. O ginklai tai turbūt galvojo, kad Ben'as ginsis su saviškiais tai kaip atsarga. Nors galiu klysti, Walt'as neveltui pasirodė, jei liepė Locke'ui taip elgtis.Na once again, gera serija.
Igniuks
Workman'as
 
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007 Vas 16, Pen 12:55

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė dymonaz » 2008 Vas 08, Pen 17:07

Um. Gera serija after all :) Kai pradėjau žiūrėt tai atrodė "blin ką jūs čia gumą tempiat", o ten kai susitiko su Abaddon'u (juodaodis, kur Hurliui apie Oceanic kalbėjo) tai išvis susiparinau, kad kalba apie misiją ir nepasako kas vyksta ir išvis pasijutau, kad prieš akis dar 3 sezonai ir 2 iš jų bus vien nauji klausimai, bet kai išsitraukė Beno fotkę tai vos nuo kėdės nenukritau :) Ne todėl, kad nesitikėjau, kad jie Beno ieško, bet nesitikėjau, kad taip akivaizdžiai iš karto ir prisipažins :)

Nuo serijos pradžios buvo aišku, kad tie čiuvai greičiausiai yra susiiję su Dharma, nes jau vien pavardės ką reiškia - Faradėjus, Maelstromas (Miles Strom) ir tt - įžymūs mokslininkai. Peržvelgiau Lostpedia - visų keturių pavardės susiijusios su mokslininkais. Kodėl jie ieško Ben'o? Manyčiau grynai dėl Purge. Ar jie geriečiai ar blogiečiai? Geras klausimas :P Iš Beno ir galbūt salos požiūriu, iš Jacobo požiūrio - jie yra prieš salą ar tai jeigu vistik Dharma dar veikia išoriniam pasaulyje - jie siekia išnaudoti salą kažkieno gerovei. Four Toed Statue (antro sezono finale) - aiškus simbolis, kad tikrieji "otheriai" (ne Dharma) saloje buvo jau seniai (ne kartą apie tai buvo minėta) - jiems priklauso sala, o Dharma yra jų priešai. Taigi pasiskirstymas "už salą" ar "už realybę" manau ir yra esminis.

Dar truputį suparino tas variantas, kad Miles'as yra vaiduoklių medžiotojas - nu blin... gi jie gyvi ;/ wtf!

Beno žmogus kreiseryje - IMHO Waltas. The Jigsaw Falling Into Place :)

Tik va... Paranoja, kad turbūt viskas nėra ten taip paprasta... Ir kad dar viskas apsisuks bent kelis kartus :) Beje ta vieta kur kamera apsisuko, nes Charlotte kabojo aukštyn kojom privertė maloniai nusišypsot :) vat čia tai plot twist tiesiogine ta žodžio prasme ;)

Streikas dar nesibaigė, bet labai realu, kad baigsis pirmadienį (priklauso nuo balsavimo šeštadienį). Jeigu kontraktas bus patvirtintas - gausime dar apie šešias serijas (nebent labai pasiseks). Šaltinis. Pagal mano skaičiavimus irgi panašiai išeina - iki sezono pabaigos liko apie 16 savaičių, vienai naujai Lost serijai reikia apie 8-10 savaičių (nuo rašymo iki montavimo), bet bėda ta, kad reikėtų daug papildomo personalo, nes vienu metu aktorius gali filmuotis vienoje vietoje, o rašytojai rašyti vieną scenarijų. Lost dabar turi 6 serijų rezervą - bet kai jis pasibaigs - jie turės 0, kai tuo tarpu normalaus sezono metu turėtų bent 2-3, kad užtektų kas savaitę rodyt - vat tų 2-3 dabar ir pritrūks iki sezono galo. Bet viltis miršta paskutinė ;) Juolab, kad aš netikiu, kad rašytojai "nieko nerašė" - greičiausiai bent jau užuomazgos yra paruoštos ir pats scenarijaus rašymas 8 epizodams iki sezono galo neturėtų užtrukti (nors čia vėl reikia primesti, kad visi turės susitarti ir suderinti su ABC kiek iš tikro darys - vien tas derinimas užtruks), tačiau viską nufilmuoti tai jau bus problematiška...
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Gytaz » 2008 Vas 08, Pen 17:35

Gera serija! Geresnė už pirmą. Ir visi nauji personažai atrodo įdomūs. Gaila Beno, kiekvienoj serijoj kas nors jį sumuša po porą kartų. :)

Dabar vėl teks laukti savaitę... :(
Vartotojo avataras
Gytaz
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 01, Pen 18:12
Miestas: Vilnius

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė jankofobas » 2008 Vas 08, Pen 18:45

Any ideas kaip gyvūnas su DHARMA antkakliu pateko į Tunisą? Nemanau, kad ten kažkas jį nuvežė, nes kokia prasmė vežt baltąjį lokį į dykumą? Turbūt būsimose serijose išgirsime žodį "teleportacija" ar kažką panašaus :)

Iš Beno kalbų galima spręsti, kad jis pats nežino visų salos paslapčių - net apie juodąjį dūmą jis sako "I don't know". Tiesiog vyksta dviejų grupių kova dėl salos paslapčių, o surviveriai netikėtai atsidūrė šios kovos epicentre ir dėl to kenčia. Įdomu tai, kad į salą tebuvo pasiųsti penki neprofesionalūs kovotojai. Jei ne otherių ir suviverių kova, tai otheriai tuos atvykėlius greičiausiai būtų lengvai sudoroję (dėl aiškios kiekybinės persvaros). Tas, kas vadovauja tam laivui, neturi nė menkiausio supratimo apie otherių pajėgas (o tai jau 1:0 Beno naudai).

Tokiomis aplinkybėmis, jei aš būčiau surviveris, tai Jack'o ir Lock'o kovoje palaikyčiau Lock'ą. Akivaizdu, kad tiek otheriai, tiek atvykėliai nėra suinteresuoti surviverių išvykimu iš salos, nes bijo žinių apie salą paskleidimo pasaulyje. Dėl to verta eiti paskui Lock'ą ir slėptis. Flashfowarduose matėm Jack ir Kate išsigelbėjusius, bet greičiausiai atvykėliai juos paleido tik prieš tai prigrasinę niekam neprasitarti apie salą, kitaip saloje likę surviveriai bus išžudyti. Mano versija tokia: Jack, Kate bus nuvežti į kokią nors Indonezijai priklausančią negyvenamą salą, o paskui jie bus "rasti" ir bus paskelbta apie netikėta jų išsigelbėjimą.

Dar vienas įdomus momentas - paskendęs lėktuvas prie Indonezijos krantų. Kažkas paaukojo milijonus dolerių vardan tikslios lėktuvo kopijos nuleidimo į vandenyno dugną. Klausimas: kam to reikėjo? Gi surviverius laisvai galėjo paskelbt dingusiais be žinios ir tiek.
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2006 Spa 12, Ket 21:38
Miestas: Kaunas

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė dymonaz » 2008 Vas 08, Pen 19:18

jankofobas rašė:Kažkas paaukojo milijonus dolerių vardan tikslios lėktuvo kopijos nuleidimo į vandenyno dugną. Klausimas: kam to reikėjo? Gi surviverius laisvai galėjo paskelbt dingusiais be žinios ir tiek.


Todėl, kad suradus lėktuvą baigiamas tyrimas. Baigiamos paieškos. Niekas klausimų nebeužduoda. Konspiracijos teorijos lieka gyvos, bet tie kas apie jas kalba uždaromi į SRMHI.
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė ogistan » 2008 Vas 08, Pen 19:50

Gera serija, patiko nauji aktoriai. :) Tai dabar vel pradejo rodyti flashbackus?
ogistan
Žiūrovas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008 Vas 08, Pen 19:47

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Gytaz » 2008 Vas 08, Pen 20:47

ogistan rašė:Tai dabar vel pradejo rodyti flashbackus?


Aš manau, kad įvairiai bus. Ir back'us, ir forwardus rodys.
Vartotojo avataras
Gytaz
Otheris
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2008 Vas 01, Pen 18:12
Miestas: Vilnius

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė kefyras » 2008 Vas 08, Pen 21:36

del poliarines meshkos tuniso dykumoj manau pagrindinis klausimas, ne kaip ji ten atsidure, o kiek laiko ji ten pragulejo, nes archeologai nelabai 10-20 metu senumo ishkasenomis domisi, manau ten mazhiausiai 100 metu senumo ta ishkasena buvo, jei ne daugiau.
dharma i sala pasiunte ne 5 nepatyrusius, o keturis nepatyrusius su nepershaunamom lemenem vadovaujamus, karishkes:) plius pilotas labai geras:) jei sugebejo dzhiunglese nusileist tokiu oru:)
lol, bigger walt:) atvare visu gelbet:) idomu ar ir maikla parodis:)
beje praeitoj serijo hurley charli psichushkej pamate tik tada kai ji jam parode kitas pacientas:) chia tipo bendra haliucinacija ar ka?:)
dar keista kad visi otheriai ishkyrus bena kaip i vandeni dingo, negi neis jie beno gelbet?:)
edit: beje shiaip jei televizijos noretu bent kashkiek savo prarastus milijonus per streika susigrazhinti, galetu sezono gala toliau i vasara nukelt:)
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Rndz » 2008 Vas 08, Pen 22:25

Labai malonu ,kad toks susidomėjimas mūsų tarpe ,šiuo serialu. Paskaitęs jūsų komentarus, "suvirškinau" keleta detalių ,kurių nepastebėjau žiūrėdamas serialą. :) Dar vienas klausimas ,kaip manot kodėl gelbėtojams ,reikalingas Benas?
I always had a plan..
Rndz
Surviveris
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008 Vas 08, Pen 22:21
Miestas: Kaunas

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė kefyras » 2008 Vas 08, Pen 22:40

benas, beje turbut vienintelis likes "formalus" darmos atsovas saloje:) neskaitant tu keturiu nauju gelbetoju.
kefyras
Temple other'is
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2005 Gru 01, Ket 16:06
Miestas: Trakai

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė DZT » 2008 Vas 08, Pen 23:38

Si serija buvo viena geriausiu per visa lost istorija ( bent jau man), nes buvo daug veiksmo, itamos, atsakymu. Zinoma epizodas iskele pora klausimu:
1) Kodel pilotas slubciojo, turejo sudauzyta telefona, nuo kazko bego, jei saugiai nuleido sraigtasparni? Gal tai buvo smokie darbas?
2) Kodel Danielis verke pamates suduzusi lektuva vandenyno dugne? Beje veikejo pavarde sutampa su vieno izymaus chemeiko ir isprotejusiu ciuvelio pavarde? Personazas panaudojo pora jo fraziu.
3) Kodel Sarlote daug kartu skaite straipsni apie suduzusi lektuva pries abziuredama poliar bear? Beja personazo inicialai ir pavarde su tampa su knygos Narnijos kronika autore? Lyginant lost ir knyga galima rast ivairiu atitikmenu.
4) Kada, kaip ir kodel benas buvo isvykes is salos ir kodel visi taip itartinai klauso locko?
5) Ar tas berniukas vaiduokliu gaudytojo flashbackuose nebuvo mr.eko? Na tikekimes atsakymus gausime greitai.
P.S mirusoiojo berniuko kambaryje buvo filmo(taip pat yra ir knyga, serialas) '' Battle royal'' plakatas, kuriame zmoniu grupe nusiunciama i negyvenama sala iszudyti vienas kito del pinigu ir islikimo. Gal tai uzuomina?
P.S.S manau beno zmogus laive maiklas.
DZT
Žiūrovas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007 Vas 08, Ket 17:02
Miestas: Vilnius

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Naya » 2008 Vas 09, Šeš 00:00

Na, serija tikrai buvo puiki. Pirmiausia bent jau as isitikinau, kad Jacobo trobeleje, kitaip nei teige kaikurie zmones, buvo ne Lock'as. Jo reakcija, kai Hurley paminejo trobele, buvo nuostaba, man tik idomu, ar Locke'as pats tiksliai zino tos mistines trobeles buvimo vieta.

Su tom pavardem tai siulyciau nepersistengti :) 100%, kad jos pasirinktos ne be reikalo, bet galima spelioti be galo... Tik norejau pataisyti DZT, kad C.S. Lewis buvo Narnijos autorius (ne autore) ir bent jau imho labiau tiketina, kad pavarde susijusi su kokiu nors filosofu (yra net du su sia pavarde), o ne vaiku knygu rasytoju. Jei radai (o ne kazka kazkur skaitei apie tai) kazkokiu sasaju, tai gal pasidalink placiau.

Del to poliarinio lokio - nebutinai tie kaulai turi buti seni. Tiesiog gal vygde kasinejius salia, rado neaiskius poliarinio lokio kaulus ir tiek.
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: 2006 Lap 04, Šeš 02:44
Miestas: Loughborough/Kaunas

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Tautvydas » 2008 Vas 09, Šeš 00:35

w0000000t!

tiek daug klausimų, kad spangstu. labai didelis įspūdis. gera serija. super. gal kiek lėkštoki naujieji herojai (ghostbusteris - come on! vos ne spider man), bet visumoj super. pagrindinis klausimas - kodėl jiems reikia beno? turėjo jo nuotrauką. vadinasi benas lankydavosi sausumoj, i mean, JAV. ką jis ten tokio pridirbo?
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2007 Bal 12, Ket 23:10

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė DZT » 2008 Vas 09, Šeš 00:41

Tautvydas rašė:w0000000t!

tiek daug klausimų, kad spangstu. labai didelis įspūdis. gera serija. super. gal kiek lėkštoki naujieji herojai (ghostbusteris - come on! vos ne spider man), bet visumoj super. pagrindinis klausimas - kodėl jiems reikia beno? turėjo jo nuotrauką. vadinasi benas lankydavosi sausumoj, i mean, JAV. ką jis ten tokio pridirbo?

as manau ,kad tokia komanda neveltui sukurta. Tikriausiai jie nori isgautis visas salos paslaptis is beno, sugauti smokie ar jacoba, juk ghostbusteris neveltui ten yra?
DZT
Žiūrovas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007 Vas 08, Ket 17:02
Miestas: Vilnius

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 09, Šeš 01:43

Padarysiu taip: žiūrėsiu seriją, ir ką nors vis čia parašysiu kas man patiks/nepatiks :)

1. Tie bičeliai kurie nagrinėja vandenyną sušunka "OMG, it's Oceanic 815". Nesamonė, kurėjai jau per daug viską stereotipizuoja ir pritempinėja (panašiai kaip Naomi mirdama pasako "tell my sister that I love her"). Lėktuvas nukrito prieš 90 dienų, tad nėra jokių šansų, jog bent trys žmonės pasaulyje pamena skrydžio numerį. Čia ką pasakiau galioja tik tuomet, jie ten jį rado dabartiniu laiku. Gali būt, kad rado maždaug prieš Naomi nukrentant į salą (ji mano, kad jie visi mirę). Tokiu atveju skrydžio numerį žinotų gal 10 žmonių. Ir rasti jie tikrai ne iškart, nes vėliau matom, kad lavonai gerokai apirę.
2. Neatsibodo jiem dar pasalptys, kaip kad pokalbis tarp Locko ir Hurlio dėl trobelės.
3. Danielis (ar kaip ten) biškį pasimetęs :) Neatrodo jog būtų koks mercenary, gal koks mokslininkas.
4. Kad Mailsas slėpė dūrą už nugaros matėsi iškarto :P
5. O Mailsas modernusis egzorcistas kone :) Matom, kad LOST tikrai žaidžia ant pomirtinio gyvenimo, jaučiu bus ugnies visokiom pugitory teorijom
6. O, pasirodo Naomi ir sister nebuvo pritempta, o suplanuota, gerai :)
7. Benas vistik turi kiaušų.
8. Mailsas naglas, duočiau į snukį.
9. Gal kas žino, per kiek laiko meškos dydžio gyvūno kūnas suirsta iki plikut plikutėlių kaulų? Čia pridėjimas prie visokių keliavimų laiku teorijų bus :)
10. Danielis fizikas. DHarmos antkaklis. Jie aišku ten visi plaukė su Dharmos reikalais. TIk neaišku friend or foe.
11. Aišku, kad Dharma ar kažkas yra labai labai labai labai galinga organizacija jei galėjo sufeikinti visą lėktuvą. Naujieji salos atvykėliai jai nepriklauso.
12. Su karve geras :D
13. O, zjbs, tie keturi turbūt net nežino ką ten daro ir kodėl.
14. Lockas uždavė gerą klausimą, rašau 10 balų, būčiau tikrai klausęs ko nors iš tos serijos.
15. Va tokia turėjo būt pirma sezono serija.

Brr, geras. Dvi konkuruojančios organizacijos čiuju :)
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2006 Sau 08, Sek 01:30
Miestas: Kaunas

Re: 402 - Confirmed Dead

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 09, Šeš 01:50

Nuostabi serija. :) Benas dar labiau tapo mano mėgstamiausiu veikėju.. Nes iš tiesų žino daug.. :) Dabar labai įdomu kas toliau nutiks..
pliumbum
Workman'as
 
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008 Sau 23, Tre 23:39

Kitas

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron