401 - The Beginning of the End

Re: 401 - The Beginning of the End

Standartinė Tautvydas » 2008 Vas 06, Tre 23:42

aš gal taip nesigilinu į visą reikalą, kaip jūs, so galit mane durnium išvadint, bet įmanoma, kad jacob=smoke=ta pagrindinė_salos_jėga kurią charlis vadina "it"? i mean, juk ji kiekvieno surviverio protą sujaukė ir stengėsi kažkokia prasme išgydyt (kai surviveriai matė artimuosius ir panašiai, savo vidinius demonus, sakykim taip). tai gal kai mums rodo jacobo trobelę, tiesiog mes matom na viso to užkulsius, kur viskas sujaukta, ir tas pats jacobas gali bet kokiu pavidalu pasirodyti (todėl matom absurdus kaip jacko tėvą, kuris čia visiškai ne į temą).

na, man patinka spėliot, su, čia mano toks spėjimas po šios serijos, kurią po tiek laukimo žiūrėjau laaaaabai gardžiai.
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris

Standartinė Cyrus » 2008 Vas 07, Ket 00:00

Tautvydas rašė:aš gal taip nesigilinu į visą reikalą, kaip jūs, so galit mane durnium išvadint, bet įmanoma, kad jacob=smoke=ta pagrindinė_salos_jėga kurią charlis vadina "it"? i mean, juk ji kiekvieno surviverio protą sujaukė ir stengėsi kažkokia prasme išgydyt (kai surviveriai matė artimuosius ir panašiai, savo vidinius demonus, sakykim taip). tai gal kai mums rodo jacobo trobelę, tiesiog mes matom na viso to užkulsius, kur viskas sujaukta, ir tas pats jacobas gali bet kokiu pavidalu pasirodyti (todėl matom absurdus kaip jacko tėvą, kuris čia visiškai ne į temą).

Logiška, taip tikrai gali būt
Vartotojo avataras
Cyrus
Temple other'is

Standartinė KillYourDarling » 2008 Vas 07, Ket 00:21

o gal Jacob neturi savojo pavidalo, tik gali būt kuo nors kitu. gal todėl Locke'as jo nematė pirmąkart. ir ga; dėl to jį gali vadinti 'it'
Vartotojo avataras
KillYourDarling
Surviveris

Standartinė Tautvydas » 2008 Vas 07, Ket 02:35

na gal tada jacobo tikrasis pavidalas yra blake smoke. tipo kai ieško kuo pasiverst gal? nzn, čia laaaabai jau toks slidus reikalas ;-)
Vartotojo avataras
Tautvydas
Otheris

Standartinė PressAltF4 » 2008 Vas 07, Ket 15:08

addict-na gerai sutinku su tuo,gal kiek per anksti pradejau varyt ant tos serijos,o del tu uzuominu tai man labiau kaip jau sakiau tie flashbackai patikdavo,suprasdavai kol herojus elgiasi taip o ne kitaip ir pan.. o dabar tas ziurejimas i ateiti nzn kazkaip,nlb man.
PressAltF4
Žiūrovas

Standartinė addict » 2008 Vas 07, Ket 15:17

PressAltF4 rašė:addict-na gerai sutinku su tuo,gal kiek per anksti pradejau varyt ant tos serijos,o del tu uzuominu tai man labiau kaip jau sakiau tie flashbackai patikdavo,suprasdavai kol herojus elgiasi taip o ne kitaip ir pan.. o dabar tas ziurejimas i ateiti nzn kazkaip,nlb man.

Zinoma, flashbackai serijas padarydavo idomesnes ir leisdavo labiau susipazinti su visais pagrindiniais veikejais. Bet juk jau per 3 sezonus parode apie juos turbut viska kas imanoma. Pazistame visus labai gerai, turbut jau zinome kaip vienas ar kitas pasielgtu vienoje ar kitoje situacijoje ir t.t. Taigi, flashback'u rodymas ir tolesniuose sezonuose - beprasmiskas. Ir taip esam suzinoje is ju viska ko tik reikia. Dabar eile flasforwardams. Galim palyginti zmogu, kurio mateme flashback'us bei flashforward'us, stebet kaip jis keicias/pasikeite. Kaip ji pakeite sala, bei paslaptys, kurias laiko tie, kurie is jos paspruko.
Don't give up.
Vartotojo avataras
addict
Workman'as

Ankstesnis

Grįžti į Ketvirtas sezonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių