LOST per ltv nuo BIRZELIO 1d.

Diskusijos apie trečią sezoną per LRT.
Žiūrintiems per ABC užteiti nerekomenduojama.
Už spoilinimą (informacija apie serijas, kurių dar nerodė per LRT) griežtai baudžiama.

Re: LOST per ltv nuo BIRZELIO 1d.

Standartinė vaidiz » 2009 Lie 01, Tre 22:01

O man, tai jis kaip tik patinka... Atrodo toks teisingas, protingas, gudrus personazas. Neveltui Charlis ir sake Jack'ui, kad tik Locke'as vienintelis gali istraukti juos is salos. :) Siaip biski keistoka buvo paskutine serija, kai neva mire Shannon (Buno vaizduoteje).
O siaip pirmo sezono pradzia tikrai nera itin ispudinga, bet tikrai nera ir bloga, galetu baigiantis kiekvienai serijai palikt didesne intriga, to ir truksta siam sezonui. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Lights On. » 2009 Rgs 11, Pen 08:58

bet tai gerai kad nera jau kokia baisiai didele ta "intriga", nes
lostas intriguoja savo siuzetu, man pavyzdziui jau serijos vidury labai intriguojanciai viskas buna XD
dziaukis, kad nera LOST'e tokiu pabaigu kaip per muilo operas, ateina Maiklas prie Volto:
As.... esu.... tavo.... (tada jie sustingsta minutei ir ziuri paklaikusiu zvilgsniu mazdaug :shock: ir tada...)

LOST.

;DDD
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2009 Rgs 11, Pen 21:35

Is esmes taip. Nemaza intriga is tikruju buna, netgi per vidury serijos, kurios (intrigos) butent toje serijoje jau ir nebeparodo.
Na bet siaip antras sezonas yra geresnis ir intrigu daugiau, ir siuzetas geresnis. 3 sezonas bus dar geresnis. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Disappear » 2009 Rgs 23, Tre 20:52

Ar yra kas ziuri Dinge per LRT ir nemano, kad tai issidirbinejimas rodyti tai pi 4 tai po 2 serijas i savaite (2 sezono! kuri jau pati LRT pakartojo kelis kartus), tuo tarpu kai normalius tv kanalus turinciose salyse, seniai rodo 5a ? =)
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section

Standartinė martis1526 » 2009 Rgs 23, Tre 21:45

manau, kad visai gerai sugalvojo, tik kad rodyti po 4 serijas i savaite ir praeitu visai greitai tie 4 sezonai, bet taip kaip dabar iki kokia vasario kol 5 rodys ;D

kaip tik prades 6 rodyti nuo sausio 27, tai ir 5 tuo paciu.

Visai smagu, kad is naujo rodo. Bus proga susirinkti visus sezonus lt kalba.
Visai gerai man kad rodo taip neprailgsta 6 sezonoi laukimas. Be to dar prisimeni viska kas buvo.
martis1526
Mėgsta spoilinti
Mėgsta spoilinti

Standartinė vaidiz » 2009 Rgs 26, Šeš 21:24

As tai siaip pilnai sutinku ir pritariu siam dalykui, kad jie rodo LOST nuo pradziu t.y. nuo pirmo sezono. Visu pirma, atsiranda dar nemazai ziurovu, kurie zinojo, kad tai vienas is geriausiu serialu, bet nenorejo ziuret nuo 3 ar 4 sezono, nes tik tuo metu suzinojo apie Dinge, tad dabar jiems puiki proga pradeti ziureti. Kitas dalykas - man asmeniskai tikrai idomu viska perziuret nuo pradziu ir atsiminti ivykius, sekusius vienas po kito. Be to, kaip kolega sake, neprailgsta laukimas naujojo sezono. Aisku, kvailiausia butu, jei ir kitais metais kartotu viska nuo pradziu :D

Bet aisku, kad rodo tik du kart per savaite, tai jau cia issidirbinejimas is ziurovu, tiesiog netgi pasityciojimas sakyciau, aisku nori ilgiau uztempti, bet ar tai verta..? Rodo kazkokias, atsiprasant, sudo vertas laidas, kaip ypac 4dieni, (nzn tiksliai kaip vadinas), kuriu nelabai kas ziuri, plius ta laida ketvirtadieniais netgi ir kartojama yra. Tai anksciau dar bent tris kart i savaite rodo, o dabar is vis net du, kai padare dar ta "Trys milijonai" laida... Pamenu anksciau dar skaiciavau, kad kazkur lapkricio men. turetu pirmus 4 baigt rodyt, tai dabar dar pora menesiuku nusikels. :D
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė TheFuXe » 2009 Rgs 27, Sek 11:04

"lost" mmmm...uzveze nebesveikai, nerealus serialas 8) :D
Vartotojo avataras
TheFuXe
Žiūrovas

Standartinė vaidiz » 2009 Spa 05, Pir 15:42

Jo tikrai labai geras serialas... 2 sezono antra puse superine, o dar jei kas nemate 3 sezono, tai tikrai nepraleiskit, jis jauciu pats geriausias is visu. ;)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė vaidiz » 2009 Spa 08, Ket 14:21

Na vat, jau kaip tik trecia sezona prades rodyt nuo kitos sav. - spalio 13d. Laukiam, geriausio, mano nuomone, LOST sezono.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė linoo » 2009 Spa 20, Ant 12:46

Sakai 3 geriausias? :? As tai vasara uzsikabinau uz LOST'u ir neiskentusi (uzkniso, kad savaitgali nerodo) parsisiunciau visus imanomus sezonus - ir negaliu atsitraukt!!!!! :lol: Kaip liga - kiekviena vakara sedziu ir ziuriu iki paskutiniuju, po to dar valanda negaliu uzmigt, nes delioju mintyse kaip LEGO - tas matyt reiskia ta, o tas ana.. Dabar jau 5 sezona 10 serija ziuresiu ir baisiausia, kad pabaigus 5 reix 6-to laukt dar 2-3 men!!!! :shock:
linoo
Katastrofos auka

Standartinė Disappear » 2009 Spa 20, Ant 23:16

Siaip del "geriausiu" tai mano manymu uz trecio sezono finalA geresnis (kol kas ;) tik penkto =0
o del laukimo, tai pamastykit kaip jauciasi tie kas laukia naujo sezono po 8-9 men. ? tikriausiai jau nusizude...
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section

Standartinė k1prer » 2009 Spa 23, Pen 17:50

Lost - geriausias serialas :D :D Man is veikeju tai Sojeris ir Lockas labiausiai patinka o serialas siajp nerealus man patiko 2 sezono "mygtuko" intriga jis tikras ar ne ...
k1prer
Žiūrovas

Standartinė Disappear » 2009 Spa 24, Šeš 13:01

Ar yra dar zmoniu ziurinciu pirma karta nuo pradziu ir per telika?))
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section

Standartinė k1prer » 2009 Spa 24, Šeš 18:17

As
k1prer
Žiūrovas

Standartinė linoo » 2009 Spa 24, Šeš 20:05

As pradejau ziuret per telika vasara, o po to viska parsisiunciau, nes LRT tempas uzknisa :lol: Tokiu tempu jie iki 2010 pabaigos rodys, o 2010 sausi jau sestas sezonas prasideda - as vakar pabaigiau penkta sez ziuret, dabar laukiu nesulaukiu sesto :)
linoo
Katastrofos auka

Standartinė linoo » 2009 Spa 24, Šeš 20:11

k1prer rašė:Lost - geriausias serialas :D :D Man is veikeju tai Sojeris ir Lockas labiausiai patinka o serialas siajp nerealus man patiko 2 sezono "mygtuko" intriga jis tikras ar ne ...

Kantrybes - viskas paaiskes ;)
Is tiesu as kaip tik su vyru apturejau diskusija, kodel sitas serialas taip itraukia - mano vyras is viso serialu niekad neziuri, o uz sito uzsikabino! As manau todel, kad yra NENUSPEJAMAS veiksmas. Nes jau tik galvoji, kad yra taip, o po keliu seriju staiga - ot ir ne taip! Ir tada idomiausia - O TAI KAIP TADA??? :lol:
linoo
Katastrofos auka

Standartinė vaidiz » 2009 Spa 30, Pen 13:04

Disappear rašė:Ar yra dar zmoniu ziurinciu pirma karta nuo pradziu ir per telika?))

jo as ir per telika vis dar ziurau. Ne vienos serijos nesisiunciau is neto. Reiskias dar turiu kantrynes, nes irgi tikrai nerealus fanas LOST esu. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė vaidiz » 2009 Spa 30, Pen 13:07

linoo rašė:
k1prer rašė:Lost - geriausias serialas :D :D Man is veikeju tai Sojeris ir Lockas labiausiai patinka o serialas siajp nerealus man patiko 2 sezono "mygtuko" intriga jis tikras ar ne ...

Kantrybes - viskas paaiskes ;)
Is tiesu as kaip tik su vyru apturejau diskusija, kodel sitas serialas taip itraukia - mano vyras is viso serialu niekad neziuri, o uz sito uzsikabino! As manau todel, kad yra NENUSPEJAMAS veiksmas. Nes jau tik galvoji, kad yra taip, o po keliu seriju staiga - ot ir ne taip! Ir tada idomiausia - O TAI KAIP TADA??? :lol:

Vat butent, LOST nera muilo opera, kur paziurejus pirma ir paskutine serija viskas yra aisku. :) Cia veiksmas kinta greitai ir nenuspejamai. Ir tie flashback'ai labai tinka prie realiojo dabartinio veiksmo saloje - viskas labai gerai susiderina. Nelabai zinau kito filmo/serialo, kur tai butu taip tinkamai suderinta.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Agota » 2009 Lap 19, Ket 09:08

Gaila, kad rodo tik antradienyje ir trečiadienyje, norėtusi, kad ir pirmadienį rodytuų.
Agota
Žiūrovas

Standartinė azyia » 2009 Gru 27, Sek 03:12

Aš čia biški nesuprantu, kodėl apie ketvirtą sezoną diskutuojama dvejose temose, o apie trečiąjį(nes parašyta, kad šioje temoje apie jį) niekur nieko nematau : ))
azyia
Žiūrovas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendra diskusija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias