4x01 - The Beginning of the End

Diskusijos apie trečią sezoną per LRT.
Žiūrintiems per ABC užteiti nerekomenduojama.
Už spoilinimą (informacija apie serijas, kurių dar nerodė per LRT) griežtai baudžiama.

4x01 - The Beginning of the End

Standartinė Lights On. » 2008 Rgs 07, Sek 11:27

Žmonėės? Ei, žmonėės? Ar miegat?! ;DD
Visą savaitę buvau užsiėmusi, galvojau 'Va, atsisėsiu prie kompo, nueisiu į Lost.lt, nespėsiu visko skaityti'. Ateinu - TUŠČIA! :shock:
Jo, žinau, mokslai dabar visiems galvas sujaukė, bet bent savaitgalį pusvalandžiui galit užeit pasidalint įspūdžiais. Dabar man toks įspūdis, lyg aš viena šitam forume rašyčiau ir su savim šnekėčiau (ką dabar lyg ir darau) ;D!

Ok, dabar pabandysiu ką nors pakomentuoti apie šią seriją. ;D
Tai va, Lights On., klausyk,
mane prajuokino ta vieta kaip Harlis bėgo į vandenį. Lyg pirmą kartą gyvenime matytų jūūrąą ;D
Šiaip tai, kai tas juodukas atėjo pas Hugo, tipo iš Oceanic linijų (flashforward'e), tai aš pagalvojau, kad tenai iš kokios nors Dharmos nori vėl jį nusitempti į salą. :roll:
Kaip matėm (mačiau), šitas Flashforwad buvo ankstesnis nei finalinėj 3 sezono serijoj, nes Džekas Hugo pasakė "Galvoju užsiauginti barzdą". Ir Hugo Džekui pradėjo rėkti "We have to go back!", Džekas atsakė "never", o Hugo "never say never". Tai tipo po kelių metų jau Džekas apsigalvos. Dėl kažko (taip supratau)

O! Klausykit! Sugalvojau dėl ko ten jie "have to go back"! ;D
Gi is Oceanic lektuvo 6 tik išsigelbėjo. Gal kitus žmones paliko. Nes kitaip negalėjo, o kadangi Džekas laaaaaaabaaai norėjo namo, ką jam daugiau daryt?
Man atrodo jie pasakė kad kiti žuvo.
Žodžiu, Lights On., ką tu manai apie mano blevyzgojimus šiai serijai? XD

Ai, P.S. > Žinom jau tris iš Oceanic 6 - Kate, Jack ir Hurley. Kaip manot, kas likusieji trys?
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Re: 4x01 - The Beginning of the End

Standartinė Lights On. » 2008 Rgs 07, Sek 11:29

Ai, dar manau, jog tie "Not Penny's boat" ne gelbėtojai. Nes kitaip apie ką rodytų visą ketvirtą sezą? Dar pagalvokim, bus ir penktas ir šeštas.
Nors ką gali žinot.. ;D
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Rgs 09, Ant 23:12

Va tokios serijos kaip si tiesiog yra super. Serija kurios laukiau visa vasara. Tai yra LOST. Serijalas kada ziuri ir yra idomu, yra intriga, yra visko ko reikia geram serjalui. Sunku netgi apibudinti, kada laukei tiek laiko ir pagaliau sulaukiai tikro filmo.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė turbonas991 » 2009 Spa 28, Tre 13:28

oceanic six yra : hurley, KAte , Jack ,Sayd, tas zmogus i kurio sermenis atejo Jackas , ir dar kazkas Gal Benas. :?
turbonas991
Tail section

Standartinė Disappear » 2009 Spa 28, Tre 21:45

Ar yra prasmes skelbti savo spejimus del jau atsakytu klausimu?
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section

Standartinė vaidiz » 2009 Spa 30, Pen 13:08

Disappear rašė:Ar yra prasmes skelbti savo spejimus del jau atsakytu klausimu?

O gal kazkas to nezino? Nepagalvojai? :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Re:

Standartinė Disappear » 2009 Spa 30, Pen 18:15

Jei nezinai, tai tereikia ziureti toliau. Suprantama kai kyla noras pasidalinti mintim apie nauja serija, bet kai yra iseje jau du sezonai i prieki, tai kam rasyti sitokius "atradimus" tikrai nesugalvoju.
Daznai buna ka pasakyti ir apie sena, bet pradeti pokalbi vel lyg ji butu nauja... keistoka.
Nors kita vertus: forume nera aiskiai suarchyvuotu temu (nesuprasi nei kas nauja, kas sena), o jei ir yra, tai puse dalyku ten neaptarinejama, kadangi tiek cia tu vartotoju tera... niekas nieko nepriziuri ir nesirupina. Zodziu panasiai kaip per LTV maiso seriju seka ir iskraipo veikeju vardus)
Vartotojo avataras
Disappear
Tail section

Grįžti į Bendra diskusija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių