3x22 "Through the Looking Glass"

Išdiskutuotos ir uždarytos temos. Naujokams perskaityti būtina, kad neuždavinėtumėt kvailų klausimų.

Re: 3x22 "Through the Looking Glass"

Standartinė bauBas » 2008 Vas 11, Pir 20:50

Lights On. rašė:P.S. buvo teorija, jog ši sala - skaistykla, bet jei tai tiesa, tai nebent Džekas prisikėlė iš numirusiųjų ir po 2-jų metų vėl gydytojas yra (nors ir girtas).

Skaistyklos teorija yra paneige prodiuseriai kazkuriam podcast'e.

Teiginys, kad ziureti losta per kompa, paskui per ltv yra neidomu, yra gincytinas. As ziuredamas lost per kompa, vistiek paziuriu ir per tv. Ziuredamas senas serijas, jas ziuri is visai kitos pozicijos. Zinodamas, kas bus toliau, matai nuorodas i tolimesnes serijas, kuriu pries tai nepastebedavai ir surandi atsakymus i kai kuriuos klausimus. ;]
bauBas
Surviveris

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 11, Pir 22:00

Lights On. rašė:o šiaip.. sapnavau keistą sapną šiandien. tipo other'iai susimokė prieš Beną, nes jis norėjo paleisti surviverius namo ir po to su otheriais pats išplaukti iš salos. tai aš, tokia, po salą bevaikščiojanti, radau Beną tokioj pat duobėj kokioje Lokas guli, visas toksai putom apsidrėbęs, akis išvertęs. nu o kadangi aš buvau surviver'ė, tai nuėjau ir palikau jį. po to atsiradau savo mokšėj, žiūriu - Benas iš paskos eina. taip galvoju - kaip man juo nusikratyt, kaip man juo nusikratyt? tada pradėjo jisai šnekėt su manim, ir aš kažką tipo papezėjau apie spagečius su skaniu padažu. tada Benas : - aha, maistas (tipo toj vietoj jis suprato, kad į maistą jam įbėrė nuodų, todėl jis toj duobėj gulėjo.) tada jis nuėjo į tualetą, aš apsimečiau, kad irgi nuėjau, bet po to nubėgau. bet kažkodėl taaaip lėėėtai bėgau, per dvi minutes nubėgau gal tik kokius 10 metrų.. taip galvoju : jei pasivys, pasakysiu, kad į valgyklą einu XD

Geriausias visų laikų postas šiame forume :D
pliumbum
Workman'as

Standartinė Lost exccgmen » 2008 Vas 12, Ant 14:05

Taigu buvo seniau tema kur visi rašydavo savo lost sapnus
Vartotojo avataras
Lost exccgmen
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 13, Tre 17:38

Lights On. rašė:šiaip tai galvoju - jei LOSTą (būtent apie šią seriją šneku) žiūrėtų koks žmogelis, kuris nežinojo, kad čia yra Džeko FLASHFORWARD, tai nei laikraščio, nei ant kur kitur nebuvo jokios datos, kad suprastum, kad čia forward, o ne back. na, gal antroj serijos daly užsimins apie buvusią katastrofą ar kažką panašaus..
o šiaip.. sapnavau keistą sapną šiandien. tipo other'iai susimokė prieš Beną, nes jis norėjo paleisti surviverius namo ir po to su otheriais pats išplaukti iš salos. tai aš, tokia, po salą bevaikščiojanti, radau Beną tokioj pat duobėj kokioje Lokas guli, visas toksai putom apsidrėbęs, akis išvertęs. nu o kadangi aš buvau surviver'ė, tai nuėjau ir palikau jį. po to atsiradau savo mokšėj, žiūriu - Benas iš paskos eina. taip galvoju - kaip man juo nusikratyt, kaip man juo nusikratyt? tada pradėjo jisai šnekėt su manim, ir aš kažką tipo papezėjau apie spagečius su skaniu padažu. tada Benas : - aha, maistas (tipo toj vietoj jis suprato, kad į maistą jam įbėrė nuodų, todėl jis toj duobėj gulėjo.) tada jis nuėjo į tualetą, aš apsimečiau, kad irgi nuėjau, bet po to nubėgau. bet kažkodėl taaaip lėėėtai bėgau, per dvi minutes nubėgau gal tik kokius 10 metrų.. taip galvoju : jei pasivys, pasakysiu, kad į valgyklą einu XD
ok, off topic'as baigės.
vargšas Čarlis, kaip jam tą nosį trankė.
bet Valtas vėl grįžo. pala pala. GRĮŽO? Tada reiškia, kad greitai vėl pamatysime bjaurų tokio tipelio, nužudžiusio mano mylimiausią veikėją - Aną Liusiją ( :evil: ) snukutį rėkantį - where is my son?
kaip miela, bet tik dabar, berašydama šį post'ą susiprotėjau, kad Valtas buvo išplaukęs su tėvėliu.

matosi, kad tu tikras/tikra fanas/fane, jei net sapnuoji LOST :) turbut daznai galvoji apie si puiku seriala. Man dar kolkas neteko sapnuoti LOST, bet daznai mastau, netgi kartais pries miega, bet kazkaip nesapnuoju. :|
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė anti'Cyrus » 2008 Vas 15, Pen 18:11

AAA!!!Baigesi 3 sezonas!Gera serija patiko su ta Penelope ten...Blem, o ta vieta kur Čarlis skęsta..taip suletintai rodo ir soundtrack'as toks liūdnas..karočia net apsiverkiau :oops: , o Džeko flashfoward'uos Keitė, jaučiu, su Sojeriu bus :roll:
They're smart and they're animals, and they could be anywhere at any time. And if you think that 1 gun and 1 bullet is gonna stop them - think again!
Vartotojo avataras
anti'Cyrus
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 15, Pen 20:58

Na štai ir finalas trečio sezono. Įdomi, bet kartu ir žiauri serija, tiek žuvo, ypač Čerlio gaila, visas tas jo skendimas tokia liūdna scena, labai gaila, kad jo daugiau nebematysime šiame seriale. Man jis maladec bičiukas būdavo, na ką padarysi yra kaip yra. Bet kyla klausimas, kas buvo tas žmogus, kuris granatą numetė prie stoties lango ir taip paskandino Čerlį? Man jis panašus į Michailą, bet kaip žinome jis jau tuo metu buvo nužudytas. :?
Gerai kad nepavyko Beno planai apgauti Džeką, ko pasekoje kitu vadas buvo sumuštas ir jo draugai nužudyti :evil:
Ir dar vienas dalykas, girdėjau kad 4 sezoną kažkokie dar kiti žmones atplauks i sala neva "gelbėtai"(su tais, kuriais Džekas kalbėjo), bet gali būti, kad jie kaip tik bus priešai. Kodėl Locke'as su Benu taip nenorėjo, kad Džekas kalbėtu su tais "išgelbėtojais"? Man atrodo tikrieji išgelbėtojai yra tie, kurie prisiskambino į povandeninę stotį, šiuo atveju buvo Penelopė, gaila, kad Čerlis nežinojo koordinačių. :oops:
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 15, Pen 21:02

tas kur numetė granatą tikrai michailas. Neaišku kokiu būdu prisikėlęs.
pliumbum
Workman'as

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 15, Pen 22:11

pliumbum rašė:tas kur numetė granatą tikrai michailas. Neaišku kokiu būdu prisikėlęs.

iš ko sprendi? Pabaigoj kažkokie žingsniai girdėjos, bet ar ten tikrai jis?
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Ancius » 2008 Vas 16, Šeš 11:45

ne nu pz akivaizdziai matos kad jis.......
Ancius
Tail section

Standartinė LOST_FAN » 2008 Vas 16, Šeš 14:25

vaidiz rašė:iš ko sprendi? Pabaigoj kažkokie žingsniai girdėjos, bet ar ten tikrai jis?

Taigi dar Desmondas pažiūrėjo į tą vietą, kur gulėjo atseit miręs Michailas ir jo ten nebuvo, jis paėmė nardymo įrangą, granatą ir nusileidęs, susprogdino granatą.
O šiaip visos serijos nemačiau, nes žiūrėjau kašį, bet buvau įsijungęs per didžiąją pertrauką, tai mačiau būtent kaip Čarlis miršta :(
Žiauriai man gaila jo, jis buvo mano mėgstamiausias personažas, šaunuolis jis labai, kad pasiaukojo dėl Kler ir kitų ir numirė pats... labai man dar patiko jo paskutinis flackback'as 3x21 serijoj Greatest Hits - įdomi mintis surašyti prieš mirtį 5 geriausias savo gyvenimo akimirkas. Gaila, kad nebeišvysime Čarlio flashforward'o :(
LOST S03E15 - Kate: "Susipažink su nuostabiu jausmu kai nė velnio nesupranti kas darosi."
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 16, Šeš 17:53

spoileris: Čarlis bus Hurlio flashforwarde, tik kol kas neaišku, ar jis ten tikras, ar tik haliucinacija.
pliumbum
Workman'as

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 18, Pir 17:39

Tai ketvirtam sezone bus pagrinde flashforward'ai? :?:
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 18, Pir 17:42

LOST_FAN rašė:
vaidiz rašė:iš ko sprendi? Pabaigoj kažkokie žingsniai girdėjos, bet ar ten tikrai jis?

Taigi dar Desmondas pažiūrėjo į tą vietą, kur gulėjo atseit miręs Michailas ir jo ten nebuvo, jis paėmė nardymo įrangą, granatą ir nusileidęs, susprogdino granatą.
O šiaip visos serijos nemačiau, nes žiūrėjau kašį, bet buvau įsijungęs per didžiąją pertrauką, tai mačiau būtent kaip Čarlis miršta :(
Žiauriai man gaila jo, jis buvo mano mėgstamiausias personažas, šaunuolis jis labai, kad pasiaukojo dėl Kler ir kitų ir numirė pats... labai man dar patiko jo paskutinis flackback'as 3x21 serijoj Greatest Hits - įdomi mintis surašyti prieš mirtį 5 geriausias savo gyvenimo akimirkas. Gaila, kad nebeišvysime Čarlio flashforward'o :(

nu jo gali but, nes Desmonda peili paleido tik i nugara, galejo jie dar Michaila apdauzyt kaip reikiant, kad daugiau niekad neatsikeltu, man labai patiko kaip Soyeris nusove Toma: va taip reik su tais otheriais, nes paskui jie surrviverius psichologiskai veikia ir sudas gaunas :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 18, Pir 19:57

vaidiz rašė:Tai ketvirtam sezone bus pagrinde flashforward'ai? :?:

spoileris: Iš trijų serijų dviejose kol kas buvo flashforwardai, vienoje - flashbackas apie žmones laive. Ko gero bus ir to, ir to.
pliumbum
Workman'as

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 19, Ant 15:33

pliumbum rašė:
vaidiz rašė:Tai ketvirtam sezone bus pagrinde flashforward'ai? :?:

spoileris: Iš trijų serijų dviejose kol kas buvo flashforwardai, vienoje - flashbackas apie žmones laive. Ko gero bus ir to, ir to.

mat kaip. :) gal ir gerai, biski naujoviu ines. ;)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Lights On. » 2008 Vas 20, Tre 13:35

O M G. Lost is over. Oh noo!!! Why? ;'<<
OK, baigiam zliumbt xD siaip tai ispudingaserija, bet taip gaila buvo, kad nespejo pakviesti Desmondo Carlis, na bet juk jis turejo mirti.:D
Vaidiz - as tikrA fanE. ne fanas:)
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 21, Ket 12:10

Lights On. rašė:O M G. Lost is over. Oh noo!!! Why? ;'<<
OK, baigiam zliumbt xD siaip tai ispudingaserija, bet taip gaila buvo, kad nespejo pakviesti Desmondo Carlis, na bet juk jis turejo mirti.:D
Vaidiz - as tikrA fanE. ne fanas:)

jo baigėsi, tai baigėsi, ką padarysi, rudenį galėsim žiūrėti kitą, ketvirtąjį sezoną. Per kompą nesiruošiu žiūrėti. :)
Aš maždaug ir supratau, kad tu fanė, bet tik šiaip iš mandagumo parašiau, galvoju paskui užpyks, jei bahūra fane pavadinsiu :D Todel ir rašiau per flešą. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė anti'Cyrus » 2008 Vas 23, Šeš 18:18

bet as biski nepegavau kodel charlie uzsidare, tigi galejo isbegt ir uždaryt tas duris.. :roll:
They're smart and they're animals, and they could be anywhere at any time. And if you think that 1 gun and 1 bullet is gonna stop them - think again!
Vartotojo avataras
anti'Cyrus
Temple other'is

Standartinė LOST_FAN » 2008 Vas 23, Šeš 19:17

anti'Cyrus rašė:bet as biski nepegavau kodel charlie uzsidare, tigi galejo isbegt ir uždaryt tas duris.. :roll:

Na jeigu atidžiai žiūrėjai, galima buvo matyti kaip greitai bėgo Desmondas pas Charlie, todėl manau Charlie nubūtų spėjas išbėgt ir dar uždaryt po saves duris, nes Desmondas norėjo pasikalbėt su Pene.
LOST S03E15 - Kate: "Susipažink su nuostabiu jausmu kai nė velnio nesupranti kas darosi."
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 24, Sek 00:31

anti'Cyrus rašė:bet as biski nepegavau kodel charlie uzsidare, tigi galejo isbegt ir uždaryt tas duris.. :roll:

Na jau tokios Desmondo vizijos buvo. Kaip sakė pats "Desas", jei nors kažkas atsitinka ne taip, kaip buvo jo vizijose, kažkas neatsitinka tikrovėje. Manau, Čerlis buvo tai įsikalęs į galvą ir tiek, taip jau turėjo būti. Iš esmės, tai aišku galėjo Čerlis išlikti gyvas, bet... :roll:
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

AnkstesnisKitas

Grįžti į Archyvas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių