3x22 "Through the Looking Glass"

Išdiskutuotos ir uždarytos temos. Naujokams perskaityti būtina, kad neuždavinėtumėt kvailų klausimų.

3x22 "Through the Looking Glass"

Standartinė Lost exccgmen » 2008 Vas 01, Pen 11:23

Paveikslėlis
http://www.youtube.com/watch?v=o57wrk4mKvM&feature=related
Flashforward: Jack
Dienos po katastrofos: 92-93
spoileris: Praėjus dviems metams po katastrofos, Džekas pasinėręs į alkoholio ir narkotikų liūną. Džekas bando susisiekti su Naomi laivu. Čarlis sugaunamas "Veidrodžio: stotyje. Planas stovykloje nepavyksta.
Vartotojo avataras
Lost exccgmen
Temple other'is

Re: 3x22 "Through the Looking Glass"

Standartinė Lost exccgmen » 2008 Vas 01, Pen 11:26

Um... paskutinė 3sezono serija :cry:
Vartotojo avataras
Lost exccgmen
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 01, Pen 13:25

Bet gi kita savaite turetu rodyti vakaryskstes serijos tesini, nes gi 21 ir 22 serijos trunka kaip dvi.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Ancius » 2008 Vas 01, Pen 14:49

spoileris: praejus dwiems metams? gal menesiams?
Ancius
Tail section

Standartinė Lost exccgmen » 2008 Vas 01, Pen 15:57

Ne, praėjus dviem metams. spoileris: Čia flashforward, ne flashback
Vartotojo avataras
Lost exccgmen
Temple other'is

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 08, Pen 14:30

Nu ka serija nereali! Gaila, kad Jin pavede, nesugebejo pataikyt, bet ji galima suprasti, Sayd ir tas kitas vyrukas sove su normaliais ginklais, koriejietis - su pistoletu. :) Patiko ta vieta, kai Desmondas atplauke i ta stoti ir pradejo sneketis su Carliu, paskui tos panos atejo, klausia su kuo cia sneki? Tas dainuot pradejo "come on everybody" lygtais, tokia gera melodija :lol: . Kodel sioj saloj niekas Harliu nepasitiki? Soyeris taip negraziai pasake: "Paziurek kaip tu atrodai, tu tik viska sugadinsi, grizk atgal!", biski pagailo zmogaus, kas kad jis storas? :) Ir, kas be ko, pabaiga stebinanti, bet kartu ir stulbinanti :shock:
Dar vienas klausimas kyla: kuri cia serija buvo? 21 ar 22? Nes pagal ideja, cia turejo buti 21 serijos tesinys nuo praeitos serijos, o cia buvo Dzeko flashback/forward. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė LOST_FAN » 2008 Vas 08, Pen 16:46

21 serija buvo praitą savaitę normali 42 min. o ši, 22 serija, bus padalinta i dvi dalis ir kitą ketvirtadienį rodys tesinį :)
LOST S03E15 - Kate: "Susipažink su nuostabiu jausmu kai nė velnio nesupranti kas darosi."
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 08, Pen 21:30

Ai aisku. :) Gal ir gerai, kad LTV skelia, ilgiau biski uzsites ir taip tas sezonas greitai praejo :) Tai 22 skaitosi, kaip ir paskutine serija?
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė LOST_FAN » 2008 Vas 08, Pen 22:28

Manau supratau, Through the Looking Glass serija yra dviguba, todėl ją skėlė į dvi dalis: Į 22 ir 23 serijas. Kadangi dabar pažiūrėjau TV programoje tai ten buvo parašyta, kad ateinantį ketvirtadienį bus 23 serija, nors tūrėtų rodyt 22 tesinį. Reiškia 23 serija yra 22 serijos tesinys, o Lost: The Answers bus gal kokį savaitgalį ar šeip gal kaip kokia 24 serija...
Mes čia žiūriu vieninteliai su vaidiz dar apie 3 sezoną diskutuojam, visi jau 4 žiūri, bet aš tai sąžiningai žiūriu, ta prasme lietuviškai per LTV :)
LOST S03E15 - Kate: "Susipažink su nuostabiu jausmu kai nė velnio nesupranti kas darosi."
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė Ancius » 2008 Vas 08, Pen 23:53

as irgi ziuriu trece sezona :D
Ancius
Tail section

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 09, Šeš 14:59

Siaip tai 4 sezonas jau yra rodomas per ABC ir linkomanijoj, torrentu puslapis, is kuru galima labai daug ka siustis, maciau jau buvo ideta dvi ketvirto sezono serijos. Brolis jau pradejo ziureti jas, bet as tai neziuriu ir neziuresiu, nes nera tikslo. Kam ziureti, jei po puse metu rodys per LTV? As jau geriau palauksiu ir ziuresiu lietuviskai, nes vistiek angliskai 100% visko nesupranti, gal tik kokiu 70%, o beto per kompa lievai ziureti, per telika gerokai geriau. Ir tai kada jau busi mates per pc, bus neidomu ir per telika antra kart ta pati ziureti ir zinant visus scenarijo vingius. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 09, Šeš 15:53

Per kompa nebutina ziureti :) nusiperki dvd grotuva uz 100 lt ir pirmyn - ziurek per televizoriu :) kaip as dazniausiai ir darau. O del anglu kalbos sutinku, jei gerai nemoki jos, tai gali kai ka praleisti ar nesuprasti :) Bet as manau, kad moku ja pakankamai, jog nieko nepraleisciau :) O laukti nezinia kiek nauju seriju tai neviliojanti perspektyva :)
pliumbum
Workman'as

Standartinė LOST_FAN » 2008 Vas 09, Šeš 16:21

vaidiz rašė:Siaip tai 4 sezonas jau yra rodomas per ABC ir linkomanijoj, torrentu puslapis, is kuru galima labai daug ka siustis, maciau jau buvo ideta dvi ketvirto sezono serijos. Brolis jau pradejo ziureti jas, bet as tai neziuriu ir neziuresiu, nes nera tikslo. Kam ziureti, jei po puse metu rodys per LTV? As jau geriau palauksiu ir ziuresiu lietuviskai, nes vistiek angliskai 100% visko nesupranti, gal tik kokiu 70%, o beto per kompa lievai ziureti, per telika gerokai geriau. Ir tai kada jau busi mates per pc, bus neidomu ir per telika antra kart ta pati ziureti ir zinant visus scenarijo vingius. :)

100% sutinku. Anlglų kalbos tikrai visiškai nesuprasi, o be to čia dar gi LOST, ir taip daug kas neaišku ir dar angliškai žiūrint, dar labiau susipainiosi. Kaip ir vaidiz, aš žiūrėsiu per LTV, greičiausiai rudenį 4 sezoną. O vasarą turbūt kartos 3 sezoną, tai irgi galima bus pažiūrėti tas serijas kuriuose kažko nesupratai, gal tada kas nors išaiškės kai iš naujo pažiūrėsi.
O tie kas žiūri 4 sezoną rusiškai ar angliškai, (aišku čia tik mano nuomonė), tai tiems nebus įdomu žiūrėt per LTV kai rodys 4 sezoną, neabejoju, kad žiūrėti tikrai norėsis :)
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 09, Šeš 19:39

pliumbum rašė:Per kompa nebutina ziureti :) nusiperki dvd grotuva uz 100 lt ir pirmyn - ziurek per televizoriu :) kaip as dazniausiai ir darau. O del anglu kalbos sutinku, jei gerai nemoki jos, tai gali kai ka praleisti ar nesuprasti :) Bet as manau, kad moku ja pakankamai, jog nieko nepraleisciau :) O laukti nezinia kiek nauju seriju tai neviliojanti perspektyva :)

na man atrodo 100% vistiek nesupranti, nenoriu izeisti, bet as taip manau. :)
O man asmeniskai tas laukimas visai patinka :lol: Lauki serijos naujos...naujos...ir greiciau laikas eina :) O jau macius, kad ir angliskai suprantant 70% vistiek jau nera taip idomu ziureti antra kart lietuviskai. Praktiskai intrigos nebelieka. :)
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 09, Šeš 19:43

LOST_FAN rašė:
vaidiz rašė:Siaip tai 4 sezonas jau yra rodomas per ABC ir linkomanijoj, torrentu puslapis, is kuru galima labai daug ka siustis, maciau jau buvo ideta dvi ketvirto sezono serijos. Brolis jau pradejo ziureti jas, bet as tai neziuriu ir neziuresiu, nes nera tikslo. Kam ziureti, jei po puse metu rodys per LTV? As jau geriau palauksiu ir ziuresiu lietuviskai, nes vistiek angliskai 100% visko nesupranti, gal tik kokiu 70%, o beto per kompa lievai ziureti, per telika gerokai geriau. Ir tai kada jau busi mates per pc, bus neidomu ir per telika antra kart ta pati ziureti ir zinant visus scenarijo vingius. :)

100% sutinku. Anlglų kalbos tikrai visiškai nesuprasi, o be to čia dar gi LOST, ir taip daug kas neaišku ir dar angliškai žiūrint, dar labiau susipainiosi. Kaip ir vaidiz, aš žiūrėsiu per LTV, greičiausiai rudenį 4 sezoną. O vasarą turbūt kartos 3 sezoną, tai irgi galima bus pažiūrėti tas serijas kuriuose kažko nesupratai, gal tada kas nors išaiškės kai iš naujo pažiūrėsi.
O tie kas žiūri 4 sezoną rusiškai ar angliškai, (aišku čia tik mano nuomonė), tai tiems nebus įdomu žiūrėt per LTV kai rodys 4 sezoną, neabejoju, kad žiūrėti tikrai norėsis :)

vasara as irgi kogero ziuresi, gal, aisku, ne visas serijas, gal tik pacias idomiausias, bet bus pats laikas daug ka prisiminti ir testi 4-ojo sezono ziurejima :)
Kaip zinome ir pirmas, ir antras sezonai vasara buvo kartojami.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Folkas » 2008 Vas 09, Šeš 20:40

Nesupratau? Kuo blogai Lost anglų kalba? Nėra ten tokių jau sunkų žodžių, kad nesuprastumei, o jeigu jau nesupranti gali peržiūrėti dar sykį tą epizodą, jeigu žiūri pro kompiuterį, tuo aišku geriau yra. Anglų kalboje daugiau intrigos išlieka, nes ten neverčia, o kaip pas mumis prieš šešias valandas išvertė kaip prieš šešias dienas :D Žodžiu žiūri kiekvienas, kaip kam patogu, bet čia jau sąžiningumas nesiskaito, jeigu žiūri per lietuvišką TV. O serija man labai patiko. Tikrai finalinė(aišku dar anra serijos dalis laukia). 10/10 :D
Folkas
Tail section

Standartinė pliumbum » 2008 Vas 09, Šeš 21:27

vaidiz rašė:na man atrodo 100% vistiek nesupranti, nenoriu izeisti, bet as taip manau. :)

Sakykim suprantu 99,5% to, kas kalbama :) Neįsižeidžiau, nes visgi tiesa, jog per visas tas serijas pasitaikė apie 10-20 žodžių, kurių reikšmės nežinojau :)
nenoriu girtis, bet dar prieš 3 su puse metų iš anglų valstybinio gavau 100, nuo tada dar metus intensyviai mokiausi anglų, po to dar dvejus metus su puse (iki šiol) nuolat tenka skaityti sudėtingus mokslinius angliškus tekstus studijoms. Be to, per savaitę stengiuosi pažiūrėti bent po vieną filmą anglų kalba, arba po keletą Lost arba Family guy epizodų, arba NBA ar NFL rungtynių. Be to, apie 9 mėnesius jau teko dirbti darbą, kuris buvo iš esmės beveik vien anglų kalba, dažnokai net vertimai. Laisvalaikiu mėgstu paskaitinėti ką nors iš vikipedijos, be abejo, angliškai :)

Na tai tokio maždaug lygio mano anglų kalbos žinios. Be abejo, vis dar nesuprantu kai kurių specifinių terminų arba senovinių žodžių, taip pat sunkiai pagaunu kai kuriuos egzotiškus akcentus, tarkim indišką ar australišką :)

Tikiuosi dabar nepagalvosit niekas kad esu pagyrūnas :) tik norėjau pagrįsti savo poziciją.
pliumbum
Workman'as

Standartinė vaidiz » 2008 Vas 10, Sek 13:52

Jei taip tai kogero supranti daugmaz viska. Faktiskai, kai as suprantu kazkur 70%, tai pagrindine ideja buna aiski, bet neziuriu ne del supratimo, o del to, kad isliktu intriga.
Vartotojo avataras
vaidiz
Freighter'yje

Standartinė Lights On. » 2008 Vas 11, Pir 13:49

šiaip tai galvoju - jei LOSTą (būtent apie šią seriją šneku) žiūrėtų koks žmogelis, kuris nežinojo, kad čia yra Džeko FLASHFORWARD, tai nei laikraščio, nei ant kur kitur nebuvo jokios datos, kad suprastum, kad čia forward, o ne back. na, gal antroj serijos daly užsimins apie buvusią katastrofą ar kažką panašaus..
o šiaip.. sapnavau keistą sapną šiandien. tipo other'iai susimokė prieš Beną, nes jis norėjo paleisti surviverius namo ir po to su otheriais pats išplaukti iš salos. tai aš, tokia, po salą bevaikščiojanti, radau Beną tokioj pat duobėj kokioje Lokas guli, visas toksai putom apsidrėbęs, akis išvertęs. nu o kadangi aš buvau surviver'ė, tai nuėjau ir palikau jį. po to atsiradau savo mokšėj, žiūriu - Benas iš paskos eina. taip galvoju - kaip man juo nusikratyt, kaip man juo nusikratyt? tada pradėjo jisai šnekėt su manim, ir aš kažką tipo papezėjau apie spagečius su skaniu padažu. tada Benas : - aha, maistas (tipo toj vietoj jis suprato, kad į maistą jam įbėrė nuodų, todėl jis toj duobėj gulėjo.) tada jis nuėjo į tualetą, aš apsimečiau, kad irgi nuėjau, bet po to nubėgau. bet kažkodėl taaaip lėėėtai bėgau, per dvi minutes nubėgau gal tik kokius 10 metrų.. taip galvoju : jei pasivys, pasakysiu, kad į valgyklą einu XD
ok, off topic'as baigės.
vargšas Čarlis, kaip jam tą nosį trankė.
bet Valtas vėl grįžo. pala pala. GRĮŽO? Tada reiškia, kad greitai vėl pamatysime bjaurų tokio tipelio, nužudžiusio mano mylimiausią veikėją - Aną Liusiją ( :evil: ) snukutį rėkantį - where is my son?
kaip miela, bet tik dabar, berašydama šį post'ą susiprotėjau, kad Valtas buvo išplaukęs su tėvėliu.
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Standartinė Lights On. » 2008 Vas 11, Pir 13:51

P.S. buvo teorija, jog ši sala - skaistykla, bet jei tai tiesa, tai nebent Džekas prisikėlė iš numirusiųjų ir po 2-jų metų vėl gydytojas yra (nors ir girtas).
Piliečiai, nedeginkite miškų, nes nebus iš ko gaminti degtukų. XD
Vartotojo avataras
Lights On.
Temple other'is

Kitas

Grįžti į Archyvas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių