Otherių tikslas?

Išdiskutuotos ir uždarytos temos. Naujokams perskaityti būtina, kad neuždavinėtumėt kvailų klausimų.

Otherių tikslas?

Standartinė h0pe » 2007 Spa 06, Šeš 20:53

Sveiki,
esu pažiūrėjęs visas dingę serijas, bet nesupratau vieno dalyko, koks otherių gyvenimo tikslas šioje (kaip paaiškėjo s03 kitoje) saloje? :o

Jūsų argumentai :)
h0pe
Katastrofos auka

Re: Otherių tikslas?

Standartinė LOST_FAN » 2007 Spa 10, Tre 17:20

nu matai, tu peržiūrėjai visas LOST serijas, o aš pavyzdžiui, tai tik iki 3x05. Tai jeigu tu nesupratai kaip mes kurie nematėm visko galim suprast? Labai sunku pasakyt... :?
LOST S03E15 - Kate: "Susipažink su nuostabiu jausmu kai nė velnio nesupranti kas darosi."
Vartotojo avataras
LOST_FAN
Tail section

Standartinė Rolas_90 » 2007 Spa 14, Sek 12:59

h0pe rašė:Sveiki,
esu pažiūrėjęs visas dingę serijas, bet nesupratau vieno dalyko, koks otherių gyvenimo tikslas šioje (kaip paaiškėjo s03 kitoje) saloje? :o

Jei nesupratai, tai gal dar ir nereikėjo suprast? Ateis laikas ir suprasi.
EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON ... :roll:
Vartotojo avataras
Rolas_90
Temple other'is

Standartinė Alias » 2007 Spa 19, Pen 13:35

gal zmogus siaip norejo padiskutuoti apie otheriu tiksla?o cia jus tokie nedraugiski.
Vartotojo avataras
Alias
Tail section

Standartinė Rolas_90 » 2007 Spa 20, Šeš 16:07

Iš ko sprendi, kad nedraugiški :?: Jei jau nepadėjau jokio smailo tai dar nieko nereiškia :)
Vartotojo avataras
Rolas_90
Temple other'is

Standartinė h0pe » 2007 Lap 28, Tre 21:56

O Jūs kaip manote koks jų tikslas saloje?
h0pe
Katastrofos auka

Standartinė jankofobas » 2007 Gru 07, Pen 18:20

h0pe rašė:Sveiki,

Kvailas klausimas. O tai koks yra tavo gyvenimo Lietuvoje tikslas? Aš tai, pavyzdžiui, savo gyvenimo tikslo nelabai žinau :) Šiaip plaukiu pagal srovę, atkartodamas kitų žmonių veiksmus: vieną dieną savo gyvenimo tikslu paskelbiu televizoriaus žiūrėjimą, kitą dieną - nardymą po internetą ir t.t. Tas pats turbūt yra ir su otheriais. Jiems gal tiesiog patinka vieniems gyvent saloje, atlikinėt eksperimentus, plaukiot povandeniniu laivu. Jei tau kažkas patinka, tai tu tą ir darai automatiškai, nekankindamas savęs tokiais klausimais kaip, koks yra mano gyvenimo tikslas...
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė inghaar » 2007 Gru 26, Tre 21:39

toje kitoje saloje jie atlieka expirementus
http://www.maya.lt - Taro, Angelu, Cigonu ... kortos. Dvasinio tobulejimo saitas.
Vartotojo avataras
inghaar
Katastrofos auka

Standartinė Rolas_90 » 2008 Sau 11, Pen 22:46

"Negali būt :shock: "

Nu bl, mes visi žiūrim ir žinom tokius elementarius dalykus. Be to eksperimentus atlikinėjo visos stotys: vieni psichologinius, kiti nėštumo, treti elektromagnetinius ir t.t.
Vartotojo avataras
Rolas_90
Temple other'is

Standartinė pliumbum » 2008 Sau 25, Pen 15:59

Na kaip aš supratau, Otheriai gyveno saloje dar prieš Dharmai atsikraustant. Jų lyderis yra tas Ričardas, kuris kažkodėl nesensta. Mano nuomone, jie yra susiję su ta statula, kolona, ir šventykla, apie kurias buvo kalbama trečiam sezone. Jie ko gero yra kažkokios senovinės civilizacijos palikuonys. Tiesa, po to prie jų prisijungė ir kitokie žmonės. Dharma atsikėlusi paėmė valdžią saloje ir Otherių tikslas iš pradžių buvo nuo jų apsiginti. Kai Dharma buvo išžudyta, jų tolesnis tikslas buvo atlikinėti tyrimus, siekiant žmonijai naudingų tikslų - sukurti vaistus nuo vėžio, nevaisingumo, didinti žmonių imunitetą ir t.t. Dharma, kaip spėju, salos keistas savybes norėjo panaudoti blogiems tikslams.
pliumbum
Workman'as

Standartinė h0pe » 2008 Rgs 02, Ant 19:32

Šiaip viską gerai papasakoja tos serijos tarp sezonų, kaip va praeitą antradienį rodė: "Lost: Past, Presend, Future".. :)
h0pe
Katastrofos auka

Grįžti į Archyvas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių