322, 323 - Through the Looking Glass

Išdiskutuotos ir uždarytos temos. Naujokams perskaityti būtina, kad neuždavinėtumėt kvailų klausimų.

322, 323 - Through the Looking Glass

Standartinė kefyras » 2007 Geg 24, Ket 08:22

Jack and the castaways begin their efforts to make contact with Naomi's rescue ship.
kefyras
Temple other'is

Standartinė kefyras » 2007 Geg 24, Ket 08:25

je baiges:)
charlio mirtis, visai beprasme.
Jacko flashbakai ish ateities, buvo aisq kashkur nuo vidurio serijos, ir kad ten kate ish tos mashinos ishlips irgi buvo aisq.
Yay pagaliau varys visi namo:) nors turbut namie irgi ne viskas gerai ten jiems bus:) bet sala jau atsibodo (plius lockas ir dar kas nors tikrai liks saloj).
edit:idomu kas tam karste buvo, lockas, sawyers o gal benas kox.
kefyras
Temple other'is

Standartinė Justakas_pusbratakas » 2007 Geg 24, Ket 11:00

Eina n*, tikrai nenorėjau, kad viskas taip baigtųsi, beto, visad sakiau, jog geriau sakyt tiesą nei meluot, būtų benas viską normaliai paaiškinęs, viskas galėjo kitaip baigtis, o dabar pats kaltas. Krc kažkaip nujaučiu, kad daug dramos bus naujose serijose. Serija patiko, kažkaip nuo pat pradžių buvo mintis, kad Jacko flashbackai yra flashfuture'ai :D. Vnž, galėjo viskas kitaip susiklostyt, trust the people.
Justakas_pusbratakas
Surviveris

Standartinė Bamas » 2007 Geg 24, Ket 12:07

Gal galit kas paaiskint kaip tas ruselis niekaip nemirsta? Nebesuprantu as jau... Ir dar nesuprantu, kodel ikiso tuos "flashfuture'us", juk cia baisiausias spoilas koks tik gali but - Jackas ir Kate nemirs, tai dabar sekancius trys sezonus as visai del ju nesijaudinsiu kai eis i kokia pavojinga misija :D . Ir kodel Lockas nusmeige ta juocke?! Is kur jis zinojo kad ji ten viena is bad-guys??? Negalejo mest kur nors i ranka ar panaisiai? O krc po to kai Jackas paskambino tai px, nieko nedare. Mazdaug uzplauke tai ir nusmeige. WTF?!
Paskutinį kartą redagavo Bamas 2007 Geg 24, Ket 12:25. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Bamas
Žiūrovas

Standartinė h0pe » 2007 Geg 24, Ket 12:12

Gera serija, verta sezono pabaigos tik gaila ne viska supratau :(
h0pe
Katastrofos auka

Standartinė Smirgelis » 2007 Geg 24, Ket 12:42

kazin ar cia flashfuture'ai,nes kai jis kalbejo ligoninej sake atvesk mano teva ir jei jis bus labiau girtas nei as,galesi mane atleisti,taigi vadinasi jo tevas dar gyvas buvo.... gal jie is anksciau su kate pazistami buvo,tik tai slepe,nors nesuprantu kodel....o carlio mirtis tikrai berpasme.... gi galejo laisvi prasmukti pro duris ir uzdaryti jas.....
Smirgelis
Žiūrovas

Standartinė Justakas_pusbratakas » 2007 Geg 24, Ket 12:53

Smirgelis rašė:kazin ar cia flashfuture'ai,nes kai jis kalbejo ligoninej sake atvesk mano teva ir jei jis bus labiau girtas nei as,galesi mane atleisti,taigi vadinasi jo tevas dar gyvas buvo.... gal jie is anksciau su kate pazistami buvo,tik tai slepe,nors nesuprantu kodel....o carlio mirtis tikrai berpasme.... gi galejo laisvi prasmukti pro duris ir uzdaryti jas.....

Jackas aiškiai pasakė, jog nori grįšti į salą, skrenda lėktuvais dėl to, jog nori, kad šie nukristų... Gyvenimas ne saloj - šūdas.
Justakas_pusbratakas
Surviveris

Standartinė maistis » 2007 Geg 24, Ket 12:56

nu n---- apibendrinant serija awersome :shock: , blyn dabar neduos ramybes iki kito sezono kaip viskas pletosis toliau :)
Vartotojo avataras
maistis
Surviveris

Standartinė Bamas » 2007 Geg 24, Ket 13:01

Negalejo, nes tos durys (greitai) uzsidaro tik is vidaus su tom sklendem, is isores manau butu jie nespeja ten ju uzsukti. Nors jei butu norejas gyvent tai butu per langa isplaukes, juk plaukti i virsu yra kur kas lengviau nei nerti zemyn. Taigi tokio jo suicidal poelgio visiskai nesupratau, pasidave joblanom pranasystem... :?
Vartotojo avataras
Bamas
Žiūrovas

Standartinė Smirgelis » 2007 Geg 24, Ket 13:08

Justakas_pusbratakas rašė:
Smirgelis rašė:kazin ar cia flashfuture'ai,nes kai jis kalbejo ligoninej sake atvesk mano teva ir jei jis bus labiau girtas nei as,galesi mane atleisti,taigi vadinasi jo tevas dar gyvas buvo.... gal jie is anksciau su kate pazistami buvo,tik tai slepe,nors nesuprantu kodel....o carlio mirtis tikrai berpasme.... gi galejo laisvi prasmukti pro duris ir uzdaryti jas.....

Jackas aiškiai pasakė, jog nori grįšti į salą, skrenda lėktuvais dėl to, jog nori, kad šie nukristų... Gyvenimas ne saloj - šūdas.

tavo tiesa,antra karta pazejau ir taip,sake nori grizti i sala :) na ziuresim kas ten bus,manau S4 bus apie ju grizima i sala :lol:
Smirgelis
Žiūrovas

Standartinė mewithoutYou » 2007 Geg 24, Ket 15:17

Kosmosai. Ne kitaip, kosmosai, kosmosai, kosmosai.

Visų pirma - wtf su flashforward'u? Tikrai, susinervinau, belekaip. Dabar žinosim, kad vistiek galų gale jiems pavyks pabėgt iš salos, ir kad jie, inevitably, liks gyvi. Dar itin patiko pati idėja apie Jack'o beviltiškumą ne saloje - gili ironija. Veikėjas, kuris labiausiai norėjo ištrūkti iš salos, beviltiškiausiai jaučiasi ir nori sugrįžti.

Susitikimas su Kate? - sudomino. Pati idėja, kad jie vengia bendrauti, dėl (tikriausiai) Sawyer'io - Kate sakė kažką tokio, kad 'jis' pasidarys įtarus dėl to, kad ji taip ilgai dingusi.

Veiksmas saloje, visų veikėjų, užkabinantis. Nuo pat pradžių buvo aišku, kad tikrai bus derimasi su Ben'u dėl KO NORS. Akivaizdu, visada, kai būna bent vienas įkaitas, kažkas turi derėtis - beje, dažniausiai, Jack'as. Išvis, vieną akimirką, net jei ta teorija ir buvo debunked, patikėjau, kad visas salos procesas tėra Jack'o, kaip narkomano galvoje, kažkokie kliedesiai, kol nepamačiau Kate.

Serijos pavadinimas Through the Looking Glass kažkaip dar labiau privertė pamąstyt, kad šita serija nesveikai daug atskleidė - beje, serijoje nužudytas turbūt rekordinis skaičius veikėjų (apart Ben'o dujinio salos nužudymo :D ), ir tai.

Dėl Locke'o tikrai supykau - man yra keista, kaip serialo kūrejai gali sau leisti imti ir prikelti herojų, kuris jau ne kartą yra žudomas, ir šiaip, toks gan mistinis personažas, o jis ima ir atsikelia. Ir dar netgi žino, kad tamsiaodė yra blogietė (even though Jack'as vistiek paskambina, ah, neįtikėtina, dar viena 'netyčinė' bereikalinga mirtis :D, so sad :D ), gal jam Walt'as pasakė? Čia irgi mistika, atsirado iš niekur, ir netgi akivaizdžiai paūgėjęs, ir šiaip - arba čia sala siunčia eilines žinutes, arba mes kažko labai nežinom.

Kažkieno mirtis ir žinojimas, kad bus net 6 LOST'o sezonai mane privertė pagalvoti, kad bent vienas sezonas bus apie tai, kaip jie jau žemyne, kaip nors tvarkosi savo gyvenimus whatsoever. O tas, kas mirė, yra kažkuo labai svarbus. Tai, imho, nėra Sawyer'is (prieš tai rašiau kodėl), taipogi turiu įtarimą, kad ir ne Ben'as (jaučiu jis mirs anksčiau). Man atrodo (kadangi lostpedia.com radau dalį aprašymo apie tai, ką pavyko iš filmuotos medžiagos atrasti apie popieriaus skiautę), kad tai bus.. Jacob'as. Sakau, nesistenkit gilintis, personal thoughts.

Ir šiaip, ketvirtas sezonas turbūt prasidės tuo, kaip jų atvyks tas laivas, ir visgi, ten bus 'blogiečiai'. Na, bent jau norėtųsi taip tikėti, nes tris sezonus žiūrėti, kaip jie depresuoja ir flashback'uoja irgi noro mažokai jau liko. Ir tada jie ten kaip nors kovos, gal netgi susidės su Other'ių komanda, ir, na, ten visko gali būti.

To sum up, labai daug beprasmių mirčių (žiauriai gaila Charlie'o, kuris tikrai galėjo kažkaip išsisukti ir nemiręs, bet, matyt, tikėjo likimu), nužudymų, bandymų nusižudyti ir šiaip.

Pusę valandos po serijos sedėjau toks -> :shock:

sunkoka suvokt kas bus, kai išvis serialas tiesiog baigsis.
Bet dabar labai bijau nusivilt likusiais sezonais, nes LOST'o kūrėjai žengia vis giliau ir giliau griaudami mūsų tikėjimą bet kuo, kas galėtų vykti saloje. Kiekvienas įvykis vis susijęs su kitu (man labai patiko, kaip pvz Hurley'jus su mini-van'u (haha, lol) atvažiavo ir tą ištaškė. Ta prasme, čia lyg kokios puzlės detalės, kurios vistiek kažkada susidės), ir tie įvykiai turi vesti viena, logiška kryptimi.

O dabar tas flash-forward'as man į galvą spjauna tik vieną mintį - LOST'as labai greit gali tapti vos ne saga.

Overall, rašau 10/10 šitai serijai. Žiauriai gera :)
mewithoutYou
Žiūrovas

Standartinė googah » 2007 Geg 24, Ket 15:37

kas jums tokio ispudingo toj serijoj? :( blmb as tikejaus kazko wow, o tai kas buvo man i wow ne kiek nenesa :lol: aisq, kalta as pati, paziurejus 22 serija perskaiciau spoilerius tada daejo kad ilga serija turi but ir 22 + 23 yra tas pats pavadinimas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

labai gaila buvo hurley kad visi jam kisa kad jis per storas, ir po to - super - atvaro toks su minibusu :D

charley mirtis VISISKA nesamone, galejo padaryt kad bent jau kitaip nebutu sugrojes muzikeles jei nebutu uzsidares ar dar ka nors :lol:

zd serija nusivyliau, flashforwardai nepatiko, nu krc nesamone :evil: laukiu sekancios serijos :lol:
LOST wiThOuT LOST
Vartotojo avataras
googah
Workman'as

Standartinė Igniuks » 2007 Geg 24, Ket 16:02

Lol michailo nebematysim ;/ jau nebeatsigaus ... Issitaske i gabalus + jauciu dharma shark gabaliukus surys :D ai kazkokem podcaste saka kad to ryklio vardas "jim" man rods nebeatsimenu =]
Igniuks
Workman'as

Standartinė jankofobas » 2007 Geg 24, Ket 16:45

Priminkit man, kada pradės rodyt ketvirtą sezoną? :) Kiek mėnesių, savaičių, dienų, valandų, minučių, sekundžių teks kentėti ? :)
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė mewithoutYou » 2007 Geg 24, Ket 17:06

Spring 2008 :|
mewithoutYou
Žiūrovas

Standartinė jankofobas » 2007 Geg 24, Ket 17:14

Questions:

1) ??? Jack tėvas gyvas ??? Hm, turbūt Sidnėjuje kažkas padarė klaidą nustatinėdamas asmens tapatybę - mirė kitas žmogus, o Jack'ui buvo pranešta, kad mirė jo tėvas...
2) ??? Kas pagrobė Alex: DHARMA ar Benas??? Kažkaip netikiu, kad DHARMA; bet jei ne DHARMA, tai vadinasi Benas DHARMA narius išžudė mažiausiai prieš 16 metų; hm, kažin ar taip gali būti...
3) ??? Kam priklauso laivas ??? Nemanau, kad jis priklauso DHARMAI, nes kažkaip per vėlai (praėjus daugeliui metų po išžudymo) atplaukia...
4) ??? DHARMA įkūrėjas - Penelopės tėvas ??? Visai gali būt, nes ryšį povandeninė stotis palaikė su Penelopės tėvo kabinetu...
5) ??? Walt = Black Smoke ???
6) ??? Kodėl Lock nužudė Naomi ???

Blin atsakymų teks labai labai ilgai palaukti :cry:
"The South Shall Rise Again"
Vartotojo avataras
jankofobas
Temple other'is

Standartinė kefyras » 2007 Geg 24, Ket 18:57

1) ??? Jack tėvas gyvas ??? Hm, turbūt Sidnėjuje kažkas padarė klaidą nustatinėdamas asmens tapatybę - mirė kitas žmogus, o Jack'ui buvo pranešta, kad mirė jo tėvas...

Negyvas tas jo tevas. Jackas ten shiaip ji paminejo, nes net ir mires Jacko tevas vis tiek girtesnis uzh Jacka gyva:)
3) ??? Kam priklauso laivas ??? Nemanau, kad jis priklauso DHARMAI, nes kažkaip per vėlai (praėjus daugeliui metų po išžudymo) atplaukia...

Man kashkodel neatrodo, kad laivas blogiukams priklauso:), gali kas pasakyt ish kur tada desmondo-peny nuotrauka pas naomi buvo? Beje otheriams(tiklsiau benui) dharma yra blogiukai. Ishvis Benui turbut visi neOtheriai yra bad people.
5) ??? Walt = Black Smoke ???

Jei waltas itikino locka, kad naomi zhmones blogi, tai matyt buvo black smoke, kuris galejo buti valdomas jacobo(ar beno).
Paskutinį kartą redagavo kefyras 2007 Geg 24, Ket 19:06. Iš viso redaguota 2 kartus.
kefyras
Temple other'is

Standartinė Naya » 2007 Geg 24, Ket 19:03

Well, ka tik paziurejau. Reikia truputi viska apvirskinti, bet bendrai paemus serijos puikios. Buvo itampos. Buvo veiksmo. Buvo vasara kankintis priversianti pabaiga.

Del Jacko tevo man neaiskiausias dalykas. As abejoju, ar Jack'as, kaip gydytojas, butu nepatikrines, ka vezasi karste. Nu ok, jis turejo problemu su tevuku, bet vistiek. Ir isvis nelabai tiketina, kad zmogus, sitaip smerkes tevo alkoholizma, pats pasidarytu toks. Ir dar narkomanas. Ir siaip. Primena man Jackas susiuolaikinta Remarko romanu heroju, nepritampanti prie pasaulio...

Del Locke - as manau, kad jis Naomi nuzude nezinodamas, kad ji blogiete. Jis nenori palikti salos. Rysys su isoriniu pasauliu = isgelbejimas. Jacko nenusove, nes vis delto dar ne tiek suzverejo, kad draugus saudytu. Man idomesnis tas faktas, kad jis is pradziu negalejo pajudinti koju. Ar tai tebuvo psichologine itaiga, ar Waltas-Black Smokey (?) jam padejo (primine Biblija, kai Jezus mirstantiems ligoniams pasakydavo atsikelti ir jie atsikeldavo)? Ar Locke'as kazkoks ypatingas ir pats uzsigyde savo skyle pilve? :) (vis delto zmones saloje juk mirsta!)

Charlio buvo labai gaila. Tokia liudna muzika ir jis, prisispaudes prie stiklo... Sios mirties galejo isvengti. Galu gale, galejo jis uzsideti akvalanga pries lisdamas prie kompo. Tai butu logiska.

Kas dar, kas dar... Labai pagailo Hurley. Tiesa sakant, nesitikejau, kad jis atvarys su Dharma-Vanu, maniau siaip savizudiskai islis ir mirs... Bet dabartinis variantas geresnis :) Be Charlio, saloje reikia geru ir nuosirdziu zmoniu.

Edit: Paskaitinejau Sledge's Web, ten kaip visada idomiu dalyku yra :) Pvz, tu laidojimo namu pavadinimas yra anagrama zodziu "flash forward". Dar pateiktos kelios mintys del to asmens, kurio mirtis taip sukrete Jack'a. Prizoomintam lapelyje matosi, kad pavarde negali buti nei vieno is mums zinomu veikeju. Arba tai tradicinis lostiskas simbolis, arba bus nauju pazistamu. As manyciau, kad tas asmuo galejo buti vienintelis zmogus, galejes juos grazinti i sala. Todel Jack'as taip susiparino. Todel Kate del to buvo tokia abejinga.
Vartotojo avataras
Naya
Temple other'is

Standartinė Rolas_90 » 2007 Geg 24, Ket 20:19

Ką aš žinau. Čia finalas? Nugi trūko man iki pilnos laimės kažko, velnias žino. Bendrai paėmus lyg ir nieko bet visgi, nžn. Et, tikėjau daugiau, bet kadangi yra kaip yra, nėr ko čia verkšlenti, žiūrim ką turim :wink: :

Visa serija buvo kažkaip ypatingai palanki surviveriams. Visose vietose sekėsi ir fortūna šypsojos jiems visad, vienu žodžiu viskas veikė kaip Šveicariškas laikrodis (daugmaž :D ). Galima sakyt, "planas" buvo genealesnis netgi už Beno. Tačiau vat, Čarlio mirties aš nesupratau. Kokio velnio? Radau tik vieną paaiškinimą: jis tikrai tiki Desmondu, o Aronas ir Claire - jam gyvenime svarbiausi, manau pasielgė tikrai drąsiai ir kilniai. Bet, sakyčiau daugelis žmonių būtų bent kažkaip gelbėjąsi, gi buvo galima spėt išlyst pro duris, na jei ne tai kaip jau kažkas sakė pro langą prasmukt. Man ši vieta pasirodė nelogiška.

Toliau man įstrigo Beno žodžiai, kad visi esantys saloj mirs, kai bus iškviesta pagalba ar kažkas tokio. Pažiūrėjus ta tariamą "flashforwardą" (man jis visiškai nepatiko :? ), kilo mintis, kad saloje žmonės jaučiasi kažkokie ypatingi, hmm pilnaverčiai (to pavyzdys Lockas), o grįžus į pasaulį, ta harmonija prarandama, žmonės tampa kitokie (to pavyzdys Jackas). Na, aišku, čia mano sapaliojimai :D Vat, dar pagalvojau, jog ta iškarpa iš laikraščio, tai - skelbimas. Atsimenat Michailas Flame stotyje minėjo, kad į salą atvyko pagal skelbimą laikraštyje? "Išgelbėk pasaulį" - berods taip jis sakė. Tai va Jackas irgi rado tokį ir užsimanė grįžt, juo labiau jam gyvenime grįžus nelabai sekasi. O galbūt saloje liko kasnors, pvz: Lockas, o galbūt Juliet ir jis jos pasiilgo, užtai nusigėrė :twisted:
Čiagi vėl mano sapalionės :)

Aj dar dėl to karsto. Tai gal ten Juliet? gal jis dėl to taip degradavo. Bučinys, kuriss be galo nustebino, gal reiškia, kad jie lyg ir pora. Bala žino :)

Serijoje kaip niekad nuotaiką praskaidrino Hurlis. Nu jis tai pavaro. Žiauriai patiko ta scena, kai ištaškė tą overį :D Maždaug visoj serijoj buvo atstumtas: "Ei tu storas niekam tikęs, dink iš čia!". O dabar kaip koks Heraklis :D :D

Tai va, serijai duodu 9/10. Neblogai, aišku, po truputį kūrėjų kieme darosi žvyras, bet kaip nors judėsim į priekį :wink: svarbiausia nepamirškim "Magic box" ir laukim naujo sezono. :) Oi kaip ilgai... :roll:
EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON ... :roll:
Vartotojo avataras
Rolas_90
Temple other'is

Standartinė mewithoutYou » 2007 Geg 24, Ket 20:38

Dėl dūmo, Jacob'o ir Walt'o - manau, kad tai tėra tas pats dalykas.

Tai yra, Jacob'as, mano nuomone, gali pasiversti bet kokio padaro replica, klonu vos ne, ir taip valdyti salą. Galbūt jis gali įgauti ir dūmo formą, gal net baltosios meškos, ir po to kažkaip, atsitraukdamas, dingti iš fiziško kūno (nes mešką tą tai buvo pagavę..).

Nu čia visgi irgi mano sapalionės.
mewithoutYou
Žiūrovas

Kitas

Grįžti į Archyvas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių