Puslapis 12

Maiklas išplauks iš salos ar ne?

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 00:32
Rolas_90
Pradėjau žiūrėt pirmą sezoną nuo pradžių, kad prisiminčiau kilusius klausimus, pamaniau gal pastebėsiu ką nors. Tai vat ir pastebėjau. Aišku galbūt čia ne toks svarbus dalykas bet: 1 sezono 13 serijoj saydas is locko gavo kompasa ir bandė nustatyt kur yra šiaurė, tačiau kompasas rodė nesąmones, tikliau rodė didelę paklaidą. Tada jis paklusė Jacko kur jis mano yra šiaurė. Jis atsakė pagal tai, kur leidžiasi ir kyla saulė. Ir sayido ir Jacko nuomonė sutapo, kad šiaurė yra vienoj pusėj, o pasak kompaso ji yra žymiai kitoj vietoj. Sayidas sakė, kad taip gali būti dėl magnetinės anomalijos, na bet ne tiek daug pasikeitę. Dabar žinom, kad saloj buvo didelis magnetas, kuris galėjo įtakot tokį kompaso veikimą. Tai man dabar klausimas iškilo, ar išplauks Maiklas iš salos ar ne? Kaip jis tiksliai nustatys ta 325 laipsni i šiaurę (berods) jei kompasas rodo nesąmones? (Na nebent jis nesinaudos kompasu)Aišku, po raktelio pasukimo tas magnetas (ar dar kas ten buvo hatche) galejo buti sunaikintas ir neitakoti kompaso. Otheriai Maikla pasiunte kursu kuris po sprogimo galejo pasikeist kompaso atzvilgiu, o Maiklas taip gali ir neišplaukt.

Na gal supratot ką norėjau pasakyt, sumaliau kažką :)

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 00:57
Lights On.
Kadangi mačiau visą 2 sezoną, manau, galiu čia rašyt ;DD

Visai įtikinama teorija, bet pirma gal reiktų išsaiškint ar tam laive yra kompasas arba ar Maiklas tokį turi.. Na bent jau aš pati nesugebėčiau nusistatyti tų laipsnių ar kaip ten.. xDD

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 11:51
Rolas_90
Tamsa rašė:Kadangi mačiau visą 2 sezoną, manau, galiu čia rašyt ;DD

Visai įtikinama teorija, bet pirma gal reiktų išsaiškint ar tam laive yra kompasas arba ar Maiklas tokį turi.. Na bent jau aš pati nesugebėčiau nusistatyti tų laipsnių ar kaip ten.. xDD


Gali gali :)
Na o kompasas tai turetu juk but, negi pasake plauk tokiu laipsniu ir nedavė kompaso, ten tam kateri manau imontuotas gali but. Nzn. Galbut kompasas sureguliuotas pagal magneto veikima, bet kai jo neliko tai viskas turejo i vietas atsistatyt ir Maiklas pagal viska ne ten turetu nuplaukt.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 12:55
Lights On.
Dabar sitaip sumasciau.

Gal specialiai Other'iai nenori kad Maiklas išplauktų namo ir visiem žmonėms papasakotų apie juos. Taip nesąmoningai gaunas, bet gali būti, kad other'iai gali kaip nors "nuskandint" Maiklą ir vėl pasiimt Waltą. O gal ne. Žodžiu, sumasčiau, kad Otheriai padarė Maiklui meškos paslaugą, t.y. gavo kelis surviverius už dyką.

Tikiuosi supratot xDD

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 16:04
Rolas_90
Man atrodo Benas tesejo pazada: jis Maiklui atidave Walta, o pasieme 3 surviverius, taciau kai ivyko anomalija (na jei tiket ka rasiau praeituose postuose) Benas nusove du zuikius vienu suviu. Maiklas su Waltu neras kelio ir neisplauks, be to dar gavo kelis otherius. Lygiai tokia pati situacija ivyko 3 sezino 13 serijoj. Benui viskas gavosi idealiai.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 18:00
Lights On.
Nesupratau?? :?
;DD

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 20:58
Rolas_90
Del to kad nematei 3 sezono :P bet tai nera svarbu, turiu omeni kad benas gavo 3 surviverius ir dar maiklas su waltu neisplauks, taciau galbut jis to ir nezino.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 21:04
Lights On.
turiu galvoj parasei ta pati ka ir as rasiau, isskyrus ta tavo 3 serijos 13 paminejima.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 25, Sek 22:56
Rolas_90
Na ne visai ta pati. Nenukrypstam nuo temos.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 27, Ant 00:49
googah
hey cia rimtai idomi teorija ir manyciau LABAI reali :shock: tai gal kokiam ketvirtam sezone vel girdesime ta mylima "where is my son?" :lol:

Re: Maiklas išplauks iš salos ar ne?

StandartinėParašytas: 2007 Kov 30, Pen 21:53
jankofobas
Rolas_90 rašė:Tai man dabar klausimas iškilo, ar išplauks Maiklas iš salos ar ne? Kaip jis tiksliai nustatys ta 325 laipsni i šiaurę (berods) jei kompasas rodo nesąmones? (Na nebent jis nesinaudos kompasu)Aišku, po raktelio pasukimo tas magnetas (ar dar kas ten buvo hatche) galejo buti sunaikintas ir neitakoti kompaso. Otheriai Maikla pasiunte kursu kuris po sprogimo galejo pasikeist kompaso atzvilgiu, o Maiklas taip gali ir neišplaukt.


Man atrodo, kad serialo autorių sumanymas greičiausiai yra toks: plaukdami namo Maiklas ir Waltas sutiks tuos portugalus, kurie stebėjo salą. Nemanau, kad kompaso gedimas galėtų jiems sutrukdyti išplaukti iš salos.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 11:18
Lights On.
Dabar taip pamasciau jie gali sutikti ir Penelope (Desmondo mylimaja), jeigu jau tie portugalai paskambino jai ir pranese kad rado ta magneta. Tai pradejo ta lempute mirkset kai susprogo hatch'as. Klausimuose - atsakymuose dymonaz rase, kad kai susprogo hatch'as sala tapo antra karta matoma, taigi Penelope gali nuplaukti pas savo mylimaji...

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 11:28
Rolas_90
Tai jei Penelope plauks tai jauciu su tais paciais portugalais, o kad jie susitiks visko gali but.

Ai dar gali but, kad po hatcho sporgimo is salos galima isplaukt pro betkur, o nebutinai 325 laipsni.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 14:02
Alias
pamasciau truputi apie ta maiklo isplaukima.

siaip as abejoju ar jis gris namo,nes kadangi lockas susprogdino ta laiva ar ka ten,tai otheriai manau neleis pasprukti vieninteliam dalykui su kuriuo galima susisiekt su isoriniu pasauliu.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 14:09
Rolas_90
tas laivelis su kuriuo maiklas isplauke yra ne paskutinis, jei gerai ziuri trecia sezona, tai turejai matyt,kaip otheriai grizo is vadinamos Alkatraso salos, dideliu laivu, taip kad tas laivelis yra ne paskutinis.

Del isplaukimo tai as irgi nemanu kad jie isplauks, arba jie susitiks su tais portugalais kaip jau kazkas sake, arba waltas prades maiklui zyst kad griztam i stovykla, o maiklui prades sazine grauzt. TAi va.

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 14:23
Alias
tai jei tas laivelis nera paskutinis tai tada kodel benas sake kad tipo tas laivas kur susprogdino lockas yra vienintelis su kuriuo jie gali susisiekt su isoriniu pasauliu? arba as ne taip supratau...

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 14:58
Ini
one fine day rašė:siaip as abejoju ar jis gris namo,nes kadangi lockas susprogdino ta laiva ar ka ten,tai otheriai manau neleis pasprukti vieninteliam dalykui su kuriuo galima susisiekt su isoriniu pasauliu.

Siaip maiklas isplauke gerokai anksciau (na gal ir ne gerokai, bet tikrai yra bent savaites skirtumas) nei lockas suprogdino submarina tai manau, kad otheriai jau seniai nurase ta miklo laiveli :)

StandartinėParašytas: 2007 Kov 31, Šeš 19:21
Alias
bet tai dar yra klausimas ar Maiklas per savaite spejo rasti kelia namo.

StandartinėParašytas: 2007 Bal 02, Pir 18:01
shuldu
kokia dar savaijte? minimum menesis bus :twisted: :!: :idea: :arrow:

StandartinėParašytas: 2007 Bal 02, Pir 18:13
dymonaz
Pirmas sezonas baigėsi ties ~45 dienom, antras ties ~65 - paskutinė serija buvo ties ~80 dienų - reiškias dvi savaitės praėjo. Makes sense.