draugas.tv

Informacija apie lost.lt, forumo taisyklės, atsiliepimai, pasiūlymai, klausimai ir kt.

draugas.tv

Standartinė dymonaz » 2007 Vas 14, Tre 16:01

Vakar gimė naujas forumas - Draugas.TV. Jame vyks diskusijos apie viską kas yra rodoma TV ir apie dar ką nors ką norėsite. Kol kas temų ir skyrelių nėra daug - bet jeigu turite pasiūlymų - prašom juos išsakyti.

Ką tai reiškia?
Tai reiškia, kad nuo šiol http://www.lost.lt diskutuojama TIK apie Lost ir apie nieką kitą. Visos kitos temos - registruokitės ir diskutuokitės ten.

Kodėl?
Pradinė idėja gimė todėl, kad yra http://www.lost.lt ir http://www.prisonbreak.lt - du puikūs forumai apie du puikius serialus. Tačiau sulig prisonbreak.lt gimimu gimė ir nauja problema - yra gana daug žmonių, kurie žiūri abu serialus ir natūraliai diskutuoja abiejuose forumuose. Naujas forumas turėtų padėti išvengti ar bent sumažinti vienodų temų problemą.

Originaliai draugas.tv turėjo būti sujungtas su lost.lt ir prisonbreak.lt, t.y. su tuo pačiu vartotojo vardu būtų galima prisijungti prie abiejų forumų, naudoti visur tuos pačius nustatymus, siųsti žinutes nariams iš vienos vietos ir apskritai - sukurti bazę tinklui. Norint tai realizuoti kyla techninės problemos, o jas spręsti užtrunka laiko, kurio kaip ir nėra... O tuo tarpu apie Heroes diskutuoti reikia per du forumus - ir tai elementariai užknisa.

Antra priežastis, kodėl http://musu.draugas.tv/ atsirado anksčiau yra tai, kad truputėlį neapsimoka spręsti visų techninių problemų, nes phpBB trečia versija jau pasiekė brandžią stadiją - o phpBB3 yra maždaug milijoną kartų geresnis softas forumams, negu phpBB2, kuris įdiegtas Lost ir PB forumuose - rizikuoti upgrade'inti abudu forumus į beta stadijos softą nesinori, o laukti kol išeis galutinė versija - elementariai užknisa.

Trečia priežastis, kodėl naujas forumas atsirado anksčiau nei numatyta - gerą forumą sudaro ne geras softas, ne galimybė prisijungti prie kitų forumų su tuo pačiu login'u, ne gražus skin'as ir ne lietuviška forumo versija. Visa tai tik įrankiai ir aplinka. Geram forumui reikia gerų žmonių ir gerų diskusijų - o visa kita galima išspręsti vėliau.

Žodžiu - lost.lt sumažės off-topic'ų (dėl Pantherio neatsakau), draugas.tv forumas pradės po truputį gyventi, man nebereikės apie Heroes diskutuoti per dvi vietas ir šiaip bus viskas gerai.

Kas toliau?
  • Originalus planas sujungti vartotojų bazę tarp lost.lt ir prisonbreak.lt išlieka. Tačiau kada tai bus ir kokiu būdu - nežinau. Vienas patarimas - registracijai ten naudokite tą patį nick'ą ir el. pašto adresą kaip ir čia - tai palengvins gyvenimą. lost.lt ir prisonbreak.lt vartotojai turi pirmenybę - t.y. jeigu jūs registruoti čia ir ten kažkas užims jūsų nick'ą - jis bus atstatytas (parašykit man žinutę jei taip nutiks).
  • Naudojama phpBB3 beta 5 - reiškias kažkada išeis pilna versija. Su ja kartu išeis ir naujas skin'as ir šiaip visokių kokių dalykų - vaizdas pasikeis. Kita vertus ten yra labai daug naujų sexy fyturu :)
  • Lietuvių kalba forume BUS. Tikėkimės greitai, jeigu netingėsiu :)
  • Yra daug idėjų, bet nieko negaliu pažadėt - viskas remiasi į mano laiką...
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IEGrįžti į Apie lost.lt

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron