Diskutuojam protingai!

Informacija apie lost.lt, forumo taisyklės, atsiliepimai, pasiūlymai, klausimai ir kt.

Diskutuojam protingai!

Standartinė dymonaz » 2006 Geg 27, Šeš 03:19

Trumpas priminimas ir maži papildymai:

wajkas, dymonaz ir sveikas protas rašė:
    Pagrindinės taisyklės:
  • Nespoilink (Jei aptarinėji naujų serijų turinį, pažymėk žinute atitinkamai, kad negadintum malonumo kitiems).
  • Moderatorius visda teisus (Nesiginčyk, nesimatuok organais, neįvedinėk savo tvarkos, nemokyk kaip dirbti darbą ir neprašyk išmaldos).
  • Nespamink.
  • Nesikeik, neįžeidinėk kitų narių.
  • Nepostink beverčių žinučių (prieš rašydamas komentarą pagalvok ar tai bus įdomu kitiems)
  • Srityse skirtose Lost kalbame TIK apie Lost.
  • Lost galima žiūrėti per TV, pirkti epizodus iš iTunes, Amerikoje galima žiūrėti internetu. Apie BitTorrent, eDonkey ar kitus keistus dalykus šiame forume niekas nežino ir labai nemegsta kai kažkas apie tai klausinėja.


Paskutiniu metu padaugėjo forumo nariu, kurie kartais užmiršta taisykles. Ir bando dėl jų ginčytis. Dar kartą primenu - su moderatoriais ginčytis beviltiška (jeigu ginčas yra ne apie Lost, o apie forumą). Su kelių policija juk nesiginčyjat? Duodat kyšį arba užsičiaupiat ir susimokat bauda. Nes nuo ginčo būna tik blogiau.

Taip pat norėčiau priminti VISIEMS, kad reikėtų paisyti elementarių mandagumo ir pagarbos kitiems taisyklių - o visų pirma - jokių asmeninių įžeidimų. Negražu išvadinti kitus durniais nepateikiant argumentų. Negražu nutraukti diskusiją apie Lost pakeičiant temą į diskusiją apie dalyvius ar patį forumą. Ateityje offtopic'ai nuo Lost visose srityse išskyrus tam skirtus forumus "Ne Lost" ir "Apie lost.lt" bus trinami be gailesčio.

Geras tonas reikalauja, kad kai cituojat kokį nors pranešimą (quote), paliktumėte tik tą tekstą, kuris yra aktualus - manau visiem turėtų būti suprantama, kad neverta kelis kartus atkartoti to pačio teksto - tai apsunkina forumo skaitymą.

Labai aktualus dalykas pasidarė ir tai, kad kai kurie žmonės ne visada suvokia, kad parašytų žinučių kiekis nereiškia organo ilgio - kokybė, o ne kiekybė yra tai kas svarbiausia. Vienas sakinys pranešime (pvz. "ačiū" ar "aš irgi taip galvoju") retai kada duoda naudos diskusijai, ir 76,38 proc. atvejų ją sugadina.

Sėkmės toliau diskutuojant ir see you in another life, yeah?
<..> to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible. Alvar Hanso

heroes.lt :: draugas.tv :: fringe.lt :: prisonbreak.lt
Vartotojo avataras
dymonaz
HIM
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 2005 Spa 11, Ant 16:37
Miestas: Dublin, IE

Grįžti į Apie lost.lt

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron